Jump to content

Ko jūs domājat par elektromobiļiem?


 Share

Recommended Posts

Pirms 18 minūtēm , Zin... teica:

Arteon shooting brake? 

 

Es jau pirmstam domāju ka tu pieminēsi.

Bet man viņš kaukā vēl vairāk nepatīk kā liftbaks, kautkad senāk jau par šo runājām. Plus pārāk liels un arī ārpus budžeta ko vēlētos iztērēt. Budžets kautkur starp 16 - 18k, atkarībā no tā cik dabūšu par esošo, plus cik līdz pirkšanas brīdim būšu iekrājis, mēnesī atlieku auto budžetā £300, pa apmēram 4 gadiem jau būs iekrājies, krītu negribās ņemt.

 

Pirmstam bij doma par liftbaku, bet tagad jau kautkā esu nobriedis par Shooting Brake, varbūt jau vēlāk būšu ar mieru par "pilnu" universāli. Gribās lai var normāli ielikt vismaz 2 velo un vēl visādus pričendāļus brīvdienām. Pagaidām vedāju uz jumta, bet nu kad brauc virs 70mph, tad ir kā ir, pilnīgi velk uz vienu pusi, kā arī nekur auto atstāt nevar, ja nebribas palikt bez velo utt.  

Tik tā arī neesu neko nopircis, braucu arī tik maz ar visu Covidu, ka laikam nav jēgas vispār kautko pirkt. Pa šo gadu knapi 3k sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad īsti citu variantu vairs nav, pārāk specifiska auto forma 😁

 

BMW 3 gt vai varbūt kāds audi a5 sportback. 

 

Varbut kāda mazda vēl ko līdzīgu ražo 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Pārējais viss ir standarts - zobene, bremžu diski un kluči

Tos es arī kautkad vararas vidū monainiju, kad servisi bij vaļā, jo kā reiz 5 gadi un 44k, domāju ka drošāk nomainīt. Pa zobeni + ūdens pumpi vien £550. Bet nobraukts no nomaiņas brīža knapi 1k, žel pārdot :D

 

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Nu tad īsti citu variantu vairs nav, pārāk specifiska auto forma 😁

 

Nu citi varianti ir Oktāvija vai Leons universāļi. Tik abi pavisam jauni, manā cenu diapazonā sāks ganjau parādīties tik pēc kāda gada. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...