Jump to content

Bezvadu mikrofoni


Dejas karalis
 Share

Recommended Posts

Labdien! Meklēju padomu. Vēlos iegādāties labus bezvadu mikrofonus, kam būtu virs 150 metru rādiuss vismaz un sienas netraucētu. Pašam ļoti daudzus gadus ir bijis Shure SM58 bezvadu mikrofoni, kas ir nokalpojuši lieliski, bet prasās atjaunināt uz ko labāku un vai vispār kaut kas labāks par Shure mikrofoniem ir? P.S. Tiek lietots daudz gan āra pasākumos, gan arī telpās. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es ieteiktu aiziet uz tiem dažiem Latvijas specializētajiem veikaliem, kur tādu tehniku tirgo un tev palīdzēs.

 

Te tu pakāsīsi daudz vairāk laika un beigās skaidrības nebūs.

 

P.S. visu cieņu par tavu apņēmību un rezultātiem dzīvē 👍

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ar Shure viss parasti ir OK, bet man labāk patīk Sennheiser. Strādāju ar tiem jau daudzus gadus. Rokas mikrofons ar pareizajām antenām(ne orģinālajām) velk kādu kilometru. Kamēr nebija kovids, daudzi lauka pasākumi un sportaspēles apskaņoti. Ja vajag attālumu, tad tikai analogo un 470- 690MHz diapazonā. Nekādā gadījumā nepirkt 700MHz un augstāku frekvenci 2022 gadā varēsi tad mikrofonu mest miskastē, jo tās frekvences tiek atdotas 5G. Protams, augšejos diapazonos ir varianti strādāt, bet nu tas nav priekš parastiem lietotājiem. 2,4GHz diapazons un digitālais vispār der tikai uz skatuves. Sennheiser ir tikai viens trūkums- cena, bet laba manta arī labi maksā. Protams, ir varianti dabūt arī lētāk, bet tad jāpērk internetā un labi jāorientejas tais lietās, citādāk var iebraukt auzās. Ja ir  interese, varu šo to ieteikt. Jā, radiotehnikā brīnumi nenotiek un cauri biezām sienām neviens radiomikrofons nevelk. Tas gan labi, tad sauc palīgā mani un tad varu šo to nopelnīt. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Dejas karalis

Liels, liels paldies Didzi par izsmeļošo un garo komentāru. Ļoti noderēja man. ;)

Kaspars12 - paldes Tev liels! ;)

Link to comment
Share on other sites

Dejas karalis

Nu es vakar pasūtīju Phenyx pro  PTU-7000A. Jācer, ka būs tā vērti, jo gan Google gan Youtube review daudz paklausījos un labas atsauksmes bija.

Link to comment
Share on other sites

Kad dabūsi, varēsi pastāstīt. Neatradu izejas jaudu mikrofonam un vispār nekādus nopietnus tehniskos parametrus. Tāpat nesapratu, vai ir manuāla frekvences regulēšana. Es principā nekad nestrādāju ar ''automātisko ātrumkārbu'' . Vispirms nočekoju radioēteru ar spektra analizatoru, atrodu brīvu vietu un manuāli iestādu frekvenci. Uz automātu var paļauties varbūt tikai ne sevišķi atbildīgās vietās. Nu jā, man citas prasības, bet kad Rīgā visa krastmala klausās un TV visa latvija skatās, tad citādāk nevar.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dejas karalis

Labi, noteikti padošu ziņu, kā darbojas! :) Oij tev jau tur viss riktīgi profesionāli salīdzinot ar manu amatieru līmeni. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Dejas karalis teica:

Oij tev jau tur viss riktīgi profesionāli

Tā sanāk, viens pikrofona raidītājs maksā daŗgāk par visu Tavu sistēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dejas karalis

Atnāca man tie mikrofoni, notestēju cik nu iespēja bija un ļoti pat esmu apmierināts ar izdarīto izvēli. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...