Jump to content

Vai pāriet uz ābolu?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Nu nav jau tā ka A40 bremzē tur nenormāli.

Es pats prasīgs uz tiem aparātiem, un visdrīzāk varētu čīkstēt ja flagmanis tā "bremzētu". Ar to bremzi es domāju to ka browsēšanas laikā bieži uz smagākām lapām ir aizķere tāda netīkama. Uz flagmaņiem šķiet ka tādas nav, un arī uz āboliem nav. (Varbūt kļudos)

Varbūt arī chrome ir pasmags pārlūks pats par sevi.. bet pieradis esmu un pārslēgties uz citu pagrūti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Zin... teica:

Nu man uz nomaksu bija izdevīgāk ņemt nekā pirkt uzreiz 😁

Mana doma bij nevis par to vai ņemt/nememt nomaksu, bet vai pirkt vai nepirkt jau pirmsākumos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Uz flagmaņiem šķiet ka tādas nav, un arī uz āboliem nav.

Iespējams.

Tu esi cilvēks ar augstām prasībām pret telefonu ātrdarbību. Tev flagmani prasās.

Tik nevajag akli ticēt ābolistu pantiņiem, nu tur, «ābolos viss darbojas», «ābols vienkārši strādā», «ābols vienīgais strādā plūdeni» utt. Tā, it kā nekas cits izņemot ābolus nestrādātu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Varbūt arī chrome ir pasmags pārlūks pats par sevi..

Klau, pastāsti savu pieredzi ar reklāmu bloķēšanu. Jāsaka gan, ka uz telefona netu brauzēju tikai galējā izmisumā (piem > 10 min. ciet dzelzceļa pārbrauktuve), bet vienalga. Ja uz datora hromam vai mozillai var novākt nost visu, tad andrīša versijām esmu pamocījies un atmetis ar roku. Jā, kaut ko novāc, bet nestrādā tie adblokeri un ublokeri tā kā uz kastes. Varbūt nepietika pacietības.

Bet, ja par tēmu - esmu mēģinājis (aizlienētu) ābolu... nepatika. Pat nevaru pateikt kas. Vienkārši nepatika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Tā, it kā nekas cits izņemot ābolus nestrādātu.

Nav jau nekas pret citiem. Bet tādu nav šajos izmēros.

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Klau, pastāsti savu pieredzi ar reklāmu bloķēšanu.

Ar reklāmu bloķēšanu ir tā ka uz telefona tas īsti tik raiti kā uz PC nestrādā. Esmu ievērojis, ka browseri ar reklāmu bloķēšanu cīnas vēl ilgāk nekā tās ielādējot, un nereti adbloki nobloķē vēl vairāk nekā vajag un nerāda materiālu, ko vajadzētu rādīt. Un tad atkal ir savs čakars.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Cik ir paspaidīti, nepatīk iphone, protams pieraduma jautājums. Nav tā, ka iphone nečakarējas, vairākiem redzēts face id glučī. Paziņam pa 2 gadi iphone izbeidzās. Es cenšos pirkt iepriekšējo gadu flagagmaņus, tad cena labāka un arī ātri darbojas. Nesen dēlam paņēmu huawei p smart 2019, laikam pa 160eur, darbojas diezgan ok. 

Link to comment
Share on other sites

Ir kāreizi mājsaimniecībā samsungi galaxy A40 meitai un S20 man. Nav tas A40 tik bremzīgs, kā to pasniedz, bet nu jūt to mazo sekunžu daļu iebremzēšanu, ja salīdzina ar S20. Nav kritiski, bet reizēm kaitinoši. Pat sievas galaxy S8 ir ņiprāks par A40. Bet tā, nav bijušas sūdzības, ka kaut kas nestrādātu uz A40.

Un jā, kurš ir izdomājis telefonus stiept garumā, man nav maza roka, bet S20 jau man ir par garu. S10e EE būs laikam jāmedī rokā. Principā S9 ar bija labi izmēri.

Par sifoniem runājot, jautrības tur netrūkst - viena kolēga bija safanojusies par sifonu, sak' tur viss ir superīgi un bija iepirkusi un kādu laiku lietojusi. Tad nācās dod trubu servisā un iedeva man, lai pārnesu datus uz maiņas androīdu. Nemaz nebija jautri. Babulis kontaktus bija glabājis ne mākonī un pat ne simkartē, bet telefonā. Tā arī ātrumā nesapratu, kā tos kontaktus pādabūt uz maiņas androīdu. Beigās pati pārrakstīja ar roku blociņā. Fotkas elementāri izkopējās. Pārējais - skuju ziepes.

