Jump to content

USB splitteris


Zoom
 Share

Recommended Posts

Ir kaut kur Rīgā nopērkams līdzīgs usb splitteris? Jo īsāks, jo labāks. Gribu mašīnā 2 ierīces pieslēgt pie elektrības no viena USB porta. Jo minimālāki vadi, jo labāk.

1615.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man ir iesprausts šāds. Negribu ik dienā aizsegt voltus, tāpēc parasti lādēju telefonu apakšējā caurumā. Nopirku bluetooth aux, kurš barojās no usb. Varbūt es sataisu mākslīgas problēmas, bet gribēju augšējo portu kā "rezervei".

51CoBjWKR0L._AC_SX569_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Arī lietojas tāds ar 2x2 USB. Vienīgais, kam vērts pievērst uzmanību, lai tas verķis spēj dot laukā vismaz 2x2A strāvu. Vienu lētuci pirms tam izmetu, kam bija 1A, kas nozīmē, ka GPS režīmā vairāk tērē, nekā spēj uzlādēt.

Link to comment
Share on other sites

Man Samsung A50 lādē ar ieslēgtu ekrānu. Aizmigušu samērā ātri. Liela nozīme ir usb kabelim. No sākuma ķīniešu sūdu lietoju ar kuru sanāca ap 0.30A, bet ar Samsung 1.5A.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tādu verķi cik atceros pirku Circle-K. Lēts nebija, bet vismaz parametri atbilst tam, kas rakstīts. Vēl pirms tam vienam USB ligzda ātri izbeidzās pēc relatīvi maza skaita spraušanas reižu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tādi  habi ir lietoti, bet tajos neko jaudīgu nevar likt - peli, klaviatūru, USB atmiņu, bet jau pie 2.5" HDD aizrijas. Par lādēšanu vispār var aizmirst.

 

Un vispār der atcerēties, ka USB3 limitēts ar 3A, USB2 vēl mazāk, tāpēc nav paredzēts, ka no 1 ligzdas var kaut ko vairāk izspiest.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zoom said:

Negribu ik dienā aizsegt voltus

 

Kāpēc? Nav vienkāršāk nomainīt aķi/savest kārtībā ģeneratoru/whatever, nu es domāju ilgtermiņā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Zoom teica:

Nopirku bluetooth aux, kurš barojās no usb.

Nav iespēja šamo iespraust maģa USB portā? Man šāds risinājums jau gadus 4 strādā, jo spraužot USB lādētājā viss čerkstēja un pļerkstēja.

Link to comment
Share on other sites

O cenzūra te arī pilnā sparā darbojas - kur palika viena biedra komentāri? Neba jau labprātīgi aizgāja?

Link to comment
Share on other sites

driizaak otrai iekaartai pameklee vadu ar galu lenkjii,

tad voltu ekraanu neaizsegs

cu02900-02-thumbnail-1080x1080-70.jpg

 

tik veel uz pareizo pusi :)

 

veel var pagriest 12v->2x5v spraudni nedaudz pa diagonaali un cipari buus redzami arii ar parastiem usb vadiem

Link to comment
Share on other sites

Cable splitteris derēs tikai dumjās 5V izejas gadījumā, bet var sanākt sūdi, ja viena no iekārtām sarunās 9V vai pat 12V un otra par to nezinās.

Jau kādu gadu lietoju aļika UGREEN QC 36W dual port lādētāju - divi telefoni barojas QC režīmā un tiešām ātri. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Boņs teica:

bet var sanākt sūdi, ja viena no iekārtām sarunās 9V vai pat 12V un otra par to nezinās.

Kā tad tas notiksies? Ja nevar neko sarunāt, tad neko vairāk arī par 5V nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Kā tad tas notiksies? Ja nevar neko sarunāt, tad neko vairāk arī par 5V nedabūsi.

Ja bildē redzamais lādētājs neatbalsta QC (vai līdzīgu) standartu, tad jā - vairāk par 5V nedabūs.

