Jump to content

Pie kā vērsties lai veiktu apkopi kasešu dekai?


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Atceros, ka agrāk šeit forumā apgrozījās vesels bars meistaru (tajā skaitā no Rīgas), pie kā varēja aizvest remontā magnetofonus un dekas. Vai varētu palūgt atmest man kāda meistara kontaktus? Sanāca iegūt īpašumā 1991.gada Philips 70FC630 kasešu deku (nav nekāds hi-ends, taču priekš dažu veco kasešu digitalizēšanas pilnīgi pietiktu), bet diemžēl aparātam ir vecuma vainas - attīšanas un pārtīšanas funkcijas nestrādā kā nākas (šad tad darbojas, šad tad nē - pieļauju, ka izslīd vecās gumijas jostas, vai arī gļuko lentas beigu devējs vai arī vēl kāda cita no 100-un-1 vainas, kas šāda gadagājuma aparātiem var būt piemetusies), kā arī labās puses dekas atvēršanas mehānisms streiko.

 

Lai gan ar elektroniku kā tādu esmu uz "tu", taču pārskatot lejupielādēto servisa manuāli sapratu, ka labprāt tomēr šī agregāta apkopi uzticētu kādam, kam ir vairāk pieredzes...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ā, mūsu pašu vecais Janka? Atmet tad mož uz PM man viņa numuru - uzgriezīšu apprasīties.

It kā te Boot'ā daži skandu meistari un audio tehniķi ik pa laikam uzpeld. Baigi cerēju, ka kāds varētu pieteikties vai vismaz iedot kontaktus kādam, kas ar tām remontu štellēm ņemās.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja galīgi visi striķi trūkst, tad man arī ir cilvēks kas to varētu izdarīt, bet nu jamais svešus neņem  ((c) @noname), ja caur mani, tad paņems un otra lieta - nebūs lēts...

Link to comment
Share on other sites

@Racer  Liels paldies par vēlmi palīdzēt. Un audio hobijs nekad nav bijis lēts...

 

Pašlaik jau uzrakstīju ziņu @noname - domāju, ka noteikti izdosies ar viņu vienoties vai nu par remontu, vai vismaz par to, ka aizbraucu pie viņa nopirkt jaunu, apkoptu kasešnieku.

 

Liels paldies visiem par atsaucību! 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Gribēju atrakstīties, ka deka tika salabota pie biedra @noname  - viss lieliskā kārtībā, sataisīja pa vienu vakaru, par ļoti adekvātām naudām un kvalitatīvi! No sirds iesaku. Liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lai neceptu jaunu tēmu, apjautāšos tepat...

Ir krājumos Harman Kardon TD392 kasešu verķis, tepat no biedra iegdāts...

jau pie manis nonākot apirātam nespīdēja viena no līmeņa indikācijas diodēm... pēc "veiklo pirkstiņu" iejaukšanās, viena kanāla indikācija vispār ir "dead"...

varbūt kādam kas tāds/tamlīdzīgs krājumos aizķēries? zinu, ka diezin vai, bet pajautāt jau var... :mrgreen:

P1010015.thumb.JPG.eafcdb28f0be8c029729cfd5a7c588d2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Atsūti precīzus izmērus tam LED panelim (arī individuāliem LED segmentiem un attālumiem starp tiem), uzmetīšu aci optoelektronikas piegādātāju katalogos, vai var ko līdzīgu piemeklēt ar tādu pašu dot pitch un gabarītiem.  Tiesa gan - kaut kas man liek domāt, ka problēma ir nevis pašā LED spectra analizatora skalā, bet gan tajos melnajos CoB čipos abās pusēs, kas to visu pasākumu darbina... Pirms kaut ko tālāk darīt, izzvani diodes - ja tās ir veselas, bet čipi nosvīduši, tad tā plate ir metama.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Precizēšu, plate ir metama... mikrenēm tika padots solenoīdu vadības spriegums audiosignāla vietā, jo štepseļi vienādi un idiots pie stūres...

šitai viss ir uzlodēts uz plates, gan mikrenes, kas aizlietas ar epoksīdu, gan individuālās diodes, kam virsū plastmasas liels kopējs plastmasas korpuss...

interesējos, varbūt kādam ir tāda pat, vai lōti līdzīga strādājoša plate, cerībā, ka varētu derēt...

ebrejā izdevās vienu tādu atrast, bet kopā ar šipingu no Kanādas maksās vairāk nekā es samaksāju par to apirātu...

uzbūvēt aizvietotāju nav problēma tehniski, bet ir problēma, jo tik kompakti nesanāks...

 

Link to comment
Share on other sites

Ā, nu tad mana līdzjūtība. :( Cerams izdosies donoru atrast. Uzraksti @noname - varbūt viņam ir kādi gali, kur sameklēt detaļu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vieglāk atrast tādu pašu magnetofonu komplektā, kā vecas rezerves daļas.  Tas jau sen pārbaudīts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...