Jump to content

Adobe Flash Player


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! Jautājums pavisam vienkāršs. Kas tagad par programmu ir jāliek Adobe Flash Player vietā? Man te viena radiniece sūdzas,ka viņai "draugos"neiet  ""ādolfa freška"" 😆

un tāpēc nevarot Žvaigžņu pirātus spēlēt. Es pats vispār nespēlēju , tapēc nezinu, bet lasīju ,ka ar šī gada janvāri programma vairs nestrādā. Es atbildēju,ka jājautā kādam,kas spēlē.

 Ja neviens nespēlē, tad neviens nezin, bet varbūt kāds zinās. OS Win7.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , defs teica:

jājautā kādam,kas spēlē.

Nevis kādam, kas spēlē, bet spēles izstrādātājiem, lai pārtaisa savu drazu atbilstoši mūsdienu prasībām.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , defs teica:

" Ja neviens nespēlē, tad neviens nezin, bet varbūt kāds zinās. OS Win7.

Win 7? Adoble Flash? Vai negribat ar radiniekiem/draugiem samesties 30-40€ un nopirkt tantei datoru, kas nav 10+ gadus vecs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , raiviic teica:

spēles izstrādātājiem, lai pārtaisa savu drazu atbilstoši mūsdienu prasībām

Kāpēc gan tiem izstrādātājiem būtu kaut kas jāpārtaisa? Tā nu galīgi nav viņu problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu ieleja Tu arī notēloji 😂

Draugiem.lv tak paši zinās, ko ar to iesākt. Tie, kas ar Win7 vēl klikšķina tās aizvēsturiskās spēles, diez vai ir cash flow ģenerētāji. Un vienīgā izvēli viņiem ir sipties pašiem vai sūkāt ledu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

pagājis mēnesis, bet Latvijas IT flagmanis un vienradzis visu zina un neko neiesāk, jo?

Tas mūsu flagmanis ar spēlēm nenodarbojās. Spēles piedāvā apakšuzņēmēji. Uz vienas rokas pirkstiem ir uzņēmēju izstrādātās spēles, kuras vairs nav izdevīgi pārtaisīt uz html5, jo apgrozījums vairs ne tuvu nav tāds kāds bija dr ziedu laikos. Lauvas tiesa ir uzņēmumi, kuri nopirka tiesības no lielajiem spēļu izstrādādātājiem, iztulkoja interfeisu un palaida uz saviem serveriem. Arī šaubos vai atmaksāsies palaist uz html. Sausais atlikums - jābeidz spēlēt!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@ieleja  Tu laikam mani nesaprati - es teicu, ka Flash ir nosprāgusi tehnoloģija (Chrome jau to bloķē vismaz pēdējos četrus gadus, un jaunajās versijās vispār neatbalsta) un pats Adobe to no šī janvāra ir beidzos supportēt.

Savukārt Win7 ir bumba ar laika degli, jo tam supports beidzās pirms mēneša. 
 

P.S. Tīri mans subjektīvais viedoklis ir ka dzenāt flash spēles ir bezjēdzības kalngals. Es savai mātei pensionārei vismaz ierādīju, kā Youtubē adīšanas tutoriāļus un floristikas nodarbības skatīties, lai cilvēks kaut ko vecumdienās mācās un dara ar rokām, un kādu naudiņu pa virsu pensijai nopelna, nevis atmiekšķē smadzenes.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

tās aizvēsturiskās spēles, diez vai ir cash flow ģenerētāji.

Īstenībā tas spēles tur ir vieni no lielākajiem naudas ģenerētājiem un sievietes virs 50 ir lielākās maksātājas. Tāda interesanta statistika.

Pirms 18 minūtēm , Artanis teica:

Savukārt Win7 ir bumba ar laika degli, jo tam supports beidzās pirms mēneša. 

Un kas tieši notiksies?