Situācija ar voltāžu abās USB splittera izejās kardināli mainās, ja lādētājam tomēr ir QC ports, kurā iesprauž splitteri ar vismaz vienu pieslēgtu QC ierīci.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nopirku Argusā un ieliku mašīnā kaut ko līdzīgu šim: https://www.dhgate.com/product/ar-charger-dc-converter-module-adapter-12v/539109494.html#redirect_detail=WAP2PC

Maksāja gan 5x dārgāk, bet toties ir jau kabatā. Jautājums tāds. Vai man tas pārveidotājs neiztērēs akumulatoru, ja ar mašīnu nebrauktu kādas 4 dienas? Tas strāvas regulētājs jau noēd kaut ko. Drošības pēc ieliku slēdzi pa vidu. Domāju varbūt nav vajadzīgs, bet vispirms jāpārliecinās. Priecīgus Ziemassvētkus!

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Jautājums - kur piejūdzi to balalaiku?

Pie kaut kāda pastāvīgā 12V avota, vai pie tāda, kas parādās tikai ar aizdedzi?

Ja pie aizdedzes, tad viss kedā, neko nerīs.

Ja pie pastāvīgā, tad pamēri pats, cik rij mA tukšgaitā, un sarēķini, cik ātri nosēdinās akumulatoru.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Zoom teica:

Jautājums tāds. Vai man tas pārveidotājs neiztērēs akumulatoru, ja ar mašīnu nebrauktu kādas 4 dienas? Tas strāvas regulētājs jau noēd kaut ko. Drošības pēc ieliku slēdzi pa vidu.

Baigākā bandura sanāk un vēl ar slēdzi pa vidu. Parasti tādus liek kaut kur zem apdares, lai aci nekairina. Man kaut kas līdzīgs noslēpts panelī virs atpakaļskata spoguļa un baro videoreģistratoru. Pareizi spitālīgais saka par ķēdes izvēli, bet vēl ņem vērā to, ka katrai ķēdei ir drošinātājs un ja tas būs paredzēts mazākai strāvai tad var izsist.

Piepīpētāja ķēde varētu būt laba izvēle, vien nočeko, vai toč tur nav spriegums pie izslēgtas aizdedzes - visādi brīnumi mēdz būt 😀

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Boņs teica:

Piepīpētāja ķēde varētu būt laba izvēle, vien nočeko, vai toč tur nav spriegums pie izslēgtas aizdedzes - visādi brīnumi mēdz bū

90to un 00to sākuma VAG piepīpētājā spriegums ir visu laiku.

 

pirms 13 stundām , Zoom teica:

Jautājums tāds. Vai man tas pārveidotājs neiztērēs akumulatoru, ja ar mašīnu nebrauktu kādas 4 dienas? Tas strāvas regulētājs jau noēd kaut ko. Drošības pēc ieliku slēdzi pa vidu. Domāju varbūt nav vajadzīgs, bet vispirms jāpārliecinās. Priecīgus Ziemassvētkus!

Ir man tāds no Ali abiem motocikliem. Ižam liku pa taisno pie akumulatora ar slēdzi un drošinātāju zem sēdekļa. Ieslēdzu tikai tad kad vajag (un tas ir reti, tāpēc tāds risinājums). Bandītam liku caur atslēgu ar papildus drošinātāju, jo šim izmantoju biežāk.

Auto ikdienas lietošanai liktu līdzīgi kā Bandītam, lai ieslēdzas, kad ir aizdedze ieslēgta un vēl papildus drošinātājs. Jāskatās tik salonā kas tur atrodams. Iespējams maģis vai piepīpētājs, ja tas atslēdzas pie izslēgtas aizdedzes.

Link to comment
Share on other sites

Pieliku bluetooth resīveri. Tiklīdz izslēdzu mašīnu mūzika pazūd. Diez ko ekonomiski nav darbināt motoru dēļ mūzikas. Aizvilku vadiņu no cimdu nodalījuma lampiņas uz priekšējo paneli. Ielikšu mazu slēdzīti un usb vada galu. Neko daudz neredzēs. 

Link to comment
Share on other sites

Nav sevišķi taupīgi.

Citēt

On: This turns on all of your electronics. The key cannot be removed. The key will also default to this position after you crank the engine.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...