Jump to content

Mini gāzes plīts


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Intresē vai kādam ir šāda https://www.rdveikals.lv/products/lv/264/284574/sort/1/filter/0_0_0_0/GS-002-W-mini-plīts.html  Vai ja ir  tad vai nav  zināmas problēmas ar šadu modeli?!

Lieta tāda -Paziņa  šādu plītiņu nopircis jau 4 gadus atpakaļ-Kautkāda iemesla pēc tik tagat sanācis pieslēgt ,un nu sūdzas,ka ar šo ir neapmierināts!Kā redzams ir  divi vienādi degļi....Abajos esot baigā liesma,tāda ka pat normāla lieluma katliņam rokturus varot nosvilināt!-Tik daudz saprotot,ka lai samazinātu liesmu ir  padeves ventīls japiegriež ciešāk,bet  tanī brīdī uzrodās nākamā problēma,sāk assi manāmi smirdēt pēc gāzes noplūdes!

Tad jautājums-Ko tur-kā tur- tādu problēmu novērst ?Vai šī vispār par ilgu stāvējusi kamēr piezlēdza.....Vai tur ir tā  dīžu problēma ..ražotājs eiropā tur tiek ražotas ar dīzēm  kur paredzēts darbināt ar dabas  gāzi ,a mes kurinām ar propānu,butānu,vai kā īsti tagat!?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Gāzes plītīm parasti komplektā nāk divu veidu dīzes, vai hvz kā viņas sauc.. bet nu domātas cik saprotu dažādiem gāzes veidiem. Vienas cik saprotu priekš balonu gāzes, otras priekš tās, kas pa trubām nāk. Ja tās ieskrūvētas neatbilstošas gāzes veidam, tad notiek tāda kuiņa.

Pirms 6 minūtēm , Chocoton teica:

sāk assi manāmi smirdēt pēc gāzes noplūdes!

Skaties lai paziņa vecgada vakarā ar visu plīti rokās pa logu neizlido..:crazy:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nezin par šīm...bet dīzēm jābūt komplektā divu izmēru, bet nu šī pamatā tak baloniem domāta ne dabasgāzei...moš šim tās dīzes nav ieskrūvetas līdz galam? Blīves visos savienojumos ir pēc fen šu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Skaties lai paziņa vecgada vakarā ar visu plīti rokās pa logu neizlido..:crazy:

Viņš jau  vinu ir noķidājis un saka  ka tur nekas  gumījots neesot,kas varētu  no laika zoba sacukuroties!

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

Nezin par šīm...bet dīzēm jābūt komplektā divu izmēru, bet nu šī pamatā tak baloniem domāta ne dabasgāzei...moš šim tās dīzes nav ieskrūvetas līdz galam? Blīves visos savienojumos ir pēc fen šu?

Voti  viņš saka ka  apakšpusē ir  dīvains skats!liekoties divainis ka  starp degli  un gazaes padevi  ir ka aprāvums,divi  caurumi -ķipa ka tad viņa darbojas   uz  vilkmu!Nezinu man  ar kautkada lētā  FIRST firmas  galda mini plīts- ši darbojās no 12 gada  un velns neaceros ka man kas  būtu nācis komplekta dizes-kāda  bija  tādu pieslēdzu un kops 12 gada  vis darbojas!

Link to comment
Share on other sites

tur pievienojumos tā pirinīta blīves vajag. zinu ka līdzi plītij  nebija pilns komplekts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , osscar teica:

tur pievienojumos tā pirinīta blīves vajag. zinu ka līdzi plītij  nebija pilns komplekts.

Ja  jo šis saka  ka nekas nenāca  komplektā-Vispar es  ar biju tas ka  pieskrūvēja pie  gazes balona,,,Aceros  ka man likas debīli tas ka abi  degļi  vienādi,nav ka manai  viens maziņāks- un īpaša skaņa  kad pati gāze dega!

Just now, Chocoton teica:

zinu ka līdzi plītij  nebija pilns komplekts

Tad jau  sānāk ka tik tiešam  tur  kas trūkst.....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

*paranīta

Es ceru ka jūs nerunājat par to blīvi kas  starp gāzbalona un reduktora!? 

