Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , latscrap teica:

nē nopietni, tas tipo, ko skaitās normāla atsauce?

 

Nu meklē tad pats atsauces, man pietiek ar to ka zinātnieki saka, ka kā jau ar visu, viss nav tik vienkārši. 

Ņem un pēti, atsauces tur netrūkst.

https://en.wikipedia.org/wiki/Intersex#References

 

Ja tev bībele ir smadzenes izskalojusi tik tālu, ka neko nejēdz vairs, tad neuzbāzies citiem ar savu šauro domāšanu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Andri, man Tev atgādināt, kas notiek, strīdoties ar idiņu? :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 11 minūtēm , latscrap teica:

"'pasaules varas pārstāvji"/ "globālie finansisti"/ "marksisti"/whatever,

Ir vairākas lietas, ka cilvēki vēlamo grib padarīt par esošu. Ja cilvēks sapelnījis n-tos miljardus, tad meklē veidus, kā realizēties. Naudīgus cilvēkus vienmēr grib un gribēs satikt, jo tā var gūt kaut kādu labumu. Konspirologi visu laiku mēģina izzīst no tā teorijas, ka tādā veidā notiek kaut kāda kontrolēšana. Kaut vai banāls piemērs - pasaules valdnieks Tramps, kuru var twitter un facebook nobanot. Jā viņš ir lielākās ekonomikas vadītājs, bet nenozīmē, ka šī vara attiecas uz pārējām sfērām un citām valstīm. Pasaulē ir vairāk kā 2000 miljardieri un nav iespējams, ka tika daži no tiem kontrolē pārējo pasauli.

 

Gadījušies savukārt personāži, kas sev piedēvē neesošas īpašības, uzmetās par lietu kārtotājiem un rada dažādus mītus, lai apkārtējie noticētu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

man pietiek ar to ka zinātnieki saka

Ar šo uzmanīgi - ne visi zinātnieki ir gudri :D

Neko nesaku par Tevis ielikto lapu, bet uztaisīt lapu, uztaisīt video, kur tjipo kudri stāsti, var teju jebkurš. Atcerēsimies, ka pat zinātniecieski pētījumi nav neapstrīdāmi patiesības avoti - autors tomēr ir cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Gadījušies savukārt personāži, kas sev piedēvē neesošas īpašības

Īstenībā jau Tramps kā reiz ir viens to tiem, šoreiz bagātības ziņā.

Just now, itanium teica:

Ar šo uzmanīgi - ne visi zinātnieki ir gudri :D

Nu nejau man par to spriest, neesu jau doktors bialoģijā. Varbūt ir 2 dzimumi, varbūt nav, bet nu apgalvot ka tā ir 100% taisnība var tikai muļķis.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

kādiem 9+ dzimumiem

Nu nu, kādi tie būtu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu nejau man par to spriest, neesu jau doktors bialoģijā. Varbūt ir 2 dzimumi, varbūt nav, bet nu apgalvot ka tā ir 100% taisnība var tikai muļķis.

 

Ir norma, ir novirzes. Ir divi dzimumi, tā ir norma un novirzes (garīgas, fizioloģiskas vai abas divas), un droši vien ne tikai 9+, bet bezgalīgas variācijas. Vai tās ir novirzes ir jāpadara par normu? Nedomāju vis.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

Ir vairākas lietas, ka cilvēki vēlamo grib padarīt par esošu. Ja cilvēks sapelnījis n-tos miljardus, tad meklē veidus, kā realizēties. Naudīgus cilvēkus vienmēr grib un gribēs satikt, jo tā var gūt kaut kādu labumu. Konspirologi visu laiku mēģina izzīst no tā teorijas, ka tādā veidā notiek kaut kāda kontrolēšana. Kaut vai banāls piemērs - pasaules valdnieks Tramps, kuru var twitter un facebook nobanot. Jā viņš ir lielākās ekonomikas vadītājs, bet nenozīmē, ka šī vara attiecas uz pārējām sfērām un citām valstīm. Pasaulē ir vairāk kā 2000 miljardieri un nav iespējams, ka tika daži no tiem kontrolē pārējo pasauli.

 

Gadījušies savukārt personāži, kas sev piedēvē neesošas īpašības, uzmetās par lietu kārtotājiem un rada dažādus mītus, lai apkārtējie noticētu. 

es nesaku ka "žīdi" ir stereotipiski apgraizīti vīriņi ar līkiem deguniem, kas slepenā mazā istabiņā sēž un perina kā nu pasauli apžulīt....

