Jump to content

Vai pāriet uz ābolu?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Tēma sekojoša. Arī spriesta tūkstoš reižu, bet iespējams joprojām aktuāla.

Sāksim ar to ka sen jau tracina Android telefonu bremze. Tiesa, nelietoju flagmaņus un spriest ir diezgan pagrūti, bet pēc nostāstiem esmu dzirdējis un lasījis ka pat nesvaigs ābols ātrdarbības ziņā ir ātrāks un stabilāks par vissvaigāko Androidu.

Tad nu briestu sev uz Zsvētkiem uzsaukt Iphonu. Protams, labprāt ņemtu 12 mini, bet negribu staigāt ar telefonu kā ar olu kabatā, un līdz ar to šādu variantu neņemšu.

Skatos uz SE modeli.

(Man patīk telefoni ar maziem izmēriem)

Protams mīnus ir zināms - baterija. Uz to jau esmu gatavs un powerbanku jau tagad samērā bieži nēsāju līdz, jo telefona lietošanas paradumi to pieprasa. Skaidrs ka arī būs jāņem Wireless chargers, lai mājā esot tas pastāvīgi tiek nodrošināts ar pilnu bateriju.

Jautājums tiem, kas arī savulaik ir pārkāpuši uz ābolu - kas iesākumā ir tas trūkums pārejot uz Iphone? 

 

Link to comment
Share on other sites

Man pietrūka vienīgi darbības ar failiem- piespraust, pārkopēt, nošārēt caur bluetooth uz PC. Citu trūkumu manā skatījumā nav. Plusi iPhone- darbība ir super plūdena, nav nekādu mistisku aizķeršanos, atbloķējot, nav mistisku "lockscreen", kas katru reizi grib uzvesties savādāk. Viss ir pārdomāts līdz sīkumam. Runājot par mazo bateriju-iPhone stadby laiks, nelietojot telefonu, ir krietni labāks par jebkuru android, tā ka mazāko bateriju varbūt nemaz tik ļoti neizjutīsi. Es varu salīdzināt, jo sākotnēji biju android lietotājs, tad pārkāpu uz Iphone 8, tad XR, tad velna raustīts paņēmu Galaxy S20. Un pēc tā sapratu, ka tomēr gribu iPhone, un paņēmu iPhone 12, un varu teikt, ka uzreiz sajutos kā mājās 🙂 un nevienu mirkli nepietrūka 120Hz ekrāns, dēļ kura galvenokārt biju pārgājis uz Galaxy.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Vilx teica:

Plusi iPhone- darbība ir super plūdena, nav nekādu mistisku aizķeršanos, atbloķējot, nav mistisku "lockscreen", kas katru reizi grib uzvesties savādāk.

Jā, šis ir tas, kas man Androidā vnk tracina. Gribu ierīci, kas darbojas pludeni.

Darbību ar failiem man praktiski nav. Vajadzības gadījumā viss tiek darīts uz PC.

Manas lietas uz telefona ir browsēšana, saziņa, Youtube (Music), eRadio, reizumis kāda bilde. Man pat vieta failiem nav nepieciešama, un tāpēc der lētākais 64 GB modelis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Stasss teica:

Sāksim ar to ka sen jau tracina Android telefonu bremze.

Andrītim izdarīji to funkciju lai vis kustās 2x ātrāk,jeb kā standarta pirkts  tā dreifē?!

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam jau pieraduma jautājums, bet nu ja nevar vienkārši no telefona dabūt ārā failus un bildes, vienkārši piespraužot telefonu PC, tad tas ir mīnus.

Es zinu gan rus, gan en, bet nu ir patīkami, ka telefonā ir tava dzimtā valoda.

Nezinu, kas jums ir par tādām bremzēm, man nekas īpaši nebremzē, ne arī tracina. Telefonam būs 4 gadi (ok bača jau vairs netur), bet tas ir flagmanis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , xp teica:

Nezinu, kas jums ir par tādām bremzēm, man nekas īpaši nebremzē, ne arī tracina. Telefonam būs 4 gadi (ok bača jau vairs netur), bet tas ir flagmanis.

Andrītim  kad bisku iejaucās kā ražotājs un aceļ 4 vai 3 funkcijas tad šis  paliek žiperīgs....Nevaig uz telefona likt drazu...Man vienīgais kas iebremzē pie atveršanas ir  Xemey video parlūkošanas proga,bet par to nav ko brīnīties, uz PC iekš kura ir SSD ar dabū ierīt kamēr pārlūks atverās...Takā tas ir pilnīgi normāli!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirmā lieta, Iphone 12 ir baisā cenā.

Otrā lieta, jā, triks ar failu apmaiņu, kur andrītim nav problēmas, ipons liek visus bloķus.

