Jump to content

Monitora iegade: Dell UltraSharp U2515H.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri. Es neesu loti zinosh shaja joma, bet esmu izvelejies par labu Dell UltraSharp U2515H. Vai tomer jus labak ieteiktu skatit alternativu, no cita razhotaja, Acer, AOC, HP. Lenovo utt., utml. Uzreiz teikshu, ka AOC, Acer neizskatu ka variantu. Jo ir bijis gan viens gan otrs, krasu kvalitate drausmiga un ekrana attainojums bija ka caur pecpusi. Isi sakot negativa pieredze atstajusi iespaidu.

Ka ir shim ar krasam un parejo? Svarigi, ka matets ekrans, augstaks par 1080 rezoluciju, ir vairaki porti.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Viens U2515H vēljoprojām stāv jau pāris gadus bez pielietojuma. Kādreiz imantoju dual setapu mājās, pirms pārslēdzos uz ultra wide.

OK monitors, ar krāsām neņemos, vairāk programmēšanai, nekādas problēmas nebiju novērojis.

Vaitad 15tā gada monitors vēl joprojām ir aktuāls un nav kas jaunāks iznācis?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Viens U2515H vēljoprojām stāv jau pāris gadus bez pielietojuma.

Es pieļauju, ka runa ir par stāvēšanu UK, nevis Lavijā? Man tieši vajag vienu 2515H (ofisā priekš simetrijas uz četriem galdiem, uz katra pa diviem moņiem - savulaik nopirkām vienu monitoru par maz, bet mūsdienās Dell'iem katru gadu mainās kājas dizains, un nav iespējams piemeklēt tādu pašu)...

 

@INTRASERVERNET  Monitori ļoti labi. Kā tikko minēju, ir lietošanā 7 gabali, nu jau piektais gads būs.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@AndrisBB paldies par info. Man vajag programmeshanai, protams bildes nePro limeni apstradat, nekas vairak. Tapec pietiek arii pat ja tas butu 2013 vai pat vecaks modelis. Sheit vairak nostradaja, ka man gribetos tomer ari attiecigi laikam ar planakiem ramjiem ekranam un izsjcjirtspeju virs 1080p un protams krasas tuvu tam, ka izskatas uz ekrana.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Ir birojā bariņš ar U2515H dizaineriem, kā arī U2414H programmētājiem.  Labi monitori. Krāsas ir ok, nopietnas problēmas arī nav novērotas. No visa bara abiem modeļiem nosprāguši kādi 3.

Ir arī jaunāki, šķiet U2719D dizaineriem un U2419H programmētājiem. Kopumā bilde šķiet tāda pati, ir arī USB-C supports. Tiesa, korpuss jaunajiem ļurceniskāks un arī svarā vieglāki.

Protams, neesmu dizaineris, nevaru korekti spriest, bet tie kas mums ar to darbojas, piekalibrē tos monitorus un saka, ka ir labi.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Izskatas ka izvele no esoshiem lietotajiem izskatas pareiza. Liels paldies visiem. Protams jebkursh padoms noder.

Link to comment
Share on other sites

Varu piespraust un apskatīties, tb - atsvaidzināt atmiņu, cik patika vai nepatika, bet nu neatceros ka kautkas būtu nepaticis, tik cik ka viens ultra plats monitors ir ērtāk par 2 atsevišķiem, tapēc upgreidojos. 

Vienu izdevās pārdot, otrs tā arī palika. No sākuma doma bij ka ganjau kautkur noderēs, bet pagaidām nekur noderējis nav.

 

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

Es pieļauju, ka runa ir par stāvēšanu UK, nevis Lavijā?

Jā UK, nedomāju ka ir vērts ķēpāties un sūtīt uz LV. 

Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB   Nu jā, laikam nebūs vērts gan. Paldies par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Ja apskatās ebeyā pēdējākos pārdotos, tad cena ir starp 130 un 200, pārsvarā kautkur pa vidam. 

Ja tu domā pirkt no manis, tad man nav kastes un 150 GBP dēļ, vai pat mazāk negribu čakarēties. Ja kāds savāc uz vietas, bez sūtīšanas, tad varu pa 100 pārdot, tāpat jau pielietojuma nav.   

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Cena laba, bet atrašanās vieta di***sā. Pašam ir u2515 ir super. Reizēm sanāk lietot arī u2717, u2718 un u2519, tad uXX19 labā fīča ir usb-c PD, savādāk nekas apgreida vērts nav parādījies. Varbūt tikai kvalitātes kontrole matricu ražotājam ir "nooptimizēta". Lielākais mīnuss viņiem, ka baigi vārīgie. Vienu transportējot kastē nokāvu un bija dhuja vertikālu svītru.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Es laikam tomēr 27" ņemtu nevis 25, cenas ziņā nav lielas atšķirības

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man uz vecumdienām patīk lielāki..:)   

Nupat apgreidojos no 27" uz  32"  (no Dell SE2717H uz Lenovo D32q-20) un esmu ļoti apmierināts.

Jo sevišķi, ja cenas kļūst visnotaļ demokrātiskas - šo  Lenovo pirku RD Electronic pirms mēneša  pa  238 Eur, nu jau cena tikai 225 Eur. 

Un tas par IPS monitoru ar 2560 x 1440 izšķirtspēju. 

Protams, eksistē arī kvalitatīvāki monitori, bet neliela budžeta lietotājam gana labs (IMHO).