A kur tagat pie šiem apsstakļiem  zin kur tādu  dabūt !?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 34 minūtēm , Chocoton teica:

ntresē vai kādam ir šāda https://www.rdveikals.lv/products/lv/264/284574/sort/1/filter/0_0_0_0/GS-002-W-mini-plīts.html  Vai ja ir  tad vai nav  zināmas problēmas ar šadu modeli?!

normāla plīts, man jau kādus 8 gadus, sieva vasarā, nojumē ārā ēst gatavo, lai istaba nebūtu jāpiesmirdina, nav problēmu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Par to pašu.

Ar to vis kārtībā- jaunam reduktoram jau ir speciāli gumijot+ielikām to blībi ko dod līdzi iegādajoties gazes balonu....un pieskrūvējot  ar spicku pārbaudījām vai nauv noplude!Zinam ka nav pareizi ,bet nebij pa rokai ziepjuudens!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

normāla plīts, man jau kādus 8 gadus, sieva vasarā, nojumē ārā ēst gatavo, lai istaba nebūtu jāpiesmirdina, nav problēmu

Kā nopirkāt  tā patiešo piemaucāt pie balona un  vis darbojās-nu mana ari  ar savu FIRST tāpat!

Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

Kāda liesma? Zila vai balta?

Vo  balta esot!

Pirms 2 minūtēm , oxygen teica:

nekvēpst

Viš ska ka  uzliek katlu  tad  ķipa  balta un baigi nedabiski liela ka  pat   līdz  rokturiem sniedzās....piegriežot ventilu sākot  smirdēt!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Nu tad dīzes nepareizas. Tik dīvaini, jo kurš gan šitādas slēdz pie dabasgāzes? No ražotāja būtu jābūt saškidrinātai. Vai arī gāze kāda, draza. Pēc idejas, pat propānam vajag vienu, bet butānam citu. Bet ja gāze balonā dievs zin kas , tad ...

 Smird tāpēc , ka par maz gaisa un nesadeg kā nākas. Meklē tievākas dīzes. Nu varbūt pietiks ja pieliksi tīra propāna balonu.  Dārgāks , bet...

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , oxygen teica:

Nu tad dīzes nepareizas. Tik dīvaini, jo kurš gan šitādas slēdz pie dabasgāzes? No ražotāja būtu jābūt saškidrinātai. Vai arī gāze kāda, draza. Pēc idejas, pat propānam vajag vienu, bet butānam citu. Bet ja gāze balonā dievs zin kas , tad ...

Jā  arī nokvērpot -a kur tagat  dabūt tās  dīzēs-tai pašā RD būs!?

Pirms 16 minūtēm , oxygen teica:

Tik dīvaini, jo kurš gan šitādas slēdz pie dabasgāzes?

Nujā dīvain jau tās kāpēc abi degļi vienādi,parast viens ir māzāks,bet nu tas nebūtu būtiski! Šis lādējās ,visa iedzīve apstājusies,veco adevis lūžņos un nu sanāk ka palicis   bēz rokām,viņam nav ne  elektriskā udens kannā,nekā!Jatais  būs no žiletēm :)!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Varēja izskrūvēt no vecās -varbūt derētu vītne/izmērs . Agrāk tirgoja gāzes kantoris,bet tagad? Latgalīte? Var jau šite. 

Vienīgi jāzina kāds izmērs un tāpat jau nenopirksi, tagad. Šiem limits ne mazāk par 15 eur. Vai tik nebūs vienkāršāk jaunu plīti.

Vienīgā cerībā kādā no šī kantora bodēm. Man likās, kad mainiju balonu viņu punktā blakus Cenu Klubam, vai tik šie kaut ko netirgoja. Nu vajag pazvanīt-gan jau ko pateiks.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt pamēģināt samazināt reduktoram izejošo spiedienu, ja neizdodas saregulēt liesmu var ķerties pie dīzēm. Man seeen atpakaļ bija līdzīgs gadījums - senči izmeta uzticamo bet morāli novecojušo krievu brīnumu un no Vernera atstiepa baltu citzemju skaistumu. Es tiku pieslēgts kad "kaut kā nelabi deg". Par cik gatavot vajag tūlīt "pagaidu variantā" pielietojot metod naučnogo tyka piemeklēju atbilstoša diametra stieplītes(samazinot dīzes caurplūdi), ievietoju dīzēs, galus nolokot lai neizkrīt, un šādā versijā plīts nokalpoja gadus 8 līdz pārgāja uz elektrisko.
Lūdzu neuzskatīt šo stāstu par ierosinājumu pašrocīgi iejaukties gāzes iekārtās, bet jebkuru šaubu gadījumā pārtraukt iekārtas ekspluatāciju un sazināties ar sertificētu gāzes iekārtu apkalpošanas uzņēmumu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Šķiet, ka problēma pati atrisinājās..

