Jump to content

Philips 43PUS6501/12 melns ekrāns ar skaņu. Lūdzu, iesakiet normālu servisa centru vai speciālistu.


wonderland
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kā jau mūsdienās ierasts, garantija beidzās iekārtas sāk plīst. Televizoram vienu dienu vienkārši pazuda bilde, skaņa fonā ir. TV nav saņēmis nekādu mehānisku triecienu, vienkārši beidza strādāt. Nekad dzīvē neesmu saskāries ar saplīsušu televizoru, tāpēc gribēju palūgt, lai padalaties ar kādu labu kantori vai meistaru, kurš varētu palīdzēt par adekvātu samaksu.
Un ja esat saskāries ar līdzīgu problēmu, varbūt ir kādas prognozes?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Es varu atpirkt par 15eur :) (nopietni!)

Beidzas apgaismojuma komponents/komponenti, var samainīt beigto vienu/vairākus, bet var nodarboties dienu/nedēļu/mēnesi/gadu. Pareizāk ir mainīt visu apgaismojumu, bet tikai apgaismojums var maksāt līz 100eur + vēl darbs līdz 50eur.

Cik tagad ņem par remontu, samainot tikai beigtos?

Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar šiem, pašam ir laba pieredze, bet jā - atkarībā no problēmas, izmaksas var būt ne visai patīkamas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kaut_kaads said:

Pareizāk ir mainīt visu apgaismojumu

 

Led panelim, pie pilnīgi melnas bildes, nopietni?

Edit: raiviic ieteiktais ir legit un sakarīgs serviss

Labots - noname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wonderland

Paldies par info! Pirms šī raksta parakņājos pa internetu, zinu, ka izmaksas bieži vien var būt tik augstas, ka remonts vairs nav racionāls risinājums. Nekad vairs nepirkšu Phillips, pirmais televizors manā dzīvē ar tik īsu mūžu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wonderland

Top tier padoms, paldies! Es neesmu pieradis pie tā, ka tehnika beidz strādāt pēc garantijas, philips un razer ir divi uzņēmumi no kuriem vairs neko nepirkšu.

Labots - wonderland
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , wonderland teica:

philips un razer

Hmm, viens gadījums ir iemesls 100 procentīgai pārliecībai? Good..

Viens Philips pie sienas jau 12 gadus karājas, kā nemirst, tā nemirst. Pat nevaru sagaidīt to nelaimīgo dienu..;(

JVC gan tika nepasen iepirkts, un neprognozējami raustas jau kopš tās dienas, kad no veikala iznesu. Aizgāju uz bodi uzjautāt - vai ir jēga stiept uz garantiju, teica, ka diez vai. Jo ja slēdziena brīdī tas tomēr neraustīsies, tad atdos tādu pašu atpakaļ. Tā nu nav sanākusi luste uz to iespringt, jo to aparātu skatās mana māte, un viņai nervu sistēma stipri stabilāka par manējo, un īpaši neiespringst.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , uldii12345 teica:

Vienkārši laiks vismaz 50collu tv 😀

Tu ko, tad jau brilles ar labiem + arī komplektā jāņem. Savādāk te mūsējie saredzēt pikseli nevar.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

wonderland
Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

Hmm, viens gadījums ir iemesls 100 procentīgai pārliecībai? Good..

Viens Philips pie sienas jau 12 gadus karājas, kā nemirst, tā nemirst. Pat nevaru sagaidīt to nelaimīgo dienu..;(

JVC gan tika nepasen iepirkts, un neprognozējami raustas jau kopš tās dienas, kad no veikala iznesu. Aizgāju uz bodi uzjautāt - vai ir jēga stiept uz garantiju, teica, ka diez vai. Jo ja slēdziena brīdī tas tomēr neraustīsies, tad atdos tādu pašu atpakaļ. Tā nu nav sanākusi luste uz to iespringt, jo to aparātu skatās mana māte, un viņai nervu sistēma stipri stabilāka par manējo, un īpaši neiespringst.

Philips - pirms atvēru tēmu meklēju potenciālo problēmu un risinājumu, ja redzu, ka daudziem cilvēkiem ir līdzīgas problēmas, tad jau tas vairs nebūs viens gadījums.


Razer - ja ebay varu atrast 5 dolāru sūdu (kas ir pārdots desmitiem tūkstošu reižu), lai salabotu savu samērā dārgo peli, kurai scroll wheels beidz darboties pāris mēnešus pēc garantijas, tad pieņemu, ka uzņēmumam neinteresē uzlabot savus produktus, bet ir izdevīgi, ka tie plīst. Man nav pieņemami tas, ka vismaz 5 gadus vecam dizainam netiek novērsti trūkumi par labu peļņai. Forši, ka kāds sev varēja uztaisīt blakus biznesu labojot liela uzņēmuma nepilnības, bet ar "high-end" produktiem tā nevajadzētu būt.

