Jump to content

Vai pāriet uz ābolu?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Iphone darbības ar failiem ir caur tir$u. Varbūt ja norūto kaut kas paliek labāk. Ir jau dažreiz gļuki, ka screen orientation ir sagļukojies. Un ir dzirdēts, ka baterijai zaudējot mah, tiek mesti nost cpu hz.

Android - jo lētāks jo vairāk pigori. Bet pie vajadzības var uzinstalēt APP ne no playstore, loģiska darbošanās ar failiem, un kad rožotājs vairs nedod OTA update, var pats uzmest jaunāku Android ar custom romiem. (redmi 4a kā piemērs tīri ok iet ar RR rom android 10 versiju. Ražotājs pie 6 laikam beidza suportu). 
salīdzinot flagmaņus, tad āboļi ir parasti ar mazākiem ram/rom,cpu. Bet antutu score tāpat savāc labi, jo māk ram izmantot optimālāk. 
 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

ar īkšķi nevarēs darboties, atkal šaize

Ja izmēģina uz mana, kuram ir 6.18'', tad arī nevar aizsniegt apmēram augšējos 20%, bet nu es laikam reti tā lietoju telefonu ar vienu roku. Parasti vienā rokā turu, ar otru "glāstu". Tā īkšķa problēma laikam aktuāla tiem kas brauc un spaida telefonu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini te daži ļautiņi jūs esat..

Žēl man jūsu, ja kaut kāds sūda ābols jums te skaitās kā krāna stiepiens..

Tad kad runa ir par kompjiem, tad sajūta tāda ka bez 10tās paaudzes Inteļa un portatīvā par 1.5k te runāt pat vispār var nesākt, bet redz Ābolis pārsimt rubļu vērtībā esot pipeles stiepiens.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

kāda jēga pirkt iPhonu, ja nevar palielīties.

Tas vēl aktuāli mūsdienās?

Dažs labs samsung flagmanis maksā tāpat vai līdzīgā cenā.

 

Link to comment
Share on other sites

Aktuāla tā problēma ir arī tiem, kam kam ir tikai viena roka.

Var jau nolikt us galda vai ceļiem, bet tas ir stulbi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , xp teica:

Dažs labs samsung flagmanis maksā tāpat vai līdzīgā cenā.

Šajā gadījumā līdz flagmanim vēl ir labi jāpiemet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

sūda ābols jums te skaitās kā krāna stiepiens..

Tā nu gluži nav - telefons par nenormālu cenu, tai pat laikā bez iespējām uzlikt alternatīvu softu, pie tam oficiālais ir par meksu, un, nestrādāšanas gadījumā naudu neatgriež, ķipam, šitā aplikācija nestrādāja? nopērciet citu...

Arī par datoriem Tev nav taisnība, uz pietiekami jaudīgiem dzelžiem var uz virtuālās mašīnas emulēt da jebko, pat Ī telefonu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Labi draugi mīļie - iesakiet man Android telefonu ar līdzvērtigiem izmēriem, un flagmaņcienīgiem rādītājiem, lai atrdarbības ziņā līdzinātos IOS

Man šķiet, ka s10e ir diezgan laba alternatīva. Mazs un ātrs, lai gan nevaru salīdzināt ar IOS, jo ios nav lietots.

Manuprāt viss lido, kas var lidot. SuperAmoled arī izskatās labi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

bet zaudē pamatīgi uz mazā ekrāna rēķina

Šis faktors man interesē ļoti maz. Man telefons ir telefons, nevis vēl PC, kinoteātris un darba kabinets.

 

Link to comment
Share on other sites

Izlasījāt manu anekdoti par Opel un Lamboghini? Tak brauciet un zvaniet ar to, ko kabata atļauj, augstāk par savu d.irsu tāpat neuzlēksi.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , _dunduks_ teica:

Man šķiet, ka s10e ir diezgan laba alternatīva.

Tas ir vienīgais, ko izskatu kā variantu.