Par failu pārvaldību nav pat jēgas rakstīt, ja tu bez mākoņa iesaistīšanas nevari vienā ēpastā divus internetbankas maksājuma uzdevumus nosūtīt, ko pats esi lejuplādējis no bankas, kas androīdā ir elementāri - saglabā telefonā un pēc tam pievieno kā pielikumu, tad nu i nafig tādu izstrādājumu. Bet cilvēki lieto, un laikam jau nav tādas prasības, jo sejasgrāmata / stograms un whatsapp iet vienādi uz abām os.

Pirms 7 minūtēm , uldii12345 teica:

huawei p smart 2019

Offtopiks, kā bez googles dzīvojas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , janni teica:

Offtopiks, kā bez googles dzīvojas?

Shim tak ir

Pirms 1 minūtes , Murlo teica:

Tur jau noteiktiem bija nogriezts google support.

Vai tik ne flagmaņi apdalīti

Dzīvoju bez

 

Nez, nav Google pay un neseko man lielais brālis no Google, bet laikam tagad no Ķīnas 😁

Link to comment
Share on other sites

kompresors

Man arī bija dilemma par pāriešanu uz ābolu. Sasitu savu redmi 4x (būtu jau vēl lietojis), ātri vajadzēja trubu un puikas pierunāja paņemt SE2020. Spēles nespēlēju, purngrāmatās neieslīgstu, kā ofisa rīku aktīvi neizmantoju, video arī neskatos. Ja redzu lietas, kam jāpievērš uzmanība, jādara - daru ar datoru. Ja kas deg, var arī no telefona, bet nepatīk un principā nav nekas tāds, kas nevarētu pagaidīt (ar retiem izņēmumiem).  Lietoju vairākus mēnešus. Ir lietas, pie kā jāpierod, bet kopumā ir OK. Paņēmu arī pēc pozitīvas pieredzes ar MacbookAir. Nekas, nekur nebremzē, abi aparāti saprotas labi. Ir ērti-ņem un strādā. Gribētos jau stabilitāti pret gļukiem un bremzēm, bet nu, laiks rādīs. Iphonam kamera, mikrofons labāki. Šad tad pozitīvi noder. Vienīgi baterija iphonam pavāja, jālādē katru dienu, lai nebūtu pārsteigumu. Nav mans mērķis arī lai telefonu pieleikot pie auss, galva būtu aizvējā... Tas par izmēru... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Jurkins teica:

Klau, pastāsti savu pieredzi ar reklāmu bloķēšanu. Jāsaka gan, ka uz telefona netu brauzēju tikai galējā izmisumā (piem > 10 min. ciet dzelzceļa pārbrauktuve), bet vienalga. Ja uz datora hromam vai mozillai var novākt nost visu, tad andrīša versijām esmu pamocījies un atmetis ar roku. Jā, kaut ko novāc, bet nestrādā tie adblokeri un ublokeri tā kā uz kastes. Varbūt nepietika pacietības.

Bet, ja par tēmu - esmu mēģinājis (aizlienētu) ābolu... nepatika. Pat nevaru pateikt kas. Vienkārši nepatika.

Pamēģini pārlūku Brave. Principā chrome ar iebūvētiem add-bloķētājiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , kurtka teica:

Pamēģini pārlūku Brave.

Paldies. Vakar pēc ilgiem laikiem (biju zaudējis ticību labajam😁) ieliku firefox. Uzlikās gan ghoster, gan ublock. Pagaidām lidojums normāls. Ar hromu pirms kāda laika tutruba nebija skatāma.

 

Bet, ja par tēmu. Man arī bija tā pati problēma, kas @Stasss - izmēru nesaderība 😁. Meklēju visādus ķīniešus. Atradu precīzu xcover3 (laikam 4.8) clonu, tikai ar (ja pareizi atceros) 4/64. Bet beigās mans xcover nosprāga pavisam ātrāk un dusmā paķēru p40lite. Sākumā likās liels, bet nu jau pieradu. Izrādās, nav tas nelabais tik melns.

