Jump to content

Ip kameras bilžu un video sūtīšana uz ftp serveri


blamzaks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Situācija - ir laukos uzstādītas IP kameras, LMT mobilais internets. Caur aplikāciju varu kamerām pieslēgties, viss ir skaisti. Rīgā dzivoklī ir TP Link rūteris ar USB portu, pievienots SSD, darbojas kā FTP serveris kā rūterī piedāvātā opcija. Pieslēgties FTP varu gan lokāli, gan attālināti, varu augšuplādēt un lejuplādēt failus. Idille.

Problēma - IP kamera nesūta datus uz ŠO serveri. Aplikācijā pēc piekļuves konfigurēšanas ir opcija spiest pogu Test, rezultāts Test Failed. Izveidoju FTP uz PC, viss darbojas, bildes un video tiek nosūtīti. Atradu vietni, kur var uz nedēļu izmēģināt FTP servera pakalpojumus, arī viss darbojas. Atradu Youtube video, kur līdzīga konfigurācija. Tur arī pēc konfigurēšanas Test Failed, video autors to arī piemin, bet bildes un video tiek nosūtīti.

Ko es gribu - saprast, kāpēc tieši uz konfigurāciju rūteris-FTP-USB-SSD nesūtās bildes un video. Dusmu fāzei esmu pāri, sāku jau gandrīz samierināties, ka nespīd. Bet gribas atklāsmi. 

Kameras no aļika, priekš savām cenām darbojas ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Rūterī 21 portu atvēri? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

cīnijos nesen ar līdzīgu bēdu - kamēr lētā UniView. viss notiek LAN iekšpusē, bet fiziski nodalītos subnetos. manuprāt bēda ir minētajā FTP protokolā, kas ir tāda aizvēsture, ka maz neliekas. ok, LAN tīklā vienā subnetā tas strādā bez bēdām, tikko ir kas sarežģītāks, tā sākas bēdas. autora gadījumā, ja pa vidu vēl internets, tad cerēt, ka tur kas strādās. pie kam FTP protokols no drošības viedokļa ir pilnīgs čau - autoram neieteiktu to vispār šādā shēmā izmantot.

bēda ir tā, ka šīs te kameras neko citu nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Tieši moments, ka uz PC uztaisu FTP, viss darbojas bez problēmām, nāk bildes. Pie tā paša PC esošajā rūterī, palaižot FTP serveri uz ārējo disku, nenāk bildes. Es tak speciāli šim mērķim nopirku rūteri ar USB 

Link to comment
Share on other sites

kamer neuztaisa pcap, kad tas kameras tests failed muldet var daudz. Mani 5 centi ir uz to, ka kameras softs grib izveidot active konekciju, kas vinam nesanak, a visi windoziskie klienti zin, kas ir passive mode 😆

 

aaa, klients ierakstiija kameer es te uz sestdienas pagiru drukaaju . Iisaa versija -  probleema ir tajaa servera konfigaa, tikai tagad man izskataas, ka passive mode configs tajaa ruutera FTP nestraadaa. Paarbaudiit var elementaara - pameegjini uztaisiit FTP savienojumu "no aara"

 


 

Labots - DjUbuntu
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Failus uz serveri, teiksim, caur Winscp es varu brīvi pielikt un noņemt. No iekš un ār tīkliem. Tieši kamera nesadarbojas

Link to comment
Share on other sites

FTP Serverim obligāti passive. bet normāli būtu, ja no tās lokācijas, kur ir kamera, vispirms uztaisītu VPN uz lokāciju, kur ir PC, lai abi būtu vienā tīklā. un tad jau tam FTP vajadzētu padoties arī aktīvajā modē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Serveris tizls, kamera tupa un uzstādītājs sitams ar sūdainu mietu, lai iedzītu kripatiņu veselā saprāta.

 

Tev zvanīja 90tie un prasīja savu protokolu atpakaļ - Ftp vairs neviens normāls cilvēks neizmanto. Hostēt saturu uz rūtera ir atpalicība - servisi uz shit-linkiem ir cauri kā šveices siers vai vienkàrši gļukojoši. Atļaut piekļuvi no interneta pie rūtera vai tā softa ir pilnīgs debīlisms. Parasti visādi ķīniešu usb-sata interfeisi nav labāki par to pašu shitlinku.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Ok, pamēģināšu VPN. Tēma sveša, jāpalasa.

Nevienā brīdī neesmu teicis, ka esmu normāls cilvēks 😆 

Man bilžu saturs maz satrauc, sniegs un reizēm 2 suņi. Vairāk interesē pats process. Jāsāk izglītoties uz labākiem risinājumiem

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tu neesi normals_cilveks, viņš kļuva par vatesgalvu un nolika karoti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tev zvanīja 90tie un prasīja savu protokolu atpakaļ - Ftp vairs neviens normāls cilvēks neizmanto. Hostēt saturu uz rūtera ir atpalicība - servisi uz shit-linkiem ir cauri kā šveices siers vai vienkàrši gļukojoši. Atļaut piekļuvi no interneta pie rūtera vai tā softa ir pilnīgs debīlisms. Parasti visādi ķīniešu usb-sata interfeisi nav labāki par to pašu shitlinku.

 
1) FTP ir pilnīgi normāls protokols un tiek izmantots failu apmaiņai pietiekami daudz vietās. 
2) Visu kameru iebūvētie softi ir pilnīgi mēsli.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...