Jump to content

Darbs studentiem


spicym
 Share

Recommended Posts

Pamācies vēl Node.js un Meteor, un nāc uz pārrunām.

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk uzrunā python nevis js. Varbūt tāpēc, ka neēsmu pārāk iedziļinājies js.

Labots - spicym
Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas, ka LV reti kurš kantoris veido lapas, kas bāzētas uz Python (Django, Flask..). 
Ja interesē WEB, tad es tomēr ieteiktu pamācīties to JS.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , itanium teica:

Ja interesē WEB

Ne tikai web - uz JS mūsdienās raksta praktiski jebko. Server/client side, mobilās aplikācijas, kas vien ir vajadzīgs. Tikai šauri specifiskas izstrādes sfēras (industriālā automatizācija uz specifiskiem čipiem, AI un computer vision, un tml.) pašlaik vēl ir ētāk rakstāmas uz Python vai citām proprietary valodām - daudz kas no genreal purpose consumer stuff (tajā skaitā IoT, unattended, utml.) mūsdienās jau tiek rakstīts ar JS.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Gluži jau Pitonu ar JavaScriptu salīdzināt nevar. Pirmais tomēr ir darba zirgs, otrais vairāk tā webam, UI un ar to saistītām lietām. Ja arī kautkur nesaistītā jomā izmanto, tad tas vairāk izņēmums, nekā likumsakarība.

Bet nu pa lielam abiem līdzīgas problēmas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Pitona2 pensionēšanās sāk izraisīt problēmas. https://www.python.org/doc/sunset-python-2/

 

Serveri upgreidojās uz jaunāko 3.x un atslēdza 2.x. Tagad vajag palaist CI buildu, bet Googla repo toolis diezko nav mierā ar Pitonu 3.6. Kādu laiku, laikam būs bardaks.

Kodi 19 lietotāji jau pirms kāda gada sāka spļaudīties par otrā Pitona addoniem, kas neiet ar v3.

Šķiet, pēdējā laikā paliek labāk -  daļa jau ir pārrakstīta un daļa atmirs :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...