 

A bet par to bremzēšanu ir tā. Sazvērestību teorija - ieplānotā "novecošanās". Jaunam xcover gps strādāja forši (protams, tagad p40lite šo saliek vienos vārtos), pēc kādu 2 gadu lietošanas navigators palika nelietojams. Atgriezos uz rūpnīcas iestatījumiem. Pārinstalēju navigatoru. Domājat, kaut kas mainījās? Skuju. Nu jā, hakot nemēģināju. Par neko citu nevaru teikt, jo reāli lietoju tikai tālruni, modinātāju, šad tad nafigatoru un foto.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Atradu precīzu xcover3 (laikam 4.8) clonu, tikai ar (ja pareizi atceros) 4/64.

Ķīniešu klons, protams, kas gan varēja noiet greizi... Labi ka nepaspēji nopirkt. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, androidz teica:

Ķīniešu klons

Ķīniešu telefoni pirms n gadiem un tagad absolūti nav viens un tas pats. Bet jā, var būt visādi.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Es savam ķīnietim nespēju atrast palēnināšanās pazīmes. Gadi 3 vismaz.

Domāju, ka tas ir vendor-specific.

Samsung planšete ar 10 gadiem gan vairs gandrīz nav lietojama... Bet toreiz bija megablāsters.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 47 minūtēm , VebKamera teica:

Es savam ķīnietim nespēju atrast palēnināšanās pazīmes.

Es savam arī nē. Iet jau ceturto gadu.

Arī akumulators vēl normāls.

Labots - Stepselis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jau 4 gadi lietoju iPhone7, sievai iPhone8 - labi modeļi, pieejami par labiem cipariem (8-tais) manuprāt vēl ir nopērkams. SE krietni švakāks būs.

Man vienīgā problēma, ka ekrāns sāk par mazu palikt, bez brillēm vairs neredzu. Būs jāmeklē kaut kas lielāks.

Mazs ekrāns der, ja esi jauns un laba redze

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

(8-tais) manuprāt vēl ir nopērkams. SE krietni švakāks būs.

Jo?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Jo?

Vecāks modelis un ekrāns maziņš

Link to comment
Share on other sites

Just now, ivo teica:

Vecāks modelis un ekrāns maziņš

Ej nu ej. Ja neesi pamanījis tad te runa iet par SE 2020 modeli, nevis par to vēsturi.

Un tas ir identisks un maķenīt labāks par 8to..

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Ķīniešu telefoni pirms n gadiem un tagad absolūti nav viens un tas pats. Bet jā, var būt visādi.

Ķīniešiem pēdējā laikā ir niķis bāzt reklāmu priekšā un pakaļā, mēģinot ar to nopelnīt, par telemetriju nemaz nerunājot.

Nākas tīrīt bloatwari ar visādiem Xiaomi ADB Fastboot Tools. Neesmu veicis mērījumus pirms un pēc, bet tīri teorētiski tam vajadzēja arī uzlabot veiktspēju un samazināt aķa sēdināšanu.

 

Par āboļiem runājot - MacBooki ar jauno M1 proci noteikti ir apsvēršanas vērti. Pagaidām pierunāju iekšējo skopuli, ka jāpagaida, lai  pārdošanā parādās modeļi ar 16GB RAM. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tā tīri pieiet specifikācijai, tad tas SE ir vienkārši tas pats, kas Iphone 8, tik procesors ielikts no iPhone 11.

https://www.apple.com/uk/iphone/compare/?device1=iphone8&device2=iphoneSE2ndgen&device3=iphone12mini

 

Iphone 8 nāk ar A11, SE ir lielikuši veco A13, kamēr Mini ir jau ar A14.

 

Atšķirība benčmarkos starp A11 un A13 ir būtiska, tapēc SE ganjau būs ātrāks par 8, bet nu arī lēnāks par Mini. 

Link to comment
Share on other sites

Es pārgāju no iPhone uz Android un varu pievienoties Stepselim uz visiem 100.

Pie dažiem papildus "bonusiem"  - apgraizīts bluetooth(nevar piemeēram lietot auto OBD dongles utt), nav iespējas ierakstīt sarunas (varbūt tagad var), NFC var izmantot tikai apple pay utt.

 

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

tik

Tikai tas "tik" ir diezgan nozīmīgs. Arī Rams vairāk.

Nez, lūgšu Allahu, lai tas Android ražotājus jēl ved pie prāta un lai atcerās ka ir cilvēki uz zemes, kam nepatīk tās planšetes...

