Jump to content

Pārdod PNY Quadro P400 videokartes


Exiic

Recommended Posts

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Paskaties, cik top maksā

Bet te jau nav runa par topu, bet konkrēto. Konkrētā ir standarta ofisa darbastacijas karte.

Link to comment

Nu @noname tak teica: "atpogā daudz fantastiskākus ciparus par šitādām P400" un tu nesaprati, ko tur pogāt. Vienkārši pēc veiktspējas it kā līdzvērtīgi GeForce un Quadro, bet par Quadro prasa daudz vairāk. Lietotājs vulgaris praktiski nejutīs nekādas atšķirības.

Link to comment

Nu tā konkrētā P400 ir pati lētākā ko var pieņemsim nokonfigurēt Dell Precision.

Kautkādu karti jau tajās kastēs ir jāliek, ja CPU tādas nav vai tā ir par vāju. Neļaus tak Dells tur likt kautko, kas saucas GeForce, neizklausīsies pārāk košer, nebūs vairs Pro. Attiecīgi pieprasa no NVIDIA pārsaukt to pašu GeForce par Quatro, lai skan labāk un var attdalīt pro no konsjūmera.

Citas atšķirības jau tur izņemot tās fiziskās īpašibas, garantijas un supporta ko pieminēju nav.

 

Kautkur vidus līmenī jau sāk reāli parādīties kautkādas pro fīčas GPU ziņā, bet nejau lētajā galā.

 

Tas tas pats kas salīdzināt Dell XPS 15 ar Precision 5550.

 

  

  • Atbalstu 1
Link to comment

Tev tagad nav skaidrs par kuru seriālo numuru tieši ir runa no visām piedāvātajām P400? :lol:

Link to comment

Nu arī ja runā par Quatro kā par sugu, tad diskusijas profesionāļu vidū joprojām ir aktuālas vai ir vērts maksāt $2000 par Quadro, ja līdzvērtīga GeForce maksā $1000.

Bet tiek iegūtas fīčas, kuras pa lielam netiek izmantotas, visādu specifiski Solidvorks perspektīvas skati utt.

 

Ja tā specifiskā fīča ir vajadzīga, vai ja ir svarīgs tas supports un ilgtermina atbalsts, tad cita runa.

 

Pavisam dārgajā galā, tur vienkārši nav alternatīvu.

Link to comment

Andrīts forši visu aprakstīja.

Mana saprašana par tām tirgotajām kartēm. Protams, es nevaru zināt. Tikai pieņēmums.

Tēmas autors kaut kādā birojā salika dell pro datorus (autors pieminēja dell garantiju), kuros P400 kartes, daži lietotāji sāka brēkt, ka videokarte nevelk, tad nu maina tagad uz jaudīgākām spēlētāju kartēm, a no datoriem izņemtās tirgo šeit.

Salīdzina cenas ar veikalu cenām un izrāda sašutumu, ka prasa pilnu komplektāciju.

Autor, karti labprāt pirktu.

Link to comment

Maz jau ticams ka Dell vai kāds cits lielais komplektētu darbastacijas ar PNY brendotām kartēm, iespējams ka ražotas tur, bet ne brandotas. Tāka tās nāk no kāda mazāka PC komplektētāja.

Bet kopumā par upgreidotām darbastacijām izklausās diezgan ticami. Nopirka kādu noteiktu daudzumu darbastacijas ar P400, jo tā bij lētākā, kura nāca ar komplektāciju, tās izņēma un salika jaudīgākus GeForce. Tagad izņemtās tirgo.

Link to comment

Kāda starbība, kur viņs viņas dabū. Visa šī hu*** ir sarakstīta lai nosistu cenu. Būtu cena <50

Vienīgais ieraksts šeit būtu kartes pārdotas, topiku slēgt.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Pirms 39 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja tā specifiskā fīča ir vajadzīga, vai ja ir svarīgs tas supports un ilgtermina atbalsts, tad cita runa.

Nu par to jau ir runa. Pretējā gadījumā pietiks ar GeForce.

 

Bez maskām apkalpojat? :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment

Nu ja, tāds bij tas plāns, dabūt cenu lejā līdz 50 un tad tirgot ebeyā :D

Bet ja arī tāds bij tas plāns, tad kas vainas, katram sava taktika, lai tiktu pie kārotās mantas pa zemāko iespējamo cenu.

