Jump to content

Vai pāriet uz ābolu?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Protams, ka būs jūtama. 

Man darba telefons ir kaut kāds sākumā līmeņa Huawei un to gribas pret sienu izmest salīdzinot ar privāto Huawei, kas flagmanis. 

 

Augstu hercu oled ekrāns arī baigi izlutina. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Stasss teica:

lai tas Andris tā nebremzē

Bļin, cik aizvēsturisku Andri Tu lieto, ja tas Tev bremzē??? 🙃

Es principā nepērku dārgāku telefonu par ~200EUR un nav nekādas bremzes!

Pēdējos 6 gadus esmu pārgājis uz Xiaomi marku - šobrīd lietoju Xiaomi MI 9 Lite un NAV nekāda bremze.

Te Tu vari apskatīt salīdzinājumu ar Tavu lielo sapni.

Ābolam gandrīz 4 reizes lielāka cena - vai TAS ir TO vērts???

Protams, ja vajag krāniņu pastaipīt, tad gan! 🤣

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Labi, jūtu ka topiks paliek bezjēdzīgs, jo vienam patīk māte, otram meita.

Pirms 3 minūtēm , Knaabis teica:

Bļin, cik aizvēsturisku Andri Tu lieto, ja tas Tev bremzē??? 🙃

Es principā nepērku dārgāku telefonu par ~200EUR un nav nekādas bremzes!

Pieļauju ka mūsu uzskati par "telefonu bremzi" kapitāli atšķiras un ābolu tu visdrīzāk pat rokā turējis neesi, ja šādi saki.

Pirms 6 minūtēm , Knaabis teica:

Protams, ja vajag krāniņu pastaipīt, tad gan! 🤣

Krāna staipīšana lai paliek tev pašam, tā tev šķiet vairāk noderēs..

Link to comment
Share on other sites

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10170&idPhone2=10289

 

Sencim šādu oneplus nord paņēmu. Šis starā bija. Un arī pirmais ko pamanīja ir 90hz ekrāns, ka viss pluudeni notiek. Un lai arī ekrāns uz papīra ir daudz lielāks par iPhone, praksē tas telefins ir tikai 2cm augstāks salidzinot ar iPhone . Jo screen to body ratio, zinies

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

uzskati par "telefonu bremzi" kapitāli atšķiras

Stasss, pēc šeit rakstītā saprotu, ka pats esi ātrs, tāpēc telefonu ātru gribi. Ja tas tā ir, tad nemeklē vainu androīdā un nesaceries par ābolu kā pareizo risinājumu. Pērc flagmani (vienalga, androīdu vai ābolu) un būs tas, kas tev vajadzīgs.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

ābolu tu visdrīzāk pat rokā turējis neesi, ja šādi saki.

Atļauj pasmaidīt par Tavu vientiesību...

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu nez, manam Xiaomi ir jau gadi 3. Dāmai Aifons. Man ir tikai 2 aizrādījumi - manam kamera ir sliktāka (zināju jau tad, kad pirku - nu neesmu redzējis neko tuvu savam vecajam Xperia X3 compact) un ekrāns, protams, tam aifonam ir krutāks. Pārējie tam ābolam ir tikai mīnusi - dārgs, lādēšanai speciālais vads, kas jāstaipa līdzi, baterija tur sliktāk, problēmas ar failu menedžmentu (ārā dabūšanu), biežāk gļuko softs. Jā, nepārlasījāties. Manam telefonam gļuku tikpat kā nav. Aifons ta jāpārstartē, ta kaut kas nenostrādā, ta hotspots pašrocīgi izslēdzas svarīga savienojuma laikā.... Pārcentos sū, tīri privātās domas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Knaabis teica:

Atļauj pasmaidīt par Tavu vientiesību...

Nu ja jau tā tad nesaprotu tavu skepsi uz Iphonu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Knaabis teica:

Ābolam gandrīz 4 reizes lielāka cena - vai TAS ir TO vērts???

Un kāpēc tu man tagad velc uzreiz 12 Pro laukā? Es teicu ko es gribu - SE.

Un lai nu ko, tos ķīniešu brīnumus man toč nevajag.

Elektrotehnikā tas sen ir skaidrs ka par sviestmaizi normālu ierīci nevar nopirkt.

Pirms 35 minūtēm , Zin... teica:

tikai 2cm

Zin, tā jau ir lāpsta priekš manis..😁

Man jau tagadējais A40 šķiet par lielu, kaut arī daudzi no jums pasmīnēs par to.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

Ja pāriesi uz Apple produkciju, atpakaļceļa vairs nebūs.

 

Jā, jā. Man arī viena draiska meitene reiz teica: The one who goes black never comes back...