 

es saku, ka tiem kam ir vara (primāri nauda&kapitāls, bet ne tikai) pirmais mērķis un motivācija ir savu varu noturēt. Piemēram, nekontrolētas sociālas revolucionāras kustības ir liels drauds šādiem varas turētājiem - visos laikos cilvēkos ir bijušas vēlmes sacelties, cītnīties utt..... bija amerikā tāda kustība kā occupy wall street - tāds bīstams aktīvisms-sociālisms varai nav pieņemams, daudz drošāk ir šo haotisko potenciāli varai bīstamo enerģiju novirzīt triviālā un viegli kontrolējamā gultnē - BLM, transi utt. re kā korporācijas momentā salec uz šāda "aktīvisma" vilcieniem, tas ir jauki un nekaitīgi (viņiem).

 

Kāpēc "ģimene" ir viens no "grēkāžiem" - tā ir cilvēku sabiedrībā pirmā un ietekmīgākā informācijas sfēra, galvenais identitātes avots. Nu nekad nevarēs normāli tautu nokontrolēt ja miljons tēvu miljons bērniem māca savas vērtības. lai to varu (kontroli) no dažiem indivīdiem īstenotu uz tautas masām - stipra ģimene ir ļoti nopietns šķērslis, tāpēc tam var droši gudri izrunāties virsū.... arī nacionālas valstis, tīras kultūras, individuālisms utt. tiek pieskaitītas pie "sliktajiem grēkāžiem", būtībā jebkas kas traucē kulturālajam globālismam, šo ideoloģisko vēju, kas pēdējās dekādēs pūš visi labi jūt...

 

 

par facebuku/tviteri/gugli cits (bet līdzīgs) stāsts - es personīgi uzskatu ka tiem ir daudz lielāka ietekme kā trampam, ko arī labi pierāda tas ka šie tipo "mediji" var nobloķēt esošo (līdz 21.01) "varenākās" valsts prezidentu.

 

ja kādam bija vēl kādas šaubas, kam informācijas laikmetā vara pieder pasaulē un cik bīstams ir šī brīža tehnoautoritārisms, es ceru, ka beidzot acis atvērsies...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , androidz teica:

Ir norma, ir novirzes.

Tā norma tāds staipāms jēdziens. viens pēc puslitra jau zem galda, citam vakars vēl īsti nav sācies.

Link to comment
Share on other sites

Olimpiskās spēles nākotnē - vīrieši sacenšas ar vīriešiem, sievietes ar sievietēm, transpersonas ar transpersonām, un tā tālāk... 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 8 minūtēm , androidz teica:

vīrieši sacenšas ar vīriešiem, sievietes ar sievietēm, transpersonas ar transpersonām, un tā tālāk...

Domāju, ka pilnīgi pretēji. Visi cīnās ar visiem, jo neviens nedrīkst būt atšķirīgs, visiem jābūt vienlīdzīgiem.

Link to comment
Share on other sites

Mani principā neuztrauc kurš kuram ko un kur bāž vai laiza, taču mani uztrauc šodienas dibenzelliu un lezbu (MOZAĪKA u.c. līdzīgie) uzbāzība ar kaut kādām dibenzellilezbu īpašām tiesībām!

Nu jājaties savās guļamistabās kā un ar ko jums tīk, tikai nevajag šeit sāk iepīt ģimenes jēdzienu.

Uzskatu ka ir pilnīgi nenormāli atļaut homoseksuālām radībām (īpaši dibenzelliiem) adoptēt bērnus un tos "audzināt"...

Lielai daļai homoseksuālistu ir izteikts eksibicionims - izrādīšanās ar savu patoloģiju...

💩

p.s. dibenzelliu - tas nav mans apzīmējums, es rakstīju skarbāk - p.1.d.a.r.1.

 

Labots - Knaabis
  • Patīk 3
  • Atbalstu 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

ka tiem kam ir vara (primāri nauda&kapitāls, bet ne tikai) pirmais mērķis un motivācija ir savu varu noturēt.

Var un nauda ir saistīti faktori, bet nav viens un tas pats. Miljardieri lielā vairākumā nodarbojas ar biznesiem nevis skriešanas pēc varas. Visiem pārējiem jāmeklē finanses, kā varu realizēt- ar sponsoriem u.c. Naudu neviens par velti nedala. 

