Jump to content

Pārdod BOSE 700 ausis.


Exiic

Recommended Posts

Tirgoju ļoti maz lietotas Bose 700 austiņas.
Krāsa - Melna, Komplektācijā, Ausis, 2.5mm uz 3.5mm jack kabelis, futrālis un type-c kabelis. 
Cena - 150€, bet došu iespēju mazliet pakaulēties.
Garantija nav, došu nedēļu moneyback.

PM.
 

Labots - Exiic
Link to comment
  • 3 weeks later...
INTRASERVERNET

Doma bija panjemt ka davanu meitai. Dazhi te spriezh pec sevis. Un vienmer ja izdomasi pardot, tad ja bus iepakojums cena pakapsies.

  • