Jump to content

Aktuālo CSDD noteikumu un eksāmenu jautājumu digitālā versija?


Katarakta
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Laikam būs diezgan stulbs jautājums, bet kur īsti var atrast digitālo versiju CSDD noteikumiem?

 

Kopā ar testu jautājumiem un pareizajām atbildēm?

 

Ir doma to visu pārveidot par ANKI flash cards spaced repetition learning sistēmu.

 

Kad es to izveidotu, es domāju, ka nošērotu publiski, lai visi tā var iemācīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Katarakta teica:

Kopā ar testu jautājumiem un pareizajām atbildēm?

Autoskolu esi sācis apmeklēt? Ir drukātā versija, bet jāsāk jebkurā gadījumā ar CSN iemācīšanos no galvas, eksāmens, ja zini noteikumus, ir tikai formalitāte. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Katarakta
2 minutes ago, aoma said:

Autoskolu esi sācis apmeklēt? Ir drukātā versija, bet jāsāk jebkurā gadījumā ar CSN iemācīšanos no galvas, eksāmens, ja zini noteikumus, ir tikai formalitāte. :)

Godīgi sakot, es auto skolu jau sen esmu nokārtojis, bet tas bija tik sen, ka es vairs neko neatceros. (nebraukāju ikdienā)


Tāpēc vēlējos nokačāt digitālo versiju (varbūt ir kāds .pdf?) tiem jautājumiem un izveidot ANKI kartīšu komplektu, lai atsvaidzinātu gan savas zinašanas, gan ieliktu publiskajā datu bāzē, lai citi vieglāk varētu iemācīties.

 

Protams, variants ir arī drukāto versiju noskanēt.


Bet tad tie jautājumi kā tādi ar pareizajām atbildēm ir pieejami tikai šeit? https://csnt2.csdd.lv/


Sanāk, ka vajag vienkārši iet caur ieksāmenam un taisīt screenshot katram jautājumam, kamēr sakrās visus?

Labots - Katarakta
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Katarakta said:

Sanāk, ka vajag vienkārši iet caur ieksāmenam un taisīt screenshot katram jautājumam, kamēr sakrās visus?

Vai nešķiet, ka tādā veidā pārkāpsi (c)? Galu galā, kāpēc vajag vēl vienu tādu pašu sistēmu, ja viena jau ir?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Katarakta
15 minutes ago, rubb said:

Vai nešķiet, ka tādā veidā pārkāpsi (c)? Galu galā, kāpēc vajag vēl vienu tādu pašu sistēmu, ja viena jau ir?

To nedrīkst darīt?

 

Tādā gadījumā nedarīšu, bet pašapmācībai gan man tos jautājumus vajag sakomplektēt.

 

Oriģinālā sistēma nav laba, jo neizmanto spaced repetition learning sistēmu, līdz ar to nav visoptimālākā apmācības metode:
https://en.wikipedia.org/wiki/Spaced_repetition

Labots - Katarakta
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...