Jump to content

attālināta druka uz HP printeri birojā

Recommended Posts

ir biroja centrālais printeris HP LaserJet 600, pieslēgts pie biroja LAN

sakarā ar sērgu C-19 vajadzētu radīt iespēju ārpus biroja sagatavotus materiālus izdrukāt uz printera pēc iespējas vienkāršā veidā

ir it kā iedzimtas spējas, kas saucās HP Web Services:

2020-11-26_23-16.thumb.png.800c4eef0b348b17770515f6865cef7a.png

bet pamēģinot iespējot, pēc pārdesmit sekundēm "Could not communicate with HPConnected.com", nekādu liegumu rūterī nav, nekādu Proxy nav, tātad kaut kas ar to HP servisu ne tā, beidzies, sabojājies?

ir opcija "Google Cloud Print", bet tā pēc mēneša tiks izslēgta no Google puses, nav vērts pat sākt

kā jūs ko tādu risiniet bez tradicionāliem VPN un līdzīgi?

• Kādas šausmas! 1
Anonīms Alkoholiķis

Wireguard un routēt caur to tikai trafiku, kas paredzets printerim

• Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
pirms 12 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Wireguard

bet tas ir VPN, no kura gribēju izvairīties, vai tiešām nav strādājošas metodes kaut kādai "Internet Printing", no jebkurienes un no dažādām iekārtām?

Kādus pāris gadus atpakaļ vēl ePrint darbojās, tagad gan neesmu mēģinājis. Vai esi visu izdarījis pēc instrukcijas?

https://support.hp.com/us-en/document/c03721293

Ja tas nedarbojas, tad tikai VPN. 

Bet... nafig vispār no mājām drukāt dokumentus uz ofisu? E-pastā nosūtīt neder? Saņēmējs pa stulbu/slinku, lai izdrukātu? Es reāli nespēju iztēloties scenāriju, kad šāda funkcija būtu vispār vajadzīga.

Pirms 3 minūtēm , ruukjis teica:

Es reāli nespēju iztēloties scenāriju, kad šāda funkcija būtu vispār vajadzīga.

Ja darba kolēģis tevi ignorē, neceļ telefonu, neatbild uz e-pastiem un tam līdzīgi, tad ir iespēja uz viņa kabineta printeri aizsūtīt, lai izdrukājas... Piemēram, «TU, PIM...»... Kaut kā tā.

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Ja darba kolēģis tevi ignorē, neceļ telefonu, neatbild uz e-pastiem un tam līdzīgi

...tad arī viņš "izbauda" Covid atvaļinājumu nevis dirn ofisā.

@ieleja

Vēl ir Cirrato, bet man liekas tur tā cena liks pārdomāt dzīves jēgu un ticību cilvēcei.

Nu ja galīgi viss brūk, var izmantot TightVNC, dokumentu kopēt uz remote un no remotes sūtīt drukāt, caur dirsu jau ir, bet vismaz izeja.

pirms 3 stundām , ruukjis teica:

reāli nespēju iztēloties scenāriju, kad šāda funkcija būtu vispār vajadzīga

nebūtu C-19, varētu aizvest uz ražotni visu izrādīt, nosacīti, tie ir darba uzdevumi, kurus sagatavo un atsūta uz printeri, darbinieki kombinezonos paņem savas lapas un iet strādāt konkrēto pasūtījumu

darba laiki mēdz būt asinhroni, bet no printera vienmēr var paņemt darāmo

firmware svaigākā, bet nav skaidrs, vai tas vēl ir aktuāls serviss, ko viņi piedāvā

Izklausās ka @ieleja strādā elektromaterāilu veikalā, kura noliktavā esmu redzējis šādu setupu, bet pieļauju, ka tas ir tipisks noliktavu setups.

Bet no HP mājas lapas

Citēt
As of November 2020 or earlier, the following features are no longer available for select printers.
  • eFax
  • HP ePrint
  • HP Printables and Printer Apps
  • Scan to email, Scan to cloud, other web-based scan services

• Patīk 1
Pirms 6 minūtēm , mickys teica:

ka tas ir tipisks noliktavu setups.

Tas ir tipisks noliktavu/ražotņu setups. Agrāk strādā tipogrāfijā, tur tāds bija kā noliktavā, tā tipogrāfijas daļā.

Ja galīgi nekas gatavs nav atrodams,tad klienta pusē drukā  PDF piemēram kautkādā remote pimontētā mapītē, vai arī iekopē ar roku PDFus ftp,ftp ... vienalga. Offisa pusē skriptels, kas lasa PDFus no mapes un drukā, tur gan protams jāskatās ja beidzies papīrs tad gaidautt... , bet pieļauju, ka baigajam kosmosam saskriptēt tādu nevajadzētu būt.