 

Pirms 9 minūtēm , latscrap teica:

amerikā tāda kustība kā occupy wall street - tāds bīstams aktīvisms-sociālisms varai nav pieņemams, daudz drošāk ir šo haotisko potenciāli varai bīstamo enerģiju novirzīt triviālā un viegli kontrolējamā gultnē - BLM, transi utt. re kā korporācijas momentā salec uz šāda "aktīvisma" vilcieniem, tas ir jauki un nekaitīgi (viņiem).

Nav tāda tāds jēdziens pieņemams vai nepieņemams. Jautājums ir cits - vai ar šiem saukļiem var pelnīt bonusus vēlēšanās. Nu Wall Street šturmēšana vairs nelikās interesanta un akcija noplaka. Līdzīgi kā citas akcijas, kā klimata sasilšana un citas. BLM arī ir tikai sauklis, no kā dabā nekas nav mainījies. Tie ir amerikas trendi.

 

Mums ir savi mūžīgie trendi ar kuriem politiķi var krāt punktus - krievi nāk un geji nāk. Štrunts par to, ka visi, kas gribēja, sen jau atnākuši un aizgājuši un nekas tāpat nemainīsies. Vēl visādi pseidoaktīvisti var izzīst no sevis popularitāti. Suņi rej un karavāna iet tālāk. 

 

Pirms 16 minūtēm , latscrap teica:

ja kādam bija vēl kādas šaubas, kam informācijas laikmetā vara pieder pasaulē un cik bīstams ir šī brīža tehnoautoritārisms, es ceru, ka beidzot acis atvērsies.

Piemērs tālu nav jāmeklē - Pļaviņš, Gobzems, Ciekurs, Kļimovičs, Vasiļevskis un pārējā banda ar minimāliem līdzekļiem panācis, ka vesels bars aitu seko viņu fanātiskām idejām. Sekta digitālā versijā.  Sociālo tīklu algoritms veicina šāda modeļa rašanos. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

@Izvirtuļu, reku jums arī bilde ar pupiem.. Ļisā Truļa

 

image.png.d39194bc706ac2535eb45270401486fc.png

 

image.thumb.png.b9cfdf9267fa4d781160f1f94f9e9b12.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Knaabis teica:

Uzskatu ka ir pilnīgi nenormāli atļaut homoseksuālām radībām (īpaši dibenzelliiem) adoptēt bērnus un tos "audzināt"...

Ir kautkāds pamatojums? Domā ka tur izaugs pēkšņi kautkādi citi cilvēki vai ar īpaši savādākiem uzskatiem?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

Varbūt tam arī jābūt pirmajam jautājumam visās aptaujās, lai pāradresētu uz pareizo anketu.

Cik ir dzimumi:

a) divi

b) zinātnieki vēl strīdās

Zinātnieki strīdas, vai tomēr sociālo zinātņu kursa studenti, mēģinot izdomāt kārtējo projekta darbu genderisma studijās, kamēr sūc vegānisko kapučīno no divkārt pārstrādātā papīra glāzītes? Ar to es gribēju pateikt - parasti Tu raksti adekvāti un par tēmu, bet šajā topikā gan kaut kāda aizdomīga nosliece Tev uzmākusies. Nav gadījumā kāds skelets skapī aizķēries?...

pirms 2 stundām , androidz teica:

Nu nu, kādi tie būtu?

Tak kas to vairs atceras. Standarta LGBTIQ+ kaut kas, kaut kas. Pagūglē, cik tur tagad jau ir to 'atzīto', šķiet ka jau vairāk par tiem desmit.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Skeleti man nav, pa lielam pilnīgi vienalga tas viss, 2 vai 5 dzimumi. Arī ar to formu neredzu problēmu, atbildi un miers, ko tur daudz domāt, patīk vai nepatīk, itkā tas kautko mainītu. 

Lieta kas mani parasti fascinē ir tie ultra konvervatīvie :DNekas nav interesantāks par to kā viņiem patīk cepties un šausmināties. Īstenībā es pat brīžiem brīnos vai tiešām riņķi apkārt cilvēki ir tik konservatīvi vai tikai te tādi savākušies.

 

Tas pats par tām viendzimumu laulībām un bērnu adoptēšanu. Kautkā neredzu tur nekādu problēmu, drīzāk žēl tos bērnus, kuri nonāk visādu kristīgo pedofīlu famīlijās.

