Jump to content

MAG vai Formuler Z8, darbinat Smart STB.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Labs rits biedriem. Ir nepiecieshama kaste, kas darbina nativi, vai loti labi emulacija. Ja pareizi saprotu, tad MAG tas darbojas natvivi, vinju pashu laikam izstradats, parejas Android, nonAndroid kastes izmanto emuSTB. Svarigi lai uz kastes darbojas, bez aizkeres, gan ari tiktu atjauninata Smart STB programma, sistema vienalga kas. Tiem kas lieto Smart STB jusu ieteikumi. Ir divi varianti MAG vai Formuler Z8. 

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Raspberry Pi 4 ar androīdu?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaut ari banans, bet lai darbina loti labi, bez bremzes Smart STB un, protams obligati pults nepiecieshama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
INTRASERVERNET

Sveiciens visiem veelreiz. Ar IPTV viss ir labak neka biju domajis un esmu apmierinats ar pirkumu, bet ir jautajums, vai ir iespejams pieslegt ierici, kas ieraksta ta brizha translaciju vai no arhiva? Taatad to ierici velos pieslegt pie Mag caur HDMI un no ta izejoshais HDMI uz TV. (Protams, ja tas ir iespejams. Ieprieksh pateicos. Lugums noradiet linku uz ierici vai nu razhotaju un modeli. Jo es nevelos eksperimentet.

Link to comment
Share on other sites

Tieši mans jautājums, kā autoram. Vispār ir kāds veids kā uz Androīdkastes ierakstīt pārraides, teiksim no kādas IPTV aplikācijas? Līdzīgi, kā ar sat dekoderiem.

Youtubā viens iesaka izmantot Du Recorder aplikāciju, bet neesmu vēl notestējis.

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Sveiciens visiem veelreiz. Ar IPTV viss ir labak neka biju domajis un esmu apmierinats ar pirkumu, bet ir jautajums, vai ir iespejams pieslegt ierici, kas ieraksta ta brizha translaciju vai no arhiva? Taatad to ierici velos pieslegt pie Mag caur HDMI un no ta izejoshais HDMI uz TV. (Protams, ja tas ir iespejams. Ieprieksh pateicos. Lugums noradiet linku uz ierici vai nu razhotaju un modeli. Jo es nevelos eksperimentet.

Hmm, negribu samelot, nezinu kā ir tagad - bet agrāk (MAG250) pati kaste ļāva ierakstīt pievienojot USB flešku. Šī opcija neapmierina?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hmm, tad man jaatrod, kur ir shada iespeja ierakstit uz Mag254. Bet nu kaut ka nedomaju, ka uz USB var ierakstit, kaut kaa USB 2.0 atrums nebus par lenu?

@base7 ta nav Android kaste. Un android programmas uz vinja palaist nevar.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Update. Taatad pameginaju iebuveto ieraksta iespeju, diemzhel ir kanali, kurus nelauj ierakstit. Bus nepiecieshama, ierice papildus ierakstu veiksanai.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...