Jump to content

"Viņi" tomēr ir starp mums


raiviic
 Share

Recommended Posts

Latvijā tak izskatās ka viendzimumu laulības nemaz nav atļautas, par ko tad cepiens?

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Tādus veselus 2 esu sastapis, tapēc lietot alkaholu viņu kompānijā nav vēlams, kas to lai zin, sadzeršos in izrubīšos vēl

Tu te tik raksti - man nav problēmu, man vienalga, bet izrādās, ka ar viņiem pat sadzert neriskē.

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tas kad vēl LV dzīvoju, viens vienkārši pazīstams kadrs no ģerevņas, tur visi visus pazīst. Otrs, kad strādāju Lāču ceptuvē. Bet nu maz ticams ka viens vai otrs būs mainījušies.

Tagad jau sen alkaholu nelietoju, reti kad pabā kādu sidru kompānijas pēc, tapēc vairs nav problēma.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

tu jau biji no Ogres?

Tu beidz, te ir daudz Ogrēniešu!:biggrin: Es arī pubertāti sagaidīju Ogrē :tender:

Link to comment
Share on other sites

Kas to lai zin. Bet bij viens no tiem lielākajiem pediņu noliedzējiem utt, kad skaidrā. Kad sadzērās, tad cita bilde, klīda runas ka daži dzērumā esot krituši par upuriem. Tapēc kad redzu te forumā vai kur citur tadus lielākos noliedzējus, tad rodas aizdomas. 

Link to comment
Share on other sites

Trikotāžā kombināta kojas, 43 profene, vide nevarēja veci padarīt pediņu, nu nekādi!:biggrin:

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

tad rodas aizdomas.

Nu bet, pēc pirmās reizes, tagad jau tu esi gudrāks?

Link to comment
Share on other sites

Nu te jau forumā klīst runas par pāris, kuriem patīkot bērnus vizināt, varbūt no turienes tas satraukums par to adoptēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

kuriem patīkot bērnus vizināt

Par ko tu runā? Šņukurs? Jā, viņš rakstīja, ka bērnus uz skolu vadā. 100 km dienā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pasarg DIEVS ja viņš Ogrē dzīvotu, nevajag skaistu pilsētu bojāt!

Link to comment
Share on other sites

Par viendzimumu pāriem, kas adoptē bērnus. Daži no jums runā par riskiem, kuriem paši ticat, bet vai ir kāda reāla pieredze, kas to balsta? Geji no gejiem atšķirās tāpat kā visas citas cilvēku kopas, bet vairums no viņiem ir normāli un sabiedrībai vērtīgi cilvēki. Es štatos satiku lesbiešu pāri ar bērnu, viņas atstāja labu iespaidu par savu vecāku lomu. Latvijā ir gadījies parunāt ar dažiem gejiem. Nekāda vaina viņiem nebija. Galvenais iemesls, kāpēc dotu priekšroku bērniem uzaugt tradicionālā ģimenē, lai nebūtu jāklausās katru dienu, kā Latvijas sabiedrība nomelno viņu vecākus, balstoties uz kaut kādu sagrābstītu informāciju. Eaat dzirdējuši, kā iet bērniem, kas aug tradicionālā ģimenē, kur abi vecāki ir nodzērušies un pie viņiem regulāri ir pudeles brāļi/māsas? Vot, tur viņi izbauda visas varmācības 50 pelēkās nokrāsas.

Par 100+ dzimumiem. Piekrītu, lieka dzīves sarežģīšana jūtīgu cilvēku dēļ. Tomēr, kāmēr tam negrasās piešķirt nekādu likumīgu pamatu, atslābstiet. Ja grasīsies visus sociālos dzimumus definēt likumā un paredzēt sodus tiem, kas to neievēro, tad gan būtu jāpacīnās pret. Kanādā šī problēma bija. Nezinu, kā tas beidzās un vispār, vai beidzās.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , TOoMoOT teica:

Eaat dzirdējuši, kā iet bērniem, kas aug tradicionālā ģimenē, kur abi vecāki ir nodzērušies un pie viņiem regulāri ir pudeles brāļi/māsas?

Šis man nepatīk. Kā arguments. To viņi regulāri bāž acīs. Bez maz vai tā - geji labie, parastie dzērāji. It kā geji nevarētu būt dzērāji.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Šis man nepatīk. Kā arguments. To viņi regulāri bāž acīs. Bez maz vai tā - geji labie, parastie dzērāji. It kā geji nevarētu būt dzērāji.

Nevienā brīdī neizslēdzu, ka geji nevar būt dzērāji, bet tici man - tādam kombo neviens neļaus adoptēt bērnus. :DKāmēr tradicionālie dzērāji bez atļaujas var paši producēt bērnus uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Šis man nepatīk. Kā arguments.

