Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Šis ir ļoti aktuāli šā brīža pederastu laikmetā. Šie paši nezin kas viņi ir.

Krievi jau to sen apzinājās, tāpēc arī ir tāds termins - ono

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Krievi jau to sen apzinājās, tāpēc arī ir tāds termins - ono

Nekatrā dzimte ir daudzās valodās ne tikai krievu. Latviešu valodā gan nav.

Pederasti ir bijuši visos laikos, tagad dažās kultūrās vairs neizliekas ka to nav. Es neņirgājos par cilvēkiem, kuri piedzimuši pretājā dzimuma ķermenī. Ir grūti būt laimīgiem tādā diskomfortā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā divas večiņas, kuras pirmo reizi veikala skatlogā ieraudzījušas stringus :D

Jāsaka gan, ka arī tolerance sāk jau šad tad iet pāri strīpai.. kā tam ASV kongresmenim,  kur savu uzrunu beidza ar ar "Amen and a woman!" .

Link to comment
Share on other sites

Tie anketes veidotāji domāja tā, ja tu esi vīrieties, kas sirdī jūtas kā sieviete (vai otrādi), tad dzimumu norāda "cits".

Link to comment
Share on other sites

Ar nesaprotu kur problēma, ja kādam patīk dupsēt vienam otru, tad lai jau, kas man no tā. Tas pats ar par to dzimumu. Baigo problēmu atraduši.

Tiem kam bail no kautkā, tie arī parasti cepas, jo jūtas kautkādā veidā apdraudēti, vai no geju, citu reliģiju, ādas krāsu utt. 

https://cadehildreth.com/gender-spectrum/

Link to comment
Share on other sites

Stāsts ir pieredzes - mēs taisam softus priekš Rietumeiropas tirgus. Pirms diviem gadiem atnāca feature request no viena klienta - e-mailā bija pielikts Word dokuments ar sarakstu ar kaut kādiem 9+ dzimumiem, kurus vajagot pievienot līdz tam bijušajiem "male / female / other", jo esot lietotāji, kurus esot aizskāris tas, ka "other" viņiem liekoties kā nevērīga nievājoša attieksme pret viņiem. Gribējās pasūtīt trīs mājas tālāk, bet nu beigās atradām kompromisu, un nomainījām uz inputfieldu - kā saka nākotnei, kad to dzimumu paliks vēl vairāk. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Runa jau nav par ziliem, zaļiem rozā u.t.t.   Ja tev ir attiecīgais daikts, bioloģiski tu esi vecis, neatkarīgi, vai tu valkā kleitu un vai tu vai tev kāds stumda.  Analoģiski, ja ir pupi un šķirba - tu esi vecene, lai arī ģērbies, grimējies kā vecis un glaudi sievietes. 

 Ķirurģiski visu nomainot, attiecīga vari mainīt piederību, bet nekāda "nekatra dzimte" cilvēku vidē nevar eksistēt. Dabā gan esot dažas kukaiņu vai kā tur sugas, kuriem ir abas dzimtes, bet ne mākslīgi/iedomāti radītas.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai jums kaut kas no tā mainās, kas kādam rakstīts pasē? Nav starpības vai Zuarguss vai Viesturs.

 

Sportā šīs nianses būtiskas, jo šad tad uzpeld sievietes, kas pēc izskata vairs neatgādina sievietes. 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Nav starpības vai Zuarguss vai Viesturs.

... un nodarbošanās "multimākslinieks"😆

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Kaut kur tviterī vai feisbukā klejoja joks, ka tie paši, kas visiem stāstīja, ka ir 52 dzimumu un orientācijas un ka nekādu tādu universālu patiesību nav, ka jēdzieni pareizs un aplams arī ir nemoderni, tagad COVID laikā cenšas iestāstīt, ko darīt ir pareizi un daudzi viņiem netic.

Latvijas sakarā 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Ja tev ir attiecīgais daikts, bioloģiski tu esi vecis

Palasi linku ko ieliku. Tavs apgalvojums vienkārši nāk no nezināšanas. 

Kāds te senāk bij ielicis linku uz sindromu par to ka jo mazāk zin, jo pārliecinātāks ka zin visu pareizi. Kamēr tie kas pēta dziļāk sāk šaubīties un saprot ka zin visai maz.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Mezavecis teica:

uzpeld sievietes, kas pēc izskata vairs neatgādina sievietes. 

Domā Selīnu Viljamsu?

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā šis jautājums galīgi nesatrauc...Bet saprotu postpadomju, pavecākai publikai ir problēmas.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

Dabā gan esot dažas kukaiņu vai kā tur sugas, kuriem ir abas dzimtes

Zifteles tādas esot, ja populācijā paliek tikai mātītes, lielākā kļūst par tēviņu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mezavecis teica:

Es dabā ieraudzītu, nepateiktu, ka vispār sieviete.

