Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Pirms 32 minūtēm , Zin... teica:

Bet nu par homofobiem, neviens nav spējis atbildet - ja bērns piedzimtu netradicionāls - arī rādītu ar pirkstu un teiktu, ka nav vietas sabiedrībā vai tomēr?

Jautājums nedaudz savādāks. Vai daudzi vecāki gribētu, lai viņu bērns tāds piedzimst?

Ar bērniem visādi var būt. Bērni var kļūt alkoholiķi, narkomāni, maņjaki... Vis kaut kas pa dzīvi dzirdēts par ļaužu bērniem...

Nezinu, varbūt es nepareizi uztveru, bet man brīžiem sajūta, ka visi tie «netradicionālā» sludinātāji grib panākt, lai visi priecātos par tādiem bērniem, pat vēl trakāk, lai veicinātu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Tur var būt bezgaliga fantāzija, tapēc domājošs cilvēks neko tādu nekad neteiks, kautvai tīri pasargajot pats sevi.

Tu reāli apgalvo, ka cilvēkiem nevajadzētu jokot, jo kāds ar “bezgalīgu fantāziju” var apvainoties? Tāpat Tu apgalvo, ka šie apvainotie var izrēķināties ar jokotāju? Un Tev tas kopumā šķiet normāli? Es tādu klaju pretrunu kopumu tiešām redzu reti. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Artanis teica:

Tieši tapēc esmu izvēlējies bērnus netaisīt

Šitas kautkur jāpieraksta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

Tu reāli apgalvo, ka cilvēkiem nevajadzētu jokot

Tu tak saproti atšķirību starp labu joku un slitu joku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Šitas kautkur jāpieraksta.

Pirms desmit gadiem tā uzskatīju un par to rakstīju, tagad to rakstu, un esmu visnotaļ drošs, ka ja nesanāks pa pjani šmuce, arī pēc desmit gadiem uzskatīšu tāpat. Drīz jau 35, un ar katru gadu mazāk un mazāk gribu bērnus - redzu, kas notiek ar paziņām un viņu bērniem apkārt, zinu ka pats nemācētu pat tik labi, kā viņi - tā ka labāk nē, paldies.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Tu tak saproti atšķirību starp labu joku un slitu joku.

Šis ir labs joks vai slikts?

Cementa rūpnīcā notika sprādziens, tūlīt pēc tam sākās lietusgāzes un dzīve rūpnīcā apstājās.

Padomā, kādās ciešanās mira cementa rūpnīcas strādnieki, iebērti cementā, uzreiz lietus, cements izmirka un sacietēja, liels daudzums cementā iekaltušu cilvēku...

Bet tas ir klasiskais melnā humora joks.

Link to comment
Share on other sites

Neko īpaši smieklīgi tanī jokā nemanu, bet kādam jau var likties smieklīgi, tanī pašā laikā nevienu neaizvaino.

Starpcitu uz ziemassvētiem parasti tajās hlapuškās ir sliktākie joki, speciāli tādi salasīti, jo joki ir tik slikti ka visi var pasmieties, tur šis iederētos.

 

Bet nu lai jau paliek, ja kādam liekas ka joki par melno šaušanu darbā ir piemēroti un ir īpaši gudri tādus izspļaut, tad lai jau veicas :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Artanis teica:

Drīz jau 35, un ar katru gadu mazāk un mazāk gribu bērnus

Tas tikai tagad tev tā liekas.

Link to comment
Share on other sites

@vvv  Nesteidzies - Andris vēl nav ticis skaidrībā ar kaut kādu skriešanas un šaušanas joku. Vēl domā, vai tas bija aizskarošs vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Tas tikai tagad tev tā liekas.

A uz cik gadiem beigs tā likties? Jo kad man bija 20, daudzi teica ka pēc pāris gadiem gan jau sagribēsies. Kad bija 25, teica ka kad citiem apkārt sāks dzimt, tad sagribēsies. Uz 30 teica, ka nu teju teju jau tēva instinkts parādīsies. A faktiski dzīvē man tieši otrādi - pie 25 vēl likās, ka būtu interesanti, bet tagad negribu pat iedomāties par to - es esmu pārāk liels egoists, man ļoti patīk mana pašreizējā dzīve un diezgan lielā nosacītā brīvība un teikšana pār to, un es ne par kādu naudu negribu lielu daļu no šī visa zaudēt.