Bet konvservatīvie kautkā baigi uztraucas, kautgan viņus tas neskar nekādā veidā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka ir pamatojums. Nesen lasīju, ka homoseksuālisms ir iedzimts un nododas pa sieviešu līniju. Ja iedzimts, tad neko nepadarīsi. Pavisam nesen skatījos youtube krievu raidījumu par ģenētiku. Tur žurnāliste devās uz firmu un uztaisīja sev ģenētisko analīzi. Tur var uzzināt pa savām iespējamām iedzimtām saslimšanām u.t. Tad beigās viņa jautāja, vai homoseksuālisms ir iedzimts. Ģenētikas speciālists uz to atbildēja, ka esot bijuši pētījumi ar drozofilām un it kā to esot apstiprinājuši. Bet tas neskanēja pārliecinoši.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Bet ja jau homoseksuālisms ir iedzimts, tad kur ir problēma ka viendzimumu ģimenes adoptē bērnus?

Kautkā nav dzirdēts ka pēkšņi tie bērni paliktu par gejiem.

Vienīgais arguments ko es tur redzu ir ka tā nav pieņemts un atkal bojā "tradicionālās vērtības". Vairāk neko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet konvservatīvie kautkā baigi uztraucas, kautgan viņus tas neskar nekādā veidā.

Manuprāt tuvredzīga domāšana. Vai tevi skar kāds Vasja, kas pagalmā dedzina riepas? Vai narkomāns, ar ko jābrauc vienā sabiedriskajā transportā? Vai deputāts, kurš neko nedara citā pašvaldībā? AES Lietuvā pie tavas robežas? Vai Baltkrievijas Batķja, kurš pāraudzina demonstrantus? Aiz tevis, kaut vai ūdens plūdi?
Un viendzimuma pāru adoptētajiem bērniem kļūt par geju nav vienīgā to bērnu problēma.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , _dunduks_ teica:

Un viendzimuma pāru adoptētajiem bērniem kļūt par geju nav vienīgā to bērnu problēma.

Visiem tevis pieminētajiem piemēriem ir kautkāda problēma, Vasja dedzina riepas - nak dūmi utt.

Neesu vēl redzējis nevienu argumentu pret adoptēšanu. Ja būs kāds arguments tad iespējams pārdomāšu. Pagaidām vienīgais arguments ir ka tev un dažiem citiem nepatīk.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bērni parasti kopē vecāku uzvedību, ar retiem izņēmumiem. Ja tēvs ir dzērējs, tad dēls visdrīzāk arī būs tāds. Kaut gan māte visu laiku ir cietusi no vīra dzerāja, meita visdrīzāk arī apprecēs dzērāju. Viens psihologs aprakstīja gadījumu ar vienu sievieti. Viņai bija neveiksmīgas vairākas laulības ar vīriem dzērājiem. Tad viņa neveiksmīgi mēģināja taisīt pašnāvību. Viņa nokļuva klīnikā, kur bija liels skaits vīriešu. Starp tiem bija tikai viens alkoholiķis. Psihologs raksta: "Varat iedomāties ar ko viņa iesaka romānu" Cilvēks ir krietni sarežģītāka būtne pa mikrokontrolieri, bet viņš arī programmējas.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aigars teica:

Bērni parasti kopē vecāku uzvedību,

Un ko tad tas bērns pēkšņi paliks par geju?

Link to comment
Share on other sites

Es tikai izteicu savas bažas. Es jau esmu zem sešdesmit. Tu esi krietni jaunāks un Tev tajā nākotnes  pasaulē būs jādzīvo.
Es domāju, ka tas nav pareizi un savu iespēju robežās tam pretošos.

Nedomāju, ka mūsdienās šīs minoritātes ir stipri apbižotas. Atceros jaunībā rūpnīcā, kur strādāju ceha priekšnieks ceha sapulcē lamājas, ka kopmītnēs esot divi kadri pieķerti. Abi tika atlaisti no darba. Mani personīgi tas izraisa fizioloģisku riebumi kā viss kas ir pretdabisks. Skolas laikā par to neviens nerunāja. Pirmo viedokli par šo tēmu ieguvu kazarmās un vēlāk dzīvē tas nostiprinājās. Mani vairs nekas neizmainīs.