  

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Es nesen sev un sirdZdāmai nomainīju monitoru saimniecību. Aš no 2012. sēžam uz leģendārajiem 2412. Viņai vajag vairāk rūmi pamatā produktivitātei un mazākai acu maitāšanai, es vienkārši gribēju pagaršot monitoru nākotni. Kopumā man sajūta bija samērā bēdīga. Jā, malas tipa ir plānākas kļuvušas, bet joprojām rullē 1080/1200p, 60Hz, 350cd IPS matricas. HDR joprojām uz PC ir tāls sapnis, OLED tehnoloģija jau kuro gadu tiek solīta, bet tā arī neviens uzražot neprot. Ir kaut kādi hiper-e-krāni pieejami, bet tie par četriem cipariem un tāpat būs ar lokālo dimingu, kas tumšās ainās taisīs halo efektu.

 

Beigās sev paķēru ASUS VG27AQ. Labāks kustības handling spēlēm/kino. Drusku smalkāka bilde dēļ 1440p. Krāsas, salīdzinot ar 2412, varētu būt nedaudz par košu.

 

Mīļotajai tika Dell P4317Q. Par to ciparu - dafiga rūmes, 4K, krāsas 2412 līmenī. Der arī filmu lūrēšanai, jo mums zombijašķika mājās nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

nav par lielu, jeb strādājot nav jāgroza galva?

Palielinājām distanci starp acīm<->monitoru. Pie 150% scaling nav tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ieleja teica:

4K/27"

Man pie 27" 1080p labāk patīk - redze vairs nav tik laba, lielāki burti prasās

Link to comment
Share on other sites

Var jau uzskeilot. Reti kurš tagad aiz 1080p strādā uz 100% skeilinga. UI elementi būs saredzamāki, kamēr saturs būs smalkajā izšķirtspējā. Windows gan tas skeilings ne uz visām programām vienādi labi strādā.

Link to comment
Share on other sites

Ar 43'' varētu būt vairāk problēmas augstumā, nekā platumā. Biju izmēģinājis, nācās to monitoru pārdot, priekš programmēšanas neder. Apakšējā mala faktiski uz galda virsmas, kamēr augšējā vējoprojām par augstu. Nevis galva bij baigi jāgroza, bet jātur neierastā lenķī, sāka sāpēt spranda. 34'' un 38'' ultra platais gan ir ok.

 

Pirms 26 minūtēm , RudeWolf teica:

Palielinājām distanci starp acīm<->monitoru.

Tad kāda jēga no lielāka monitora? Drīzāk jau tad problēma otrādāk būtu jārisina, ja attālums liels un viss par mazu, tad nopērk liel\aku monitoru. 

  

 

Ar maniem ieradumiem, 2560 x 1440 patīkamāks varētu būt pie 27''. Ar 25'' var strādāt, bet ir uz robežās, kad viss sāk palikt par sīku. 27'' ar 4k bez skailinga atkal vairs nav lietojams. Bet ja jāskeilo, tad kāda jēga tērēt naudu par 4k. Uz 32'' neesu mēģinājis, iespējams ir OK.

Link to comment
Share on other sites

Tas īstenībā baigi individuāli, kādu monitoru setupu lietot. 

Esmu pasēdēju pāris dienas ar Ultrawide, patestēju arī 2x27 gan 2k, gan FHD variantā. Beigās tomēr sev par ērtāko esmu atzinis 2x24 FHD. Vēl varētu 2x27 ar 2K ikdienā lietot. 

Tiesa 2x 25-27 16:10 neesmu lietojis ikdienas darbā, ar tekstiem un kodu strādājot šis varētu būt tas īstais sweatspot, par cik platums tuvu 24, bet augstāks.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Ar 43'' varētu būt vairāk problēmas augstumā, nekā platumā.

Šeit varētu piekrist. Pašlaik vēl eksperimentējam. Monis bija par tik labu ciparu, ka nebūs žēl par tik pat pārdot, ja nestrādās.

 

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Tad kāda jēga no lielāka monitora?

Kā jau teicu - iepriekš 24" komfortablai lietošanai bija vai nu jāliek ļoti tuvu vai arī jāmiedz acis. 43" ekrānu var palikt tālāk un nezaudēt platību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

jēga no lielāka monitora?

Parasti cilvēkiem ar gadiem redze tuvumā pasliktinās, bet tālumā ir labāka. t.s. īso roku sindroms

Link to comment
Share on other sites

Vairāk bij domāts kā "kāda jēga no lielāka monitora, ja viņš rezultātā tiek aizstumts tālāk".

Protams var jau būt gadījumi kad citādi nevar.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

aizstumts tālāk

es jau tieši par to arī runāju. Nevajag brilles ja monitors tālāk

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, nav man tādas problēmas, tapēc grūti spriest. Man drīzāk pretēji, brilles vajag, lai redzētu tālumā, ikdienā gan brilles nenēsāju, braucot atkarībā no noskaņojuma un laika apstākļiem, uz darbu ejot bieži velku, laikam gudrāks ar brillēm izskatos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

5 centi, nākotnes pircējiem, kas domā par 25" 1440p iegādi.

Pašam ir U2515H. Monis ir super, bet nožēloju, ka nožīdoju kapeiku un neiepirku 27" modeli. Redze ir 100%, bet ar 100% skeilingu, saturs tāpat šķiet neeedaudz par mazu. 27" būtu ideāli 1440p, lai max izmantotu to papildus laukumu, nepalielinot skeilingu (pēdējais, gan nebūs iespējams visiem).

Link to comment
Share on other sites

Philips 32"  1440p . DPI ~kā iepriekšējam 24" 1920*1200 . Sēžu izstieptas rokas attālumā (~86 cm līdz centram, ~95cm līdz stūriem) var iztikt bez galvas grozīšanas. Spēlēšanai pa smuko, + tiek izmantots kā neliels 32" ekrāns filmām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...