Jump to content

Pērk: Dell USB-C barošanas kabelis


VebKamera
 Share

Recommended Posts

Varbūt pa plauktiem kādam mētājas:

 

vajag Della USB-C kabeli, kas savieno barošanas bloku ar datora USB-C ligzdu. Barošanas bloka pusē ir trapeces veida spraudnis ar 3 plakanām adatām, datora pusē parastais USB-C

 

IMG_20210114_092107.thumb.jpg.97f90aef184e08bc1233c133eb49c4c4.jpg

 

Cerams kādi 5-10 EUR ierakstās tāds retums?

Link to comment
Share on other sites

Man tāds kautkur ir, visdrīzāk pat vairāki ar dažādiem galiem (usb, Dell lādētāja gals). Dell Power Bankai nāk līdzi. Bet nu kā pats saproti pašam vajag, īstenībā jau nevajag, bet kas to zin, varbūt kādreiz ievajagas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB  Paldies par pilnīgi nelietderīgo informāciju. Vēl kaut ko vērtīgu piebildīsi?

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr laipns izpalīdzēt. Bet nu informācija lietderīgāka nekā tava. Vadu var meklēt no tiem kam ir Dell power banka, ne tikai lādētājs, varbūt lieks vads palicis. 

Link to comment
Share on other sites

"Man ir, bet es tev nedošu, paldies par uzmanību". Ļoti lietderīga info...

Ja paskatīsies uz bildi topika sākumā -  kabeli pats topikstarteris arī bildējis, un turpat viņam ir lādekļa kaste ar kodu (PW7015MC, starp citu), pēc kura to kabeli meklēt (Dell tos kabeļus atsevišķi netirgo). Viņš šeit prasīja, vai kādam ir lieks, kas tirgo. 

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VebKamera

Ir lādētājs un ir power banka. Vac tik vajadzīgs. Dells uztaisījis tik unikālu dizainu, ka šitās herņas pat e-bajā nav :(

Link to comment
Share on other sites

ebayā jau tos lādētājus var nopirkt sākot no €30 (30W).

 

Tik skaties kāds tev laptops, XPS 13 varbūt lādēs, bet neko lielāku. Man Precission 5520 nāk ar 130W lādētāju, bet tas liels un smags. Lai nav jāstaipa tas ķieģels līdzi, biju nopircis no sākuma 30W. To viņš vispār ignorē (tagad noder telefona lādēšanai). Vēlāk nopirku 45W, ja slēdz iekšā ar piespraustu lādētāju, tad BIOS it kā kautko papukst, bet aiziet. Lādē gan baigi lēnu. Tagad ir pieejami 65W, tas iespējams būtu kā reiz, bet vēlvienu lādētāju pirkt negribas :D

 

XPS 13 gan lādējas ar visiem. 

 

Dīvaini ka no PowerBankas lādējas. Tai jau ar nav nekāds lielais outputs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kādi 30, pa 25 EUR es būtu ar mieru šķirties no normāla  65W HP USB Type-C lādētāja. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...