Jump to content

Veļasmašīnas noteka


tuklais
 Share

Recommended Posts

Vairāk jau izskatās pēc ūdens padeves ventiļa. 
Ja to atgriežot, nekas netek un var iepūst caurulē, tad būs noteka.

Lai pieslēgtos gan jau kādu pāreju vajadzēs. Notekā liela spiediena nav, sliktākajā gadījumā var notīt ar biezo skoču.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Blakus ir tikai ūdens padeve, kā jau teicu, es neesmu ar ko tādu saskāries, tāpēc nav ne jausmas kas tas vispār ir :D Es pat priecātos, ja atrastu kādā būvmateriālu veikalā tādu, lai zinātu kas tas ir. Augšu pagriezt nevar, ārā nekas netek, tāpēc nospriedu, ka tā varētu būt noteka.

142641117_168437771706438_7788138051450994811_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur uz sienas flīzītes. Ja nav kaut kādas pavisam mazās, ja parasta izmēra flīzes, tad pēc mēroga izskatās, ka veļas mašīnas noteka. Man ir plastmasas, bez ventīļa, nav tik glauni kā šī te.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , e = d teica:

var notīt ar biezo skoču

Labāk jau ar metāla savilcēju. Kad sūknis tukšo trumuli kaut kāds spiediens jau ir. Te vēl izskatās diametra samazinājums, kas situāciju neuzlabo.

Link to comment
Share on other sites

Šajās notekās ir iebūts sifons, lai no smaciņas nenobeigtos. Tādu es neesmu redzējis, man ir savādāks dizains.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , tuklais teica:

Blakus ir tikai ūdens padeve, kā jau teicu, es neesmu ar ko tādu saskāries, tāpēc nav ne jausmas kas tas vispār ir :D Es pat priecātos, ja atrastu kādā būvmateriālu veikalā tādu, lai zinātu kas tas ir. Augšu pagriezt nevar, ārā nekas netek, tāpēc nospriedu, ka tā varētu būt noteka.

142641117_168437771706438_7788138051450994811_n.jpg

 

Kāpēc ūdens padeves krāna vītne uz augšu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Daiļais teica:

 

Kāpēc ūdens padeves krāna vītne uz augšu?

Nepateikšu, jauns dzīvoklis, jaunas tehnoloģijas :D

Link to comment
Share on other sites

Ūdens padeves krāna vītni uz augšu vienmēr liek, lai uz maisītāju caurulītes «pa tiešo». Veļasmašīnai ūdens šļauka gara, tur vienalga, varēja uz leju, varēja uz augšu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , jema teica:

Šajās notekās ir iebūts sifons, lai no smaciņas nenobeigtos. Tādu es neesmu redzējis, man ir savādāks dizains.

Man ir vienkāršais variants, bez sifona, no plastmasas, pa tiešo vieno kanalizācijas ievadā, kas no sienas nāk ārā, gropētajam galam diametrs tāds, ka uzmaucas veļasmašīnas notekšļūtene stingri, nav vajadzīga nekāda savilce.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

Veļasmašīnai ūdens šļauka gara, tur vienalga, varēja uz leju, varēja uz augšu

Viņa ar savu svaru pati sevi neaizspiedīs? Es saprotu, ka izlietnes krānam liek uz augšu, bet citos gadījumos tomēr uz leju

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Daiļais teica:

Viņa ar savu svaru pati sevi neizspiedīs?

Nu, jā. Apskatījos pie sevis, veļasmašīnai man uz leju. Tēmas autors lai pagriež uz leju, ne tā vienkārši, bet izskrūvēt ārā, pārpakot pa jaunu un ieskrūvēt, lai uz leju.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 6 stundām , tuklais teica:

neesmu ar ko tādu saskāries, tāpēc gribu uzzināt kā sauc šāda tipa veļasmašīnas noteku.

Tas ir sifons. Augšā vajadzētu varēt atskrūvēt, jo iekšā ir gumijas bumbiņa ar atsperi.

Veļas mašīnai ūdens padeves krānu parasti liek tā, lai šļūtenei mazāks lauziens sanāk, kas parasti ir uz leju.

 

Kanalizācijas izvadam iesaku uzlikt hamutu drošībai...

Labots - Vasarnieks
Link to comment
Share on other sites

@binary  Viss pareizi - tas ir tieši tas vešenes attekas sifons, kas autoram bildē.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...