 

Atgādina mazliet Kambalu :D

https://www.google.co.uk/search?q=kaspars+kambala&sxsrf=ALeKk026uNCBRPkPJwYgjKjEo3VuK5jgZA:1610114766501&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwixptH1wIzuAhVDHzQIHVmCD5MQ_AUoAXoECAEQAw&biw=3440&bih=1309

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Zifteles tādas esot, ja populācijā paliek tikai mātītes, lielākā kļūst par tēviņu.

Ir jau arī kas maina dzīves laikā vairākas reizes atkarībā no apstākļiem, ja daudz barības vai silts, tad pārsvarā mātītes utt. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kamēr man neuzmācas geji, lesbietes (labi, viņas var man uzmākties), transvestīti, transpersonas, tikmēr man pilnīgi vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

Kamēr man neuzmācas geji, lesbietes (labi, viņas var man uzmākties), transvestīti, transpersonas, tikmēr man pilnīgi vienalga.

Parasti uzmācas pavecāki onkuļi ar novirzēm, bet tie vairāk līp klāt jaunajiem. Veciem kraķiem pēc 30 neviens nekārsies virsū :D  Dabā  vairāk sanāk otrādi, ka grib uzmākties, bet otrā pusē izrādās gejs/lezbiete un tad sanāk liels aplauziens. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Ir jau arī kas maina dzīves laikā vairākas reizes atkarībā no apstākļiem

It sevišķi, ja pie kārtējās maiņas spīd manī manī :D

Mūspusē ir viens ļaužs, kas man zināmajā laikā orientāti ir mainījis vismaz 4-reiz - sākumā kvēls komunists, tad pērminderis baznīcas pirmajās rindās, pēc tam ultranacionālists ar iknedēļas žēlabu stāstiem, padomnieks kādam no ministriem, tagad kvēls Putina stingrās rokas aizstāvis.

vienkārši ir ļautiņi, kas par grašiem pārdosies, un ir kas nē.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

xx xy joptvaimaķ;

 

tā ir kad bioloģiju/anatomiju skolā nemācās;

 

pietiek izlikties, jālasa nevis "norādiet savu dzimumu" bet gan "vēlos izlikties par, un lai mani uztver, kā"

 

a notiek tas tāpēc, ka globālais žīds gribot kaitēt sabiedrības pamatvienībai - ģimenei mēģina devalvēt to izliekoties ka dzimums ir sociāls jēdziens nevis bioloģisks.... protams gejoropā un sša, tikai ne išraēlā

 

https://www.reddit.com/r/todayilearned/comments/2qgef5/til_that_investor_soros_found_out_femen_is_going/

 

cerams ka žīdu citadele sša izbeigsies pirms tā sērga nopietni atnāks pie mums

Pirms 12 minūtēm , base7 teica:

Kamēr man neuzmācas geji, lesbietes (labi, viņas var man uzmākties), transvestīti, transpersonas, tikmēr man pilnīgi vienalga.

a kad bērni skolā ies?

 

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

a notiek tas tāpēc, ka globālais žīds gribot kaitēt sabiedrības pamatvienībai - ģimenei mēģina devalvēt to izliekoties ka dzimums ir sociāls jēdziens nevis bioloģisks.... protams gejoropā un sša, tikai ne išraēlā

Pietiek skatīties REN.TV.  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

tā ir kad bioloģiju/anatomiju skolā nemācās;

 

Nu tad tieši par to arī ir runa, ka vidusskolas/baznīcas līmenī ir tikai vīriešu/sieviešu dzimtes, bet kad sāk pētīt dziļāk, tad izrādās ka tā nav - lai vai reti, bet ir pilns spektrums ar variācijām un hromosomu kombinācijām.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

 kad sāk pētīt dziļāk

 

atsauces studijā, labprāt iepazīšos

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , latscrap teica:

a kad bērni skolā ies?

Kad pienāks tas laiks, tad domās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Pietiek skatīties REN.TV.  

tici vai netici, neskatos un nekad neesmu skatijies

 

rt.com gan bieži eju, ar pretējās puses viedokli iepazīties...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

rt.com gan bieži eju, ar pretējās puses viedokli iepazīties...

Tad no kurienes tās idejas par žīdiem, masoniem, reptiloīdiem un plakano zemi? No tās pašas vietas, kur ren.tv smeļās savas fantāzijas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mezavecis teica:

plakano zemi

Tik nesaki ka viņa ir apaļa :diablo:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mums tak te bija tāds evanģēlists Matejs, kuram Zeme bij visuma centrs un cilvēks radības kronis :D 

Tauta, kas vēl velsies ārā, kad jaunā paaudze būs attālināti pabeigusi skolas? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anketām jāpiedāvā 2 versijas, kuras izvēlas pirms jautājumiem - konservatīvā un modernā. Ar paskaidrojumu, ja jums ir problēmas ar jautājumu izpratni un atbilžu formulējumiem, esat izvēlējies neatbilstošu versiju, lūdzu sāciet no jauna.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt tam arī jābūt pirmajam jautājumam visās aptaujās, lai pāradresētu uz pareizo anketu.