 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Grebnis teica:

 piemeklēju atbilstoša diametra stieplītes(samazinot dīzes caurplūdi), ievietoju dīzēs, galus nolokot lai neizkrīt, 

Esmu tā darījis Junkers ūdenssildītāju no dabasgāzes uz LPG pārveidojot. Nu jau kādus 15 gadus tā darbojas. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 8 stundām , Chocoton teica:

Kā nopirkāt  tā patiešo piemaucāt pie balona un  vis darbojās-nu mana ari  ar savu FIRST tāpat!

jā, liesma tik zila un gaišā laikā pilnīgi neredzama, vienreiz, pat liku avīzes gabalu klāt, jo nevarēju saprast, vai ir liesma

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Stasss teica:

Ir taču Zsvētku laiks, apžēlojies. Atdod savējo.

Viņam vēl ir iespēja sadabūt atpakaļ savu veco,stāv pie kaiminu lužņu uzvācēja!

pirms 12 stundām , oxygen teica:

Varēja izskrūvēt no vecās -varbūt derētu vītne/izmērs

Tas  bij pirmais ka devies pie kaimiņa kam adeva lūžņos,izskrūvēja no savas  vecas -diemžēl neder  vītne!

pirms 12 stundām , oxygen teica:

Šiem limits ne mazāk par 15 eur. Vai tik nebūs vienkāršāk jaunu plīti.

šis jau uzvilcies un uzmetis aci internetā   uz 200 ero vērtu  plīti.....

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , alusbundza teica:

jā, liesma tik zila un gaišā laikā pilnīgi neredzama, vienreiz, pat liku avīzes gabalu klāt, jo nevarēju saprast, vai ir liesma

Jā pamācībā   rakstīts,tik tiešam  ka šī plīts jaizmanto ārpus telpām,kas tas par prikolu,vai kā tas  jasaprot!?

GS-002-user-manual.pdf

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Grebnis teica:

Lūdzu neuzskatīt šo stāstu par ierosinājumu pašrocīgi iejaukties gāzes iekārtās, bet jebkuru šaubu gadījumā pārtraukt iekārtas ekspluatāciju un sazināties ar sertificētu gāzes iekārtu apkalpošanas uzņēmumu.

Šā texsta vietā tinte aizgāja  bezjēgā :D , bet ieteikums nav slikts,ņemsim vērā,bet pēc jaunā gada sagaidīšanas,savādāk piefiksēs ka miris  no "Caronas19"

pirms 4 stundām , Insekc teica:

Esmu tā darījis Junkers ūdenssildītāju no dabasgāzes uz LPG pārveidojot. Nu jau kādus 15 gadus tā darbojas. 

Paldies  jums -cita vareanta  pie šiem apstakļiem nemaz nav iespējams!!!  :)

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Ja to balonu ir pircis pie LPG , tad vajadzētu būt normālai (?), bet ja no kāda kaktu kantora, tad iekšā var būt dievs zin kas. Starp citu, vai tāi plītij nav gaisa padeves regulācija. Kādreiz , padomlaikos, šitādam bija pagriežams , kas pievēra/atvēra gaisa padevi. Atceros , ka bērnībā dabūja sencis laiku pa laikam paregulēt. Laikam balonos bija dažāda gāze.. Jaunajas gan neesmu redzējis ka ir tas regulācijas bleķis

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 24 minūtēm , Chocoton teica:

ka ši plīts jaizmanto ārpus telpām

es instrukcijas parasti nelasu, tagad izlasīju, bet es šo plīti tikai priekš āra telpām arī tikai nopirku, 

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc cenas, pat ķiniešiem, nekas labs nevar būt. Bet instrukcijā skaidrā tekstā rakstīts ka LPG ( latviski SNG) kas ir balonu gāze. Vai nu ražotājs ne tās dīzes ieskrūvējis vai, tiešam, kaut kāda gaisas padeves regulācija, kura ir aizvērta

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

tā ko es palīdzēju pieslēgt šķiet bija Baltkrievu ražojums. Dīzes bija komplektā, tikai viena blīve iztrūka. (tur šļauka vienojas pie plīts arī ar "stuceri".

