Jump to content

Meklēju meistaru


Super_eGo
 Share

Recommended Posts

Kungi! Dāmas?! :)

 

Svētkos uznāca vājums un tā kā pretī skrēja vinila atskaņotājs par sakarīgu ciparu (man tā šķiet) nolēmu to aši iegādāt. Tagad esmu nolūkojis arī pastiprinātāju un priekšpastiprinātāju, komplekts ir samērā vēsturisks, vēl no pagājušā gadsimta. Tālab domāju, ka to noteikti pēc iegādes vajadzētu nodot kādās gādīgās rokās uz profilaktisko apkopi. Tā kā man rokas aug no cita gala, meklēju kādu uzticam meistaru no Siguldas puses vai Rīgas gadījumā no Juglas gala. 

 

P.s. Šobrīd plates klausos caur aktīvajiem monitoriem Focal Alpha 65, kas nav ideāli, bet taisnību sakot biju uz pakaļas par to detalizācijas pakāpi kuru piedāvā vinils, paralēli klausoties Itunes saspiesto, nu atļaušos teikt par sabojāto materiālu (pārslēdzoties starp avotiem). 

 

Jau iepriekš paldies par ieteikumiem un lai izdodas!

 

Ritvars 

Labots - Super_eGo
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Super_eGo teica:

komplekts ir samērā vēsturisks, vēl no pagājušā gadsimta.

 

Tobiš no 1999. gada? Stāsti tak, ko esi noskatījis un par cik. Ir pastūži, kas relatīvi viegli labojas un ir tādi, kur būs problēmas. Tā jau pastūzis, ja to prātīgi apkalpo, var ļoooti ilgi strādāt. Plus - huļi tev pastūzi, ja ir tās Focal aktīvistes?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Super_eGo

Dievinu latvju publika tiešumu. :) Aparāti ir NAD 216thx un NAD monitor series 1000 preamps. Cipars ss.lv ir 370,- bet nu tas tiek apspriests ar pārdevēju tā ka noteikti nav galējais. 
 

07DB3022-62FF-4C2E-AFEC-85D6502852D8.jpeg

Labots - Super_eGo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šie aparāti vēl ir salīdzinoši jauni. Ja strādā normāli un nav netīri/dauzīti, tad var baigi nespringt. Ja ir multimetrs, var pamērīt līdzstrāvu izejā, vai nav darba režīmi atregulējušies.

Kādas skandas domā dzenāt? Diezgan jaudīgs setaps.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Super_eGo teica:

Tālab domāju, ka to noteikti pēc iegādes vajadzētu nodot kādās gādīgās rokās uz profilaktisko apkopi.

Ja Āgenskalns nav pārāk tāls gabals, tad iesaku @noname - tikko viņam biju atdevis deku uz remontu, tikai labākās atsauksmes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Super_eGo
Pirms 12 minūtēm , RudeWolf teica:

Šie aparāti vēl ir salīdzinoši jauni. Ja strādā normāli un nav netīri/dauzīti, tad var baigi nespringt. Ja ir multimetrs, var pamērīt līdzstrāvu izejā, vai nav darba režīmi atregulējušies.

Kādas skandas domā dzenāt? Diezgan jaudīgs setaps.

Paldies! Pārdevējs galvo, ka pirms gada veikta apkope. Ss bildēs gan baigā putekļu kārta virsū, tāpēc, pirmkārt, noteikti pāriešu pāri ar kompresoru. Par skandām nav vēl skaidrības. Mēģinu noorientēties, kas lokāli pieejams. Ir kādi ieteikumi? Par telpu vēl neesmu izlēmis tā būs vai nu 15m2 (darbistabā) vai 40m2 (dzīvojamā), dilemma tajā, ka mazajā telpā iespējams izolēties :) un tajā arī ir nedaudz koriģēta akustika, lai stūros zemās frekvences nekrājas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka vajadzētu definēt arī kaut kādu budžeta diapazonu. Skandas vien ir daudz varianti, t.sk. visādas elektrostatiskās utt izvirtības, kas velk uz daudziem kilo eur...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Super_eGo
Pirms 30 minūtēm , rubb teica:

Iespējams ka vajadzētu definēt arī kaut kādu budžeta diapazonu. Skandas vien ir daudz varianti, t.sk. visādas elektrostatiskās utt izvirtības, kas velk uz daudziem kilo eur...

Tas ir prātīgi teikts! Teiksim tā, Vocal Grand utopia iegādi esnespētu pamatot nedz sievai. Taisnību sakot esmu par otro vai trešo dzîvi veciem dzelžiem ar visiem no tā izrietošajiem riskiem. Max budžets kādi 600. Bet tas ir no gaisa paķerts. Ja būtu ellīgi labs piedāvājums noteikti maksātu arī vairāk. Turklāt es nesteidzos. Šādas lietas steigu nemīl.

Pirms 10 minūtēm , RudeWolf teica:

Skaties vairāk uz plauktiniecēm vai torņiem?

Droši vien jau torņi. Bet tas nav obligāti. Esmu atvērts arī plauktiniecēm. 

