Jump to content

Amd Ryzen 5 pro 3350g


kuliks
 Share

Recommended Posts

Sveki. Vēlos salikt nelielu ( mini itx ) datoru vecākiem. Par cik sistēma būs bez atsevišķa GPU, tad izvēle krita uz Amd procesoriem, kam iebūvētā gpu ir veiktspējīgāki par intel. Konkrēti doma bija par 2200g, 3200g, 2400g, un 3400g .  Taču CENAS 2021. gadā šiem procesoriem ir kaut kur kosmosā un pieejamība arī nekāda. 2019. gadā Ryzen 5 2400g pirku par 125 euro.

 

Tad izvēle krita par labu Ryzen 5 pro 4650g, bet kamēr sataisījos šo pirkt, tie arī pazuda no i- veikaliem par samērīgu cenu.

Tagad skatos ir piejami Ryzen 5 pro 3350g par kaut cik adekvātu cenu. https://m79.lv/datorukomponentes/procesori/amd-ryzen-5-pro-3350g-36ghz-4-mb-oem-yd3350c5m4mfh

 

Bet problēma ir tajā, ka nevaru atrast sistemplati/mātesplati, kas atbalsta šo procesoru. Varbūt kāds var ko ieteikt ? Vēlams mini-itx formātā .

 

Un vēl : kas notiek ar Amd ryzen procesoru cenām ? Izskatās, ka piegādes uz LV apstājās tālajā 2019. gadā . 🙁

Labots - kuliks
papildinājums
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kuliks teica:

kam iebūvētā gpu ir veiktspējīgāki par intel. 

Senči spēlītes spēlēs?

Es paņemtu kādu refurbished kasti (DELL, HP, Lenovo), ar kādu i5 3 pauadzi un uz augšu, ieliktu tur SSD, ja tāds vēl nebūtu, un miers.

Sievas senčiem pat i5 2xxx. paaudze griežas. Pilnīgi pietiek.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nezināju, ka 2200g vai 2400g ir baigie spēļu akmentiņi . 😁  

 

Vajag lai iet 4 - 6 gadus bez problēmām, tādēļ ne ko lietotu negribu, jo pirms 2 gadi paņēmu lietotu portatīvo ar i3, tagad gribas sadauzīt, jo tā bremzēšana tracina.

 

Un interesē tikai nosauktās lietas, nekādi citi varianti neinteresē. Tādēļ gaidu tikai ieteikumus par mātesplates variāntiem . 

Link to comment
Share on other sites

Cik skatījos, tad ražotāju cpu support listēs šis Ryzen 5 pro 3350g nekur neparādās. Tādēļ jautāju .

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vai tad mini ITX vecākiem ir tik svarīga? Pieļauju, varētu paņemt lētāku micro-ATX plati, piemēram, Biostar B450GT3 un Ryzen 5 3400G procesoru, kuram ir nedaudz augstāka takts frekvence un jaudīgāka iebūvētā videokarte, cena aptuveni tāda pati (no 159 eiro).

Link to comment
Share on other sites

Hehe, senčiem ir kaut kāds dual coris....baisa bremze, jo esmu pieradis pie daudzkodolu dvēselēm.

Link to comment
Share on other sites

Paldies . Bet veči - par tēmu . Ja varat ieteikt kādu mātesplati tad Ok. Ja nē , tad pārējam ir domāti delfi komentāru sadaļa. 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja pareizi atceros, tad boot kadu laiku atpakal bija pieejams ari zem delfi.lv domena varbut pat ka boot.delfi.lv... RyzenPro var nebut saderibas listes, jo to nav paredzēts, ka pardos pataisno individualiem pircejiem, tikai kā oem. Ņem lētāko am4 plati un miers - ja nederēs, tad liksi uz pārdošanu un pasūtīsi citu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kuliks teica:

jo pirms 2 gadi paņēmu lietotu portatīvo ar i3,

Portatīvajā tas i3 var būt arī reāli pašvaks, tas nekas, ka pat pasvaigs. Tur konkrētš modelis jāskatās.

Bet tā jau tava izvēle, pirkt tagad kaut ko reāli sadārdzinātu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , kuliks teica:

kas notiek ar Amd ryzen procesoru cenām ?

Ja paskatītos pasaulē notiekošo - redzētu, ka cenas strauji pacēlās ne tikai procesoriem. Strauji pieauga pieprasījums pēc datortehnikas, sakarā ar darbu/mācībām no mājām, viss tiek izķerts un ražotāji/tirgotāji attiecīgi reaģē. Re kur tavs iecerētais CPU un MB komplektā - ķer ciet.

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , kuliks teica:

Ja nē , tad pārējam ir domāti delfi komentāru sadaļa. 

Te vīriem acis aizlietas pie svētdienas vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , M@R$$ teica:

Kaut kas no lietotiem?

i5-4570

Plate

Teh’ā platēm un pročiem ir diezgan liela cena - pie viņiem no lietotajiem dzelžiem ņemu tikai RAM un diskus.

