Jump to content

Pāriešana ar savu numuru uz citu oerātoru,to politika?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Piemēram,man neapmierin bites operators,nesagaidu vēlamo atlaidi! Manas tiesības ir pāriet ar savu numuru pie cita operātora ,piemēram tele2!

Kā tas notiekas?-es aizejot  pie  cita operātora  no esošā operatora galapunktā  sagaidīšu pieņemamu atlaidi vai pāriešana notiks  bez  esošā operātora iejaukšanās!?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ggg97 teica:

Esošais operators piedāvās saldo zemletes piedāvājumu, bet neko ietkmēt viņš nevarēs.

Nu tad  jaatklāj kārtis! Man tā bija pagaišgad kad gribēju pāriet no  bites  uz  tele2. Atveda jau  čipu un 3 dienu laikā bija tā pariešana!Pēdējā dienā  bite  zvanīja un iedavāja uz  pusi lētāk 2 gadus....Galu galā paliku pie bites jo sanāca  izdevīgāk !

A tagat pirms jauno gadu  izdomāju   lai  māte ar tā izdar  nafig maksāt 8 eiro ka var nosist uz pusi lētāk  ....Tā pat nekas  nav sarunājams,smieklīgas atlaides...Arī pieteicāmies tele2 ,vis kartībā,saņēmām no kurjera cipu - gaidam  zvani no  bites - un zin ko sagaidījām :) isziņu no tele 2 ar paziņojumu , kā žēl ka  jūs pārdomājat,bet  katra gadījumā  gaidīsim jūs!!! 

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Domājām no sākuma ka  bite  iejaukusies,bet palasot atsūtīto līgumu,izrādas  tā pariešana ir pa visam savādāka!

Es toreiz nebiju mājās kad māte  ar to tele2 konsultējās!   Dīvaini jau bija tas ka bija jaizņem  esošais čips "sim karte" un janosauc tie  daudzie  cipari kas uz viņas!

Lasot līgumu bija  divu darba dienu laikā tas čips jaievieto telefonā -eee  viņš  uz to laiku skaitījies dinora čips.....A xren  mēs vakar pavelu saņēmām un neiedomājamies ielikt  un gaidījām  kad šodien bite  zvanīs ar jūsu minētajiem piedāvājumiem!

Tagat padomājot -sanāk tā,kad tu būtu to donor karti ielicis   tad tik  bite   būtu sapratusi ka tu vēlies tīties un tad ar būtu zvanījusi,nu es vismaz  ta domāju,bet pa cik te visi nobremzējām neizprotot to jauno politiku,sānāk  ka neparejam!Līgums anulējās,bet tas nenozīmē ka nevar atjaunot-nēz kā tagat rīkoties  zvanīt  uz  info talruni pateikt ka  nesapratām to politiku  nez atjaunos  vai atkal vis no jauna!???

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Chocoton teica:

un zin ko sagaidījām :) isziņu no tele 2 ar paziņojumu , kā žēl ka  jūs pārdomājat,bet  katra gadījumā  gaidīsim jūs!!! 

Interesanti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kaads teica:

pāriet vari vēlreiz, ja izdomā

Protams  vis proces no jauna,tā pāriešana!?Un nu jau  nav  vēts jo  ir pāri 5 datumam!

Es vasarā saskāros ar  tieši  šo !Tagat jau  ja  māte kaut pāriet ,būs 2  reiķini  - viens no bites,otrs  jaunais no tele2! Jo kā izrādās līgumos ir minēts kad  ja pāriešana notiek vēlāk par mēneša sakumā 5 datumu tad tev  papras naudu par pilnu mēnesi!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha

 

Pilnīgākais sviests, bet te paši jūs vainīgi:

1. Jums bija priekšapmaksa pie Bites un pārgājāt uz pieslēgumu pie Tele2. Tāpēc arī Bite jums tikai atsūtīja sms, nevis kaut ko reālu piedāvāja, jo priekšapmaksa nav prioritāte, salīdzinot ar pieslēgumu

2. Process ir pavisam vienkāršs un notiek 3 darba dienas:

        1. diena - piesaki pārēju pie jaunā operatora un saņem līgumu un jaunu sim karti

        2.diena - tavs esošais operators redz, ka pieteikta pāreja un mēģina tevi noturēt, prioritāri pieslēguma klientus

        3. diena - jaunā operatora sim karte ir aktīva un vecā sim vairs nedarbojas.