Link to comment
Share on other sites

Tad pērc (iphonu), ko tur vēl diskutēt :D

 

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Man telefons ir telefons, nevis vēl PC, kinoteātris un darba kabinets.

Kautkā sanāk pretrunā ar to ka esošais Android bremzējot un Ābols būšot labāks.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Sāksim ar to ka sen jau tracina Android telefonu bremze. Tiesa, nelietoju flagmaņus un spriest ir diezgan pagrūti

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Kautkā sanāk pretrunā ar to ka esošais Android bremzējot

Kaut vai tīri uz browsēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Ja telefons nav pārgruzīts ar 1001 vienas pasakām/automātiski startējošām aplikācijām, nebremzē arī budžetnieks.

 

P.S. Browsēšanai nomaini iebūvēto hromi uz operu, kam reklāmbloķis padarīs telefonu 3x "vieglāku"

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

augstāk par savu d.irsu tāpat neuzlēksi.

Var uzlēkt - paņemt uz kredīta!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xp teica:

Var uzlēkt - paņemt uz kredīta!

Es domāji ifonisti tikai uz krīta dzīvi velk. Katru gadu takš jāņem jauns!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , xp teica:

Var uzlēkt - paņemt uz kredīta!

Bet tad uz kautko citu nāksies zaudēt/taupīt. Rezultātā vienā vietā uzlec, otrā - .... (nezinu kas ir pretējs lekšanai augstāk par savu stāstiu dibenu)

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Kaut vai tīri uz browsēšanu.

Maz ticams ka tur būs kāds taustāms ieguvums.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Varbūt nesamaksāt par internetu?

Nākošais topiks: kur manam aifonam na haļavu netu dabūt? :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Labi zēniņi. Pēc šī topika ir skaidrs ka ābolis šajā palātā nav mīlēts priekšmets..

Pie tā arī paliksim.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Cik sparotu, tad jaunus iphonus nemaz vairs tā nepērkot (tik bieži nemainot), pārdošanas apjomi krītoties būtiski.

Tapēc arī laikam tiek izlaisti tie "budžeta" varianti, lai var mazliet iekasēt naudu no citas sabiedrības daļas, kura telefonu pa 1k nepirktu, bet iPhonu grib.

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūtu slikti, ja Samsungs izlaistu ko līdzīgu. S10e kaut kas tamlīdzīgs ir, bet nu tāpat paliels un dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Stasss teica:

Pēc šī topika ir skaidrs ka ābolis šajā palātā nav mīlēts priekšmets.

Kāpēc tu tā. Skat, Tūbijs lieto, viņš pats uzrakstīja, ka 12to nopircis. Ir OK.

Tev saka, pērc mini un būs gerai.

Pats redzi, tavai prasībai pēc maza ekrāna nekā atbilstošāka nav.

Patiesībā, mani sajūsmina Apple gājiens ar mazas diognāles ekrānu. Citādi ieskrējušies visi telefonu ražotāji, jo tālāk, jo lielākas lāpstas. Ja mini būs pircēju iecienīts, varbūt androīdfonu ražotāji piemēru ņems un būs atkal maza izmēra telefoni nopērkami.

Link to comment
Share on other sites

Jā, diemžēl tā maniakālā mārketinga/ražotāju tieksme uz arvien lielākiem ekrāniem ir pilnīgs čau. Ja būtu jāmaina telefons, nez` ko ņemtu... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Telefona izmēra dēl es jau nule kā piecus gadus dzīvoju ar A3(2016). It kā gribas mainīt, bet katru reizi bodē apskatot piedāvājumu tā arī neko nenopērku...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , rubb teica:

maniakālā mārketinga/ražotāju tieksme uz arvien lielākiem ekrāniem

Tur, iespējams, ne tikai tas. Lielāka ekrāna telefonā var ietilpināt lielāka izmēra bateriju. Mūsdienu prasībām atbilstošas veiktspējas maza izmēra telefonu, pieļauju, nemaz tik viegli nevar uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

A3 bija mani favorīti tolaik no 2014-2018 gadam. Bija gan 15, gan 17 versijas. Ar nepacietību gaidīju nākamos, bet tā arī nesagaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Jūs tā iespringuši uz to mazo telefonu, it kā rītdien jau zona katru gaida..?