 

Steelseries arī pievienoju sarakstam. No šādiem uzņēmumiem es neko vairs netaisos pirkt.

Corsair perifērijas iesaku visiem, mehāniskā klaviatūra izturēja pat ūdens peldi!
 

Labots - wonderland
Link to comment
Share on other sites

Ir viens 13 gadus sens 20" filipss, burtiski izvilkts no misenes, neko, pēc kondensatoru nomaiņas baroklī strādā joprojām. Razer savukārt ir pavisam cits temats, arī lodžiteham mēdz izbeigties mikroslēdži, un ne jau dēļ nolietojuma bet tāpēc ka pagadījusies sūdīga omron partija...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , wonderland teica:

No šādiem uzņēmumiem es neko vairs netaisos pirkt.

Cerams ka viņi pārdzīvos šādu zaudējumu.:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

wonderland
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Cerams ka viņi pārdzīvos šādu zaudējumu.:biggrin:

Varēji izdomāt oriģinālāku sarkasmu, šis tāds diezgan nolietots.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , wonderland teica:

Nekad vairs nepirkšu Phillips, pirmais televizors manā dzīvē ar tik īsu mūžu...

Japiekrit par visiem 100%. Ari bija nepatikama pieredze ar so marku. Vienigais televizors kuru ir nacies vest garantijas remonta, delj ta ka iesledzas ar skanu bet attela nebija. Pec garantijas beigam atkal tas pats paradijas, sataisija pa 90 eur. Un neilgi pec tam saka paradities melnas stripas apmeram 1 piksela platuma ekrana vidu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Turklāt melna bilde nozīmē vai nu matrica izbeigusies (ko filipss pats neražo, bet visticamāk kāds lg vai tamlīdzīgais), vai baroklis, ko arī fīlipss neražo bet kaut kāda delta vai sūdīgāks ķīniets...

Link to comment
Share on other sites

wonderland
Pirms 2 minūtēm , noname teica:

Turklāt melna bilde nozīmē vai nu matrica izbeigusies (ko filipss pats neražo, bet visticamāk kāds lg vai tamlīdzīgais), vai baroklis, ko arī fīlipss neražo bet kaut kāda delta vai sūdīgāks ķīniets...

Eh, mūsdienas. Kādreiz televizori strādāja 10 gadus, uz tiem varēja izgāst dusmas, tie krita uz zemes un tā pat strādāja.

Labots - wonderland
Link to comment
Share on other sites

Paši vien esam pie tā vainīgi, gribam arvien lielāku un vairāk megagigapikseļiem, un lētāku kā pirms 15 gadiem par tādu pašu 20". Tam manam antīkajam krāmam btw kāreiz ļoti cienījams delta baroklis iekšā, šodien tādus neviens vairs neliek, ja nu vienīgi kādi premium brendi...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

wonderland
Pirms 10 minūtēm , Müller teica:

Japiekrit par visiem 100%. Ari bija nepatikama pieredze ar so marku. Vienigais televizors kuru ir nacies vest garantijas remonta, delj ta ka iesledzas ar skanu bet attela nebija. Pec garantijas beigam atkal tas pats paradijas, sataisija pa 90 eur. Un neilgi pec tam saka paradities melnas stripas apmeram 1 piksela platuma ekrana vidu.

Kur tika remontēts pēc garantijas?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , wonderland teica:

Corsair perifērijas iesaku visiem, mehāniskā klaviatūra izturēja pat ūdens peldi!

Man tieši Corsair mehāniskā klaviatūra nomira pēc kāda pusgada, tākā slinkums bij čakarēties tur ar garantijām un tikuntā nepatika tas resnais vads, tad vienkārši izjaucu, lai var izmantot slēdžus citos projektos.

Tanī pašā laikā Razer laptops strādāja bez problēmām. 

Visas tās Razer,  Corsair, Steel Series utt peles, klaviatūras ir vienkārši lēti vipendroni, loģiski ka tur nav ko cerēt ka viņas ilgi ies, jo nav tam domātas. Tik cik "bērniem" paspēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , noname teica:

vai baroklis

un skaņa ir , jo tai barošana nav vajadzīga?

TS,Ieslēdz TV un paspīdini ar lukturi tuvumā uz Tv un apskaties vai matrica vispār strādā. S

avam 40" Tv led lentas mainīju pats, ar atsevišķu led lodēšanu nebija vēlēšanās čakarēties. 50 Eur Led + 0 Eur darbs. Tv bija 4 gadi.

 

Pirms 53 minūtēm , wonderland teica:

Philips - pirms atvēru tēmu meklēju potenciālo problēmu un risinājumu, ja redzu, ka daudziem cilvēkiem ir līdzīgas problēmas, tad jau tas vairs nebūs viens gadījums.