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

SE 1800mah izvelk līdz 15 - 17 vakarā. Ar ieslēgtiem mobilajiem datiem, bez BT, automātisko spilgtumu, 1.5h sarunām un 3h SOT. Tas ir jaunam telefonam. Ja pie lielāka mīnusa atstāsi piemēram mašīnā uz beņka, kamēr iepērcies, tad liela iespēja, ka būs jau izrubījies. 326ppi manāmi kritīs acīs, kaut pēc vidējas klases amoled samsunga. 12mini būs energoefektīvāks procesors, plus mazākā telefonā krietni lielāks ekrāns +faceid. Noteikti vērts "piemest".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , laikamTak teica:

Zin ko grib, bet jāj citiem smadzeni.

Biedriem prasa padomu, vai pareizi grib. Nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Jūtu ka nonākšu pie secinājuma paņemt FB marketā kādu 100 Eur 7to āboli un pasēdēt uz tā kādu brīdi. Ja apmierinās un būs - jā, tas ir tas kas vajadzīgs, tad domās par mini.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Stasss teica:

Pieļauju ka mūsu uzskati par "telefonu bremzi" kapitāli atšķiras un ābolu tu visdrīzāk pat rokā turējis neesi, ja šādi saki.

Tak būtu izfilmēīs to bremzi un te ielicis, savākāk diskusija notiek par kautkādu abstraktu parādību, kuru neviens izņemot tevi nav redzējis. Katrs interpretē to pa savam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M@R$$ teica:

2020 SE nav tik bezdievīgi dārgs

Tak parasts telefons par 400 rubļiem, no kura es pat neko negaidu. Tīri atrdarbību. Par tādu naudu par normāls Samsungs nesanāk. Nesaprotu, ko vēl te īd par kaut kādu krānu staipīšanu.. Lielākā sāpe - baterija.

Link to comment
Share on other sites

Bez andra un āboļa bij vēl tadas lumijas, uz švakiem dzelžiem vienkārši lidoja, protams, play mārkets bija kā nu bija, bet nolaist podā, nevis pārdot kādiem entuziastiem, akmens M$ dārziņā...

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Tikai nesabojā iespaidu. 7. strādāt vēl strādās, bet baterija būs jau noteikti beigta, un tomēr laika zobs dara savu. Ja nav specifisku aplikāciju nepieciešamība, torrenti u.t.t., es neredzu nevienu iemeslu, lai nepatiktu apple vienkāršums. Cik bieži jūs tās trubas ar vadu raujat pie pc? Iemet cloudā/drivā un kāda problēma.. Vienīgais uz andra gandrīz visu var dabūt pa brīvu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

par 400 rubļiem, no kura es pat neko negaidu. Tīri atrdarbību.

Kur var būt tik naivs 2020. gadā. Ja no tās summas atskaita Ābol nodokli, tad pats rēķini kas tur paliek pāri, un tā ir kompānija kura pa pliku paldies neko prom nedod. Par kautkādu ātrdarbību vari nesapņot, kānekā dzelži updeito to bildi, lai vai tas Androīds, vai Ābols. Lētāki dzelži, lielāka aizture. Nopērkot citu lētu dzelzi problēma mistiski nepazudīs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Labi draugi mīļie - iesakiet man Android telefonu ar līdzvērtigiem izmēriem, un flagmaņcienīgiem rādītājiem, lai atrdarbības ziņā līdzinātos IOS.

Link to comment
Share on other sites

Vajag saskaitīt viedokļus + - , tad domāt, vai tas ābols tiešām vajag. Ja paļaujies uz kompāniju, "kas visu zina labāk" , uz priekšu :)

Par  augstāk lasīto, kad mana vecā Nokia5 nobeigsies, laikam ņemšu 5.3 vai kut ko analogu.

P.S. Bremzē jau gan, bet pie maniem lietošanas paradumiem, baterija arī pēc 4 gadu lietošanas tur 3-4 dienas, žēl tādu verķi tā vienkārši utilizēt, atdot radu bērniem, prosta aiz niknuma sadauzīs, jo opis atdeva vecu lūzni, a paps jaunu nenopirka :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

Tak parasts telefons par 400 rubļiem, no kura es pat neko negaidu. Tīri atrdarbību. Par tādu naudu par normāls Samsungs nesanāk. Nesaprotu, ko vēl te īd par kaut kādu krānu staipīšanu.. Lielākā sāpe - baterija.

vēl pieskaiti 30 par oem 18w lādētāju vai vēl vairāk par bezvadu

Link to comment
Share on other sites

Es arī esu atmetis paradumu pirkt visādus flagmaņus utt, jo telefoni, kuri maksā 1/3 no flagmaņa cenas, izdara 80% no tā ko tas top telefons var. Pietam tas top telefons pēc gada tāpat vairs nebūs top, bet kādi 90% no jaunā flagmaņa. Bet tas lētākais būs ap tiem 80% arī pēc 3 gadi. Kad galīgi jau vairs nav košer, tad nopērk citu. 