Un tur, lai aparātu varētu pakaļā paslēpt, kad ''šmons''..😃

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Lielām rokām, lieli pupi! Nē nu ir jau čomi kam rozīnes uz dēļa patīk :biggrin:

Pasmaidāt, tak Ziemīši nāk!!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

Es jau pēc dabas izpalīdzīgs. Man palūdza un bija neērti atteikt skaistai meitenei :D

Magonei :) !

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Bišķī ne pa tēmu, bet.. Vēl jau būtu variants, lai tas Andris tā nebremzē, pāris mēnešos reizi hard resetu taisīt.

Bet nu tas Smart ID ir šausmas.. Viņu joprojām lai atjaunotu, ir mandeles caur pakaļu jāoperē?

Nezin 18 gadā nopirku mazlietotu J5 -nevienu reizi nesanāc taisīt"hardrestarts".Mēnesi atpakāļ pirms pārdošanas-tad nu gan uztaisīju hardrestart,lai nepaliek no manis smākas-un cilvēks kurš nopirka...lieto un priecājās!

Kādas problēmas ar smart ID! Jā uzradās problēma kuriem ir 4 andrītis tiem vairs smart ID nav iespējas uzliekt ,tā vienīgā problēma!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ieleja teica:

 

failu apmaiņa caur privātu mākoni, arī visi foto uzreiz tur, planšetēs un Linux desktopā viss ir uzreiz pieejams

Šito lasot atcerējos veco jociņu, kur džeks komandējumā izklaidējas ar vieglas uzvedības sievietēm un taisa selfijus. Tajā pašā laikā sīcis ar ipadu rokā jož pie muteres ar tekstu "Mammu, ko tētis tur dara ar tām svešajām tantēm?" 😄

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , M@R$$ teica:

Cilvēks izmanto Samsung A sēriju, un sūdzas par bremzēm. Jancīgi.

Es A sēriju vispār rokās neņemtu, paspaidot salonā, viņš pat jauns jau ir metams.

Gribētu nepiekrist, mammai rudenī iedāvināju A51, netika pirkts uz dullo, šo to netā palasīju, cenu grupā tika minēts kā labākais. Pēc nopirkšanas saliku tur ko vajag un tāpēc sanāca paspaidīt - nezinu, likās ļoti gerai par to cenu. Nu grīdas viņš neslauka un degvielas filtru mašīnai nemaina, bet kā truba ok.  

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Bet tad uz kautko citu nāksies zaudēt/taupīt

Nu man uz nomaksu bija izdevīgāk ņemt nekā pirkt uzreiz 😁

 

Sanāk man pa diviem gadiem ietaupīt 400£ nekā ja būtu pircis uzreiz un to pašu datu apjomu uz pieslēgumu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Gestapo teica:

Gribētu nepiekrist, mammai rudenī iedāvināju A51, netika pirkts uz dullo, šo to netā palasīju, cenu grupā tika minēts kā labākais.

Katram savs. Cik pazīstu Samsung, viss pārējais, izņemot flagmaņus, nav rokas ņemams. Sākot jau no S1-S2? Lagi, gļuki, bremzes u.t.t. Bet varbūt es kļūdos ;)  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Gestapo teica:

Gribētu nepiekrist

Es arī nesaprotu, kā tā, ka A40 baigi bremzētu. Meitai un sievai tieši šis modelis, abām vienādi telefoni. Sieva vēl neko, bet meita telefonu izmanto pa smago, neko par bremzēm nesūdzas. Pats pamēģināju, normāli. Nu man maz saprašanas, kas ir androīdbremze.

Dažādi telefonu lietošanas paradumi, dažādas prasības pret telefonu...

Visi mēs dažādi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...