Jump to content

Cilvēki ir muļķi un haips ir slikts - Cyberpunk 2077 apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Nevar noliegt, ka Cyberpunk 2077 netrūkst problēmu, tomēr tās man netraucēja spēli izbaudīt un es pie tās noteikti vēl atgriezīšos. Spēlei ir savs šarms un tajā netrūkst labu lietu, kas vairāk nekā tikai atspēko visas nepilnības un tehniskās ķibeles.

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 2 stundām , M@R$$ teica:

Es tieši aizdomājos vai mocīt kasti ar 100+GB kluci...

Bez ekstra valodas failiem (tikai angliski) ir bik pāri 60 GB

Link to comment
Share on other sites

... Jānīts Sudrabrociņa... 😂

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , M@R$$ teica:

Es tieši aizdomājos vai mocīt kasti ar 100+GB kluci...

Mocīt, mocīt - spēlei kopumā nav ne vainas!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Mocīt, mocīt - spēlei kopumā nav ne vainas!

Pierunāji ;) Iedošu caurulēm pasvīst.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par apskatu, kaut ko pa ausu galam biju dzirdējis par šito projektu, tagad vairāk sapratu par ko īsti bazars 👍. Nē, neradās vēlme nopirkt un paspēlēt.

P.s. Borderlands3 apskats būs? Gribēju nopirkt, bet nu Miglā bija to pa 40€ vai 60€, pārgribēju. Jāpagaida, lai normālu ciparu ieslēdz....

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

paskatījos gameplay video, nav baigi sarežģīti?

Atkarīgs no tā, pie kāda veida spēlēm esi pieradis. Par vidusmēra "skrien un šauj" veida spēlēm gan ir krietni sarežģītāka. Ļoti daudz par spēles pasauli, personāžiem un dažādām misiju atvieglošanas/citādākas izpildīšanas iespējām var iegūt, sarunājoties ar visiem, ko satiec un izlasot visus pierakstus un privātos e-pastus, ko vari atrast. Tad vēl dažādās hakeru iespējas, kur no attāluma vari kameras izslēgt vai tām pieslēgties un novērot apkārtni, aizdedzināt vai šokēt pretiniekus utt.

Protams, spēli ir iespējams izspēlēt arī "skrien un šauj" stilā, tomēr tas, manuprāt, spēli padarīs grūtāku un tādā veidā arī palaidīsi garām daudz ko no tā, kas šajā spēlē ir ne tā kā citās.

 

 

Pirms 12 minūtēm , Gestapo teica:

Paldies par apskatu, kaut ko pa ausu galam biju dzirdējis par šito projektu, tagad vairāk sapratu par ko īsti bazars 👍. Nē, neradās vēlme nopirkt un paspēlēt.

P.s. Borderlands3 apskats būs? Gribēju nopirkt, bet nu Miglā bija to pa 40€ vai 60€, pārgribēju. Jāpagaida, lai normālu ciparu ieslēdz....

Pagaidām arī spēli varu ieteikt pirkt tikai tiem, kas ir gatavi samierināties ar dažādajām problēmām, lai priecātos par visu labo, kas ir spēlē.
Borderlands 3 apskats pagaidām nav plānots. Pirms vairākiem mēnešiem ar vienu draugu kooperatīvā nospēlējām vairākas stundas, bet kaut kas tajā spēlē pietrūka. Tā arī nevaru īsti pateikt, kas tieši. Kaut kādā brīdī šķita, ka tā lielā pasaule ir pārāk tukša un, ja esi kādu līmeņa daļu iztīrījis no pretiniekiem un kādas misijas dēļ jāiet atpakaļ, tad šķiet baaaaigi garlaicīgi vienkārši iet pa tukšu līmeni, kur nekas nenotiek.

PS. Mani varbūt nevar ņemt nopietni, kad runa ir par Borderlands spēlēm, jo arī otrā daļa mani īsti neuzrunāja, lai gan pirmo izgāju divas vai trīs reizes.

Labots - Vito Ventura
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Vito Ventura teica:

kādas misijas dēļ jāiet atpakaļ, tad šķiet baaaaigi garlaicīgi vienkārši iet pa tukšu līmeni, kur nekas nenotiek.

Nu pirmo abu daļu bēda ar tāda bija, kāreiz mājsēdī abas daļas atkal izgāju tikko + HL un HL2 😋

Link to comment
Share on other sites

Tāpat dārgāk nekā Allkeyshopā 😇

Pēdējo 2 gadu laikā visas spēles, izņemot RDO, esmu pircis caur turieni. Nav jau daudz, tik kādas 5-7 esmu iegādājies - bez nekādām problēmām.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Meh, tāpat tie sanāk 35e ar seasonpaku. Ja starpība ~2e starp 34 (allgeyshap) un 36 (steam), man šķiet ka tad labāk jau steam panemt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...