Jump to content

Lampa vannas istabas


Arnis87
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Tā kā vannas telpā nav loga, tad visefektīvākais ir LED griestu lampa. Tagad ir tik liela izvēle - apaļa, kantaina, iebūvējama utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Mezavecis teica:

LED griestu lampa

Cik tādas lampas ir ilgmūžīgas, ja nosprāgst led, vai ir kas maināms vai misenē? Gribēju tādu iepirkt, bet, ja katrreiz jāborē jauni caurumi griestos ....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , romajo teica:

Cik tādas lampas ir ilgmūžīgas, ja nosprāgst led, vai ir kas maināms vai misenē? Gribēju tādu iepirkt, bet, ja katrreiz jāborē jauni caurumi griestos ....

Gadu atpakaļ vienu 50W 60x60cm ieskrūvēju un strādā joprojām. Vannas telpā pavada salīdzinoši maz laika un degšanas ilgums ir max 2h dienā. 

 

Ja negrib urbt caurumu, tad var uzlikt šādu. Tādus vairākus saliku vietās, kur ir koka dēļu griesti vai negribējās taisīt putekļus.

 

18W LED panelis TENDO Square 07106/18/31

 

Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

var ņem tādu kur lieks E14 vai kas tāds...

Lūk šie te E14 vai GU10 daudz ir nosprāguši. Tāpēc šobrīd pieturos pie principa, nepirkt visai mājai 1 ražojuma spuldzes.

Link to comment
Share on other sites

plafoni arī sprāgst - mums darbā griestos tādus salika - ir jau daži kuri sākuši strobēt kā dienas gaismas lampas kādreiz.

gu toties maksā 2 eur. Man ik pa laikam kāda izbeidzas - nu nez 2 gasdā varbūt no kādām 35.gab. Vannasistabā man 4 gu 4W led spotenes greistos. ir baigi gaišs. Sieva  saka ka pa gaišu ja grib vannā pameditēt :D vajadzēja pa grupām sadalīt..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , osscar teica:

saka ka pa gaišu

Paziņam vituvē ir ar trīs "robiem", pie kam katram robam savs gaismas siltums.

Link to comment
Share on other sites

Ja nevari izdomāt tad piekarini patronu vadā un ieskrūvē spuldzīti parasto - būs pagaidu risinājums uz 10 gadiem :D

p.s. LED spuldzes man mājās sprāgst kā mušas, pamazām eju atpakaļ uz parastajām.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Lampiņas normālas vajag pirkt, nekas nedeg! Man vēl kreisās ķiniešu spīd kas ir pirktas 10 gadi atpakaļ :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

es statistiku neesmu "vedis" - bet gan cobi, osram, gan philips ..visas sprāgst vienlīdz vienādi...ok interese pēc dažas esmu atdzīvinājis (  elektrolītiem augsts ESR - pārlodē un aiziet) - bet nu jālauž vaļā tā lampa...tagad esmu pārgājis uz vislētākajām ar čeku , ja nu nobeidzas lai maina.  Nez-ķīnas lampas  var arī izstarot tādus traucējumus -  te jau bija rakstīts - ka FM diapazonu nedzird  🤣

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 34 minūtēm , ivo teica:

LED spuldzes man mājās sprāgst kā mušas

Kādas firmas? Pa visu laiku no tiem 30 LED, kas salikti pa visu māju, sprāgušas parasti ir lētā gala, kas parasti velk uz veco labo principu - skopais maksā vismaz 2x vairāk. Tur kur stāv Philips, strādā gadiem gan LED, gan parastās ekonomiskās. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Mezavecis teica:

Kādas firmas?

Dažādas - gan ķīna gan Osram

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī gan osrami , gan it kā sakarīgais v-tac neko ilgi nevelk, nu noteikti ne to solītu. Sāku rakstīt tagad virsū datumu, kad ieskrūvēju. Būs kaut kāda statistika.

Tām LED vajag labu dzesēšanu. Jā, ķemertiņā man ir vienkārsi pie sienas skrūvējama patrona. Tajā lediniece jau ir ilgi, ar visu biežu iesl./atsl.

Tēvam tāda lustra, kur plafoni uz leju, uz augšu nekāda atvere. Spuldzes pat salīdzinoši mazjaudīgas tur tiek liktas, izbeidzas gada laikā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man ir 6 e14 arī Led ( stāvlampa  un plīts nosūcējā) - 1 tik izdegusi bija -  virs plīts - bet nu tur karstāks...e14 korpuss biku lielāks izskatās uz aci - varbūt labāk dzesējas.

Link to comment
Share on other sites

Ja ieliktas kādā kupolā vai lustrā, kur apgrūtināta dzesēšana, tad netur nekādas. Nu uz šo, tās LED ir baigi vārīgas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imho kupolā vēl ok...bet griestu karnīzē, kas vēl papildu nosiltināta ar vati, toč nekāda konvekcija

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Sāku rakstīt tagad virsū datumu, kad ieskrūvēju. Būs kaut kāda....

Šo arī praktizēju! Jo labi redzi cik "izvelk" tā spuldze. Pieredze - vannas istabā ieliktas 3.gab. GU10 Philips dimmējamas (cerībā ka izvilks ilgāk), nu lūk, nevelk tās arī. Izbeidzās 2ned. pirms garantijas beigām - to samainiju pret parasto GU10 Philips. Redzēs, cik ilgi tās divas atlikušās izvilks...

Bet kopumā Philips labāk kalpo kā vtaks. Gandrīz vai jāpāriet atpakaļ uz halogēniem

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , romajo teica:

Paziņam vituvē ir ar trīs "robiem", pie kam katram robam savs gaismas siltums.

Man ar LED 14 bieži iet bojā. Bet E-27 jau trīs gadi manā istabā

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , osscar teica:

vajadzēja pa grupām sadalīt..

Dimmeri nevar uzlikt?

 

pirms 16 stundām , ivo teica:

p.s. LED spuldzes man mājās sprāgst kā mušas, pamazām eju atpakaļ uz parastajām.

Kas ir "parastās"? Kvēlspuldzes? Halogēnās? Luminiscentās?

Nesen gribēju Depo pāris "pagaidu" spuldzes noprikt, jēdzīgas halogēnās neatradu :(

 

pirms 16 stundām , osscar teica:

ok interese pēc dažas esmu atdzīvinājis (  elektrolītiem augsts ESR - pārlodē un aiziet) - bet nu jālauž vaļā tā lampa...

Reiz, pie kaimiņa sēžot, acu priekšā viena pati "atlauzās" :D Spuldzei tas plastmasas "kupols" nokrita uz galda.

 

 

pirms 13 stundām , DeEK teica:

GU10 (..). Gandrīz vai jāpāriet atpakaļ uz halogēniem

Nezinu par GU10, bet G9 halogēnās kalpo ~gadu (gada tumšajā laikā regulāri mainu 8gab osramus)…

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 15 stundām , oxygen teica:

tās LED ir baigi vārīgas. 

Tieši E14 un G9 visvārīgākās, jo nav vietas, kur fiziski izvietot radiatoru. Vismaz GU10 var nopirkt metāla korpusā, kurus var nodzesēt (ja virs tās ir atstāta brīva telpa). 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , binary teica:

Reiz, pie kaimiņa sēžot, acu priekšā viena pati "atlauzās" :D Spuldzei tas plastmasas "kupols" nokrita uz galda.

Sievai reiz gadījās, ka puse spuldzes korpusa palika rokās, aptina ar balto skoču, spīd vēl tagad. :D 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...