Tomēr laikam tās šausmas ar bateriju mani biedē. Cits nekas..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Nu ja patīk tad pērc. Es gan, tad labāk pirktu Mini, savādāk SE gadījumā morāli nevarētu pārdzīvot, ka esu nopircis jaunu iPhonu 8 :D un tikuntā gribētos ko jaunāku.

 

Nē, Mini tomēr nepirktu, jo pārāk mazs. Telefonu izmantoju arī navigācijai braucot, tapēc arī nopirku Pocophone F1, jo iepriekšējam (viens no googļa Nexusiem) bij pārāk mazs ekrāns. Tad jau drīzāk parasto 12to, tas būtu apmēram tas pats.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Stepselis teica:

Mazs pastāstiņš (iespējams, šeit jau bijis):
 

Ui paldies uzlaboji visu nedēļu, tik ilgi smējies nebiju ilgi :D

Link to comment
Share on other sites

Vēl vari parēķināt ka Mini ir mazliet modernāks un būs daudzmaz aktuāls ilgāku laiku, tapēc pērkot Mini varbūt sanāk pat lētāk par to SE.

399 uz 2 gadi sanāk tikai mazliet lētāk, kā 699 uz 3 gadi. Bet iegūsi jaudīgāku dzelzi, labāku ekrānu, kameras un citu figņu.

Arī ja izdomāsi pārdot, tad visdrīzāk tam Mini "atlikusī vērtība" būs lielāka.

 

Ja pietiet tīri finansiāli tai lietai, tad sanāk ka Mini ir "gudrāks" pirkums.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Stepselis teica:

OS vienkārši pazemo cilvēku un izrīko pēc savas patikas. Pat štrunta ikoniņas es nevaru salikt, kā gribu – gadžets man saka, ko un kā darīt. Jā, es varu pārbīdīt tās, bet tikai stingri noteiktā kārtībā. Man nav balss tiesību!!! ...

Diktatūra, ko lai saka. Nekādus bet!

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Es jau saprotu to Ābola pieeju.

Tā kā amerikāņi ir stulbākā nācija pasaulē, tad viņiem vajag iekārtu, kas lietotājam neatstāj nekādas balstiesības.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

uzcēlusi varenāko valsti pasaulē, kuras intelektuālais pienesums mūsdienu tehnoloģijās ir salīdzināms ar pārējās pasaules kopējo pienesumu

Tas viss ir pareizi, bet tas neatceļ vienkāršu cilvēcisku stulbumu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag pārspīlēt. Einšteins no Vācijas, Švarcenegers austrietis, Soross ungārs, Sikorskis  krievs, Brauns vācietis, Tesla, u.t.t.

Nevajag pārspīlēt arī par stulbumu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
2020.12.24. , 22:59, janni teica:
2020.12.24. , 22:52, uldii12345 teica:

huawei p smart 2019

Offtopiks, kā bez googles dzīvojas?

google iet rūkdama

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kaut kur mēs te bazarējām par tiem bezvadu lādekļiem. Vakar paņēmu savam ābolim šādu uzparikti.

25 rubļi un lādē ka traks. Liekas ka tik pat ātri kā ar drāti.

Vienīgā atšķirība, telefons lādējot paliek manāmi silts, kas nenotiek ar vadu.

IMG_0193.thumb.JPG.c688f353f850d5919ccef78fb9034c25.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Vēl neesmu testējis, bet procenti kāpj acīm redzot.

Ar vadu pēc specenes iepumpē 50% 30 minūtēs.

Vēlāk kad sanāks ietestēt, atzīmēšos.

Link to comment
Share on other sites

Ghe ghe, uzmestu savā auto uz wireless chargeru un tad parunātu.

Vai pieslēgtu pie USB-C un arī parunātu.

Bet nu labi, tos mēness apstarotos ar ābolu ir grūti pārliecināt par citu ko...

Link to comment
Share on other sites

A pričom te tagad mašīna un āboli?

Uz doto mirkli es runāju par šo izstrādājumu..

 

Pirms 2 minūtēm , M@R$$ teica:

Ghe ghe, uzmestu savā auto uz wireless chargeru un tad parunātu.

Vai pieslēgtu pie USB-C un arī parunātu.

Godīgi sakot vispār nesapratu ko gribēji pateikt..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...