Jump to content

Pērku RJ45 konektorus, kuri piemēroti CAT6


Volodja Zavituškins
 Share

Recommended Posts

Volodja Zavituškins

Biedri, 

 

Gribēju šajā nedēļas nogalē savest kārtībā ievilktos tīkla vadus, bet sāku ķimerēties un nekā - man pieejamie konektori ir pārāk mazi un kabeļa dzīslas tur dabūt iekšā nevar. 

 

Cik saprotu, tad man vajag tādus konektorus, kur dzīslas izkārtojas divās rindās. Kādam nemētājas daži piemēroti konektori? Piebrauktu Rīgas robežās, nopirktu. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kas tad Tev par kabeli. Parasti CAT6 nav nekādu problēmu ar RJ45. Protams, tur ir montāžas nianse, bet nu mājās un uz īsiem galaliem jau nu nē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Kabelis šāds:

https://sominetworks.lv/products/cat6-u-utp-ardarbu-kabeli-ar-gelu-securitynet-500m-spole/

 

Varbūt kaut ko daru nepareizi un ir kādi knifi, kurus nezinu, bet vismaz pa tai modei, kā vienmēr tīkla vadiem esmu licis konektorus, te nekas nesanāk - viens, ka kopējais blakus novietotu dzīslu platums ir lielāks par konektora 'ieeju', bet arī atsevišķa dzīsla neieiet līdz galam. 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Vilki pa āru, ka šādu kabeli lietoji?

Man arī kaut kāds āra kabelis negāja iekšā CAT5 konektorā, bet normāli CAT6 der CAT5 konektoram.

Man ir CAT6 konektori, bet nekādi nemāku tur iedabūt iekšā vadus pareizā secībā, jo tur vadotnes it dažādos lenķos.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 3 minūtēm , ieleja teica:

1,09mm, pamērīju parastus kabeļus, izskatās tuvāk 1,00-1,03mm, varbūt, ka tur ir problēma

Daudz jau nepietrūka, bet iekšā nedabūju.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Jā, daļa kabeļu iet pa āru (kamerām, domofonam). 

 

Droši vien jau būtu varējis iztikt arī ar parastu kabeli, a gribējās kā labāk 😀

 

@Stepselis

Dažādos leņķos? Skatos, ka bieži šādi konektori ir divdaļīgi. 

 

Pēc man pieejamās specifikācijas dzīsla ar izolāciju ir visi 1.12mm.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Domofonam jau nu točna vajadzēja CAT6 😀. Kā saka, gribēji kā labāk, sanāca kā vienmēr. Āra apstākļos un ja vēl zemē jārok, tad noteikti vajag izmantot gofru. Tehnoloģijas mainās ļoti strauji un nav jēgas izmantot lētāku kabeli. Kad liksi jaunu domofonu, varēsi viegli jaunu optisko kabeli izvilkt caur gofru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā. ir vadi, kuru dzīslas ir resnākas un viņi nelien iekšā parastajos konektoros. Pats ar to esmu saskāries.
Pats pirku iekš beloteks. Tur vajag 2daļīgus konektorus. Sākumā sastūķē galiņus mazākajā daļā, tad visu stūķē lielajā. Ir biki lielāks čkars, bet uzkniebt var. 

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

@Didzis

Domofonam jau nevajag, bet nebija man tur tādi apjomi - vienkāršāk bija paņemt visur viena veida kabeli (vismaz tā likās).

Tā jau būtu arī bijis, ja ne šāds joks ar konektoriem.

 

Labots - Volodja Zavituškins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...