Jump to content

IT Vidzemes Augstskolā

Recommended Posts

Sveiki!

Plānoju septembrī uzsākt mācibas Vidzemes Augstskolā, neklātienē. Varbūt kāds var pastāstīt cik liela daļa no studijām ir tieši programmēšana. Iegūstamā kvalifikācija būs programmēšanas inženieris, kas liek noprast, ka programmēšana būs visu studiju laiku. Tas mani mazliet biedē, jo programmēt nav mans iecienītākais uzdevums. Neesmu arī pārākais  čaiņiks, ka nevaru iemācīties, bet ja visus piecus gadus neklātienē būs jāprogrammē es, ļoti iespējams, to neizturēšu. Gadu vai divus vēl varētu paciest, bet ne vairāk. Skatos uz ViA, jo tā ir viena no dažām augstkolām kura piedāvā iegūt profesionālo IT bakalauru neklātienā, kā arī sanāk bieži atrasties Valmierā.

Kāda jums vispār pieredze ar šo augstskolu, man personīgi liekas +/- sakarīga. 

Edited by Trix
Anonīms Alkoholiķis

Lai brauktu uz poliju, peļņā, pietiks arī ar ekonomista vai teologa grādu. Neviens bepārbaudīs diploma īstuju, kad iesi kandidēt uz slotaskāta operatora amatu vai gribēsi berzt toletespodus ar zobubirsti.

AndrisBB

Varbūt iespējas neļauj un jāizvēlas kautkas lokāli, bet tur tik viena programma ar IT saistīta. Tas varētu būt iemesls.

Bet nu reāli jau tā ir parasta universitāte (pietam vēl varen maza), kur mācās parasti cilvēki (ģēniji jau tur nemācīsies), tapēc domājam ka jebkuram cilvēkam ar daudzmaz esošu loģisko domāšanu, tam kursam nevajadzētu sagādāt nekādas problēmas. Cits jautājums ir slinkums, ietiepība vai iedoma, ka negrib programmēt un viss. Pabaigsi un tev tak neviens pēctam neliks rakstīt kodu :D