Jump to content

xiaomi note 9 pro vs poco x 3


Pēteris Kažoks
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Cik skatos, tad ir arī strādājoši porti priekš Redmi Note 9

Ar stock miui, bez root tas Gcam strādā?

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu mēnesi dzīvoju ar Xiaomi Mi 10T Lite .

Tādi baigie gļuki nav manīti. Sākumā kaut ko negribēja ar Garminu draudzēties, bet vienkārši Garmin appam nebija visas vajadzīgās tiesības iedotas.

Vēl pagaidām kaut kas bišku nesaiet ar Google Photos auto backupu. Noaktivizējas tikai, kad appu atver. Bet nu tas tāpat tūlīt ies maksas plānā un meklēju jau alternatīvu, kā ātri bildes pārdabūt no trubas un kompi.

Kamera ir ok (salīdzinot ar veco samsungu), bet būs Gcam jānotestē.

Par savu cenu normāls aparāts, kam pie manis bača 3 dienas dzīvo. Lietoju diezgan daudz - kādu stundu dienā zvani, e-pasti, čati, google sheeti utt, kas sastāda pāris h screentime.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.20. , 00:36, itanium teica:

Viss chill 😎 es tik laikam kādu citu launcheri uzliktu, piemēram, Microsoft.

Man uz vecā Galaxy A5 Microsoft launcheris sāka gļukot. Sākumā viss bij ok, bet vēlāk vidžeti vienkārši iefrīzoja - piemēram mūzikas vidžetam pogas itkā var nospiest, bet bilde neatjaunojās. Pēc tam uzliku Nova, tas strādāja bez problēmām.

 

Nesen nopirku jau te iepriekš minēto Poco X3 NFC. Uz tā pagaidām vēl izmantoju defaulto Poco launcheri, itkā viss apmierina. Reklāmas bija, bet tās var izslēgt pie opcijām (kur ir "rādīt ieteikumus" attiecīgajā app). Viens, ko uzreiz var just, ka tas telefons ir smags (215 grami)

 

2021.01.16. , 19:04, Pēteris Kažoks teica:

Tīri praktiski ko dod tas 120 hz ekrans ?

 

UI liekas krietni gludāks/atsaucīgāks, kad scrollo pa izvēlnēm/pārlūku

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pēteris Kažoks

Pamanīju ka m79 tirgo poco x3 nfc 128 gb par 220 eur un nopirku. Sanaca par 20 eur letak kā pie visiem citiem. 
Bet nu tad es saprotu par ko tu pārmaksā normālā veikalā pērkot mobilo. Tik vēsu attieksmi no pārdevejas sen nebiju nekur redzējis.
Arā snieg sniegs paludzu maisinu nopirkt kur ielikt mobilo un šī saka ok pardot nevaram bet uzdavinasim. Bet nu jā tā jau ir ja skopojies tad nekada eksta servisa. 

Par mobilo patikami pārsteigts ekrāns ļoti labs un skatoties filmas skana ir laba.
Baterija ir diezgan izcila un 33 W uzlāde arī labi strādā. 
Laikam jau tas patīk ka ar jaunu bacu aizejot gulet pa nakti mob ir izterejis tikai 1 proci bacas.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
Pirms 21 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

skatoties filmas skana ir laba.

Kā var telefonā filmas skatīties. To man nekad nebūs lemts saprast 😒 

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 51 minūtēm , ggg97 teica:

Ko sakiet par šiem abiem budžetniekiem?

Kas jāsaka? Viens jaudīgāks un ar labāku (AMOLED vs IPS) ekrānu, otram lielākas ietilpības akumulators un varētu būt nedaudz labāka kamera.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 56 minūtēm , Māšuks teica:

Kā var telefonā filmas skatīties.

Filmas gluži neskatos, bet Yoūtuba video gan, un tie var būt pat garāki kā filmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms
1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Ko sakiet par šiem abiem budžetniekiem?

Ir man Mi 10T Lite kopš janvāra. Normāls telefons. Īsti objektīvi kur piesieties neredzu. Subjektīvi, ekrāns varētu būt par kādu collu mazāks.

Strādā veikli, kamera normāla, zvanu kvalitāte laba. Baterija ar 1h sarunām un 2-3h screentime tur 3 dienas apmēram. Trešās dienas beigās paliek apmēram 15-20%. Nostrādes kvalitāte ok.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

Filmas gluži neskatos, bet Yoūtuba video gan, un tie var būt pat garāki kā filmas.

Kā uz tik maza ekrāna var ko saskatīt? Tur tak bez acīm var palikt.

Link to comment
Share on other sites

Müller
pirms 5 stundām , Māšuks teica:

Kā uz tik maza ekrāna var ko saskatīt? Tur tak bez acīm var palikt.

Telefona ekrāns komfortablā lietošanas attālumā izskatīsies tikpat liels kā televizors pāris m attālumā, kur problēma skatīties?

image.png.80025f4fe9fbbfb577503b0b3c3440da.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Müller said:

Telefona ekrāns komfortablā lietošanas attālumā izskatīsies tikpat liels kā televizors pāris m attālumā, kur problēma skatīties?

 

Nu gan salīdzināji :D 

Link to comment
Share on other sites

Neko nepadarīsi, kinoteātri jau kabatā iebāzt nevar.☺️

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 7 stundām , Māšuks teica:

Kā uz tik maza ekrāna var ko saskatīt? Tur tak bez acīm var palikt.

Vaitad kāds saka ka tas pats optimālākais veiks kā kāutko skatīties?

 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Es ar, taisot ēst vai kaut ko tādu darot, mēdzu youtube palūrēt telefonā. Tik daudz pietiek.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja ir OLED ekrāns, tad augstas kvalitātes filmas izskatās ĻOTI labi - TV ar tādu ekrānu maksā ui ku daudz 😅 atceros, ka sen atpakaļ skaitījos vienu konkrētu GoT sēriju telefonā, jo mans Sony TV nespēja tikt tik labi galā ar tumšajām ainām kā telefons.

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks
On 3/25/2021 at 2:17 AM, itanium said:

Ja ir OLED ekrāns, tad augstas kvalitātes filmas izskatās ĻOTI labi - TV ar tādu ekrānu maksā ui ku daudz 😅 atceros, ka sen atpakaļ skaitījos vienu konkrētu GoT sēriju telefonā, jo mans Sony TV nespēja tikt tik labi galā ar tumšajām ainām kā telefons.

Jā labs piemērs jo mūsdienu telefoni ir daudz jaudīgāki par mūsdienu tv :D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

pamodināšu pusdzīvu mironi.

dažiem te ir Poco X3, varbūt kāds arī lieto Poco X3 Pro? Telefoni līdzīgi, bet varbūt X3 Pro nav to vērts? Vajadzīgs jaunietim.

Link to comment
Share on other sites

Pāris mēneši ir lietošanā Xiaomi Mi 9T Pro, pēdējais jēdzīgais Xiaomi viedtālrunis ar 3.5mm jack un bez cauruma ekrānā, izmērs arī cilvēcīgs.

P.S. Kastītē ir arī gan lādētājs, gan vāciņš 😁

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...