Jump to content

silikona aplie


JurisDo
 Share

Recommended Posts

Pa 3 gadiem jau varēja nopirkt jaunu.. (ja tas ir tas pats)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , e = d teica:

Akumulatori izskatās uzpūtušies, tos jāmaina nost.

Man būtu bail tādiem tuvoties :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Aplej ar epoksīdu, un lielākai izturībai saber epoksīdā uzgriežņus vai mazas nagliņas vai koka skrūvītes.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

par to baču,taisnība,taisos mainīt,.sviests,kā var plejerī likt baču bez kontroliera.bet interesanti, vai var normāli strādājošu baču apliet ar silikonu.,vai tā nepārkarsīs.,un neuzsprāgs.jo man doma to ierīci tādā plānā pusmīkstā kkorpusā,apvalkā,ievietot.

Link to comment
Share on other sites

nopirku salvatā ,4.45 eu.    ceru ka neuzpūtīsies.apliešu ar silikonu,un skatīšos,uzpūtīsies,uzsprāgs,vai rakstīs man pateicības vēstules.

kā jābūt,nezinu.

549036828_IMG_20210128_234938(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Es vel pa vecai modei maucu, ja vajag ātri izveidot ūdens izturību, tad 3x iemērcu nitro lakas bundžā, starp kārtām nedaudz apžāvējot. Pēc tam var arī nokasīt un remontēt. 

Link to comment
Share on other sites

@JurisDo  Karstā līme (HMA) parasti ir cieta. Ja tev vajag elastīgu līdzīgu vielu, tad labāk vienkārši nopērc silikona hermētiķi - būs elastīgs, bet pildīs līdzīgu funkciju (labi pieķerās pie virsmām, veido ūdenstrošas šuves, utml.).

Link to comment
Share on other sites

Usin,tanīs tavās bildēs tās plates nu baigi nosarmojušas,bet domāju ne no silikona,bet no kautkādas skābas vides.silikoni man ir dažādi,gan kas smaržo pēc etiķa ,gan ne.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...