Jump to content

LED prožektors


Kitai
 Share

Recommended Posts

Meklēju price/performance spožu āra LED prožektoru ar integrētu kustību sensoru (lai nav atsevišķa čakara). Uzstādīts tiks 4,3 m augstumā, jāizgaismo angāra priekša - aptuvenais laukums 6x10m.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas skaitās spožs un kāds ir apgaismojuma praktiskais pielietojums? Man 50W apgaismo 10x10m platību, lai var redzēt, kur sniegu šķūrēt.

 

Tikai ieteiktu neņemt šādus superplānos. Viens tāds gada laikā izbeidzās. Vispirms puse diožu beidza spīdēt, pēc tam aptumsa pavisam. 

5958.1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Kitai teica:

Meklēju price/performance spožu āra LED prožektoru ar integrētu kustību sensoru (lai nav atsevišķa čakara). Uzstādīts tiks 4,3 m augstumā, jāizgaismo angāra priekša - aptuvenais laukums 6x10m.

50W prožektors ar uzviju tiks galā ar definēto uzdevumu. Es tikai neesmu pārliecināts vai kustību sensors no tāda augstuma nostrādās. Ja uzstādīšanas vieta viegli pieejama, ņem lētāko. Kuršos visu laiku ir kaut kādas akcijas

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz nopirku tādu 'pa lēto' par daži euro, strobo efekts dēļ štruntīga PWM draivera tāds, ka joprojām stāv skapī neizmantots, šķūnī vēl varētu ielikt, lai tajā brīdī redz pēc kartupeļiem aiziet un neieskrien durvīs, bet kaut ko ilgāk apgaismot, nē paldies, ņirboņa labākajās padomju dienasgaismu spuldžu tradīcijās, ja ne sliktāk. Ja pērc lētuci, ieteiktu uz to pievērst uzmanību, kaut gan varbūt no lētajiem visi vienādi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Mezavecis teica:

kāds ir apgaismojuma praktiskais pielietojums?

Tumsā lai mašīnu var nomazgāt. :D  Doma salikt tāda, ka būtu labi, lai var ieslēgt ar slēdzi uz patstāvīgu degšanu vai pārējā laikā uz kustību sensoru.

pirms 9 stundām , Daiļais teica:

Es tikai neesmu pārliecināts vai kustību sensors no tāda augstuma nostrādās.

Šis ir aktuāls jautājums.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Daiļais teica:

Ja uzstādīšanas vieta viegli pieejama, ņem lētāko. Kuršos visu laiku ir kaut kādas akcijas

ledakcijas.lv 50W ar 5 gadu garantiju maksā €20 bez sensora, €30 ar sensoru. Tiešām ir vērts ņemt "lētāko"?

Nezinu gan, cik tā garantija tur ir reāla. Čekā norādīts vienkārši "elektropreces, 1gab". Pagaidām nav bijusi vajadzība praksē pārbaudīt.

 

pirms 10 stundām , Mezavecis teica:

Tikai ieteiktu neņemt šādus superplānos. Viens tāds gada laikā izbeidzās. Vispirms puse diožu beidza spīdēt, pēc tam aptumsa pavisam. 

Man plānais 20W v-tac kalpo labi, pagaidām gan tikai divus gadus.

Pirms tam bija 10W "ne plānais" ar vienu diodi - ja nemaldos, draiveris nobeidzās. Tam prožektoram milzu korpuss bija vajadzīgs tikai tāpēc, lai būtu, kur ievietot to lēto "draiveri-ķieģeli". Otrs identisks 10W vēl kalpo, bet nu tiek lietots gaužām reti.

Tā īsti neredzu iemeslu ņemt "ne plāno".

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Kitai teica:

Tumsā lai mašīnu var nomazgāt.

Tad jau, jo mazāki LED W-ti, jo ātrāk mašīnu var nomazgāt..? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , binary teica:

ledakcijas.lv 50W ar 5 gadu garantiju maksā €20 bez sensora, €30 ar sensoru. Tiešām ir vērts ņemt "lētāko"?

Ledakcijās pirms dažiem gadiem pirku 50 W prožektoru, laikam, plānais, regulāri tiek lietots kā perenoska, tā teikt, ne tie vieglākie apstākļi, nekāda vaina.

Šķūnītī stāv kaut kādi, 30 W V-TAC, 5 gadi, nekāda vaina, ja pareizi atceros Cēsīs veikalā Ledenes pirku, kaut kāda akcija toreiz pie viņiem bija, lēti varēja nopirkt.

Nezinu, kas tiek domāts ar «lētāko», nav tagad tie prožektori tik dārgi, lai dēļ viena būtu jēga meklēt lētāko.

Par kustību sensoru. Sev neliktu. Bija netālu no mums vienai mājai vairāki ar sensoriem salikti, tagad vairs nav, acīmredzot, izbesīja tā slēgšanās iekšā, ārā... Kaķis noskrien, ieslēdzas, vējā kaut kas nokustas, ieslēdzas. Man pašam nesagādā problēmas ieslēgt ar slēdzi, nav uztraukuma arī, ja to prožektoru atstāju ieslēgtu uz visu vakaru, neslēgalēju katrreiz, atvaino, kādreiz spuldzītes istabā bija 100 vatīgas, tad tagad ar 50 W gaismu ko ietaupīsi...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Nezinu gan, cik tā garantija tur ir reāla.