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

es instrukcijas parasti nelasu, tagad izlasīju, bet es šo plīti tikai priekš āra telpām arī tikai nopirku, 

Vai tik tas nav saistīts ar ES regulām, kur pie liesmas nodzišanas gāzei janoslēdzās, attiecīgi ja tāda funkcija nav, tad drīkst lietot tikai ārā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

es instrukcijas parasti nelasu, tagad izlasīju, bet es šo plīti tikai priekš āra telpām arī tikai nopirku, 

Jā ir tvaiku nosūcējs,domājams ka var izmantot arī iekštelpās

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

diezgan perversa kombinācija>gāze un ,,ārā,,.Lielākā daļa enerģijas aiziet apkārtejās vides sildīšanā

nu tu jau droši vien ugunskuru iekur sētā, no veciem zābakiem, un šašliku cep 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Chocoton teica:

Kas teic ka propāns,butāns

tīru propānu ar var dabūt, propāns ir bez smaržas, ja būs noplūde, tad nesaodīs

Link to comment
Share on other sites

Balonu gāzei tas tvaiku nosūcējs ''pie vienas vietas'' Tā ir krietni smagāka par gaisu un krājās uz grīdas vai pagrabā. Padomlaikos neviens neatļāva māja balonu gāzi ja zem pagrabs, Tagad... dari ko gribi.

Tvaiku nosūcējs palīdz dabas gāzei, jo vieglāka par gaisu. Drīzāk , ''aizliegts'' telpā ,lai apietu to, kas tagad lielākai daļai plīšu- aizsardzība pret liesmas nodzišanu ja, piemēram, vāroties katliņš vai caurvējš , nodzēš liesmu.  Tas ka pēc likuma to 50 litru balonu, arī nedrīkst telpa, bet kurš tad ievēro? Drīkst tik mazākus.

 Ne propāanam, ne butānam nav smaržas, bet bez smirdošās piedevas nemaz nedrīkst pildīt balonos. Tas ka tā pati LPG tirgo dārgāku, ''tīro'' (nu ar smirdvielas piedevu) propānu , tik dārgāks  bet gan aukstumā gāze ies ārā no balona, gan ''nekvēps katls''.  Parastajā ''propāna-butāna'' maisījuma balonā bieži vien ir daudz kas cits ne tikai tas propāns-butāns. Tad arī kvēpst katli. Iemesls:bieži tām citām vielām vajag daudz vairāk gaisa lai normāli sadegtu. Bet plītij jau dīzes, bieži propānam. Nu propānam vajag mazāk gaisa kā butānam. Ja balonā pārsvarā butāns, arī liesma būs ''balta'' un apkvēpinās katlu. Kurš tad skrūvēs butāna dīzes. Tāpēc padomlaiku plītīm bija manuāla gaisa padeves regulācija. Butāns-paregulējam vairāk. Propāns-liesma galīgi ''raujas deglī'', paregulējam mazāku.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, oxygen teica:

Balonu gāzei tas tvaiku nosūcējs ''pie vienas vietas'' Tā ir krietni smagāka par gaisu un krājās uz grīdas vai pagrabā.

Pilnīgas muļķības. Balonu gāzi nolūks kaimiņš apakšā ar tvaika nosūcēju. 🤡

Es tā vienreiz VUGD twitera ekspertu kacinaju, kad viņi teica, ka vēlams uzstādīt arī gāzes noplūdes sensoru pie griestiem. Apgalvoja, ka strādās arī ar balona gāzi. Jopta, tomēr dabu var apčakarēt 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Chocoton teica:

uz 200 ero vērtu  plīti.....

cerams, ka indukcijas, kas manuprāt ir vienīgā sakarīgā izvēle mūsdienās

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...