Tev ir precīzāka statistika, uz cik pārdotajiem TV ir gadījušies ar problēmu? Pēc tādas loģikas jāpērk būtu tikai kāds galīgais nepopulārais "Noname" firmas TV  , par to sūdzību nebūs , atšķirībā no Philips, Sony, LG, Samsung. :)

Link to comment
Share on other sites

Ārprāts, man viens Denon resis atteicās pēc 4 dienām, samainīja un nākamais strādā jau gadus 15. Ko man tagad padomāt par Denon? 😁

 

Tāpat man mājās ir philips tv, kas strādā jau gadus 8. Mētājas LG kas strādā gadus 12. Toties māsīcai LG nosprāga pēc 3 mēnešiem. Ko tagad padomāt? 😁

 

Pie mūsdienu ražošanas apjomiem tie brāķi tāpat būs. Strādāju veikalā, tie tv mira tāpat uz stenda atrodoties, reti, bet mira. Teiktu 1 no 50 vai pat 100. Un nekāds atšķirība, lēts LG vai 9. sērijas Sony. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Philipsiem kvalitātes problēmas bija izteiktas pirmajā gadā, kad pārgāja ķīniešu TP Vision rokās.

tagad nemaz tik bieži nedzird par kreņkiem,

bet tikpat labi, tas pateicoties tam, ka $|_||<@$ atbalsta forumu aizklapēja ciet :(

 

pasham ap Jāņiem nodsprāga Philips 49PUS7181, aizgāja bezgalīgā boot loopā,

RD serviss atbildēja, ka neremontējams.

pateicoties pagarinātajai garantijai atdabūju vismaz 689e no pirms 3 gadiem iztērētiem ~1100e

zinot to, ka pilnīgi visiem ražotājiem, tagad preces ir piedzītas garantijas termiņam

ņēmu atkal Philips, esmu Ambiligt atkarīgais, 55oled804,

protams ar pagarināto garantiju.

 

Link to comment
Share on other sites

wonderland

Labi, labi, es atvainojos, ka teicu "no phillips neko nepirkšu", tā visi saskrēja aizstāvēt, šausmas. Savas dzīves laikā esmu pircis daudz tehniku un neesmu pieradis, ka tā plīst pēc garantijas termiņa beigām. Ja maksāju maz un pērku sūdu neko negaidu un nečīkstu, ja maksāju daudz, tad gaidu, ka produkts kalpos ilgāk par garantijas termiņu.

 

 

Labots - wonderland
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar sliktu karmu plīst pēc garantijas beigām. Domājams, ka nav nekādas standarta receptes. Reiz man laptopam hdd nomira 2 nedēļas pirms garantijas beigām, samainīja, viss ok, tā teikt paveicās :) 

 

Mājās ir vecs Philips LCD TV, pārcietis zibens spērienu, pacelts no miroņiem un joprojām iet. Par šo ražotāju ir divas pretējas atsauksmes - citiem ātri nosprāgst, citiem iet gadiem. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jainit said:

un skaņa ir , jo tai barošana nav vajadzīga?

 

Nu tak apskaties pats shēmā, kam kāda barošana vajadzīga, man ir citas, noderīgākas, lietas ar ko nodarboties.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pacelšu mironi. Šodien mans superTV 37PFL9632 nešķiļas. Sensors nomirgo (ir ieslēgts), bet ne bildes ne skaņas.

Idejas? Elektronika serviss?

Link to comment
Share on other sites

Just now, KinDzaDza teica:

Gan jau ka baroklis.

ON/OFF indikators strādā. Nebūs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , M@R$$ teica:

Pacelšu mironi. Šodien mans superTV 37PFL9632 nešķiļas. Sensors nomirgo (ir ieslēgts), bet ne bildes ne skaņas.

Idejas? Elektronika serviss?

Pirmais ko darīt - izraut no rozetes un iespraust pēc brīža. Ja nelīdz, tad var mēģināt divus variantus - googlēt pēc pazīmēm (ja nu plaši izplatīta vaina) vai arī meklēt artefaktus - uzpūstus kondiķus utt.. Pēc tam vai nu iedziļināšanās shēmā ar testeri vai arī serviss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , M@R$$ teica:

varianti ? Alfa bao?

Tam TV tak gandrīz 15 gadu. Bao visdrīzāk

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Boņs teica:

Pirmais ko darīt - izraut no rozetes un iespraust pēc brīža. Ja nelīdz, tad var mēģināt divus variantus - googlēt pēc pazīmēm (ja nu plaši izplatīta vaina) vai arī meklēt artefaktus - uzpūstus kondiķus utt.. Pēc tam vai nu iedziļināšanās shēmā ar testeri vai arī serviss.

Rozeti jau izrāvu, nemostas.

Par kondiškām neesmu tāds eksperts, mosh līdz elektronikai jāaiztiepj :)

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Tam TV tak gandrīz 15 gadu. Bao visdrīzāk

Šis variants jau ir vienmēr pastāv :D 

Nu ok tēmu varam slēgt.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...