Edited by spameris
  • Patīk 1
Pirms 32 minūtēm , mickys teica:

no HP mājas lapas - following features are no longer available

noteikti ir kādi iemesli, kāpēc gan Google, gan HP apstādinājuši savus "cloud printing" servisus, bet nu laikā, kad attālināties ir pat uzstājīga prasība...

ok, tur ir arī trešo vai ceturto pušu pārvaldīts Cisco VPN risinājums, jāmēģina salabot tas, jo pagaidām tas printerus kaut kā neredz

p.s.

@mickys lapa gan jau ir apmēram šī:

https://support.hp.com/lv-en/document/c05211712

kur mans printeris nav sarakstā un tur stāstīts, ka nevarot updeitot firmware jauniem sertifikātiem, jo maz atmiņas, manam visai svaiga firmware un paša sertifikāts:

CN: HP LaserJet 600 M601 []

Validity Not Before: 10/26/2020, Not After:10/26/2025

bet nu kopumā - purvam aukas

Edited by ieleja
AndrisBB

Uztaisi emaila dresi kur tos pdf sūtīt un skripts uz datora ofisā kā saņem emailu, tā izdrukā. 

Stundas darbs?

Nu varbūt kādas 4, lai daudzmaz jēdzīgi notestētu.

• Atbalstu 1
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Stundas darbs?

printeris ir tīkla, vienmēr ir ieslēgts tikai mans Linux serveris, drukājamie faili būs Excel palagi, tai virzienā varbūt arī rakšu, bet baidos, ka man kā neģēnijam paies vismaz 1,1 stunda

AndrisBB

Pilns internets ar tutoriāļiem kā ar Pitonu izlasīt emailus un saglabāt pielikumus. Tam itkā ilgu laiku nevajadzētu aizņemt, pa stundu, divām ganjau tiktu galā.

Var jau rakstīt kodu no Pitona un drukāt tādā veidā, bet nu ja defaultais printers ir iestatīts, tad vieglāk no Pitona izsaukt komandrindu:

lp fails.pdf

Tiko pārbaudiju, strādā ok. Nezinu kā tur ar exeļiem, ganjau jāpaeksperimentē mazliet.

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Pilns internets ar tutoriāļiem kā ar Pitonu izlasīt emailus un saglabāt pielikumus. Tam itkā ilgu laiku nevajadzētu aizņemt, pa stundu, divām ganjau tiktu galā.

Var jau rakstīt kodu no Pitona un drukāt tādā veidā, bet nu ja defaultais printers ir iestatīts, tad vieglāk no Pitona izsaukt komandrindu:

lp fails.pdf

Tiko pārbaudiju, strādā ok. Nezinu kā tur ar exeļiem, ganjau jāpaeksperimentē mazliet.

tos ekseļus jau es vismaz prasītu lai drukā kā pdfus klienta pusē. Man fīlings ka tur var būt visādi pārsteigumi ar xlsx pa tiešo.

AndrisBB

Varbūt pat drīzāk taisītu kā divus skriptus - vienu kurš lasa emailus un novelk failus kautkādā folderī, un otru kurš ik pa laikam nočeko folderi un izdrukā. Ja izdevās izdrukāt, tad izdzēš vai pārvieto kur citur.

Ja negribas neko kodēt, tad ThunderBird var saglabāt failu automātiski

https://addons.thunderbird.net/en-US/thunderbird/addon/filtaquilla/

Un automātiski var tikt arī izdrukāts. Tik uztaisi .service failu kurš restartējas, ja nokaras.

https://askubuntu.com/questions/675195/how-to-print-pdf-files-automatically-from-a-directory

Edited by AndrisBB

paldies par idejām

tos .XLSX veido kompānijas darbinieks, var visu ko pieprasīt, bet mūsu kopējā politika ir sadarbība, nevis kategoriskums

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

planšetes

tas tomēr ir ražošanas cehs, papīru var sašmucēt, piespraust kur vajag u.c.

man citā cehā ir GETAC planšetes, pat tādas izbeidzas pat saudzīgās dāmu rokās

• Atbalstu 1
pirms 2 stundām , ieleja teica:

sadarbība, nevis kategoriskums

Kā tas ir? User vulgaris, kuram daži klikšķi vairāk ir traģēdija, mācīs sisadminu?

P.S. Nekas personīgs, tikai interese.

