Jump to content

dateks krāpšanas mēģinājums


janis_paskalists
 Share

Recommended Posts

Pasūtīju no dateks procesoru ryzen 5 5600x [vermeer] atsūtija vietā kkādu psu vero m3.

 

Pēc pasūtījuma veikšanās nākosajā dienā saņēmu zvanu no - 66098230 saruna bija šāda:

 

-Zdrastvutje

-Sveiki

-A vi po ruski ponejatje?

-Sto to ponemaju, da

 

Saruna beidzas :D 

 

OK, tagad paskatījos, sīkāk tas nr nav saistīs ar dateks. Bet, nu, nezinu, netiešā viedā var būt saistīts.

 

Jeb kurā gadījumā, uz pavadzīmes nekur nav rakstīts vermeer, bet atsūta preci kas skan līdzīgi, uzskatu, ka doma bija, ka es vienkārši noplesīšu plēvi un pēctam nevarēšu pierādīt, ka pavadzīme nāca kopā ar paku.

 

Bet man paka atnāca uz viršiem, tā kā nācās runāt ar veikala darbiniekiem ,jau, kad saņēmu preci teicu ka neizskatās pareizi, viņi teica nevar palīdzēt. Neko, izņemu pavadzīmi, kura bija īstā, bet dpd svītru kods palika pielīmēts pie vero m3 pakas, tā kā domāju viss ok, dabūsu savu cpu ar nelielu aizkavi :D

 

Iesaku uzmanīties!

 

 

 

 

Labots - janis_paskalists
  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ko lieto?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

To pašu, ko tu, toč, nē ;DD

Naivā vālīte ;))))

Labots - janis_paskalists
Link to comment
Share on other sites

Autors ir muķis, vai tikai izliekas? Acīmredzot vai nu veikala preču pakotājs vai arī piegādes krujers ir sajaucis preces. Baigā ta nu problēma - uzzvani uz Dateks, sarunā lai atsūta kurjeru ar pareizo preci un šo atgriez, cik tur tā darba.

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc pirmā posta spriežot - tu. Kāds vēl "krāpšanas mēģinājums"? Kādā sakarā tu vispār kaut ko jautāji Viršu darbiniekiem, kas vienkārši izsniedz pakas pēc līguma ar piegādes firmu? Pats vispār saproti, ko runā? 

Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

zZzzz

 

krc, uzrakstīšu rezultātu, kad būs.

 

hf staying mad haterzzZZzz

 

Bet, paldies, saprotu, varbūt DPD pirksts!

Labots - janis_paskalists
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

jānis, kas mācās paskālu, izrādās, arī jaunus kaitīgos ieradumus apgūst, dzert vajag ar mēru, un pārējam ni un ni

Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

Nu, varbūt, tā ir sakritība, ka sakrīt vero ar vermeer [lai gan vermeer nekur neparādās, ne pavadzīmēs, nezinu par cpu boxu]

 

Bet, man, kā matemātiski domājošam cilvēkam, tas vairāk izskatās pēc apzinātas rīcības, nevis sakritības, protams, mazas varbūtības piepildās nepārtraukti!

 

nejau man dzert vajag mazāk - jums domāt vairāk!

Lai kā, jūs, censtos, līdz savam līmenim - mani nedabūt ;))

Labots - janis_paskalists
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , janis_paskalists teica:

man, kā matemātiski domājošam cilvēkam, tas vairāk izskatās pēc apzinātas rīcības, nevis sakritības

Tu tagad trollē, vai tev tiešām smadzeņu podā ir ķīselis? 

Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

Centies iztikt bez apvainojumiem, tas tavus argumentus noniecina...

 

bet pagaidi, tu neizsaki argumentus, tikai pird kaut ko :D

 

Ar savu priekšnieku arī tā runā, vai viņš ir tas, kurs iemācīja ? xdd

 

 

 

Labi, ko es zinu varbūt jums paziņas dateksā strāda, un viņi nav slikti cilveki, tāpēc tik noniecinoši izturaties pret mani, mēģinot aizstāvēt viņus.

 

Es uzsāku temu ar domu palīdzēt cilvekiem, dalīties savā pieredzē, bet man jalasa apvainojums pēc apvianojuma.