Link to comment
Share on other sites

Super_eGo
1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

Ja Āgenskalns nav pārāk tāls gabals, tad iesaku @noname - tikko viņam biju atdevis deku uz remontu, tikai labākās atsauksmes.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Labsrīts visiem

Netaisīšu jaunu tēmu, atļaušos ieraktīt šeit

 

Sekojoša problēma ar NAD C320bee pastiprinātāju

 

Pieņemsim skaņas avots ir telefons

Ieslēdzot pastiprinātāju ON pogas lampa zaļa

 

Tātad, ja telefona uzlieku 100% volume, tad pastūzim aizgriežot vien līdz 40% tas aiziet protectā (tā es saprotu), ON poga iedegās sarkana ar "klikšķi"

Palaižot pa jaunam viņu, viss darbojas atkal līdz volumes aizgriesanu līdz noteiktai vietai.

 

Bet, ja telefonā uzlieku volumi uz ~50%, tas paztūzi varu griest līdz max, protectā neaiziet

 

Ja telefonā ir klusums, nav signāls, tad protects pastūzim arī nav, var grozīt kā grib

 

Ilgu laiku šo defektu nemaz nepamanīju, jo tāds skaļums ikdienā nav nepieciešams..

 

Kā jums izskatās, ir kautkas labojams vai neatmaksātos?

Link to comment
Share on other sites

nu nemaz jau tik jaudīgs tas pastūzis nav - uz 100% tel. varbūt viņu iedzen jau klipingā...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

P.s uz "atslēgšanās" brīdi nav neko liels skaļums lai klippingā ietu, nevajadzētu būt, neticu :D tumbas mazas, monitor audio silver plauktinieces, lielās nemēģināju.

Domāju tagad šo kā defektīvu tirgot un vietā paņemt sony ta f550es vai labot..

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, invalīdi jau rodas ieejā, kad iedod tos 100% no telefona, un aizsardzība to vienā brīdī "iztulko" kā problēmu izejā.

Bet jā, tas, ka skaļumu pogu var pagriezt līdz galam, nenozīmē, ka tas ir jādara. Tur tā rezerve ir, lai klusāku ieejas signālu var pagriezt skaļāk.

Link to comment
Share on other sites

Padodot tos ~50% no telefona un pastiprinātāja ripulis līdz galam, rezultātā mēreni skaļi, bez kropļojumiem vai kā tāda, bet nu riktīgi nav, ne rezerves, ne kā, pat, ja tas būtu tā jābūt ar mazām plauktiniecēm

 

Labi.., patika kā skan ar tām MA, bet krāsa nebija riktīgā, tākā sāpe baigā nav.

Vakardien "izrāva" no rokām.

Vietā būs tas sony

Vel ar tjūneri varētu aprīkot lai nav obligāti resis jāslēdz, ja gribas radio

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
pirms 15 stundām , Māšuks teica:

Uzkāp kur augstākā vieta un nomet zemē.

Mans ieteikumus būtu tev pašam uzkāpt kaut kur pēc iespējas augstāk un nolekt zemē. Mazāk stulbību būtu citiem jālasa.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Leo teica:

pastiprinātāju savest kārtībā

Bildīti, modeli studijā.. mok uz tolmetu izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

19.02.2023. , 18:17, Māšuks teica:

Tici man nevajag! Uzkāp kur augstākā vieta un nomet zemē. Forši sašķīdīs un nebūs klapatas ar remontiem.

 

kō šos mēslus pats nesašķaidīji, bet mēģināji tirgot ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , kaads teica:

bet mēģināji tirgot ?

Šis tas jau ir notirgots. Nu es neko nešķaidu es tik ākstos.

Link to comment
Share on other sites

19.02.2023. , 13:40, Leo teica:

Iesakiet,lūdzu,labu audiotehnikas meistaru...vajadzētu pastiprinātāju savest kārtībā.

No savas puses varu ieteikt biedru Klusu, savulaik pionieri man saveda kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ivo teica:

uzkāpt kaut kur pēc iespējas augstāk un nolekt zemē

Un, ja vēl apakšā gadās betons... divi zaķi ar vienu šāvienu.

 

Autor, varbūt tiešām ieliec kādu bildi vai. Varbūt tiešām jēdzīgāk ir e-līcī vai kaut esesā sadabūt citu. Ja vien neatrodi kādu meistaru, kuram tas reizē ir vaļasprieks.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
strawberry8

kka neliekas ka tan9000es var vienkarshi parslekt uz A klasi. tranzistora pastiprinajums atkarigs no stravas.parslekshanas bridi rodas knoplojumi ja miera strava nav sabalanseta

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
mājas tirāns

Meklēju saprātīgu meistaru, kurš varētu uztaisīt Onkyo Integra  A-8650 profilaksi - izskatās, ka skaņas tembru blokā vienam kanālam kondensatori pažuvuši - pēc pāris minūtēm sāk palikt klusāks un sprakšķēt... ieslēdzot direct, skan normāli (tātad gala pakāpe ir OK), Rīga....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...