Jump to content

Laptop atsvaidzināšana


edzya
 Share

Recommended Posts

OneGaming
Just now, AndrisBB teica:

 

Nav man Windows, bet Linux. 

VS Code pilnīgi mierīgi norij 600mb - 2GB katra instance. Ja man kādas 5 - 10 attvērtas, plus Chrome ar ntajiem tabiem, plus citas lietas, tad VS Code sāk frīzot un paliek lēns.

Es biju domājis tam čalim kurš iesāka tēmu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Datoram nav ne vainas un gan jau nav tik slikti, kaa domaa. Starp citu par RAM, musdienas mazakais cik butu jabut RAM, lai darbinatu optimali sistemu vismaz sakot 8Gb. Runajot par razhotaja noradito maximalo RAM, pats esmu saskaries, ka datora razhotajs ir noradijis 24Gb, bet noriskeju un ari teorija piepildijas dators darbojas ar 40Gb RAM. Vari vel pacelt jaudu laptopam, nomainot CPU uz i7.

No HP rokasgramatas, 97 lapas.

---

2670QM, 2.2-GHz (turbo up to 3.1-GHz) processor with 6-MB L3 cache

 

2630QM, 2.00-GHz (turbo up to 2.90) processor with 6-MB L3 cache Intel Core i7 processor, Dual Core

2620M, 2.7-GHz (turbo up to 3.4-GHz) processor with 4-MB L3 cache

---

Ja nemaldos var ari uzlikt 3aas paaudzes CPU, jo viens sockets. Ieliec normalu SSD, kas speej tureet normaali aatrumu, tik neminos vai tam ir Sata II vai Sata II.

Labots - INTRASERVERNET
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 5 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Datoram nav ne vainas un gan jau nav tik slikti, kaa domaa. Starp citu par RAM, musdienas mazakais cik butu jabut RAM, lai darbinatu optimali sistemu vismaz sakot 8Gb. Runajot par razhotaja noradito maximalo RAM, pats esmu saskaries, ka datora razhotajs ir noradijis 24Gb, bet noriskeju un ari teorija piepildijas dators darbojas ar 40Gb RAM. Vari vel pacelt jaudu laptopam, nomainot CPU uz i7.

No HP rokasgramatas, 97 lapas.

---

2670QM, 2.2-GHz (turbo up to 3.1-GHz) processor with 6-MB L3 cache

 

2630QM, 2.00-GHz (turbo up to 2.90) processor with 6-MB L3 cache Intel Core i7 processor, Dual Core

2620M, 2.7-GHz (turbo up to 3.4-GHz) processor with 4-MB L3 cache

---

Ja nemaldos var ari uzlikt 3aas paaudzes CPU, jo viens sockets. Ieliec normalu SSD, kas speej tureet normaali aatrumu, tik neminos vai tam ir Sata II vai Sata II.

Es arī tā domāju.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas win10 tur dzīvo jau kādu ilgāku laiku vispirms ieteiktu izravēt no startup servisiem un programmām visu lieku šņagu (cerams visa bezjēdzīgā bloatware, ko hp tur rūpnīcā ir salicis, ir jau sen izravēta?), tad uzlikt kaut kādu spybot antibeacon vai tamlīdzīgo, un beigās pielikt vēl 4GB ram, un tā kaste būs pārvērtusies līdz nepazīšanai. Ir vēl visādi sīkumi, bet nu tie ātrumu vairs diži nemainīs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...