Jump to content

Alkohola aizliegums tirgot brīvdienās!!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Tas ir reāli viskijs ar 90 grādiem? 

Nē. Paziņa zinot manu aizraušanos ar lodēšanu atnesa tādu tīru mantu, lai mazgāju mikrenes :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Stiprākais, ko esu dzēris bija 60 vai 65grādīgs. Un bušmīļu mājaslapā nekā 90grādīga nebija, tikai stūri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Stiprākais, ko esu dzēris bija 60 vai 65grādīgs. Un bušmīļu mājaslapā nekā 90grādīga nebija, tikai stūri.

Ieejot ar parasto bušmīli stūrī, tas pārtop par 90grādīgu dziru. Tā apmēram teiktu viens svarīgs LV personāžas :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tāpat, ja tipāžam ir pils, tad tas ir svarīgs tipāžs, kam, laikam, ir drusku jāierauj.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Es laikam nomirtu no 90 grādīga dzēriena. Man ir draugs ungārs Janošs (nu jau vairāk kā 20 gadi, iepazinos, caur darba lietām). Nu tad lūk - es viņam vislaik vedu Melno Balzāmu, viņš man Palinku. Balzāms tā īsti viņam nepatika, bet cienījami pieņēma. Savukārt Palinka - mājās dzīta ungāru kandža bij super. Tur bij kaut kādi 55 grādi un bij jautri - turēju blakus labiem brendijiem un visīšiem barčikā. Nebiju ar džeku ticies gadus 5, tad pirms 2 gadiem Tallinā nejauši satikāmies - bik atlaidām un atcerējāmies jaunākus laikus. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Es laikam nomirtu no 90 grādīga dzēriena. Man ir draugs ungārs Janošs (nu jau vairāk kā 20 gadi, iepazinos, caur darba lietām). Nu tad lūk - es viņam vislaik vedu Melno Balzāmu, viņš man Palinku. Balzāms tā īsti viņam nepatika, bet cienījami pieņēma. Savukārt Palinka - mājās dzīta ungāru kandža bij super. Tur bij kaut kādi 55 grādi un bij jautri - turēju blakus labiem brendijiem un visīšiem barčikā. Nebiju ar džeku ticies gadus 5, tad pirms 2 gadiem Tallinā nejauši satikāmies - bik atlaidām un atcerējāmies jaunākus laikus. :) 

Es ar nestādos priekšā, kā būtu 90nieku glāzēm dzert. Pietiek, kad nelielu malku mutē paņem, uzreiz liekas, ka visu izdedzina, pēc tam visu mute, lūpas paliek sausas... nu vārdu sakot ne smakas no baudas. Ir daži viskiji un rumi dzerti ap 45-50 grādiem, tie jau uzreiz jūtami ar saviem grādiem izceļas - nomāc dzēriena garšu un priekšplānā jūti tikai stiprumu. Ja nemaldos, tad vācieši vairākiem dzērieniem speciāli ieviesa 35grādu stiprumu, jo tas neesot tik kaitīgi organismam (vismaz kaut ko tādu esmu dzirdējis ar vienu ausi kaut kādā tusiņā :) ).

Kaut gan no otras puses, ja esi to stipro pudeli attaisījis ar mērķi pēc iespējas ātrāk piemesties, tad pofig uz garšām un ka tikai vairāk grādu par mazāk eirocentiem :D

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst - tā 55-60 grādi palinka bij vispār bez sajūtām dzerot, bet gāza no kājām labi arī pēc 100 gramiem, it sevišķi meitenes. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , energys teica:

Nē. Paziņa zinot manu aizraušanos ar lodēšanu atnesa tādu tīru mantu, lai mazgāju mikrenes :)

Pirmās divas reizes izlasīju un nevarēju saprast, kāpēc ar 90% dziru jāmazgā mikroviļnu krāsnis. Trešajā reizē pieleca. Laikam jāiet gulēt.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Lameriz teica:

pāris glāzes un jau kosmosā

 

Un izskatās, ka no tā kosmosa neesi atgriezies :mrgreen:

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ko tad tu sagaidiji, ja kosmonauts dabū stroh klizmu ar karcheri, tad nolausties ir grūti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...