 

Es domāju, ka jau tā uz planētas esam pietiekami daudz, un ņemot vērā, ka rietumu tautām tāpat dzimstība strauji krītas augot dzīves līmenim, neredzu tur neko kritisku, ja neielikšu savu artavu. ¯\_(ツ)_/¯ 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Artanis teica:

A faktiski dzīvē man tieši otrādi - pie 25 vēl likās, ka būtu interesanti, bet tagad negribu pat iedomāties

Redzēsi, tālāk tev tas būs vēl izteiktāk. Tavā tagadējā vecumā es domāju tāpat. Apbērnojos, kad man bija 38. Kā smejies, tev vēl 3 gadi rezervē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

bet jā, tas ir klasisks rasistisks stereotips, kas izteikts 101% apzināti kā aizvainojošs tumšādainiem cilvēkiem

 

Nevar būt, @Artanis tak teica ka vi'ņi kopā pat pasmejoties par šdiem jokiem, pat kokvilnas vākšanu vēl pieminot :D

 

Link to comment
Share on other sites

Angļu stila joks būtu pasmieties par to, ka tur ir neliela ironija un puse joka izrādītos patiesa. Dabonot bietē un nespējot aizmukt, jo redz melnie skrien ātrāk :D

To ka pēctam atbrauktu baltie pilicisti un nošautu skrējējus, laikam izlaistu, jo mazliet jau pār strīpu, to atļautos pateikt tikai komiķi uz skatuves.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB  Tu tagad ievel elpu, iedzer nomierinošas zāles, un paskaties, kā melnie mēdz par to jokot - 

 

Link to comment
Share on other sites

Vari nopelnīt bonusa punktus, kapēc melnādainie viens otru (un arī baltos) par “nigeru” var saukt nonstopā katra teikuma galā, katrā dziesmā, katrā soctīklu ierakstā, bet kad baltais pasaka to pašu, tas pēkšņi skaitās rasistiski un aizskaroši? :D Sanāk, ka resnie viens otru drīkst saukt par resniem, bet citiem jāsaka, ka viņi ir tievi? Nu kas par sviestu..

Link to comment
Share on other sites

Andri a ja tev slikti ar saprašanu, vēlreiz skaidroju - tas melnais džeks, kas ar mums gadiem bija teamā, pats šādus jokus plēsa IKDIENĀ. Tev grūti to saprast, jo tev apkārt acīmredzami ir jūtelīgi divkosīgi cilvēki, bet tici man - ir arī normāli indivīdi, kuri par katru joku (kurā nereti ir daļa patiesības) netaisās sist otram pa mūli, vai sūdzēties HR, vai pārtraukt biznesu.

Es viennozīmīgi apzinos, ka ir daudz tādu cilvēku, kādus apraksti tu - viņi vai nu tēlo, vai tik tiešām ikdienā cenšas būt pārspīlēti politkorekti. Un tās ir viņu tiesības. Bet pie kādas policejiskas cenzūras tāda attieksme var novest, es domāju, tu pats labi saproti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Artanis teica:

vēlreiz skaidroju - tas melnais džeks, kas ar mums gadiem bija teamā

Pieņemsim ka tu esi super veiksmīgs un izdevās trāpīties uz viena no 100 (drīzāk gan viņš ir pārāk pieklājīgs un neko nesaka, norij krupi klusējot). "stenībā tā arī ir viena no angļu īpašībām, ka viņi nekad neko tev tev neteiks, smaidīs un turpinās sarunu itkā nekas nebūtu noticis. 

Pamēģini iziet uz ielas uz pateikt to joku 100 cilvēkiem, kā Ieleja teica Bruklinā vai kādā citā līdzīgā rajonā, kādas būs sekas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@ieleja   Pārfrāzēšu piemēru:  Visi uz Jāņa ielas dzīvojošie Jāni sauc par Jāni, un viņš pats sevi regulāri sauc par Jāni kā klātienē tā soctīklos. Toties kad Jānis aiziet ciemos, viņš ir gatavs sākt lekties un solīt pa muti jebkuram, kas viņu nesauc par Kārli. 
 