Applikācijas, kuras lietoju, vienlīdz labi darbojas uz visiem no viņiem, neesu vēl sastapis tādu, kur messendžers vai Kamoot, Endomondo utt nedarbotos. Ok tur kamera var būt mazliet vājāka, viss pārējais no sērijas "Princese uz zirņa", kad vienkārši gribas kautko jaunu un krutāku. Te ar to iPhonu izklausās līdzīgi, ne tik ļoti vajadzīgs, ne īpaši labāks, tik sev mēģina iestāstīt ka vecajam ir problēmas ar aizturi utt, lai var kautkā attaisnot to pirkumu, kautgan ieguvums nebūs nekāds.

 

Tāpat arī kad viens tiek aizmirsts/izkrīt Ūberī, cits noslīd no auto jumta un saplīst ekrāns, tad sāk palikt žel naudas.

 

Pirms 23 minūtēm , xp teica:

Šie visi aizsargstikli u.t.t. man asociējās ar 90. pulti maisiņā.

Es ar tos štruntus nelīmēji, nekādus čeholus ar nepērku. Tagadējam nāca līdzi kautkāds silikona apvalks, lietoju to tikaitapēc ka iņš bij līdzi. Pats ganjau nepirktu tādu.

 

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , xp teica:

tāds telefons ko nav žēl saplēst vai kā citādi apskādēt.

Nu tas atkarīgs no paša tizluma. Nevienam savam telefonam pēdējo 20 gadu laikā neesmu sasitis ekrānu vai nodarījis tādus fiziskus bojājumus, pēc kuriem būtu izmetams/remontā nesams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā esmu nonācis pie secinājuma - telefons var būt iPhone vai Google Pixel, vai sliktākajā gadījumā 1+.

 

Pārējais ir jāklis, bremze un gļuki.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

ykristaps
Pirms 42 minūtēm , Stasss teica:

Labi draugi mīļie - iesakiet man Android telefonu ar līdzvērtigiem izmēriem, un flagmaņcienīgiem rādītājiem, lai atrdarbības ziņā līdzinātos IOS.

Tādu nav. Mazākais, kas nāk prātā Google pixel 4a. Oleds, labas kameras, tīrs andris un laicīgi updati.

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Atminos laikus, kad telefons bij jocīgā maciņā, tad kaklā karināms, drūmi.... Kad mūsdienās iebāzi jaunāko aifonu džinsu pakaļējā kabatā, sajuti krikšķi, nodomāji, tie laikam muguras skriemeļi...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ykristaps teica:

Tādu nav

Nu redz, tur jau tā problēma. Tāpēc man ir tikai divi varianti - vai nu SE, vai mini. Bet mini ir mini un maksā tik cik maksā.

Link to comment
Share on other sites

Tā bij anekdote par ezīšiem  un līmi.  No tās operas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

man ir tikai divi varianti - vai nu SE, vai min

Īsti nesaprotu - ja jau esi noskatījis ābolu, kapēc vajadzēja topiks par pāreju uz ābolu, ja patīk, un nauda ir, tad pērc. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Stasss teica:

Nu redz, tur jau tā problēma. Tāpēc man ir tikai divi varianti - vai nu SE, vai mini.

Tak tam SE tas ekrāns smieklīgi mazs. Tad jau labāk ņemt ko nedaudz lielāku, bet ar jēdzīgu ekrānu.

Izskatās pēc 2016. gada telefona, nebūs īpaši modīgs.

Ja atlasa pēc izmēriem, tad kā jau te teica, tad a40 liekas saprātīgāks variants.

https://www.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2019&nHeightMin=130&nHeightMax=145&nWidthMin=64&nWidthMax=72

Link to comment
Share on other sites

Andri, mans tagadējais telefons ir 5.2", ja būs lielāks ekrāns, ar īkšķi nevarēs darboties, atkal šaize.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Īsti nesaprotu - ja jau esi noskatījis ābolu, kapēc vajadzēja topiks par pāreju uz ābolu

 

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

"Princese uz zirņa", kad vienkārši gribas kautko jaunu un krutāku.

Plus palielīšanās forumā, savādāk kāda jēga pirkt iPhonu, ja nevar palielīties. Kautgan īpaši jau neizcelsies ar to, uzreiz var pateikt ka naudas nepietika kam jēdzīgam, tapēc nezinu kas tur sanāk - "gribas palielīties, bet par budžetu" :D

 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...