Jump to content

Laba MINI/MICRO STEREO SISTĒMA


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Izvēlos labu mini/mikro audio sistēmu ar skaļruņiem (plašu atskaņotājs un kasešu atskaņotājs nav vajadzīgs), lai varētu to ielikt sekcijas plauktā kura platums ir 37 centimetri. Izvēle ir vidēji liela, es kā pieņemamus variantus atradu DENON CEOL N10 vai DENON D-M41DAB. Kādi ir trūkumi šiem aparātiem un vai pie mums Latvijā šajā cenu kategorijā līdz 750.EUR var nopirkt ko labāku? Pirkšu tikai Latvijā nopērkamus aparātus, lai vajadzības gadījumā nerastos problēmas ar garantiju un lai pirms pirkšanas varu aptaustīt preci.

Citēt

 

 

DENON CEOL N10 - https://www.avex.lv/lv/denon-ceol-n10-white-rcd-n10-mikro-sistema-ar-skalruniem

DENON D-M41DAB - https://www.realaudio.eu/lv/veikals/denon-d-m41dab-mini-stereo-sistema

Link to comment
Share on other sites

negribu visu lasīt meklēt - bet nīkulīgas tas sistēmas - guļamistabai vai fonam birojā der.

Link to comment
Share on other sites

Beidz virtuvē, pats labākais. Arī skatījos, pēc tam sapratu ka nav jēgas, labs maksā dārgāk nekā tā vēr'tiba :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Labi. Sākšu no sākuma. Centrs Technics SC-EH590 ir ar vienu kāju kapā, varbūt, pat visdrīzāk skaļruņi ir kārībā, meklēju alternatīvi, kā jau teicu kasešu atskaņošana nav vajadzīga.

https://market.yandex.ru/product--muzykalnyi-tsentr-technics-sc-eh590/281543

 

Pirms 52 minūtēm , osscar teica:

Godīgi sakot neticas ka tik vājš, pēc apraksta vajadzētu skanēt labi.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Kas tad tam tehniķim kaiš ka tā viņu noraksti? Varu vien iedomāties ka kasešniekam un cd kā mehāniskiem devaisiem laika zoba dēļ kādi sīkumi

Link to comment
Share on other sites

Gari jāraksta, ja īsumā, nevar normāli ieslēgt vai izslēgt.

 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 19 stundām , pcruksis teica:

neticas ka tik vājš

Tas nav ticības jautājums, tie ir mērījumi ;) Tas otrs laikam bik dzīvīgāks ir, gan jau, ka kaut ko pie tiem uzrādītajiem 60W izdod, tik galīgi nav skaidrs, pie kādas jaudas viņi ir uzrādījuši kropļus. Katrā ziņā 0,4% jebkurā gadījuma nav nekāds kosmoss.

Bet no otras puses, tas Techniķis arī nebija nekāda dieva dāvana :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

nez ko dzīvīgāks, ja no tīkla rij 55w ...pēc specenes

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@osscaroi, jā, šo palaidu garām. Ja patērē mazāk, kā viena kanāla jauda, tad Denon ir izdevies atklāt veidu, kā iegūt enerģiju no paralēlā visuma :D Varētu būt labs naudas ieguldījums, ne :D

 

Link to comment
Share on other sites

NU man jau arī nevajag kādu super-truper iekārtu, vajag normālu mūziku istabā, kura labi skanētu, pa 500+-EUR taču tādai vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, osscar said:

nez ko dzīvīgāks, ja no tīkla rij 55w ...pēc specenes

 

Nubet ja ražotājs komplektē ar savām skandām, par kurām garantē ka komplekts skanēs tad par ko ne? Man personiski ar sabalansētu 10-12W sistēmu pietiktu 95% dzīves gadījumu, un ja tur ciparu pastūzis (kas visticamākais) tad nominālā jauda vairāk tuvojas 20 atzīmei.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Es ar pirms dažiem mēnešiem domāju ņemt mikrosistēmu, tik ar kādām citām skandām kopā. Domāju, ka klausīšos FM radio pamatā.

