Jump to content

Toareg


Ģirts Bērziņš
 Share

Recommended Posts

Ģirts Bērziņš

Sveiki man noplīsa pneimas balons 3.0 motoram ka labag darīt mainīt balonu vai mainīt visu  uz atsperēm ka izdevīgāk? Jo saka ja viens balons aizgāja tad drīz sāksies ar parejiem

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja neprot lasīt noteikumus, tad uzreiz vest mašīnu uz tolmetu, un ņemt vietā jaunu, no salona.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Ģirts Bērziņš teica:

Sveiki

Dodies uz kādu autoforumu. Šeit šī tēma pēc 20 postiem nonāks pie baklažānu dīkstu audzēšanas zirgābolos.

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kā turos pa gabalu no pseido -džipiem. Esot 18 autiņi salikušies vilcieniņā, pie pirmā apledojuma. Kungi, lai kāds 4x4, lai kādas krutās riepas, tas neglābj. Mans nelaiķa sencis ar 50+ gadiem pie stūres bez avārijām mīlēja atkārtot: nav braukšanai NEPIEMĒROTU CEĻA APSTĀKĻU, ir nepareizi izvēlēts ātrums un distance.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Kungi, lai kāds 4x4, lai kādas krutās riepas, tas neglābj.

Ej nu ej.. Izklausas pēc Gobzema saeimas tribīnē..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pārējiem ta ir parastās automašīnas :) Ka Tu viens tāds, uz ceļa kings, sabremzēsi un savāksies, nenozīmē, ka arī citiem tas izdosies :D

Link to comment
Share on other sites

Joks Tu tāds, es izaugu laikos, kad ziemas riepas nepastāvēja ka suga, arī parastās nevarēja dabūt, tad arī iemācījos braukt ar pilnīgām lisenēm pa slapju ledu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

"Apgrūtināti braukšanas apastākļi"  ir tad, kad sniegs ar buferi jāstumj un nevar durvis atvērt.

To es saku kā bijušais bembists.

Braukt ikdienā sāku, tad kad ziemas riepas tikko kā parādījas un arī vēl dabūt nevarēja, braucām ar tām kas bija, vasaras. un arī reizē, paplikām.

Nekāda vaina.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Mans automācības pasniedzējs Kandavas tehnikumā, bija tāds Jurševskis, Eiropas čempions, un ļoti pieredzējis braucējs, daudz ko no viņa iemācījos, arī prakse bija fantastiska.

Pirms 23 minūtēm , mafijs teica:

Apgrūtināti braukšanas apstākļi

ir jebkura normālas saķeres neesamība uz grants vai asfalta ceļa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Autoram - meklē Garkalnes čigānu, kas ar pneimas balonu remontu nodarbojas. Pirms 3 gadiem s212 divus mainīja, izdevumi mazi, iet bez problēmām pagaidām.

Auto forumos sūtīs tur pat.

 

Tikai neklausi āpšus, kas saka, ka jāliek atsperes.

Labots - versatile
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...