Jump to content

Vēlos aizņemties/nomāt AM4 CPU


ruukjis
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Esmu viens no tiem, kurš uzskata, ka lasīt manuāļus aizskar pašcieņu. Un nu esmu skumji ieberzies - nopirku plati, nopirku jauno Ryzen 5800 un tikai tagad (pēc vairākiem mēģinājumiem uzstartēt sistēmu) izlasīju, ka plate (Asrock X57 Extreme4) nestrādās, kamēr nedabūs jaunāko BIOSu. Platei nav usb bios flashback... Man vajag pofig kādu AM4 proci, kas nav pēdējās paaudzes.

Kāds var izpalīdzēt - aizlienēt proci uz vienu vakaru?

Link to comment
Share on other sites

Kamōn, te esot AMD augšāmcelšanās kults vai tiešām nevienam nav kāds Ryzen procis? Servisi mani nekaunīgi atšuj un es sāku krist panikā!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Savulaik līdzīgu problēmu atrisināju nopērkot SSkā pašu lētāko AM4 GPU un pēc tam pārdodot.

Šobrīd tur nekā jēdzīga nav, ja arī te nekas neatrodas, tad jāņem jaunu 200GE Athlonu un jāsit augšā savu aleluja draudzi 😀

AM4 pročiem neuzmanīgi apejoties mēdz locīties kājas, varbūt tas izskaidro lēto šārēto GPU nepieejamību.

 

Link to comment
Share on other sites

nezinu cik augšāmcelšanās, cik kults, bet varētu izņemt no "slīpera" 1600X... ja der... kā tur bija ar tiem manuāļiem?...

tikai atkarīgs no tā cik lielas problēmas ar loģistiku varētu rasties...

ja vēl par pakalpojumu varētu sarunāt pikucīti labas un svaigas termopastas...

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , V.S. teica:

Ups, nemaz neuztur pieminēto 200GE Athlonu ...Shockingly, it turns out that 1st generation Ryzen processors are incompatible with new X570 motherboards. This also holds true for 1st generation Ryzen APUs. The X570 chipset still uses the same physical AM4 socket, but installing a 1st gen Ryzen will simply not work.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...