Kur ir loģika? Jebkāda atskaitot “nu vot tas tā ir un viss”.  Tas pats par dzimumiem - ja cilvēks izskatās pēc vīrieša, uzvedās pēc vīrieša un viņam ir daikts starp kājām, kādēļ man būtu jāatcerās, ka viņš ir jādēvē par sievieti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Pamēģini iziet uz ielas uz pateikt to joku 100 cilvēkiem, kā Ieleja teica Bruklinā vai kādā citā līdzīgā rajonā

Priekš kam tas būtu jādara!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Pamēģini iziet uz ielas uz pateikt to joku 100 cilvēkiem,

Viņš pats tak tos jokus lielākoties uzsāka. Daudz biežāk nekā kāds no mūsējiem iepostēja kaut kādu nēģeru mīmi. Tur jau tā sāls - kapēc tu (un daudzi no pašiem melnādainajiem) uzskata, ka paši par sevi jokot var cik uziet, bet nedod dievs kāds cits pajokos? Nu wtf.. kur jūsu apdziedātā tolerance un vienlīdzība?

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Jā jā, smelies vēl iedvesmu jūtūbe :D un tad izmēģini dzīvē

Tu te tagad rosini vardarbīgi izrēķināties ar jebkuru, kas kaut ko tev pa prātam ir/nav pateicis?

Nav brīnums no kurienes tev rodas greizs priekšstats par to, kas ir cieņa.

Link to comment
Share on other sites

Zini, par ko man visvairāk nāk rēka? Par to, cik neiedomājama liekulība un hipokrātisms šeit notiek - ka visu laiku bazūnējot par savu “vienlīdzību”, “toleranci” un citām labajām īpašībām, kuras konservatīviem cilvēkiem redz nepiemītot, pat šeit topikā tiek pierādīts pilnīgi pretējais - izrādās ka pašas minoritātes ir agresīvākas un netolerantākas par viņu aprunātajiem bubuļiem. Ironija.

 

 Kādam vajadzētu kursa darbu par šito uzrakstīt.

  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Nevaru saprast jūsu problēmas, man darbā neiznāk kontaktēt ar nēģeriem. Ja gadījumā sanāks, nenāks man prātā rasistiskus jokus stāstīt. Vispār, kas tās par darba vietām, kur darba laiks tiek tērēts joku stāstīšanai. Darbā jāstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

 Kādam vajadzētu kursa darbu par šito uzrakstīt.

Nez. Dabūs vēl bietē. No tolerantajiem :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

tev bieži tādas situācijas

Paldies dievam tikai vienu reizi ir gadījies. Bet nu es nemēdzu apgrozīties tusiņos priekš savādāk orientētajiem, kā rezultātā tas nav labs indikatīvais rādītājs. Toties atliek tikai palasīt soctīklus, un tā izrādās milzu problēma - “omg, mani uzrunāja nepareizajā dzimumā, kādā es šorīt sajutos sevi esam” (jā - ie arī tādi gender-fluid, kas no rīta var justies kā džeks, un pusdienaikā kā sieviete, un nedod dievs sajaukt to iedomāto dzimumu).

Link to comment
Share on other sites

Artanis, tev vajadzētu sevi izziņot par minoritāti. Tev ir nepārvaramas tieksmes jokot par cilvēkiem. Tā rezultātā tu izpelnies nosodījumu. Kaut kas jādara. Ja kāds tev pārmet, sāc protestēt, saki, ka tevi diskriminē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Nevaru saprast jūsu problēmas, man darbā neiznāk kontaktēt ar nēģeriem.

Lielākoties jau nevar zināt ar ko tieši tiek komunicēts. Kādu laiku komunicēju ar pāris cilvēkiem no US tikai caur emailiem un telefonu. Pēc akcenta izklausijās tādi tipiski Teksasas kovboji. Tagad Slack un Teams laikmetā, izrādās ka cilvēki pat ne tuvu neiskatās pēc tā ko biju iedomājies. Labi ka neizspruka kāds joks par resnajiem, jo daži tur tiešām kā no filmām vai stereotipu grāmatām.

Pirms 9 minūtēm , vvv teica:

kur darba laiks tiek tērēts joku stāstīšanai.