Pirms 17 minūtēm , Guncha teica:

Kā tas ir?

skaidrs, ka katrā no mums dzīvo

https://en.wikipedia.org/wiki/Bastard_Operator_From_Hell

bet!

jo sarežģītāka procedūra, jo lielāka iespēja kļūdīties, katrs front office knariņš var izaugt līdz reģionālam bosam, man patīk, ka visi mani mīl, nevis kā no arbūza, no kura visi mīž (u.t.t.)

p.s.

un es jau neapgalvoju, ka beigās nebūs .PDF, pagaidām pamēģināšu saprast, kāpēc 3. puses veidotais Cisco VPN nesaliek visas 'routes', lai no Windows 10 printeris būtu pieejams atālināti

nav nekāds kategoriskums, man tik aizdomas, ka tādi linux konsoles tūļi diezko kvalitatīvi nemācēs pārvērst drukājamā "attēlā" xlsx failu vēl iespējams ar visādiem grafikiem, printing area, pareizajiem fontiem, un kādu tur vēl drazu tajā xlsx var dabūt iekšā. 

ak jā un jau jau iespējams taisi ar to email, tiem pdf printerim manuprāt jau diezgan ērti uzreiz sūtīt uz adresi.

Edited by spameris

nu jā, tāpēc mani sākotnēji vilināja tas printerī iedzimtais serviss, kas saņem e-pastu ar pielikumu (.xlsx, .docx, .jpg, .png, .pdf) un izdrukā to, bet nu pamēģināt neizdevās, var jau būt, ka tas nemaz nestrādā tik labi

.PDFiem jau arī mēdz būt visāda laža, bet nu tas katru reizi individuāli (nu kaut vai SEBa kontu izraksta .PDFi)

• Kādas šausmas! 1
Pirms 14 minūtēm , ieleja teica:

nu jā, tāpēc mani sākotnēji vilināja tas printerī iedzimtais serviss

Cik es zinu tu arī esi Synologic fans, vai tad tur nav tāda servisa, noteikti ka ir! Nopērc lēto dzelzi darbā un būs tev pilna laime!

Sistēmas ir jātaisa tādas lai nākošais pionieris, kas atnāk, saprot un var labot! Bez tas ir ļoti nepopulāri :biggrin:

• Patīk 1
Pirms 7 minūtēm , jema teica:

tas ir ļoti nepopulāri

tu pats te nestāstīji par veco ebreju advokātu un viņa dēlu, kas atrisināja klienta juridisko problēmu nedēļas laikā, ko viņa tēvs bija risinājis 30 gadus?

• Haha 1

Tad liec FileZila, ka mapē atnāk uz izdruku, pat skripti nebūs jāraksta :biggrin:

AndrisBB

Vaitad es teicu ka mans variants ir vienīgais? Doma jau tāda ka no offisa vieglāk aizsūtīt failu caur epastu.

Tas pats arī otrā galā, ja kautkas pēkšņi nedarbijas, tad atver epastu un izdrukā manuāli no turienes.

Edited by AndrisBB

Nu nezinu, mūsdienās visiem lielajiem jau visiem ir office365, līdz ar to ir one drive, share, team, skype, dokumentu aprite ir tik viegla un ātra, ka pat runāt nav jēgas! Mums ir uz katru USER licenci 5 iekārtas, liec visus māja kopjus 365, kamēr strādā firmā, par tevi maksā! Nerunājot par to ka viss notiek super sinhro!

Un jā, ārī 365 WEB beidzot ir krutā līmenī!

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

iedomāties vienkāršāku metodi par to ko es piedāvāju

nū...

vismaz divas, kas diemžēl nestrādā:

- caur VPN, kur darbinieks drukā uz to pašu printeri, kas viņam pieejams ofisā,

- aizsūta e-pastu ar dokumentu pa taisno uz printeri

Neesi mēģinājis piereģistrēties un paskatīties tajā jaunajā HP mobile printing saitā hpeprint.com  hpsmart.com? Man vienu nakti OfficeJet krievu valodā izdrukāja
Pozdravljaem! Vaš printer teperj podključon k Internetu....

Bļa, domāju kāds uzhakojis. Izrādās HP to ePrint nonesuši/pārnesuši. Jaunā adrese riktīgs bezsakars iepriekšējās vietā, kaut kādi norādītie linki nestrādāja, piereģistrēties īsti nevarēju, jo tur kaut kāds vienreizējs pieteikšanās kods jāizdrukā (kuru man printeris neizdrukāja). Nebija laika un vajadzības čakarēties. Atslēdzu to servisu pagaidām. 

Edited by ArnisR
  • Atbalstu 1