Jump to content

Amiko Viper 4K v20 (combo)


lipka
 Share

Recommended Posts

Manās rokās ir nonācis šis Amiko Viper 4K dekoderis ar OpenATV 6.4 softu,bet gribētu uzlikt OpenPli.Instrukcijās ir pamācība,kas neatbilst manam 4K.Lai pāršūtu ir jānospiež RESET,bet manam tāda nav.Kā lai pāršuj?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , lipka teica:

jānospiež RESET,bet manam tāda nav.Kā lai pāršuj?

Paprove pie ieslēgšanas  divas  reizes power pogu uzspiest"ieslēdzi un vēlreiz  power" kaut uz pults,bet tas tikai  paprovē....Nesolu ka tas būs īstais vareants!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Rudiger teica:

Vai tad nav pogas REAR RESET?

Lipkam laikam šis variants!https://www.amikostb.com/product/438-Amiko-Viper-4K-V20

Vai tad nav šis variants....

1) Format USB Stick , with FAT32
2) Download last openATV image from here: openATV Nightly Downloads
3) Unzip the file to USB stick
4) Insert the USB Stick to the white USB Port on front of your Box.
5) AC Power on your box when you can read "Menu" on the LED Display , press the green button on your Remote

pirms 13 stundām , lipka teica:

bet gribētu uzlikt OpenPli

Šim modelim Openpli nav.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vēl drusku pacīnijos ar šo Hybrīdu,ieliku wicardu19 priekš openATV un uzliku alternativo softcam menedžeri,bet nelaižas vaļā.Nesaprotu,kas ir ne tā.Uz OpenPli nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , goicis teica:

AC Power on your box when you can read "Menu" on the LED Display , press the green button on your Remote

Kautkas līdzīgs  bija  IP Boxiem,iesprauž  sagatavotu  flehsku un pie ieslēgšanas  turēja power pogu kamēr  sākās proces..Protams uz to brīdi janodrošin lai nav  strāvas pārāvums!

Link to comment
Share on other sites

Amiko Viper 4k. Man te mazs izmisums jau nedēļu. Staveja openatv 6.4. Izdomāju uztaisīt cair lan soft update. Update atrada uzinstaleja kaut kadu jauninājumu un tad sakas.
Paris dienas nočakarejos lai tiktu DCC izradas uzlikta parole kas jaievada pa jaunu iekš Network settings. Ok tieku iekša uzliek Emu kas bija iepriekš un nekas neiet :( Ieliku citu Image un meiginaju visadus itka saderīgus emu,bet neeka. Iespraudu atpakaļ veco kasti lai parbaudītu vai šura strada un uz otras kastes viss notiek. Pašlaik esmu uzlicis Openblackhole 4.4.003 un pēc forumiem mekleju saderīgu emu bet neviens never vaļa. Kur man rakt? Resiveri pie visiem emu stav Ecm Info not available.

 

Link to comment
Share on other sites

Man arī no sākuma nespruka vaļā.Tad uzgāju opciju Softcamkey update.Kaut kas notika,restartēju un pluginos parādijās Softcam plugins.Nokačāju pa jaunam wicardu un bin mapē parādijās kā otrs,nu jau ejošs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , lipka teica:

Softcamkey update

Tas ir plugins vai kaut kur Menu tas zvers jamekle?
 

Link to comment
Share on other sites

Uhuuu beidzot tiko pie bildes tiku :) Laikam sanāk ka ar šiem ARM procesoru aparatiem jabūt diezgan pecīziem. Ja ar Image problēmu nav tad ar EMU piemeklēšanu ir ko pacīnities. Beigās vienīgais no emu kas aizgaja bija Oscam. Image uzliku Amiko Viper 4K openblackhole 4.4.003 man patīk BH :) Oskam ko uzliku un aizgāja ir šis enigma2-plugin-softcams-oscam_11.678-emu-r798_all.ipk Oscam ierakstiju cccam stropa datus. Laikam uz mgcamd un wicard tikai uz popularakajiem imidžiem (kā OpenATV) var trāpīt. Ja nu kādam palīdz

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt,kā uzvedas virszemes DVB-T2 uztvērējs? Man personīgi diezgan slikti.Ir jābūt ļoti kvalitatīvam signālam,lai neraustītos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2021.01.22. , 15:10, lipka teica:

Gribētu zināt,kā uzvedas virszemes DVB-T2 uztvērējs? Man personīgi diezgan slikti.Ir jābūt ļoti kvalitatīvam signālam,lai neraustītos.

Intresanti, Man DVB-T iet ļoti labi, bez aizķeršanām. Viens no stiprākajiem signāliem ko šeit esmu dažadas kastītēs esmu izmaiģinājis.
Salaspils, Iekšēja antēna noslēpta aiz TV skapī.

Link to comment
Share on other sites

Šo Amiko 4k samainīju pret citu tādu pašu,liekas,ka ok,bet nepārliecinoši.Tāda sajūta,ka DVB-T2 jūtība ir sakruķīta uz max,jo gļuko tieši tie kanāli,kuriem signāla stiprums ir vis lielākais.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...