Īstenībā jau lielākā dienas daļa paiet apspriežot kautkādas tieši ar darbu nesaistītas lietas. Ja dienā 4 stundas tiek ielogotas kā darbs, tad tas jau ir sasniegums :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Īstenībā jau lielākā dienas daļa paiet apspriežot kautkādas tieši ar darbu nesaistītas lietas. Ja dienā 4 stundas tiek ielogotas kā darbs, tad tas jau ir sasniegums

Man tas pietrūkst. Komunikācijas darba laikā. To kompensēju ar boot.lv forumu. :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir custom plugins browserī (vienu dienu nebij ko darīt), kurš pop-up'o messidžus vienkārši uz desktopa. Tapēc ātri varu izlasīt/atbildēt pat ja forums nav atvērts. Tas pats arī dažiem citiem forumiem. Pa lielam sanāk tas pats kas normāls čats vai feisbuka messidži. Ar nosacījumu ka esu pie datora.

 

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Komunikācijas darba laikā.

Vienu brīdi mēs eksperimentējām ar ideju turēt teams video zvanu atvērtu backgroundā visu dienu, lai var klačoties tāpat kā darbā. Kas grib tas klausās, kas nē tas nē.  

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , AndrisBB teica:

Labi ka neizspruka kāds joks par resnajiem

Aj aj aj, kas tik neatklājas...

Nu labi, ka vismaz vēl pagaidām varēji saturēt, citādi tiešām šmuce sanāktu :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es visulaiku kautko jokoju darba mītingos, savādāk garlaicīgi. Par kautkādu īpašo tieksmi to nosaukt grūti.

 

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

tiešām šmuce sanāktu

Šmuce ne šmuce, bet neērti var sanākt. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Es visulaiku kautko jokoju darba mītingos

Tu tak esi viens garšīgs saldumiņš.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 9 stundām , Artanis teica:

Pārāk daudz piemēru apkārt, kur vecāki ir ielikuši milzu pūles audzināšanā, bet atliek tikai gudrajam un prātīgajam sīcim pavadīt pirmos gadus skolā, lai kļūtu par mentālo deģenerātu kopā ar vairumu pārējo vienaudžu.

Pilnīgi aplams viedoklis un zināmā mērā izskaidrojams, jo bērnu audzināšanā nav nekad piedalījies un sagrābstījis viedokli . Par to, vai bērns izaugs par deģenerātu 100% atbildīgi vecāki, jo tikai viņi ieliek jaunā cilvēkā vērtību sistēmu. Kvantitāte nav kvalitāte.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@Mezavecis  Vot šito gan nevajag deklamēt, ok? Viens labs mans draugs, ko pazīstu jau 15+ gadu - zelta cilvēks, atšķirībā no manis - sirsnīgs, pacietīgs, laipns. Sieva arī tāda pati - viena no lādzīgākajām ģimenēm, ko jebkad esmu saticis. Ar sīko uz maiņām (un periodus pat kopā) sēdēja mājās un aktīvi darbojās visus gadus līdz skolas laikam - sīcis tiešām bija riktīgi foršs, ļoti gudrs, riktīgi forša personība bija jūtama jau agrā vecumā - es biju pārsteigts, kā tik foršs bērns izaudzināts, likās, ka visas durvis puikam vaļā. 
 

Un tad aizsūtīja uz skolu - pēc pirmā gada sīkais izmainījies līdz nepazīšanai - nepaklausīgs, rupjš, agresīvs, dumjš. Tās ir šausmas, nav cita vārda. Vecāki joprojām cenšās kaut kā vērst visu par labu, bet džeks jau man teica, ka redzot, kā nepilns gada skolā pilnīgi iznīcināja sešus gadus, kas bērnam tika veltīti, viņam sākot nolaisties rokas. Saka, ka ar tādiem pašiem panākumiem tad jau varēja audzināt kā daudzi citi - iedodot iPad lai sīkais izklaidējas. Skumji, man žēl tās ģimenes - tiešām feini cilvēki, ļoti centās, nu re ka nesanāca pat ar visu viņu pcietību. A man pat desmitās daļas tādas pacietības un empātijas kā viņiem nav. Negribu tādu pašu likteni.

Pirms 14 minūtēm , Mezavecis teica:

bērnu audzināšanā nav nekad piedalījies un sagrābstījis viedokl

Padalies - ja jau Tu “negrābstīji viedokli” no apkārtējo pieredzes un lasītā, tad kā Tu to viedokli par bērnu audzināšanu dabūji, ja pašam nav bijis stipri jaunāku brāļu/māsu? Piestaigāji uz jaunajām ģimenēm pasēdēt stūrītī paskatīties, kā notiek audzināšana, pirms taisīji savējo? :D 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...