Link to comment
Share on other sites

Atradīs caurumu un būs sekss!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

sievietes virs 50 ir lielākās maksātājas

Ne tikai "dāmas gados". Puikas un veči, protams, dzenā šūterus, bet paziņām ģimenēs ir vairākas skolnieces, kam šādas izklaides  ir regulāras, tā kā meitenes un "biroju planktona" blondīnes spēlē biezā slānī :devil:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

Ne tikai "dāmas gados".

Es jau nesaku ka citi nemaksā, bet paziņam ir firma, kas taisa šīs spēles priekš Draugiem, un tā grupa ienes lielāko daļu naudas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , jema teica:

Atradīs caurumu un būs sekss!

Ja pats bikses nenovilks, tad caurumu tik viegli neatradīs :)

Win10 iespēja trāpīt uz 0-day caurumu ir krietni lielāka, plus nāk nenotestēti un gļukaini apdeiti, telemetrijas vākšana utt.

Korporatīvajā vidē nav daudz varianti, bet mājās Win7 vis vēl ir OK - sevišķi, ja saprot, ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Boņs teica:

ja saprot, ko dara

Šis neiet kopā ar to, ka lieto Win7 mūsdienās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Artanis teica:

Win 7? Adoble Flash? Vai negribat ar radiniekiem/draugiem samesties 30-40€ un nopirkt tantei datoru, kas nav 10+ gadus vecs?

Viņas meita saka,lai spēlē citu,kas iet tajā datorā. Samesties jau varētu, bet viņa pati domā,ka viņas dators ir labs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Nu ja cilvēks ir nopircis ko no AMD tad viskas var nenotikt.

Nezinu, kā tas ir kolhozniekiem, bet - mana vēl akmens laikmetā pirktā kaste ar kaut kādu Athlon II (ar integrēto video), kuru pirms kādiem padsmit gadiem atdevu draudzenei mūzikas skolotājai - tagad bez kādas žagošanās, ar W10 (tiesa, ar 4GB RAM un jaunu SSD) smuki pavelk gan mūzikas programmas (Sibelius un vēl dažas ne visai vieglas), gan tālmācības stundas Zoomā, gan pat 2160p video.

Pašam tagad foto/video darbiem kaste ar Ryzen 7 - nekādu problēmu. (Tiesa, nedzīvoju kolhozā :biggrin:).

Pirms 42 minūtēm , defs teica:

viņa pati domā,ka viņas dators ir labs

Gan jau tā arī ir, ja vien nav kāds no akmens laikmeta ar Pentium II un 512 MB RAM. Ne jau dators vainīgs, bet spēle vairs netiek atbalstīta.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , snukurins teica:

Ir daļa videokaršu kas neiet uz W10,visbiežāk tas ir loptopiem.

Jā, tās videokartes, kas ir savus 15+ gadus vecas, un kurām jau sen vieta muzejā vai miskastē, jo nav spējīgas pat 720p youtubi pavilkt.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Kāpēc vājdomātājiem ir jākomentē to ko nejēdz?

Es tev tieši to visu laiku jautāju, bet tu to vien dari, kā izvairies no atbilldes.

 

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

runa ir par 12-14 gada kartēm

Ko tu vēl nesaprati? Vairums 12.gada laptopu jau sen atrodas elektronikas pārstrādes punktos.

 

Link to comment
Share on other sites

Es ikdienā lietoju 12. un 13. gada laptopus un nav ne vainas.

13.gada variants pat labāks kā vairums šodienas laptopu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir pašam savs t440s, kuru lietoju ikdienā, tad vēl ir darba t420s, kurš gan tiek lietots reti, bet tiek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Artanis teica:

Vairums 12.gada laptopu jau sen atrodas elektronikas pārstrādes punktos.

Paga, paga - 16 gadīgs ar XP mierīgi griežās man video ciparošanai (nu lab, vairāk nekas jamajam nav jādara). 12-gadīgs rudenī tika apgreidots uz SSD un lielāku RAM kā arī termopasta nomainīta un meita lieto attālinātajām mācībām, dzenā spēles (SIM4 utt.) bez problēmām.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...