 

Btw - ja kādam tur savajagās atlaidi, tad var uzsist man PM. Es pie viņiem tik daudz veco štruntu ņemu, ka jau 20% pastāvīgā klienta skidka. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Artanis teica:

Btw - ja kādam tur savajagās atlaidi, tad var uzsist man PM. Es pie viņiem tik daudz veco štruntu ņemu, ka jau 20% pastāvīgā klienta skidka. :D 

Mosh kādreiz savajadzēsies ;) Biju arī šo to tur ņēmis.

Bet jā, cenas ir palielas, kur ta par manu veco I5 3470 prasīt gandrīz 60eiro, man kauns būtu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , M@R$$ teica:

I5 3470 prasīt gandrīz 60eiro, man kauns būtu

Par to naudu gandrīz visa kaste jau sanāk, ja sakarīgs dīls.

Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Starp citu - ja nu beigās vēlas kādu citu variantu tad viens čalis EOZ forumā pārdod optiplekšus par manuprāt normālām cenām. Ja vajag, varu PM aizsūtīt tel nummuru. 

Labots - OneGaming
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
martvigs

Kādu CPU var ņemt līdz 200eur - Intel vai AMD? Forosopu un Lightroomu reti lietoju, pārsvarā pasēzu netā un mīlu paspelēt. Intel varēu paņemt prieks CS:GO, jo tam vajag vairāk veiktspeju uz kodolu. AMD varētu, jo cena, + lodejums zem vāka. 

 

Pašlaik stāv FX-8300.

Link to comment
Share on other sites

Es arī pašlaik domāju apgeidoties no intel 6. sērijas. Laikam jāgaida, kad Intel izlaidīs 12. sēriju Alder Lake , kaut kad šī gada novembra beigās.

 

Link to comment
Share on other sites

martvigs
Pirms 52 minūtēm , xp teica:

Es arī pašlaik domāju apgeidoties no intel 6. sērijas. Laikam jāgaida, kad Intel izlaidīs 12. sēriju Alder Lake , kaut kad šī gada novembra beigās.

Varētu es mierīgi eksperimenta pēc pirkt INTEL, pamēgināt ko citu, bet tā termopasta zem vāciņa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , martvigs teica:

Varētu es mierīgi eksperimenta pēc pirkt INTEL

Nebija runa par experimentiem, bet jāskatās būs to veiktspēja un testi, lai izlemtu ko darīt. Nekāda medusmaize arī AMD nav.

Link to comment
Share on other sites

martvigs
pirms 3 stundām , xp teica:

Nebija runa par experimentiem, bet jāskatās būs to veiktspēja un testi, lai izlemtu ko darīt. Nekāda medusmaize arī AMD nav.

A kas par mīnusiem ir AMD?

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , martvigs teica:

AMD varētu, jo cena

Kurā galā šobrīd AMD ir labāka cena. :D

Meitas kompim paņēmu i5-10400F, par to cenu nekā līdzvērtīga no AMD nav.

pirms 18 stundām , martvigs teica:

tā termopasta zem vāciņa.

Un? Vai tā ir problēma?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pirms dažiem gadiem saliku sev darbam kompi, tad viss bija ļoooti lēti salīdzinot ar šodienu: Athlon 200GE ar iebūvēto grafiku, visparastāko AM4 māteni 320 kaut kādu, 4+4 gigus rama, 120 ssdešku, 300 watu barokli un puslīdz estētisku korpusu - viss kopā zem 200 eiro. Athlon 200GE ir super, viņam ir Zen kodoli tāpat kā Ryzen pročiem un kaut arī viņam ir 2 tikai kodoli , Windows viņu redz kā 4-kodolu jo viņam ir 4 threadi. Priekš kam vecākiem kaut ko vairāk es nesaprotu. Tas ir kā nopirkt sporta auto un braukāt pa Rīgas centru uz 50.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, Anreel teica:

Es pirms dažiem gadiem saliku sev darbam kompi, tad viss bija ļoooti lēti salīdzinot ar šodienu: Athlon 200GE ar iebūvēto grafiku, visparastāko AM4 māteni 320 kaut kādu, 4+4 gigus rama, 120 ssdešku, 300 watu barokli un puslīdz estētisku korpusu - viss kopā zem 200 eiro. Athlon 200GE ir super, viņam ir Zen kodoli tāpat kā Ryzen pročiem un kaut arī viņam ir 2 tikai kodoli , Windows viņu redz kā 4-kodolu jo viņam ir 4 threadi. Priekš kam vecākiem kaut ko vairāk es nesaprotu. Tas ir kā nopirkt sporta auto un braukāt pa Rīgas centru uz 50.

Un tu domā, ka, ja Windows to cpu redz kā 4core, tad viņš arī darbojas kā 4core? Kļūdies. Tranzistoru skaits no tā diemžēl nepalielinās

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...