 

Paskatities uz sevi no malas, lūdzu!

 

Katru rakstu viens un tas pats......

Labots - janis_paskalists
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , janis_paskalists teica:

Katru rakstu viens un tas pats......

Tad varbūt apdomā, kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , janis_paskalists teica:

Ar savu priekšnieku arī tā runā

Pats sev priekšnieks savā kantorī, iepūt.

 

Pirms 10 minūtēm , janis_paskalists teica:

Paskatities uz sevi no malas, lūdzu!

Tu varbūt paskaties uz sevi? Interneta veikala piegādes daļā kāds sajauca kastes, vai arī kurjers sajauca paku tracking uzlīmes, un atveda tev nepareizo preci. Man tā ir gadījies daudzas reizes. Piegādes kompānijās tādas kļūdas notiek katru dienu desmitiem un simtiem reižu. Par ko tu te vispār cel traci? Tak vienkārši sazvani veikalu, pasaki, ka sajaukta prece, un palūdz apmainīt. Kādas vēl tu te sazvērestības teorijas saceri - tu esi normāls?

 

Es tev jau vairākus rakstus atpakaļ pateicu, ka tu vispār nevietā tur cepies, un ka tā ir pilnīgi ierasta kļūda, it sevišķi mūsdienās, kad nenormāls paku apjoms tiek piegādāts katru dienu.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

Atvainojiet, jūs atbildes nelasīsu - vairāk man viņas neinteresē, bet piebildīšu:

 

Vienlaicīgi veicu pasūtījumus no dažādiem veikaliem:

 

1dien capital nodeva preci dpd, prece atnāca 3dien

4dien nopirku preci M79, [bija birojā] prece atnāca šodien [6diena]

dateks pasūtījums tika veikts 7dien, bet prece bija birojā, tad pieņemu, ka kurjeram tika nodota salīdzīnoši ātri, bet prece atnāca tikai šodien [6diena]

vienīg dateks epasts ar nosaukumu "dazi jautājumi" atnāca 4dien, tad varbūt viņi tikai 4dien nodeva preci kurjeram.

 

Analizejot procesu, vai nu dpd kavējās ar paku 2 reizes ilgāk, nekā no citiem piegādātajiem, vai dateks birojs strādā lēni un viņiem prasīja 4 dienas, lai izsniegtu preci kurjeram. [varbūt mastercard pārskaitījums tika oficiāli apstiprināts tikai 2.dien [parasti tas ir 1-2 dienas]. tad viņiem prasīja 2 diena nodot kurjeram.]

 

Jeb kurā gadījumā ir saskatāmas anomālijas dateks un dpd ķēde, kas var būt vienkārsi dēļ mastercard apstiprinājuma [capital gaidija šo apstiprinājumu, rd gan uzreiz viss notika] kavēsanās vai biroja noslodzes.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, janis_paskalists teica:

Jeb kurā gadījumā ir saskatāmas anomālijas dateks un dpd ķēde,

Ja arī ir kāda anomālija, tad tikai daža laba pircēja galvā.  Pirmkārt - ieslēdz smadzenes un paskaties kalendārā, vēl pat puse no svētku sūtījumiem nav apstrādāta - man tepat RD pirkta prece, kuru izsūtīja jau nākošajā dienā, tika piegādāta pēc nedēļas. No Vācijas, ierasto 3 - 5 dienu laikā - gandrīz 2 nedēļas. Parunāju ar pie pakomāta  satikto kurjeru - noliktavas pārpildītas, personāls netiek galā, pie pakomātiem jābrauc vairākas reizes dienā, jo klienti neizņem preces. 

 Bet par Dateks - viens no tikai 3 vai 4 interneta veikaliem, kur ir jēga iepirkties (un nē, nav man tur paziņas).

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Autors teica, ka atbildes nelasīs. Varbūt topiks jāslēdz? 

Labots - OneGaming
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raiviic teica:

 Bet par Dateks - viens no tikai 3 vai 4 interneta veikaliem, kur ir jēga iepirkties (un nē, nav man tur paziņas).