Link to comment

Cena vai tad ir akmenī kalta? :D

Joks, protams, katrs mēģina kādu kapeiku iesisti klāt pie algas, kuram priekšnieks nav tāds acuraugs, var ar ko nopizģīt... :)

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
2020.11.28. , 23:01, ervie teica:

cenšos iedomāties kā šo reāli varētu izpildīt. nu labi, pieņemsim, ka vari uzrakstīt uz pavadzīmi.

bet arī tad, biki apšaubāmi, ka pēc piemēram divarpus gadiem varēsi pāris dienu laikā nomainīt, kaut no plaukta, kaut no dell servisa.

tā ka - cena, prece, te un tagad.

Garantija caur mani, esmu šī foruma biedrs 15 gadus un nekad neesmu slēpies :) Ja māc baile, tad ir iespēja nepirkt.

2020.11.28. , 23:12, marrtins teica:

Pavasarī pa 70 biju gatavs ņemt K1200 - cena ir OK. Šie quadro ir baisi labie varianti mazajiem korpusiem.

Šai gadījumā nē, jo shields virsū tikai lielajam korpusam, SFF nav.

 

Nu palagus baigos sarakstījuši.

Link to comment
Pirms 10 minūtēm , Exiic teica:

SFF nav.

Divas skrūves un... Bet, protams, labāk jau ir, ja ir ar visu bracket.

Link to comment
INTRASERVERNET

Quadro, Firepro u.c. "profesionalas" kartes darbojoties ar Solidworks, Autocad speja realaja laika norenderet pietiekoshi operativi, ka var darboties nepaterejot laiku uz to pasakumu. Musdienas, samera liela atshchiriba isti neredzes, ja neskaita driveru atbalsts, gan kartes uztureshana no razhotaja ilgakam laikam, ieklaujot un njemot vera no AC, Adobe, Solidworks lidz ar jaunas versijas iznakshanu. Bet @vvv sho karti nu neredzu nekada konteksta par potencialu pirkt.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
1 stundu atpakaļ, Exiic teica:

Garantija caur mani, esmu šī foruma biedrs 15 gadus un nekad neesmu slēpies :) Ja māc baile, tad ir iespēja nepirkt.

baile nemāc, tik nesapraša, priekš kam solīt uzņemties nevajadzīgas grūti izpildāmas saistības?

Link to comment
pirms 14 stundām , vvv teica:

Vienkārši gribas sev pro karti. :D

Tas ir tāpat kā mazam bērnam, vajag konfekti un viss, a naudu nah, no tās jau nepaēdīsi :D

  • Haha 1
Link to comment

Mans pilnīgā dunduka viedoklis ir, ka konkrētās kartes parastais pielietojums ir video novērošanas "stacijas" vai citi punkti, kur vajag saslēgt 4+ monitorus normālā izšķirtspējā un to nevelk iebūvētā VGA. 

 

Link to comment

Nez, daudz maz normāla spēlētāju karte to nevar?

Konkrētā kartei ir sertificēta priekš AutoCAD, kā atbalstāmā. Piemēram.

Ar kaut kādu spēlētāju karti, ja gadīsies ķeršanās, Autodesk suports viegli atšūs - tev nav sertificēta videokarte. Ir pašam gadījies pāris reizes, ka tā atšuj.

Link to comment

sorry par samuldēšanos, konkrētā karte velk tikai 3 (4 monitori ir P620). Šito nevis gaming karti ņem, jo  var ielikt SFF datorā. Otrs - ieliku dateks.lv filtru karte ar 3 displayport izejām - šitas modelis lētākais. Geymeru kartes sanāca +/- 30% dārgāk. 

Bez tam, enterprise datorus (nu tur HP, DELL, LENOVO) komplektē ražotājs tikai ar pro kartēm, Geforce komplektācijā nav. A tur jāšanās ar garantiju un vietējo vasīliju, kas kartes skrūvē kantorim rada nevajadzīgu seksu 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Pirms 16 minūtēm , DjUbuntu teica:

karte ar 3 displayport izejām - šitas modelis lētākais. Geymeru kartes sanāca +/- 30% dārgāk

Skaidrs. Vēl viena situācija, kurā šī konkrētā karte var būt noderīga.

Link to comment

Tā ir vienīgā situācija, kur šī konkrētā karte var būt noderīga. Viņas CAD performance ir zem jebkuras kritikas priekš inženiera, a skatīties var parasto integrēto diezgan ok 😆

 

Link to comment
Pirms 23 minūtēm , DjUbuntu teica:

karte ar 3 displayport izejām - šitas modelis lētākais.