Rezultātā salonā (Elizabetes iela? audiotehnika.lv) paņēmās Klipsch the fives aktīvās skandas. Maksāja arī ap tiem 700.

Esmu ļoti apmierināts. Daudz dažādu pievienošanas iespēju. Radio klausos no datora caur BT, kad strādāju. Ir arī HDMI iespēja, tur pieslēdzu TV.

Var arī iegriezt kārtīgi, mūzikas centru nez vai tā iegriezīsi.

Tā kaut kā. Kaut kur ir arī tēma, kur sīkāk visu aprakstīju.

 

Link to comment
Share on other sites

es nesaku ka 10 W ir maz..es pats ikdienā klausos labi ja uz 0,0X W ...esmu mērījis. Problēmas sākas ja gribas iegriezt skaļāk un ir reizes kad  sistēmas tiek grieztas skaļāk...citādi jau nebūtu nodegušu pastūžu :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=vaiEDYB5c9M

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es toreiz paņēmu to lēto Panasonic (sa-pm250). Priekš manām vajadzībām pilnīgi pietiekami. Virtuvē nolikts. Skaļums arī apmierina (nedzīvoja privātmājā, kaimiņi arī jāciena). Pārsvarā uz viņa tiek klausīts FM radio. Ir pat RDS un var pieslēgt ārējo antenu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko vēlies uz tās megasistēmas klausīties? Diskus, FM un BT?

 

Budžeta variants ir paņemt Microlab 6C vai pāri lietotu studijas monitoru, ja maks biezāks un pielikt klāt avotu, kas prot vajadzīgos formātus. Skaņu sistēmā 80% kvalitātes nosaka tieši skandas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Slinkums vilkt ārā analogo milivoltmetru - bet čainietis arī mēra ok RMS.

Tātad skaļums  kurš man ir ok ikdienā priekš lounge mūzikas fonā uz 93db tumbām apm 20 m2 telpā +- 3 m no tumbām - kādi  65db pīķos (starp citu samērītais diezgan labi saskan ar visādu kalkulatoru aprēķinu)

(manai sievai šis ir par skaļu jāpiebilst , ja šī protestē - griežu vēl biku mazāk)

 

0,0002W vidēji uz 8 omi

0,002312W basos  uz 8omi

Te skaidrs kapēc lētie centriņi skan sūdīgi pie maza skaļuma..

 

IMG-20201129-115306.sized.jpg

 

IMG-20201129-115425.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

o.2mW? ko, luudzu?

tb., kaadi 50dB 1m attaalumaa no kastes [ar kaartu]?

ok, fona troksnis kaads? 15dB? 20dB?

Dinamiskais diapazons ap 30..35dB. Mees par ko te runaajam?????

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
pirms 6 stundām , base7 teica:

Es toreiz paņēmu to lēto Panasonic (sa-pm250). Priekš manām vajadzībām pilnīgi pietiekami. Virtuvē nolikts. Skaļums arī apmierina (nedzīvoja privātmājā, kaimiņi arī jāciena)

Un kā ar skaņu, piemēram, mūziku var paklausīties, ir arī basiņš? Vai tikai ziņām izmantojams? Biju domājis paņemt radiem uz svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

Kā kuram. Manām ausīm pilnīgi normāla skaņa. Arī bass priekš aparāta izmērā ir daudz maz ok. Sevišķi to var just, ja uzgriež skaļi.

Protams, melomāniem būs pa švaku. 

Var regulēt bass/treble. 

Ir blūtūzs, pulkstenis, miega taimeris, alarms, displejs ne sevišķi spilgts.

Ir divi mīnusi. Nav aux in (vispār nevienas ieejas/izejas) un pults pogas nav numurētas. Ja fleškā daudz mūzikas, nav ērti pārslēgties. Un radio (tikai FM, jo AM nav, ja kas) stacijas nākas slēgāt pēc kārtas (30 radiostacijas var saglabāt, ja kas).

 

Ā, vēl ir tie ekvalaizera režīmi (clear,vocal, heavy, soft, flat)+bass, d bass, sorround.

