Jump to content

Problēma ar LTV strīmu...


Kramerss
 Share

Recommended Posts

Pilnīgi jaunam macbook pro ir problēma ar bezmaksas LTV strīmošanu tāda, kad pieslēdzoties ar macbook air 13 A2179 un strīmojot ltv.lsm.lv tv ltv1 un ltv viņas nav iespējams skatīt, jo visu laiku ik pa laikam pārtrūkst signāls un attēls vienkarši sastingst. Ir huawei lmt bezvadu wi-fi ruteris it kā domātu, ka tas pie vainas diemžēl nē, jo ar vecu parasto stacionāro tajā ltv.lsm.lv ltv iet samērā labi. Kas varētu būt pa vainu vai tā ir macbook pašas tās mac programmatūras vaina vai arī ltv vietne neatbalsta to sistēmu? Un vai būtu vērts vispār garantijas servisa prasīt sistēmas nomainu? Man pašam sistēmas licenzētā programmatūra nav

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Kramerss teica:

jo ar vecu parasto stacionāro tajā ltv.lsm.lv ltv iet samērā labi.

Nu ja, stacionārais gan jau strādā no vada, bet aplis no -wifi. Kā tu hujawejam ar wifi kanāliem? Kaimiņš nesēž tajā pašā kanālā, kur tu?

Link to comment
Share on other sites

Nopingo, varbūt lieli taimauti, tādēļ arī met ārā, tad vai nu rūteris vai tīkla kartei draiveris jājaunina. Bet nu, vispirms jau pie vada, kā ieleja teica.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, romajo teica:

Nopingo, varbūt lieli taimauti, tādēļ arī met ārā, tad vai nu rūteris vai tīkla kartei draiveris jājaunina. Bet nu, vispirms jau pie vada, kā ieleja teica.

Nopingot to ltv vietni? . Principā taimautiem nevajadzētu būt lielākiem kā windows vecajam datoram. Nu tur tā lieta un apsurds ka tu vadu ar nepieslegsi pagaidām tagad, jo ir tie usb c type porti. Japerk adapteri. ko es jau ari pasutiju. vardu sakot tev ir "unikals" krutais dators apple bet...

 

Labots - Kramerss
Izlaboju citētot bloku
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Net teica:

Nu ja, stacionārais gan jau strādā no vada, bet aplis no -wifi. Kā tu hujawejam ar wifi kanāliem? Kaimiņš nesēž tajā pašā kanālā, kur tu?

pat neiedomājos es protams to nezinu vai kaimiņš sēž tālu jau nav gan tā māja bet man privātā bet kas zin cik talu signals iet bet domāju ka īsti diez vai jo samērā švaks signāls jau ir ārā 20 metri.

šādi ir tie ping taimauti. Vai tas ko liecina? ir kaut kādi lieli taimauti? Bet nezinu kāpēc viņiem būtu jābūt lielākiem apple datorā kā windows vecajā. Nezinu kur loģika varētu būt ka apple datoram citi taimauti. 

 

Screenshot 2021-01-24 at 17.20.21.png

Labots - Kramerss
Izlaboju image
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...