Vaitad DisplayPorts neļau monitorus saslēgt Daisy Chain? Pietiek ar vienu izeju. Ja FullHD minitori, tad var pat veselus 4, 4k gan tik vienu.

Link to comment

 

Just now, AndrisBB teica:

Vaitad DisplayPorts neļau monitorus saslēgt Daisy Chain? Pietiek ar vienu izeju. Ja FullHD minitori, tad var pat veselus 4, 4k gan tik vienu.

 

1) Tagad paskatamies, ka displayport chaining supportē tikai Pro monitori, kur matemātika ir vienkārša - divi lētie + GPU sanāk lētāk kā 2 Pro 😆
2) Iebūvētā VGA nevar normālā izšķirtspējā ar video playback nobarot vairākus monitorus.

 

Link to comment

Par lētajiem minitoriem nezinu, visi Dell kas man bija strādāja bez problēmām. 4 monitorus gan nemēģināju, bet 2 bija.

Link to comment
2020.11.30. , 10:38, ervie teica:

baile nemāc, tik nesapraša, priekš kam solīt uzņemties nevajadzīgas grūti izpildāmas saistības?

Kur tu esi izrāvis, ka samainīt karti pie ražotāja man būs grūti? 🤔

Link to comment
Pirms 20 minūtēm , DjUbuntu teica:

Viņas CAD performance ir zem jebkuras kritikas priekš inženiera

Nezinu, kā nosaukt manu esošo karti no 2011. gada ar 1 GB. Vēl zemāk par «zem jebkuras kritikas». :D

Kā ar CADiem vispār, nezināšu, AutoCADs nav prasīgs uz videokartēm, vismaz tādā līmenī, kā es to lietoju (svītriņas, burtiņi un cipariņi).

Link to comment
pirms 1 stundas , Exiic teica:

Kur tu esi izrāvis, ka samainīt karti pie ražotāja man būs grūti?

Varbūt no ražotāja vari dabūt klāt arī low-profile bracket un tos mini display port adapterus? Nu tā, lai sanāk pilns komplekts?

Link to comment
2020.12.1. , 19:43, Exiic teica:

Kur tu esi izrāvis, ka samainīt karti pie ražotāja man būs grūti? 🤔

tu soli kaut ko pēc 2+ gadiem, baigais optimists :)

ja sēdi tuvu pie dell servisa partnera, pieņemu ka samainīt nebūs grūti (pie noteikuma ja viņiem būs servisa noliktavā tajā brīdī)

 

bet tas tāds filosofisks jautājums, par attieksmi. piem, es nesolītu, ja nevarētu izpildīt no pārdevēja neatkarīgā veidā.

 

Link to comment

Ervie, kas tev šie tādi par pretekļu gājieniem - piesieties adekvātam cilvēkam?!

Precei ir garantija. Nu ja būs sarežģījumi, tad tos arī risinās. Tieši tāpat, kā ja būsi pats pa taisno nopircis to karti adekvātā veikalā.

Bet nē, jāpiesienas arī pie staba.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Pirms 18 minūtēm , ervie teica:

ja sēdi tuvu pie dell servisa partnera, pieņemu ka samainīt nebūs grūti (pie noteikuma ja viņiem būs servisa noliktavā tajā brīdī)

Nav jābūt Dell servisa partnerim vai tuvu stāvošai personai, lai samainītu defektīvu detaļu. Īpaši jau ja datoriem, no kuriem izņemtas kartes, ir Prosupport garantija (lielākajai daļai juridisko pircēju tādu iedod by default). Jāprot tikai sarunāties angļu/krievu valodā.

Dell servisiem garantijas nolūkiem nav absolūti nekā, viss tiek sūtīts no tuvākā Dell distribūcijas centra Zviedrijā/Polijā tikai uz pasūtījuma konkrētam dzelzim. Ja laiž caur servisu, bieži vien pat serviss neko nezina par defektu, tikai saņem darba uzdevumu nomainīt konkrēto detaļu.

Ar Dell garantijām čakars varbūt ir 1 no 100 gadījumiem, un tas pats pāris dienas parunājoties un pavācot pierādījumus tiek atrisināts. Arī ja sākotnējais pieteikums iesniegts dienu pirms dzelža garantijas beigām. Esmu samainījis vismaz 500 Dell vienības piesakot pa taisno caur Dell supportu.

Nu piesējies pilnīgi ne pa ķeksi.

  • Patīk 2
Link to comment
  • Exiic locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...