Es gan drīzāk apskatītos uz kādu S20FE, kurš cenas ziņā ir 2reiz mazāks, nekā uz to pārcenoto kluci.

Par softu īsti nezinu, andrīti nav problēmas +/- visu dabūt par freju...

Jā, lietoju tikai flagmaņus (S3, S5, S8), ar laiku sāk novērot bremzīti. Bet, pēc gadiem ~2-3 modelis jau ir morāli novecojis, un viņš paliek kā rezerve.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Es pašlaik nogaidu, jo domāju pirkt jau ar 5G, bet pašlaik ir cenas kosmosā.

Just now, Stasss teica:

Vai tiešām ir tik traki ka pat bildes ir sarežģīti izgūt ārā?

Gan jau caur mākoni var

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M@R$$ teica:

Es gan drīzāk apskatītos uz kādu S20FE

Nu nevajag man lāpstas. Paldies!

Pirms 1 minūtes , M@R$$ teica:

Otrā lieta, jā, triks ar failu apmaiņu, kur andrītim nav problēmas, ipons liek visus bloķus.

Vai tiešām ir tik traki ka pat bildes ir sarežģīti izgūt ārā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , xp teica:

Nezinu, kas jums ir par tādām bremzēm, man nekas īpaši nebremzē, ne arī tracina. Telefonam būs 4 gadi (ok bača jau vairs netur), bet tas ir flagmanis

Zini vecīt, ir dažādu veidu cilvēki.. Man sencis ar saka, ka ko es cepjos - viņa aizvēsturiskais portatīvais ar AMD E450 proci viss lido.. Bet man pie tā piesēžoties pārņem nāves bailes..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jautājums, kas jums tur uz tā telefona ir, ka tāda bremze.

 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , jema teica:

Nevar apvainot Ferrari braukājot ar Zaparožecu!

Ir tā. Bet ok, lai Samsungs uzražo flagmani Iphone SE izmēros, tad varbūt parunāsim.. 

Just now, xp teica:

Nu tad jautājums, kas jums tur uz tā telefona ir, ka tāda bremze.

 

Drīzāk vaina nervu sistēmā..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Nu nevajag man lāpstas. Paldies!

Vai tiešām ir tik traki ka pat bildes ir sarežģīti izgūt ārā?

Par lāpstām, nu ir tak mazāki, ja reliģija neatļauj njemt lielu. Es gan jūtu ka pāriešu uz lielāku, krietni feināk.

Nu cik kolēģim bij S12, jakars ar failiem bij mega, caur mākoņiem. Zato andrītim piespraud vadu un basta.

Link to comment
Share on other sites

Pāris mēnešis atpakaļ palūdza nomainīt melodiju. Nu i nafig, tāds čakars+ vēl tā melodija jāapgraiza, jo visa nelien iekšā. Ar andri tādas problēmas nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Tuubijs teica:

Hipsteriem hipsteru problēmas, base :D

Pēc pašreizējiem argumentiem ar tā šķiet.

Link to comment
Share on other sites

jā laikam arī filmas un mūziku pirkt pa taisno no torrentiem uz āboļa ir čakarīgāk 😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , osscar teica:

jā laikam arī filmas un mūziku pirkt pa taisno no torrentiem uz āboļa ir čakarīgāk 😁

saliec visu iTunes, tad visu pārkopē uz telefonu. Pāris peles klikšķu vairāk nekā uz androīda, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

lieks čakars + dators jāpiesārņo ar liekiem failiem   - man ērtāk priekš komandējuma pa taisno telefonā iepirkt filmu 😁

un darba datorā nav labi turēt filmas :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Vēl lūdzu kaut ko..?

Īsteniem ābolistiem telefons jāmaina katru gadu.

Es jau nezinu. Tuvos rados jaunieši ar āboliem. Ir arī viens īstenais ābolists. Kaut kādos radu pasākumos, īstenais ābolists ar savu pašu jaunāko aifonu (LMT noma vai kā to sauc, maksā tik katru mēnesi, iznāk jaunāks aifons, maina) paņirgājas par pārējiem, kas ar vecākiem ābolfoniem, tieši tā arī saka - aifonu nepieklājas gadiem lietot.

Par androīd telefonu (vecu vai jaunu) lietotājiem viņš neizsakās, tie viņam vienaldzīgi. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pie sarkanā apstājies Opel un Lamborghini. Opel vadītājs nolaiž logu un pamāj ar galvu, Lamborghini vadītājs arī nolaiž logu un jautā, jā, lūdzu?
O. Gribēju tikai pajautāt, kā mašīna, nav dārgi ar remontiem?
L. Tā jau nesūdzos, ripo labi un pa servisiem ar neesmu baigi vazājies.
O. Bet skatos, vienalga ņehujā nepērk... :)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , base7 teica:

atpakaļceļa vairs nebūs.

