Jump to content

xiaomi note 9 pro vs poco x 3


Pēteris Kažoks
 Share

Recommended Posts

Meklēju upgreidu esošajam mobilajam esmu nonācis līdz šiem diviem modeļiem. 
Abiem ir antutu score ap 27 k 
Compare Xiaomi Poco X3 NFC vs. Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs. Xiaomi Poco X3 - GSMArena.com
Abiem ir 5000 mah baterijas.
Note ir Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm) poco x3 ir Qualcomm SM7150-AC Snapdragon 732G (8 nm) cpu 
abiem ir vienādi GPU 
praktiski vienīgais kas atskiras ka note ir 90 hz ekrāns bet poco ir 120 hz ekrāns.

 

cenu aptaujā uzzināju ka note 128 gb versija maksā 229 eur poco x3 64 gb versija maksā 219 eur.
Mērķis ir skatīties filmas spēlēt PUBG. 
Lielākoties gan skatos seriālus caur torentiem.
Jautājums vai 120 hz ekrāns ir tā vērts lai uz tā rēķina upurētu 128 gb atminu ?

Vai ir kādi argumenti par labu vienas vai otras ierices izvēlei ?
Vai ir bijusi personiskā pieredze vai dzirdēts no servisiem ka šie modeļi būtu atgriesti kādu specifisku problēmu dēļ ?

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

Jautājums vai 120 hz ekrāns ir tā vērts lai uz tā rēķina upurētu 128 gb atminu ?

Tas jau jautājums Tev pašam - vai ar 64GB būs gana?

Man ir Mi 9 64GB versija - man pietiek, bet citiem gan jau būtu par īsu. Manam gan nav atmiņas kartes slots, abiem Tevis apskatītajiem ir, kas priekš datu glabāšanas der.

 

Atceries, ka spēles uz 120 FPS negriezīsies

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

X3 NFC var nopirkt arī ar 128GB un iekš "salidzini" maksā tos pašus 229 EUR.

Šādu 128GB modeli lietoju kopš novembra vidus (11.11. :)) - pret veiktspēju pretenzijas nav, liels klucis, bet bača kalpo ļoti ilgi. 120 Hz man nav svarīgi, lielu atšķirību neredzu - varētu pat atslēgt. Kas ir neparasti, šim modelim telefonsaruna skan ļoti skaļi - sākumā likās, ka skaļruņa režīms ieslēgts, bet ar to ir vēl skaļāk.

Vēl X3 NFC ir ar IP53 splash proof - nav protams IP68 bet tomēr labāk nekā nekas (Note 9 Pro).

Neatkarīgi no izvēles ļoti iesaku ar ADB iztīrīt visu bloatwari - ķīnieši cenšas atspiest naudiņu ar reklāmām, nevajag viņiem ļaut to darīt.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

Ielikt var bet es neesmu sd kartes lidz šim lietojis un no torentiem saturu diezgan problematiski man skiet ir saglabat sd karte jo ja nem caur magnet link tad vins seivo uz galvenas atminas. 
Protams esmu gana liels lame šādā līmenī tādēļ nezināšu sīkāk. 
Tīri praktiski ko dod tas 120 hz ekrans ?
Par bilžu kvalitāti diezgan vienalga neaizraujos ar fotogrāfēšanu lai nofotogrāfētu dokumentus pietiek ar 2014 gada android.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Pēteris Kažoks teica:

score ap 27 k 

 

Un ko tieši telefonam izsaka šis skaitlis? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Poco x3 bildes:

https://www.kimovil.com/en/lightbox/xiaomi-poco-x3#sample_photos_panorama?photoid=437329

 

Nez kā šīs extras darbojas reāli:

 
Extra
  • Z-Axis Linear Motor
  • LiquidCool Technology 1.0 Plus
pirms 1 stundas , Pēteris Kažoks teica:

antutu score ap 27 k 

Internātā rāda  301 000https://www.kimovil.com/en/xiaomi-poco-x3/antutu

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

@martinno Pienemu ka pēc tā skaitļa vairāk vai mazāk var vadīties izvērtējot mobilo veiktspēju spēlēs. 
Es tikai spriežu ja jau gsm arena vins tiek pievienots kā raksturlielums tad kādēļ lai pēc tā nevērtētu ? 
Ir cita kāda universāla sistēma un scala pēc kuras vērtēt ?
lūdzu parādi iespējams esmu ko svarīgu palaidis garām.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , M@R$$ teica:

A tam poco x3 takš var ielikt microSD? Kā ar bilžu kvalitāti?

