Jump to content

Alkohola aizliegums tirgot brīvdienās!!


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Kāds var šim murgam loģiku paskaidrot? Šodien pirmo reiz ar to saskāros, jo vietējā bodē nepārdeva sidru, bet pārdevēja pateica bodi mazliet tālāk kur pārdod, jo viņiem ir dators. Kapēc dators vai BRIA kases aparāts ir tik ļoti būtisks, jo jā šis stulbais likums neeksistē veikalos kur tie ir. Iegāju tai veikalā paņemu sidru un čalis datorā pasūta caur internetu to sidru un tad es viņu drīkstu nopirkt. Matrica kvadrātā!!

  • Haha 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Lauku benzīntanks arī lielo nelaimi ir atrisinājis. Piezvani, 'veic pasūtījumu', pārdevēja iznes kasti, samaksā skaidriniekā. Mūsdienās kā saka, ja tevis nav internetā, tevis nav vispār! 😆

Labots - ImissimI
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Internetā jau tagad alko varot pasūtīt. Neesmu mēģinājis alko sūtīt. Vai brīvdienās arī pasūtīt nevar? Vienīgi kurjers var nepaspēt atvest. Tagad, kad tuvojas lielie dzeramsvētki, daudzi štukos, kā nopelnīt  apjājot to likumu.

p.s.

es vakar vakar agrā pēcpusdienā izskrēju alko tripā. Pie paškasēm bez rindas. Man pietiks.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Man pietiks.

To jau nekad nevar zināt...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Lameriz teica:

jo vietējā bodē nepārdeva sidru,

Meklē diennakts kafejnīcu-veikalu un Tev taps ieliets.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām visi tā lieto alkoholu, ka tā iegāde šobrīd ir problēma? :D

 

Mājās vai tad skapītī nav nekas paglabāts vai arī grūti ieplānot dienu vai divas uz priekšu ko liet kuņģī?

 

Lai gan tīņa gados vislabākie kodieni bija, kā tagad moderni saka - zibakcijas :D

 

Labs veids manuprāt, kā alkoholu pārdot dārgāk nekā ikdienā. Brīnos, ka aizvērtie restorāni šo nepiekopj :D Viņiem jau pasūtīšanas platforma darbojas un nekas nav jādara.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Strādā iegāde internetā ar izņemšanu veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Nu, tad jau , Maximā, bija opcija ka vari visu pasūtīt pa internetu. Šie sapakos un pats tik paņem. Savādāk , sūtot ar kurjeru, sanāks ilgāk. Viss ir likumīgi, jo pirkums internetā, kas ir atļauts ( aizliegtās brīvdienu preces no plaukta). Kā saka ''caurums likumā''

Link to comment
Share on other sites

Par šmigas pirkšanu brīvdienās nezinu. Man par to pilnīgi pofig. Tas, ka sestdienā Maximā nevarēju nopirkt autiņam logu šķidrumu, par to škrobe, bet no otras puses, kautkā tak jāierobežo to ideotu bari, kuri brīvdienās klimst, ar visiem bērniem, pa lielveikaliem. Vai tiešām tā cilvēka dzīvē vienīgā izklaide?

 

Link to comment
Share on other sites

Beidziet te pļāpāt, labāk padalieties ar servisu, kur onlainā alko pasūtīt brīvdienās. Nevar vairs tos jūsu tekstus skaidrā lasīt un barčiku ar negribās aiztikt! :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aber lūdzu! pirmais kas pagadījās ... Tā ka pats nelietoju, tad maz interesē. Drīzāk interese par t.s. sauso likumu brīvdienās un lielo tautas bļaustīšanos, kaut elementāri pašiem grūti  padomāt kur var bez problēmām. Tā ka tie lielveikalu ierobežojumi brīvdienās tik lai netusētos lielos baros.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

bet rekur lulu picu izdomāju pasūtīt un joka pēc arī vienu aliņu pieliku pasūtījumā.

Pēc tavas saites neizskatās, ka tu ar «vienu aliņu» sevi ierobežoji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

Lab, es ākstos, bet rekur lulu picu izdomāju pasūtīt un joka pēc arī vienu aliņu pieliku pasūtījumā. :)  

1 aliņš pa 1.99 euro man sirds pilnīgi sažņaudzās un sāku raudāt

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Lameriz teica:

1 aliņš pa 1.99 euro man sirds pilnīgi sažņaudzās un sāku raudāt

Vai ne? Tur jau odieris sanāktu..vai pat divi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , vvv teica:

Pēc tavas saites neizskatās, ka tu ar «vienu aliņu» sevi ierobežoji.

Jo?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Jo?

Nu tā - atvēru saiti, a tur nevis viens aliņš, bet Džeks Daniels, Finldndija, Kapteinis Morgans Melnais... un daudz visa kā...

Atvaino, siekala notecēja...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mļe, domāju, ka manu picas kontu esi uzlauzis, jo es arī vienu vinčuku kundzei pasūtīju ponta pēc (par ko te neminēju). Nomierināji. Kas vainīgs, tas bailīgs. :D 

Link to comment
Share on other sites

Es šodien ar biju pilnīgi piemirsis par šo akciju, ka alko veikalā netirgo. Nē nu, ne man kaltē, ne arī tā ka mājās nekā nebūtu, ja pēkšņi sagribas ,vai kāds ieraodas ciemā. Vienkārši iebraucu pēc minerālūdens Promo un kaut kā pierasta lieta, ka noiet gar alko plauktiem un kaut ko paņem par kādu atlaidi, ko barčikā ieliek nebaltai dienais. Tad nu šodien arī tuvojos alko plauktiem, ieraugu lentes un atceros, ka brīvdienā taču netirgo. OK, nekādu problēmu, vismaz naudu ietaupīju :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , energys teica:

pierasta lieta, ka noiet gar alko plauktiem un kaut ko paņem

Alkāns. Netaisnojies, ka mājās jau ir. Es ar alkāns. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Alkāns. Netaisnojies, ka mājās jau ir. Es ar alkāns. :D 

Speciāli Tev, svaiga bilža no barčika. Priekšpusē alus pudelē ir spirts, kuru izmantojo mikroshēmu tīrīšanai . Ā, vēl šeit nav redzama neviena vīna pudele, tās stāv citā plauktā :)

 

20201212_221646.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nafig liki publiski? Zvani apsardzei, jo daudziem sausā siekala tek! :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

Baltais Bushmills, spēcīgi.

Pareizi, par to arī piemirsu, tur arī 90grādi :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , energys teica:

tur arī 90grādi :)

Tas ir reāli viskijs ar 90 grādiem? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...