Jump to content

Šajā spēlē sit gan sievietes, gan bērnus - Streets of Rage 4 apskats


Vito Ventura
 Share

Recommended Posts

Streets of Rage 4 ir Dotemu, Guard Crush un Lizardcube izstrādāta, Dotemu un Yooreka Studio 2020.gada aprīlī Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 un Xbox One platformām izdota kautiņspēle, kas kopš 12.novembra spēlējama arī uz macOS un Linux darbinātiem datoriem.

 

Mans viedoklis, protams, ir subjektīvs, bet es gribu teikt, ka šīs spēles izstrādātājiem ir lieliski izdevies modernizēt un uzlabot šo veco spēļu sēriju, ieviešot dažādus uzlabojumus un papildinājumus, tajā pat laikā saglabājot visu, kas man patika oriģinālajās spēlēs.

 

Ne es, ne spēle nekādā veidā neatbalsta vardarbību reālajā dzīvē.

 

 

Labots - Vito Ventura
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pietrūkst betons, mopsis un citas minoritātes.

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Jebalaitungs.

Kas par murgu ir shitaads posts/teema ???

Nosaukums vien velk uz BAN.

 

Ko labāku par Postal 2 ir kāds atradis ?

Ja jā, tad iesakiet.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ne es, ne spēle nekādā veidā nemudina uz vardarbību pret sievietēm, bērniem vai jebko citu reālajā dzīvē.

Virsraksts radās vadoties no tā, ka spēlē sastopamie personāži ir abu dzimumu un vairākās spēlēs sastopami personāži, kuru izskatās visai jauneklīgi un iesaistās kautiņos.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Kādēļ? Nu tā, nopietni runājot. Vai arī tas apgalvojums ir radies tikai lai apmierinātu tavu vēlmi kādu apvainot un tādā veidā liktu sev justies labāk?

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx
Pirms 7 minūtēm , Vito Ventura teica:

Ne es, ne spēle nekādā veidā nemudina uz vardarbību pret sievietēm, bērniem vai jebko citu reālajā dzīvē.

Virsraksts radās vadoties no tā, ka spēlē sastopamie personāži ir abu dzimumu un vairākās spēlēs sastopami personāži, kuru izskatās visai jauneklīgi un iesaistās kautiņos.

Tev vajadzētu uz politikas krēsliem vilkt.

Tur arī daudz tādu jokaino sēž.

Kur strādā ?

Presē ?

Šādus tekstus, pat nevar dabūt laukā no pašiem jokainākajiem žurnālistiem, kur nu vēl no vidusmēra boot apmeklētājiem.

Nja, pārlasīju anotāciju zālēm kuras dzeru, izrādās var rādīties halucinācijas.

Viesiem atvainojos.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Super apskats. Loti labi piestradats pie teksta, gan ari speles ieskices. Lidz beigam ir interesanti skatiities. Taa turpinaat.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot arī kaut kas svaigāks. Būs arī Cyberpunk? Man 4-5h izspēlētas - daudz kur jāpiever acis, bet kopumā patīk.

 

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Cyberpunk 2077 vēl neesmu aizticis un nezinu, kad sanāks to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...