Var, ja nelieto divas SIM kartes, bet nav bijusi vajadzība.

Bildes dienā ir OK priekš sevis fotografējot, bet pustumsā gribējās ko labāku. Piekrītu šim apskatam.

pirms 2 stundām , Pēteris Kažoks teica:

Tīri praktiski ko dod tas 120 hz ekrans ?

Ir smadzenes, kas redz atšķirību un kam patīk. Manējās laikam neredz, vien zinu, ka ir opcija atslēgt, lai mazāk ēd elektrību :)

 

Link to comment
Share on other sites

@Boņs Kā ikdienas lietotājam, kā telefonam ar izturību/skrāpēšanos? Un nav novērojami gļuki, nepieciešami restarti reizi X dienās?

 

Varbūt vēl ir kāds ilgtermiņa Poco/Xiaomi lietotājs, kas var iemest atsauksmi, kā šamie kalpo ilgtermiņā? Gan jau gandrīz 5 gadus, kā no mana veterāna Samsung A3(2016) nesagaidīt, bet vismaz 3-3.5 gadus gribētos. Naivi uz ko tādu cerēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Kazarms teica:

kāds ilgtermiņa Poco/Xiaomi lietotājs, kas var iemest atsauksmi, kā šamie kalpo ilgtermiņā?

Ir ok. Kvalitātes ziņā labi nostradāti(redmi 4a, redmi note9, mi note  10 pro). Redmi 4a sieva gan bija izļurkājusi usb ligzdu, paris € aliexpress, 15min darba un atkal viss gerai. 

Oficiālajam Rom ir tāda fīča vai niķis prasīties atbrīvot storage. Uzspied clean now, saskaita mb,tad clean, noskrien cipari uz 0  un tad done. Samsung UI, tādu nemaniju. Tur gan laikam bija device maintenance kur notika kkas līdzīgs, bet tas pats neleca uz status joslas. 

Daudz alternatīvie ROM pieejami, kad oficiālais update ir izbeidzies. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , dzincha teica:

sieva gan bija izļurkājusi usb ligzdu,

Samsungam man arī ir šī problēma, bet galvenokārt tāpēc ka nejēgā daudz laika pavadījis ar iespraustu kabeli mocim uz stūres. Tur viss ir izdrebināts. Bet tā jā, varētu nomainīt ligzdu un rullēt tālāk, tomēr tas dzelzis pats paliek par švaku un visiem appiem nav vietas.

 

pirms 8 stundām , dzincha teica:

Samsung UI, tādu nemaniju. Tur gan laikam bija device maintenance kur notika kkas līdzīgs, bet tas pats neleca uz status joslas. 

Lec lec, un pat vairākas reizes dienā, ja ir palikuši <500MB.

pirms 8 stundām , dzincha teica:

Daudz alternatīvie ROM pieejami, kad oficiālais update ir izbeidzies. 

Šis diemžēl pašreizējā darba vietā iet secen, ja vēlos salikt darba appus. Security policy roototus nepieļauj. :(

 

Paldies par atsauksmi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Kazarms teica:

Security policy roototus nepieļauj. :(

Var jau uzlikt rom, bez root. Ir jau arī tūļi ar ko paslēpt, ka ir rūtots. Un safetynetcheck ir pass. 

Par to tīrīšanu, tas notiek arī ja ir brīva vieta. Piemēram 30gb aizņemti no 64. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , dzincha teica:

Var jau uzlikt rom, bez root.

Par šo nezināju, jāpapēta.

 

Pirms 11 minūtēm , dzincha teica:

Ir jau arī tūļi ar ko paslēpt, ka ir rūtots. Un safetynetcheck ir pass. 

Cik paspēlējāmies ar kolēģiem, gan uz Samsungiem, gan Xiaomi, agri vai vēlu tā paslēpšana "pazūd" un policy checkeri atkal bļaustās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , dzincha teica:

sieva gan bija izļurkājusi usb ligzdu

Kāpēc nelietojam magnētisko USB spraudni?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Knaabis teica:

Kāpēc nelietojam magnētisko USB spraudni?

