Jump to content

Pārdod 4G rūteri TP-LINK TL-MR6400 v1


jema

Recommended Posts

Biju nopircis eksperimentiem šo brīnišķo izstrādājumu, par cik beigās nopirku MikroTik SXT LTE6 kit, šī iekārta man vairs nav vajadzīga. Iekārtas stāvoklis ir 9/10, vēl pat celka virsū, kāds varēs būt pirmais, kastes gan vairs nav. Man likās ka strādā nedaudz labāk, par standarta LMT dotajiem aparātiem. Aparāti ar LTE6 jau ir cits stāsts :biggrin:, tiem šis var tikai ūdeni pienest.

Gribētos daudz naudiņas, pakomātu maksā jaunais īpašnieks!

Links uz mājas lapu, lai sapratu ko šis ēd: https://www.tp-link.com/baltic/home-networking/3g-4g-router/tl-mr6400/

 

 

20210114_220734.jpg

Labots - jema
Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Mhhh, šitie ir baigi krutie. Vislabāk viņi iet, kad piesprauž mikrotik lādētāju. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment

Klau, man uz doto momentu nav laika iedziļināties dokumentācijā, uzreiz pavaicāšu - vai šim aparātam uzstādīt režīmu, kurā 4G ir kā failover? Tobiš - nets normāli nāk pa drāti, bet ja savienojums pazūd (vai ja kabelis tiek izrauts), tad rūteris pārslēdz netu uz 4G? 

Link to comment
Pirms 8 minūtēm , Artanis teica:

nets normāli nāk pa drāti

Nē, šis ir tīrs 4G, tev tad ir jāskatās uz Asus 4G-AC68U pusi

  • Slikti! 1
Link to comment

Tu redzi, kas notiek kad pamuļķis dabū gudru aparātu! Nemaz nebiju iedziļinājies ka pie WAN var slēgt, nu pisec es speciālists :spruce_up:

  • Wi-Fi router mode – plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access as a backup option if you can't get a 4G connection
  • Patīk 1
Link to comment
uldii12345

Negribu bojāt biznesu, bet vairākos objektos šie netam priekš video salikti, karās augšā, ka prieks. Es viņu pat par velti neņemtu. Nebija miera, kamēr pret mikrotikiem netika samainīti. 

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment

Jau sabojāji! Tagad mani bērni pamps no bada un tas gulsies uz tavas dvēseles :diablo:

  • Haha 3
Link to comment

@Metčiks  Ā, OpenWRT uz šiem jaunajiem arī ir uzkrāmējams? Es pēdējos 5+ gadus uz Mikrotiku esmu pārgājis, tādēļ nebiju sekojis līdzi, kā sastāv ar alternatīvajām firmwarēm uz šiem aparātiem. Es it kā domāju, ka būtu jāieķer šitais rūteris, lai būtu kaut kas rezervei, ko var iedot tehniķim līdzi kā rezerves ātro ielāpu, ja gadījumā kaut kur internets atmetās, bet drusku sabiedēja @uldii12345 rakstītais par stock firmwares nestabilitāti.

Link to comment
Pirms 7 minūtēm , Metčiks teica:

Tas pats arī SXT konfigurēja?

A kur es, Beton, no zemūdenes aizmukšu!:biggrin:

Pirms 10 minūtēm , Metčiks teica:

Protams. OpenWRT.

https://openwrt.org/toh/tp-link/tp-link_tl-mr6400_v1.0

Labots - jema
Link to comment
2021.01.15. , 11:55, ggg97 teica:

Specenē, kura ir Jema linkā takstīts, ka 

WAN Failover Yes

 

2021.01.15. , 12:00, jema teica:

Tu redzi, kas notiek kad pamuļķis dabū gudru aparātu! Nemaz nebiju iedziļinājies ka pie WAN var slēgt, nu pisec es speciālists :spruce_up:

  • Wi-Fi router mode – plug an Ethernet cable into the LAN/WAN port for flexible access as a backup option if you can't get a 4G connection

 

Tak @Artanis prasīja pretējo - vai uz 4G pārslēdzas tad, ja ir problēmas pa kabeli.

Pēc @jema postētā, šim ir otrādi - uz kabli pārslēdzas, ja ir problēmas ar 4G.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment

Pārdots!

Link to comment
  • jema locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...