Jump to content

Palīdziet man salikt datoru par 1000 euro


VexPox LV
 Share

Recommended Posts

 

Budžets: (ieskaitot valūtu): 1000 eiro

Spēles, programmas vai slodzes, kurām tā tiks izmantota: To izmantos spēlēm - galvenokārt jaunām iznākušajām spēlēm, darbam - ikdienas darbam, skolas darbam.

Cita informācija (esošo detaļu saraksti, vai ir nepieciešamas perifērijas ierīces, no kā jūs jaunināt, kad gatavojaties pirkt, kādā izšķirtspējā un refresh rate vēlaties spēlēt utt.😞 Es vēlos, lai jūs izveidotu vislabāko iespējamo datoru par 1000 eiro.

Labots - VexPox LV
Link to comment
Share on other sites

  • VexPox LV changed the title to Palīdziet man salikt datoru par 1000 euro
Anonīms Alkoholiķis

Esmu licis kaudzi ar līdziga budžeta kastēm.

Vari ņemt šo par pamatu un apgreidot pēc vajadzībām, jo viss budžets netika maksimāli izmantots tāpēc ka tagad ar jauno gpu un jauno cpu pieejamību ir gaužām slikti. Un ja ar jaunajām spēlēm tiek domāts cyberpunk2077, tad budžets ir vismaz jādubulto, savādāk lielākoties visu kautcik vilks (lēnākā daļa būs gpu).

 

https://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNrKwMDMAsYqzEzNLgGKGtTpKhmYWhkYW6KLGxhYGlhhqTc0tDcxNMNSaGhsaGSKLGoHUWpoYmBqhqzUyMzAxRDO3thYA

 

 

Screenshot_20201215-192216_Chrome.png

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Pārsūtīju informāciju Valsts ieņēmumu dienestam, lai tiek galā, kur autors dabūjis 1000 euro, bet vispār pašlaik nav labākais laiks likt kopā jaunu datoru, ņemot vērā procesoru un videokaršu cenas.  Var mērķēt uz Ryzen 5 3600 un RTX 2060/2060 S vai RX 5700/5700 XT, bet interneta meklētājs izmet pabaisi augstas cenas un ļoti ierobežotu piedāvājumu. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VexPox LV
pirms 2 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Esmu licis kaudzi ar līdziga budžeta kastēm.

Vari ņemt šo par pamatu un apgreidot pēc vajadzībām, jo viss budžets netika maksimāli izmantots tāpēc ka tagad ar jauno gpu un jauno cpu pieejamību ir gaužām slikti. Un ja ar jaunajām spēlēm tiek domāts cyberpunk2077, tad budžets ir vismaz jādubulto, savādāk lielākoties visu kautcik vilks (lēnākā daļa būs gpu).

 

https://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyNrKwMDMAsYqzEzNLgGKGtTpKhmYWhkYW6KLGxhYGlhhqTc0tDcxNMNSaGhsaGSKLGoHUWpoYmBqhqzUyMzAxRDO3thYA

 

 

Screenshot_20201215-192216_Chrome.png

Jā, bet tas ir tikai 751 eiro

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , VexPox LV teica:

Jā, bet tas ir tikai 751 eiro

Pieliec vairāk RAM vai SSD.

 

Ieliku komentu itkā būtu palīdzējis, ja nu tiešām pārpalikusī nauda tiek sadalīta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.12.15. , 19:17, Anonīms Alkoholiķis teica:

ar jauno gpu un jauno cpu pieejamību

Covida dēļ? It kā Ķīnā viss jau OK un varētu ražot uz vella paraušanu

Link to comment
Share on other sites

Kapēc uzreiz pieņēmums ka CPU, GPU utt, tiek ražoti Ķīnā? Nemaz nerunājot par pārējiem komponentiem, lai saliktu visu grafisko karti.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , AndrisBB teica:

tiek ražoti Ķīnā?

OK, ražo arī D.Korejā, Malaizijā, Indijā u.c. tālo austrumu valstīs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...