Nav tik traki. Es nesen satiku vienu ābolistu. Sēž pie PC. Prasu, kāpēc tev PC. Nu, jā, PC sāka nolikt, cik tas nelabs, cik makam viss stabili... Makam nebijis, kas tur viņam vajadzīgs, esot jau, bet uz mak pro, bet to negribējis, jo kas tur bijis ne tā... Tāpēc PC. Visdrīzāk makam pro naudiņas bija par maz.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@Stasss
es negribetu pirmamkartam piekrist, ka Apple razhotie telefoni ari pec ilgaka laika strada plustoshi. Nesen lietoju iPhone 11 Pro Max un biju loti vilies, ka pie videji ierastas manas lietoshanas loti biezhi bija manama aizkere. Varbut neprotu lietot, bet Samsung Galaxy Note 10 Plus pec gada lietoshanas nebija bremzes un darbojas loti ok. Tagad ir lietoshana Google Pixel 3 XL un nav manama aizkere ne citadi manami noslodzes artefakti. Lai cik loti gribetos aizstavet vai atbalstit tavu pirkumu, bet vispar noteikti neieteiktu. Es ka alternativu labak ieteiktu ko citu no Android. Ja liels programmu daudzums ir no Android.

Link to comment
Share on other sites

Ja nopietni. Neredzu iemeslu nepirkt aifonu, ja gribas aifonu. Stasss, tavā vietā nopirktu mini. Ja jau saki, ka mazāku izmēru telefoni patīk.

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd lietoju Samsung A40. Kā vienīgo iespējamo Android alternatīvu izmēru ziņā redzu tikai S10e.

Bet kad veikalā aptaustu ābolu SE, dēļ dizaina un izmēriem man ģībonis nāk..😁

Nu reāli patīk mazi, ergonomiski telefoni.

@vvv, minī ir par šerpu manai rocībai..

Un kā jau minēju, negribu ar telefonu kā ar jēlu olu apieties..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Ir tač visādi aizsargstikli, čeholi.

No aizmāršības (pazaudēšanas) šie nepasargās.😉

Link to comment
Share on other sites

Pērc aifonu, lombī pēc tam labāku cenu var dabūt, ja kāds plosts vai kas cits svarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Bišķī ne pa tēmu, bet.. Vēl jau būtu variants, lai tas Andris tā nebremzē, pāris mēnešos reizi hard resetu taisīt.

Bet nu tas Smart ID ir šausmas.. Viņu joprojām lai atjaunotu, ir mandeles caur pakaļu jāoperē?

Link to comment
Share on other sites

šķiet tiem mazajiem āboliem tikai 1 ampēra lādētājs standartā.kas ir psc 2020jā

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gestapo teica:

Pērc aifonu, lombī pēc tam labāku cenu var dabūt, ja kāds plosts vai kas cits svarīgs.

Tad jau jāņem 12 pro uz krīta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

@Stasss
es negribetu pirmamkartam piekrist, ka Apple razhotie telefoni ari pec ilgaka laika strada plustoshi. Nesen lietoju iPhone 11 Pro Max un biju loti vilies, ka pie videji ierastas manas lietoshanas loti biezhi bija manama aizkere. Varbut neprotu lietot, bet Samsung Galaxy Note 10 Plus pec gada lietoshanas nebija bremzes un darbojas loti ok. Tagad ir lietoshana Google Pixel 3 XL un nav manama aizkere ne citadi manami noslodzes artefakti. Lai cik loti gribetos aizstavet vai atbalstit tavu pirkumu, bet vispar noteikti neieteiktu. Es ka alternativu labak ieteiktu ko citu no Android. Ja liels programmu daudzums ir no Android.

Es teikšu savādāk - bija man 6S, nomainiju uz 12 tikai tāpēc, ka telefons morāli bija vecs. Bet darboties darbojas tāpat, kad viņu nopirku tad, kad viņš iznāca ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Viņu joprojām lai atjaunotu, ir mandeles caur pakaļu jāoperē?

Nav tik traki. Ar eID karti vai pasi, ja telefonam ir NFC var minūtēs piecās uztaisīt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks izmanto Samsung A sēriju, un sūdzas par bremzēm. Jancīgi.

Es A sēriju vispār rokās neņemtu, paspaidot salonā, viņš pat jauns jau ir metams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , M@R$$ teica:

Es A sēriju vispār rokās neņemtu, paspaidot salonā, viņš pat jauns jau ir metams.

Gribi teikt ka tiešām starpība ir tik jūtama?

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...