Link to comment
Share on other sites

Varētu arī ierakstīt tēmā par e-bay darbību. Beidzot! atnāca kastīte, kuru biju pasūtījis iepriekšējā gada oktobrī, lai varētu savam vecajam Tehnics centram caur infrared transmiteru pieslēgt modernākas iekārtas, kam vairs nav "banānu" izejas. Biju jau aizmirsis un tos 4.50€ norakstījis, bet nu labi, tagad pavērās iespējas vecajam, uzticamajam ikdienas darba zirgam pieslēgt gan TV, gan citus modernus skaņas avotus, kas ar analogajiem savienojumiem nedraudzējas.

Varbūt atkārtošos, bet 22 gadus veca kaste skan kā tikko atnesta no veikala, kondiķi nav uzpūtušies, mikrenes nebeidzās, vienīgi ieslēgšanas poga mēdz uzsprakšķēt, bet tas ir sataisāms, ar pulti viss notiek.

Piesitu pie koka, ptu, ptu, ptu :)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aoma said:

kasīte, kuru biju pasūtījis iepriekšējā gada oktobrī, lai varētu savam vecajam Tehnics centram caur infrared transmiteru pieslēgt modernākas iekārtas, kam vairs nav "banānu" izejas.

 

Skaņu caur infrared? 😱 Kungs nu gan ir mazohists...

Link to comment
Share on other sites

Gan jau optiku domājis.

Pirms 16 minūtēm , aoma teica:

tagad pavērās iespējas vecajam, uzticamajam ikdienas darba zirgam pieslēgt gan TV, gan citus modernus skaņas avotus, kas ar analogajiem savienojumiem nedraudzējas.

Kas ir tas uzticamais zirgs?

Link to comment
Share on other sites

Bet protams, neesmu spēcīgs modernajos terminos :) vecajai TV kastei vismaz bija austiņu izeja, bet tagad arī tādas komplektā neietilpst.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Vakar pārkārtojām viesistabu pēc jauno interjēra elementu saņemšanas un sieva izdomāja, ka mūziku vaig. Izvilku no skuķa istabas 20+ gadus veco Panasonic SA-PM22, kurš nebija darbināts vairāk, kā 2 gadus. Viss strādā, pat diskus spēlē, arī vecos - pirātiskos. Kasetes gan nemēģināju. Bilde nav mana, bet aparāts identisks un stāvoklis līdzīgs.

 

9762100121.jpg.f6ede72992ad88e1f7252cfca0410b84.jpg

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 Tehnics SL EH-600 maxresdefault.jpg

Labots - aoma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

 Tehnics SL EH-600 maxresdefault.jpg

Mans Technics SC-EH590 ir pilns ar elektroniku, labot tādu noteikti nav izdevīgi un detaļas arī noteikti nebūs jo, tagad tādi modeļi, domāju tādi paši kā tavs jau sen netiek ražoti, mans modelis bija pēdējais pirms Technics pārgāja tikai uz profesionālās aparatūras ražošanu. Galu galā es pat nezinu uz kurieni tādu varētu nest labot, izņemot kādu specu no SS, :) no SS.LV.

 

 

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Man te Kandavā ir viens džeks, kas salabos pašu vellu, bet svešiem es viņa kontaktus nedrīkstu dot, jo viņš ir kā teikt, izlases spēlētājs, remontē tikai džekiem, un kas pašam patīk, baigi jāpielien, ja kas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pcruksis said:

mans modelis bija pēdējais pirms Technics pārgāja tikai uz profesionālās aparatūras ražošanu

 

To noklausījies no tantēm pieturā? Jo tehniķis neražo pro aparatūru, to dara panasoniks.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 2 stundām , noname teica:

Jo tehniķis neražo pro aparatūru, to dara panasoniks

Kas patiesībā tā pati Matsushita Electric Industrial Co. vien ir ;)

Link to comment
Share on other sites

Tam uzņēmumam bija arī zīmoli National un Sanyo.

 

Dažus gadus atpakaļ Technics zīmolu atsāka izmantot dažiem hi-fi aparātiem. Lai gan Krievijā arī, laikam, to zīmolu izmantoja visu laiku, jo Panasonic bija "ģešovka". Protams, izmanto tiem pašiem aparātiem, kas citur ir Panasonic.