Loģika vienkārša - ja vecāki geji, varbūtība maza ka bērni problemātiski dēļ tā; ja alkoholiķi, liela varbūtība kautkādām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

Kāmēr tradicionālie dzērāji bez atļaujas var paši producēt bērnus uz nebēdu.

Tas, ka tradicionālie var paši producēt bērnus uz nebēdu tā kā skaidrs. Tas, ka starp tradicionāliem ir vecāki dzērāji un visādi citādi slikti vecāki, arī. Kāds sakars tam visam ar gejiem?

Link to comment
Share on other sites

Bij tāds Makarenko ar "Pedogoģisko poēmu". Zinu, ka daudzi mani nories, ka tas ir no soc laikiem utt., bet tur bij ļoti daudz labu atziņu un arī Rietumu psihologi bij atzinuši par gana labu, kur teorija ar praksi labi salikta kopā. Tie bij gadi starp 1. un 2. Pasaules kariem un kā tika galā ar bērniem bērnunamos un vēl daudz kas.

 

P.S. Es izlasījis to grāmatu savulaik un arī viņa audzēkņu stāsta turpinājumus Vigdorovas "Ceļš uz dzīvi" utt. Arī studējot psiholoģiju (~2000-2006.) bija interesantas pārrunas ar pasniedzējiem un liela daļa atzina, ka liela daļa ir piemērojama problēmu risināšanai, bet mazliet piezemēti piebilda, ka tas vairs nav īpaši aktuāli, jo mainījās vaošie psiholoģijas skolu uzskati. :( 

Link to comment
Share on other sites

Modelējums, 2 pediņi paņem bērnu, 95% tas būs modes pēc, jo veči domā savādāk, cik ir noturīgas pediņu ģimenes LV, ja viņa jūk, kas notiek ar bērnu? Standarta ģimenē, paņems māte, maukas gadījumā tēvs, pediņu gadījumā, suns atgriezās patversmē?

Visiem pidaru aizstāvjiem ieteiktu aizbraukt vismaz uz vienu suņu patversmi! Un paņemt kaut vienu suni! Lai saprastu ko nozīmē atļaut paņemt svešu dzīvību!

Un viņu pilnvērtīgi uzturēt līdz nāvei!

Reti kurš to var, bet jūs brīvi runājat par to ka ir jaatdot cilvēka dzīvība! 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , TOoMoOT teica:

bet tici man - tādam kombo neviens neļaus adoptēt bērnus.

Es tev neticu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , jema teica:

Visiem dibenzelliu aizstāvjiem ieteiktu aizbraukt vismaz uz vienu suņu patversmi! Un paņemt kaut vienu suni! Lai saprastu ko nozīmē atļaut paņemt svešu dzīvību!

Un viņu pilnvērtīgi uzturēt līdz nāvei!

Reti kurš to var, bet jūs brīvi runājat par to ka ir jaatdot cilvēka dzīvība! 

Sanāk, ka Tu esi pret bērnu adopciju kā tādu? Jo Tavam argumentam nav nekāds sakars ar to, kurš to bērnu adoptē.

Manuprāt, lai bērns labāk tiek adoptēts nekā dzīvo bērnu namā.

Kuram katram tos bērnus tāpat nedod, vismaz ne rietumos. Jā, vienmēr un visam ir izņēmumi, bet ar tiem argumentē tikai tie, kas savādāk nemāk.

 

Tas ne par tevi, bet vēl "labāka" argumentācija ir personīgi uzbrukumi beztēmā. To te mūsu "ģēniji" piekopj uz urrā...

@AndrisBB, lūdzu, šajā tēmā vairs neko nekomentē, jo ir skaidrs, ka Tu neko nesaproti, tāpēc ka ikdienā nelieto alkoholu, nodarbojies ar sportu un kādreiz esi pavadījis laiku Ogrē :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , itanium teica:

Sanāk, ka Tu esi pret bērnu adopciju kā tādu?

No kurienes tu rāvi? Nu nevar 2 veči aizvietot vienu SIEVIETI-MĀTI nu nekādi, pat ja tev tā gribētos!

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko man gribētos? Zaibalo, normāli argumentēt nemāki?

Tavs piemērs nav NEKĀDI saistīts ne ar dzimumu, ne pāra orientāciju. Arī tradicionāliem pāriem adoptētais bērns ir jāuztur līdz gadiem 18-20+.

 

NORMĀLS avots: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4091994/

Secinājumi: To date the consensus in the recent social science literature is clear: children living with two same-sex parents fare just as well as children residing with two different-sex parents.