Pēc tam jau pārgājām uz magnetic tam redmi 4a un tagadējam note 9. 

Pats uz mi note 10 pro to nelietoju, jo tad android auto nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast - "Android auto nedarbojas"???

Ar magnētisko USB vadu Android automašīnā nedarbojas?

Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, ka tie magnētiskie ar atšķiras ar/bez datu funkcijas. Tikai spekulēju, nezinu kādu savienojumu Android auto lieto - vadu vai bezvadu. 

Link to comment
Share on other sites

Labi. Pacelšu vēlreiz šo uz augšu. 

Palasījos/paskatījos apskatus vairākiem Xiaomi un pie viena no Poco X3 apskata šams saka, ka ķīnieši sabūvējuši iekšā reklāmas visādos sistēmas appos. 

Nedaudz papētīju un reddit cilvēki vienkārši ņem un strīdās. Vieni, saka ka ir, otrie, ka nav, trešie, ka no reģiona atkarīgs. Kā tad tur īsti ir mūsu platuma grādos?

Skatos, ka šeit forumā daudzi Xiaomi/Poco/Redmi lietotāji. 

Link to comment
Share on other sites

No kastes stock ROM izvēloties Latviju Xiaomi iebūvētā reklāma bija gan Poco X3 (EU ROM), gan Redmi Note 9 (Global Rom), taču no tās var tikt viegli vaļā- 5min un 3-4 vietās iestatījumi jānomaina (varbūt vairāk, taču vienreiz izdarot par to var vairāk neuztraukties). Pēc sistēmas atjauninājuma reklāma neatjaunojas.

To ka atkarīgs no reģiona arī varētu būt taisnība:

tabula no 4pda Redmi Note 9 tēmas, ko dod reģiona izvēle. Ar Poco X3 MIUI iespējams, ka ir līdzīgi.

Spoiler

IMG_20200804_185953.jpg.3bbe558b017914e41217353245473274.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Ievietošu savu viedokli.

Note 9 Pro MZB9441EU, 64/6 GB, MIUI Global 12.0.1, Android 10.

Lietots 5 mēneši.

OOB kaut kādas reklāmas bija. Google meklētājs parādīja kā nonacHrenizēt reklāmas, vairāk nevienu spamu neesmu manījis.

Ražotājs updeitus jau kādas 3 reizes palaidis tautās.

Ar 2-3 stundas screen-time, 1 sim karte, wi-fi, 4g, BT, lokāciju, pa dienu noņammā  ~25% baterijas. 3 dienas bez lādēšanas var mierīgi iztikt.

Lietoju līdzi nākušo plēvi un mīksto čeholu, nav ne skrāpējumi ne plaisas, ne kādi citādi bojājumi.

IR blasters lieti noder, kad slinkums celt pakaļu no dīvāna, lai meklētu TV pulti.

Skaņas kvalitāte - Kā jau telefonam, nevar sūdzēties. Iepriekš bija Huawei Mate 20 Lite, starpību nejūtu. Skaņa labāka un dzidrāka, salīdzinot ar sievas 11. iPhonu

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dēlam nopirku Xiaomi Redmi Note 9 (ne pro). Tam kaut kāda dīvainība ar mikrofonu. Viņam mūzikas skolas nodarbības attālināti whatsappa. Visiem citiem telefoniem nebija nekāda vaina. Šis kaut kādu trokšņu slāpēšanu veic vai tml. Skaņa kaut kā raustās vai kas. Esmu pārracis visus iestatījumus, neko neatrodu, kas tur varētu līdzēt. Iespējams jau, ka nekas.

Citādi puika priecīgs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Usins teica:

Ja pagriezt horizontāli

Praktiski tā arī nodarbības laikā tiek lietots.

Tur kaut kādi divi mikrofoni tam aparātam, varbūt tie kaujas savā starpā? Nezinu. Bet ir kaut kāda laža tur ar to visu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ju teica:

Dēlam nopirku Xiaomi Redmi Note 9 (ne pro). Tam kaut kāda dīvainība ar mikrofonu. Viņam mūzikas skolas nodarbības attālināti whatsappa. Visiem citiem telefoniem nebija nekāda vaina. Šis kaut kādu trokšņu slāpēšanu veic vai tml. Skaņa kaut kā raustās vai kas. Esmu pārracis visus iestatījumus, neko neatrodu, kas tur varētu līdzēt. Iespējams jau, ka nekas.