Ir reāla, apstiprinu personiski. Ielu laterna izbeidzās pēc nepilna mēneša, apmainīja bez vārda runas. Uz vietas nebija tāda modeļa, iedeva citu, faktiski pat dārgāku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Nezinu, kas tiek domāts ar «lētāko», nav tagad tie prožektori tik dārgi, lai dēļ viena būtu jēga meklēt lētāko.

Depo "luna master" €2 par 10W :D Kaut kādus 3gab nopirku, bet tā arī nav sanācis pārbaudīt.

 

Uzmetu aci tam "ne plakanajam" - gaismekļa pusē tas biezums vajadzīgs tikai un vienīgi reflektora dēļ. Par gaismekļa aizmuguri jau rakstīju - lētā gala universālajam draiverim.

 

Par sensoru - līdzīgi kā @vvv, arī kaimiņam agrāk bija un slēgājās. Tagad… vai nu esmu pieradis, vai arī vairs nav - tiešām nav ne jausmas, kad pēdējo reizi to slēgāšanos novēroju. Sev savulaik terasē biju uzlicis ar sensoru, vēlāk sensoru noņēmu.

 

Just now, mafijs teica:

Ielu laterna izbeidzās pēc nepilna mēneša, apmainīja bez vārda runas.

Tev tur čekā arī bija tikai "elektropreces"? Vai kaut kas specifiskāks?

Es gan nebrīnītos, ja kaut kādu lomu nospēlēja arī termiņš. Nez, kā ietu, ja pēc 3-4 gadiem būtu kas noticis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Tev tur čekā arī bija tikai "elektropreces"? Vai kaut kas specifiskāks?

Internetā no viņiem tika pirkums veikts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pašam sakarināti visās malās dažādi led prožektori no 10W līdz 150W.

Pēc tā pleķīša izmēra ar 10w vajadzētu pietikt. Pašam esošais 150w diezgan labi izspīdina ~ 0,5ha. 

Ar kustību sensoru ir "ksenukai" pirktais 10W zaļā iepakojuma (okko?) prožektors, kas atrodas ēkas stūrī uz stāvvietu, es teiktu ka turpat ēkas priekšpusē esošais un depo pirktais tāds pats 10W prožektors (pelēcīgi dzeltenīgs iepakojums) uzvedas daudz labāk. Senukai prožektora sensors bieži nenostrādā, varbūt vaina ir zemjumta nakts apgaismojumā, kurš liek domāt, ka nav pietiekoši tumšs, bet kaut kas man viņā tomēr nepatīk no sākta gala. 

Ja attālums ir liels no prožektora līdz darbošanās placim, es jau nu labāk uzliktu atsevišķu sensoru, ražoti viņi ir neatkarīgi no prožektora, un funkcionalitāte jebkurā gadījumā būs labāka kā "all in 1" variantiem. Vairāk jāņēmās ar vadiem, ja galīgi nevar nekur savienoties prožektorā vai sensorā, jāliek nozarkārba, bet nebūs vismaz jāuztraucās par darbības distanci un jūtību.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

luna master

Domāju, ka jābūt ok, esmu visādās ne dzīvojamās telpās un darba lampās salicis parastās Luna E27 spuldzes. Visas 2-3 gadus vecas, kopskaitā laikam 15, nosprāgusi nav neviena. Vienīgi vienai, kas vannasistabā, nepatīk mirklis, kad lāzerprinteris pečku silda, raustās. :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Kitai teica:
pirms 15 stundām , Daiļais teica:

Es tikai neesmu pārliecināts vai kustību sensors no tāda augstuma nostrādās.

Šis ir aktuāls jautājums.

Ja tic Ledakcijas nopērkamā 50W 4000K prožektora instrukcijai maksimālā detekcijas distance ir 8m , ņemot vērā augstumu , sanāks ~6.7m no sienas, tas ir teorētiski. 10w tādā augstumā mašīnas mazgāšanai būs par švaku, kaut gan jāsaka ka vispār zem prožektora mazgāt auto būs sūdīgi- labi redzēsi vai nu tikai augšu vai vienu sānu .. ir mēģināts :)

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Lielos vilcienos ledakcijās nopērkami diezgan lieli sūdi. Kopumā esmu mainījis kādus trīs prožektorus, gan lētākus, gan dārgākos, no sērijas led ar kustības sensoru. Pēdējais mainītais kaut kāds ar Samsung lediem, parasti vaina nav ledos, bet draiverī vai sensorā. Apmaina gan bez vārda runas, ja ir čeks. Salīdzinājumam Osram led prožektors kalpo trešo gadu bez žagošanās. 

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 12 stundām , Kitai teica:

Doma salikt tāda, ka būtu labi, lai var ieslēgt ar slēdzi uz patstāvīgu degšanu vai pārējā laikā uz kustību sensoru.

Tad jāskatās prožektors atsevišķi no kustību sensora, jo ar uguni jāmeklē prožektorus, kurus var atskrūvēt, lai savienotu bez kustību sensora. Bet ļoti ērti, man visur tā saslēgts, kur vien parādās kustību sensors, jo ir atsevišķi gadījumi, kad uz kustību īsti neder, bet pārējā laikā uz kustību ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Can I override a PIR sensor?
Yes, most sensors will have the ability to override the sensor function altogether and operate the light manually, as necessary. This is done by turning the light switch OFF – ON – OFF – ON in quick succession. The light will then remain ON and will not go OFF until you manually turn it OFF at the switch
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...