Man ir pazīstamie tur un varu apgalvot, ka vadības līmenī tur nekādas ļaunprātības principāli principā(tā notiek, ja raksta pālī) nevar būt.

Par darbiniekiem, protams, galvu nevaru likt ķīlā, bet arī tur ticamība uz ļaunprātībām tiecas drīzāk uz nulli.

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Da kāda "ļaunprātība" te vispār var būt? Kāds darbinieks vai kurjers sajauca kastes noliktavā, un tas arī viss. Par ko te vispār diskusija.

Autors vienkārši laikam nekad dzīvē nav pieredzējis, ka piegādā nepareizo preci, un tagad uzpūtis no mušas ziloni tā vietā lai vienkārši sazinātos ar bodi un samainītu uz pareizo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

Da kāda "ļaunprātība" te vispār var būt?

Nu topika virsrakstā ir minēts - krāpšana. Krāpšana bez ļaunprātības neeksistē.

 

Vairāk gan izskatās pēc trollinga.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka tēmas autors vienkārši veic sociālo Eksperimentu. Tā tas te tagad saucas.

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Ā, es atvainojos. 

Man gan liekas, ka tur nekāda "apkrāpšana" nemaz nav bijusi, cilvēks vienkārši grib pievērst uzmanību sev. 

Link to comment
Share on other sites

janis_paskalists

Haha, starpcitu, pirmstam, jutu, ka psu kastē kaut kas slīd iekšā, tāpēc, sāku domāt, ka tur arī iekšā ir tas cpu, un es te pārspīlēju, bet, nu, ņemot vērā jocīgo zvanu, dpd kavēšanos, un jocīgo iepakojumu, biju īpaši piesardzīgs. Tā kaste, jau arī, izskatās veca, viens stūris nodilis, svītru  kods arī. Un, diezgan, loģiski, ka tagad, kad visi sūta visu interentā, sāk aptrūkties kastes. :D

 

haha, ceru ka tur ir cpu, tas krietni atvieglos lietas, gaidīšu atbildi no dateks, tad taisīšu vaļā, pameklēju google iepakojuma parametrus, kaste ielien. :DDD

 

pagaidām izskatās pēc uzvaras klauniem, došu apstiprinājumu, kad būs.

 

ja, tur, tiešām, būs cpu, tad, ieteiktu, piekopjot šādu pieeju, atstāt, kādas norādes, lai pircejs nenobīstas! xd

 

peace mfkers ;)))

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tev tur notika? Pasūtīji procesoru, pienāca sūtījums, tu ieraudzīji, ka iepakojuma kastei virsū uzraksti nevis par procesoru bet par barošanas bloku? Tāpēc tev tāds satraukums?

Mēneša sākumā no dateks pasūtīju kabeli, sūtījums atnāca kastītē, kas bijis iepakojums kaut kādai datorkomponentei. Neredzu problēmu, ja dateks iepakojot savus sūtījumus izmanto iepakojumus no datordaļām, kuras izmantotas, piemēram, komplektējot datorus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , janis_paskalists teica:

ja, tur, tiešām, būs cpu, tad, ieteiktu, piekopjot šādu pieeju, atstāt, kādas norādes, lai pircejs nenobīstas

 Nu pilnīgs vāks!!!  Kas tu pirmo reizi ko pērc internetā? Kopš kura laika kāds uz iepakojuma norāda, kas tur iekšā??? Iepakots tiek jebkādā tukšā kastē, ir pirkti RAM, SSD, fleškas - atnāk ar kasti, kur varētu pat 2 PSU iekrāmēt. Sevišķi, ja sūta no ebay vai Amazon, bet arī Latvijas veikali tā iepako.

 Ja tiešām paranoja - neviens tev neliedz kastes atvēršanu filmēt, lai pierādītu, ka iekšā ķieģelis, nevis pirktā manta :devil:. Kad man nāca Ryzen7 no Amazon - oriģinālā kaste bija tieši tādā, apdauzītā, hvz no kā palikusī, iepakota. Tas ir normāli.

 Tu dzīvē arī esi tik pat dīvains, vai tikai forumā troļļo?

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...