P.S. Tā laikā visās grāmatās par seksu, homoseksuālisms tika aprakstīts kā pataloģija, tāpat ka daudzas citas. Tā man ir ieaudzināts un uzskatu, ka pataloģijas nav jāvairo.

Labots - Aigars
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka geji ir tik cik viņi ir bijuši visos laikos, pēkšņi par tādiem neviens nekļūst, ja patīk pupi, tad patīk.

Ja kādreiz pilnībā slēpās vai tusējās tikai savā starpā, tad tagad, kad sabiedrība ir kļuvusi tolerantāka, lielāks daudzums izlemj "izlīst no skapja".

No tā ka geji adoptēs bērnu neviens par geju nekļūs, toties tādi kuri visu mūžu slēpjas, jo baidās no sabiedrības nosodījuma, ga ir manīti, tik tad kad sadzerās tad gan sāk līst ārā visādi geju gājieni. Tādus veselus 2 esu sastapis, tapēc lietot alkaholu viņu kompānijā nav vēlams, kas to lai zin, sadzeršos in izrubīšos vēl :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 25 minūtēm , AndrisBB teica:

Neesu vēl redzējis nevienu argumentu pret adoptēšanu.

Arguments jau nav tikai adoptēto bērnu kaut kāda fiziska problēma. Un diez vai arī šādu bērnu 100% kļūšana par gejiem tev būtu arguments, jo tas tev būtu tikai normāli.
Problēma ir jau tāda, ka tāds ģimenes modelis nav ilgtspējīgs un viss ir domāšanā. Ir pētījumi, ka bērni, kas auguši bēnunamos (bāreņi) nav pilnībā sagatavoti turpmākai dzīvei, jo neapgūst sabiedrības dzīvošanas modeli. Un pat valstiski mēģina tikt vaļā no bēnunamiem un mēģina bēniem dabūt audžuģimenes. Arī pat pēckara paaudzei ir citādāka domāšana/dzīvošana, jo daudzi bērni dzīvoja nepilnīgās ģimenēs. Un kāpēc gan tagad sabiedrība labprātīgi grib bērnus iemest bojātos ģimenes modeļos?! Es tiešām nesaprotu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Labi, fantazē tālāk, cik redzems tev nekādu argumentu nav.

Ja tevi tur gūstā lielbritānijas genderisma daudzvedības atblastīšanas specdienests (GDAS), pamirkšķini trīs reizes... 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , _dunduks_ teica:

Arguments jau nav tikai adoptēto bērnu kaut kāda fiziska problēma. Un diez vai arī šādu bērnu 100% kļūšana par gejiem tev būtu arguments, jo tas tev būtu tikai normāli.
Problēma ir jau tāda, ka tāds ģimenes modelis nav ilgtspējīgs un viss ir domāšanā. Ir pētījumi, ka bērni, kas auguši bēnunamos (bāreņi) nav pilnībā sagatavoti turpmākai dzīvei, jo neapgūst sabiedrības dzīvošanas modeli. Un pat valstiski mēģina tikt vaļā no bēnunamiem un mēģina bēniem dabūt audžuģimenes. Arī pat pēckara paaudzei ir citādāka domāšana/dzīvošana, jo daudzi bērni dzīvoja nepilnīgās ģimenēs. Un kāpēc gan tagad sabiedrība labprātīgi grib bērnus iemest bojātos ģimenes modeļos?! Es tiešām nesaprotu.

Atbildi uz jautājumu - "kur bērnam ir labāk - LGBT ģimenē vai bērnunamā?"

 

Man piemēram nav atbildes uz konkrēto jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , drunk_lizard teica:

tev naaktu par labu...

Taču cilvēks no pieredzes stāsta! Var taču redzēt viņa sāpi tekstos, kad pediņus par pediņiem sauc!

Pirms 1 minūtes , zeds teica:

kur bērnam ir labāk - LGBT ģimenē vai bērnunamā

Un kā tu pats gribētu?

Link to comment
Share on other sites

Saprastu ja tur vēl rindas pēc tiem bērniem būtu, tad tur varētu spriest, kas bojā vai nebojā tradicionālās vērtības.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Skeleti man nav,

Steroīdi, ko lieto kačoki, visnotaļ dīvaini var ietekmēt cilvēki fizioloģiju un mentalitāti...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , laikamTak teica:

Jūs domājat, ka foruma moderastiem ir viegli šo visu lasīt?

Kaut kā pohuj, tāda ir viņu orientācija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...