 

3. Tas ar piekto datumu ir Bites un Bites vienīgi čakars. Tele2 maksa ir proporcionāli dienām.

4.  Jebkurā gadījumā viena no sim kartēm joprojām ir aktīva. Tam nav nekāda sakara ar to vai tu esi vai neesi to ielicis telefonā vienu vai otru karti. Donora sim karte ir tikai nosaukums jaunajai kartei.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es pareizi saprotu - šeit iet runa par to, ka autors gribēja ie*ist kapeiku no 8Eur mēnesī uz 5Eur mēnesī, bet operatori, kuri jau tā piedāvā Latvijā ļoti lētus mobilos sakarus, un jau tā divus gadus viņam bija nākuši pretī, viņu šoreiz atbilstoši aplauza? Nja, gadiem ejot izskatās, ka nekas nemainās.

 

Edit: drukas kļūdas

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Artanis teica:

Es pareizi saprotu - šeit iet runa par to, ka autors gribēja ie*ist kapeiku no 8Eur mēnesī uz 5Eur mēnesī, bet operatori, kuri jau tā piedāvā Latvijā ļoti lētus mobilos sakarus, un jau tā divus gadus viņam bija nākuši pretī, viņu šoreiz atbilstoši aplauza? Nja, gadiem ejot izskatās, ka nekas nemainās.

 

Edit: drukas kļūdas

Nēkā  neaplauzās! Sodien tele  2  paši  zvanija un pārjautāja vai jums esošais mumurs ir priekšatmaksas - protāms ka nē !Tad atvainojās  jo  viņu kolēģis  losis - tas nepareizi  nokonfigurējis pierasījumu jo 13  ciparus no  esošās  sim tik vaijagot  kuri  grib pariet  ar priekšatmaksas numuru   uz citu tīklu.Tad nu mēneša beigās atkal no jauna   jo tagat  neviens netaisās maksāt  divus reiķinus...

pirms 12 stundām , Artanis teica:

gribēja ie*ist kapeiku no 8Eur mēnesī uz 5Eur mēnesī,

Tad kad tev būs invalidtāte 80 eiro mēnesī  tad tu ņurdēsi  savādāk!Un te  neiet  runa  galīgi par mani!Man 4,25 mēnesi jau panākts,kurvēļ  pusotris gads-pa to laiku var paspēt 3 x nosprāgt!

Labots - Chocoton
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Rubenis teica:

Jums bija priekšapmaksa pie Bites un pārgājāt uz pieslēgumu pie Tele2.

Nekā tā nebija  bija bites pieslēgums -tele2 operator   kautkads jauns dunduks ....

pirms 13 stundām , Rubenis teica:

āpēc arī Bite jums tikai atsūtīja sms, n

Bite neko neatsūtija....tele2 atsūtija - ka zēl ka mēs esam pardomājusi!

pirms 13 stundām , Rubenis teica:

1. diena - piesaki pārēju pie jaunā operatora un saņem līgumu un jaunu sim karti

        2.diena - tavs esošais operators redz, ka pieteikta pāreja un mēģina tevi noturēt, prioritāri pieslēguma klientus

        3. diena - jaunā operatora sim karte ir aktīva un vecā sim vairs nedarbojas.

Vis pareizi,bet ja  zz pecmaksu operators ir   bijis  losis tad ta nenotiek-šie zvanija tele 2 un pārjautaja  vai mums ir pieslēgums...jā protams....jo šiem  bite esot pateikuši lai kratoties  elle  viņiem tāds priekšatmaksas  numurs neesot! Tākā vis  spēka un procēs atkartošoties mēnešu beigās!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@Chocoton   Es nesapratu nevienu pašu teikumu no tā, ko tu tur vienā putrā sarakstīji. Varbūt pamēģini sagaidīt, kad kapeiku pi*anas uzbudinājums un iepriekš lietoto narkotisko stimulantu ietekme ies mazumā, un pamēģini ierakstīt šeit vēlreiz, šoreiz izmantojot vismaz dažas pieturzīmes.

 

Tā vai citādi - es laikam pareizi sapratu, ka savus 3€ esi veiksmīgi izplēsis no operatora zobiem? Ar to arī tevi apsveicu, pēdējais laiks bija parādīt tiem kapitālistiem viņu vietu! Pēc tam neaizmirsti vēl pie viena pavadīt divas stundas ceļā, braucot uz otrā pilsētas galā esošu veikalu, lai nopirktu griķus ar dažu centu atlaidi - kā saka, “ja centu nekrāsi, pie Euro netiksi”. 

Labots - Artanis
  • Patīk 3
  • Atbalstu 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , martinno teica:

Tu, morālais izdzimteni, saliec, lūdzu, komatus, ibio!

Ir taču salikti-oi vai tad tu nepamanīji,visi komati atrodas uz tavas pieres!!!

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Chocoton locked this tēmaa

Ārprāts, tiešām izguli to zem kā esi. Palīdzēšu pat no mūsu puses. Izmanto šīs 48 stundas labi. Nākamreiz varēsi nedēļu jau izmantot ja tagad neizgulēsi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...