Cik ir dzimumi:

a) divi

b) zinātnieki vēl strīdās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

tu aiztiec sevi to saitu skatoties?

nē nopietni, tas tipo, ko skaitās normāla atsauce?

 

tu saproti kas ir anomālija/defekts/kroplība?

 

mēģināsim vienkāršu loģikas piemēru:

cik cilvēkiem ir pirksti uz rokas?

5? nehera! ir tādi kam nogriež, kam nokrīt, kas piedzimst ar 4triem... es uzskatu ka iekļaujoši būtu tirgot cimdus ar 4,3,2, 1 un vispār bez pirkstiem (pie tam dažādās kombinācijās), pieprasu jebkuram cimdu ražotājam vai tirgotājam, kopā ar normālajiem 5 pirkstu cimdiem vitrīnā turēt arī šādus  - iekļaujošos cimdus, lai nediskriminētu cilvēkus ar mazāk pirkstiem...

 

labi, kaut vai ņemot pēc lieliskās, zinātniski pamatotās tevis norādītās mājaslapas klasifikācijas:

 

In humans, the following sex chromosome variations are naturally occurring:

45, X, also called Turner syndrome

45,X/46, also called XY mosaicism

46, XX/XY

47, XXX, also called  Trisomy X

47, XXY, also called Klinefelter syndrome

47, XYY with normal phenotype

48, XXXX

48, XXXY

48, XXYY

49, XXXXY

49, XXXXX

XX Male Syndrome

XX Gonadal Dysgenesis

XY Gonadal Dysgenesis

 

kādu variāciju pārstāv mājaslapas autors https://cadehildreth.com/about/ ? kā tev liekās, lielākā daļa no "trans" pasākuma ir ar šādu, medicīniski diagnosticējamu, novirzi, vai vienkārši, parasti xx/xy homo sapiens ar garīgām/sociālām novirzēm? educated quess, procentos?!

bet varbūt labāk nevajag, nav pirmais tāda tipa jautājums, kur tu par muļķi izliecies.....

Pirms 17 minūtēm , Mezavecis teica:

Tad no kurienes tās idejas par žīdiem, masoniem, reptiloīdiem un plakano zemi? No tās pašas vietas, kur ren.tv smeļās savas fantāzijas.

manā leksikā žīdi=masoni=reptiloīdi.... par plakano zemi neesmu un neplānoju izteikties :)

 

jā, varētu jau rakstīt žīdu vietā "'pasaules varas pārstāvji"/ "globālie finansisti"/ "marksisti"/whatever, atkarībā no konteksta, bet man patīk lietot "žīdi", latviski, skanīgi un trāpīgi, un visi tāpat zin ka tā tautele ar savu uzvedību šo etiķeti ir nopelnījusi....

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

kautkur lasīju ka neviens nav 100% vīrietis vai sieviete. Kādam varbūt ir 99%/1%, kādam 50/50. Sliecos piekrist.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

žīdi=masoni=reptiloīdi.

Tas ir ļoti šaurs skatījums uz dzīvi. Pirmie var būt gan otrie, gan trešie. Otrie tika izveidoti, lai cīnītos ar trešo invāziju un šīs grupas nekādi nevar pārklāties.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Lapais teica:

kautkur lasīju ka neviens nav 100% vīrietis vai sieviete. Kādam varbūt ir 99%/1%, kādam 50/50. Sliecos piekrist.

kā jau ar jebkuru diskusiju, jāsāk no stabilas vietas, savādāk visu iespējams dekonstruēt

 

definē, kas ir vīrietis un kas sieviete pirms sāc procentos dalīt....

 

par seksualitāti, par sociālajām lomām, par garīgo uzbūvi - jā tur var procentos un pelēki dalīt. jo tie nav eksakti termini. diemžēl ir tādi, kas tik ļoti vēlas savas slimās nezinātnieciskās teorijas par sabiedrības uzbūvi pamatot zinātnieciski ka pavelk arī bioloģiju apakšā...

 

es kaut kur lasīju ka nav 1 un 2, ir 1.00000000000..01 un 1.999999999999..99 ..... un tagad parisināsim algebru?

 

kam tā visa demagoģija vajadzīga? diskusija tāpat beigās nonāk līdz dzimumu lomām sabiedrībā/ģimenē.....

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem patīk vienmēr atrast "vainīgos", vecajā derībā visas šaizes taisīja vecais Jehova, jaunajā - Jezuls :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...