 

  

pirms 8 stundām , jema teica:

Standarta ģimenē, paņems māte, vieglas uzvedības sievietes gadījumā tēvs, pediņu gadījumā, suns atgriezās patversmē?

 

@jema, Tev varbūt ir pieejami dati par šo tēmu? Vai no adoptētiem bērniem pēcāk biežāk atsakās LGBT pāri vai arī tradicionālie pāri?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Rietumi tie labie, austrumi tie sliktie? Izklausās pēc Tolkinena, kas pats bija rietumnieks. Pieļauju, ka japāņi un ķīnieši domā savādāk. Gadsimtiem vecas tradicionālās vērtības nevar tā vienkārši "pārmest pār locekli" tikai tāpēc, ka kāds ir izdomājis, ka "moderni" būtu visu darīt otrādāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Rietumi tie labie, austrumi tie sliktie?

Un kurš to te ir teicis? :D Austrumos dod adoptēt bērnus LGBT pāriem? Nē, tad kā mēs varam spriest par viņu situāciju šīs tēmas ietvaros?

 

P.S. Es tikai ierēcu par mūsu konservatīvo pārstāvju nespēju argumentēt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , itanium teica:

Kuram katram tos bērnus tāpat nedod, vismaz ne rietumos

 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums: kā Tu no tā izvilki "Rietumi tie labie, austrumi tie sliktie?".

Daudz kur rietumos ir legālas viendzimuma pāru laulības un tādiem pāriem ir arī ļauts adoptēd bērnus. Tāpēc arī rietumi tiek pieminēti. Runāt par LGBT pāru bērniem austrumos, kādi tie izaug utt. ir lieki, jo tas vienkārši nav iespējams, vismaz vairums austrumu valstīs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , itanium teica:

Un kurš to te ir teicis? :D Austrumos dod adoptēt bērnus LGBT pāriem? Nē, tad kā mēs varam spriest par viņu situāciju šīs tēmas ietvaros?

Kā Tu domā kāpēc nedod? Konservatīvi pāķi, kuri negrib eksperimentēt un balstās uz gadu simtiem pārbaudītām vērtībām (kur arī ir savi trūkumi) un nepaļaujas uz  daždesmit gadus atsvešķu zinātnieku pētījumiem, kuri tiek pakāpēniski pārvērsti par mantru/ideoloģiju, kura ir agresīva un diskusiju faktiski izslēdzoša ar demagoģijas metodēm?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

kura ir agresīva un diskusiju faktiski izslēdzoša ar demagoģijas metodēm

Pamato!

 

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Kā Tu domā kāpēc nedod?

Jo nav kam dot...

Citēt

Same-sex sexual activity is outlawed in at least twenty Asian countries. While at least eight countries have enacted protections for LGBT people, only Israel and Taiwan provide a wider range of LGBT rights – including same-sex relationship recognition.

Gan Izraēlā, gan Taivānā adopcija ir atļauta LGBT pāriem.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tu atradīsi vienu pētījumu, es citu, tad nu te ņemsimies. Man to vajag? Nē. Tici savām pētījumu dievībām.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir tieši iemesls, kāpēc es šājā tēmā vispār ielīdu. Lielākā daļa šejieniešu vispār nemāk argumentēt - jautri :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

balstās uz gadu simtiem pārbaudītām vērtībām

dogmatisms

 

 

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Tu atradīsi vienu pētījumu, es citu

atrod citu kautcik aktuālu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , camel teica:

dogmatisms

Kā tieši izpaužas dogmatisms šī jēdziena izpratnē?

Link to comment
Share on other sites

cilvēks nav tikai gejs vai normāls, tur var būt gejs, normāls, idiots, kretīns, ļurba, alkoholiķis, ... un dažādi šo atribūtu kopojumi.

Tāpat politiskā pozicionēšanās (konservatīvie, liberāļi, radikālisms, ..) var būt balstīta racionālos apsvērumos vai iracionālā idiotismā,

Un ja tu esi alkoholiķis, kam tas ir neatņemama dzīves sastāvdaļa - tas nenozīmē ka tu esi vienkārši konservatīvs.

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Kā tieši izpaužas dogmatisms šī jēdziena izpratnē?

Ja tu saki ka kautkas ir pareizs, jo tā tas ir jau gadu simtiem, vai tas nav dogmatisms?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , camel teica:

jo tā tas ir jau gadu simtiem, vai tas nav dogmatisms?

Kakāt caur irsu ir dogmatisms. Pilnīgs!

Link to comment
Share on other sites

Nu re! Ak tomēr tā? Un daba evolūcijas gaitā ir atradusi racionālāko risinājumu sugas turpināšanai. Tas, ka cilvēki visu cenšas sačakarēt, ir normāli.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...