Link to comment
Share on other sites

Sanyo gan ar to uzņēmumu nav nekādi saistīts, ja nu vienīgi pārdodot savu aķu biznesu. Panasonic nav ģešovka bet pilnīgi cita sfēra, un katrā reģionā savādāka, dažos reģionos zem Paņa zīmola tika tirgoti tie dzelži, kas visur citur ar Tehniķa šilti, citur pro tehnika, gan audio, gan video, bet pārsvarā tas ir consumer video un vienkāršā audiotehnika, kas nepalien zem hi-fi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , noname teica:

Sanyo gan ar to uzņēmumu nav nekādi saistīts

Tā īsti nav

 

On December 21, 2009, Panasonic completed a 400 billion yen ($4.5 billion) acquisition of a 50.2% stake in Sanyo, making Sanyo a subsidiary of Panasonic. In April 2011, Sanyo became a wholly owned subsidiary of Panasonic, with its assets integrated into the latter's portfolio.

 

Pie tam, no pašiem pirmsākumiem ļoti pat saistīts. Sanyo dibinātājs sākumā pats strādāja Matsushita, pie tam, viņa brālis bija ar uzvārdu Matsushita, kurš arī aizdeva sākumā brālim vienu Matsushita Co. neizmantotu rūpnīcu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.11.27. , 21:10, pcruksis teica:

Ņem šo Denonu un viss bus labi ;) ja gribēsi ko upgreidot, tad paņemsi nedaudz labākas tumbas un atkal miers! Vai uzreiz paņem galvu un kādas Dali vai Q Acoustics plauktinieces ;)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

visiem šiem augstāk minētajiem mūzikas centriem nāk līdzi ļoti sūdīgas tumbas, man pašam ir kaut kāds Samsung max-x56, bet labi skan ar vecajām rrr s-50

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , alusbundza teica:

visiem šiem augstāk minētajiem mūzikas centriem nāk līdzi ļoti sūdīgas tumbas, man pašam ir kaut kāds Samsung max-x56, bet labi skan ar vecajām rrr s-50

S-50 ir tāds ārkārtīgi veiksmīgs vidusceļš jaudas ziņā. Principā jebkas viņas spēj smuki kustināt. Gan Brigs, gan kitajoznijs mūzikas centrs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Regisss teica:

Ņem šo Denonu un viss bus labi ;) ja gribēsi ko upgreidot, tad paņemsi nedaudz labākas tumbas un atkal miers! Vai uzreiz paņem galvu un kādas Dali vai Q Acoustics plauktinieces ;)

Nu jā tā jau ir, gan jau tur viss ir labi tam DENONAM, saslēgsi un gan jau viss skanēs, vienīgi man būtu pārdomas par divām lietām

 

* Par ciparu tādu, varētu kautko mēģināt sākt  komplektēt atsevišķi pa daļām, eksperimentēt un vēl ko piepierkt klāt vēlāk... bet nu jā tur ņemšanās un protams ne visi to grib :)

* varbūt piemaksātu, vai skatītos aparātu kas māk pats strīmot no neta, spotify, tidal utt..  Ja nav tāda stacionāra devaisa, kas raida uz viņu, var būt nēerti. Vismaz pats es ne CD, USB, FM nelietoju.

 

labots:

aa jaa šis jau māk strīmot ko pieminēji https://www.avex.lv/lv/denon-ceol-n10-white-rcd-n10-mikro-sistema-ar-skalruniem

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , spameris teica:

* varbūt piemaksātu, vai skatītos aparātu kas māk pats strīmot no neta, spotify, tidal utt..  Ja nav tāda stacionāra devaisa, kas raida uz viņu, var būt nēerti. Vismaz pats es ne CD, USB, FM nelietoju.

 

+1, takā arī es īsti vietējo radio neklausos,tad man virtuvē stāv sistēma ar neta atbalstu un skan no TuneIn saglabātas staciju pleijlistes mūzika kas ir ļoti ērti jo staciju skaits ir vairāk nekā var noklausīties un var pielāgot katrai gaumei.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...