Redzēju vienu pavecu linku, kurā mēģina atslēgt fona trokšņu slāpēšanu uz Xiaomi un komentāros raksta, ka esot labāk. Tiesa gan vajag root un varētu būt, ka pa pēdējiem gadiem ir kas mainījies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ju teica:

Praktiski tā arī nodarbības laikā tiek lietots.

Nobloķē 1 un pamēģini vai ir izmaiņas, izmantojot 1

Link to comment
Share on other sites

2021.01.26. , 22:28, Kazarms teica:

ķīnieši sabūvējuši iekšā reklāmas visādos sistēmas appos. 

Manam Mi9 tas pats, bet man īsti netraucē, jo nav tā, ka sistēmas appi tiek ikdienā lietoti. Pārsvarā atceros, ka bija pie citu apu instalēšanas.

Visādi citādi man MIUI patīk.

pirms 14 stundām , ju teica:

Tam kaut kāda dīvainība ar mikrofonu.

BT ausis ar mikrofonu?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Paturpināšu tēmu

Nepieciešams trubafons

Tātad divi eksemplāri: 

Note 9 https://www.rdveikals.lv/products/lv/388/267823/sort/1/filter/0_0_0_0/Redmi-Note-9-128GB-Midnight-Grey-mobilais-telefons.html

Samsū A12 https://www.rdveikals.lv/products/lv/388/310305/sort/1/filter/0_0_0_0/A125F-Galaxy-A12F-128GB-Black-mobilais-telefons.html

 

Skatos iepriekš par pirmo variantu ir pāris labi vārdi

Nav ar to Mi kautkādi ikdienas gļuki, kautkas specifisks jāveic lai viss darbotos?

Vajag cilvēkam lai ieslēdz, ievada PIN un viss notiekās, pārējās darbības ar androīdu nav svešas

Līdzšinējais Samsungs xcover 3 kalpo, bet atmiņa pa īsu, peldi tosola vannā pārdzīvojis un skalošanu, bet laiks nolikt paluktiņā pie pārējiem krāt putekļus :D

Vairāk velk uz Samsū

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Tam Redmi note 9 displejs ar lielāku pikseļu intensitāti 395 vs 264. Cpu antutu savāc 2x papagaiļus. 
un no gearbest to note 9 var dabūt pa 120eur

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kicker teica:

Nav ar to Mi kautkādi ikdienas gļuki, kautkas specifisks jāveic lai viss darbotos?

Vajag cilvēkam lai ieslēdz, ievada PIN un viss notiekās

Viss chill 😎 es tik laikam kādu citu launcheri uzliktu, piemēram, Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

MIUI ir palicis loti masivs un nezinu ka sobrid ir ar notifikacijam, bet loti tas kliboja. Notifikacijas lielakoties paradijas tikai kad aktivizeja telefonu. Par vizualo es launcher mainiju uz Nova, tad vismaz tuvak izskatijas Google tirajam. Un lai cik iespaidigs butu Xiaomi specifikacija, visiem vinjiem bildes nav taas labaakaas un selfiju bildejot parspilets kjinieshu beauty kuru nevar atslegt.

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lētajam Samsungam ar bildēm, visticamāk, būs vēl švakāk. Pats uz Mi9 izmantoju GCam - ne vienmēr, bet dažreiz, ja salīdzina ar Mi kameras aplikāciju, atšķirība ir diena pret nakti. Cik skatos, tad ir arī strādājoši porti priekš Redmi Note 9. Vismaz iesaku pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Redmi note 9 ar notifikācijām viss ok. Var pielāgot, kas un kur drīkst pop up
par kameru sūdzību nav.

vienīgais, par ko pukst ir tap to free memory ik pa laikam. Bet tur tik uzspiež clean, mb aizskrien līdz 0 un lieta darīta. Sansjung un citiem šāds nav manīts.

Pirms 48 minūtēm , itanium teica:

 

Pirms 48 minūtēm , itanium teica:

Notifikacijas lielakoties paradijas tikai kad aktivizeja telefonu.

 

Labots - dzincha
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...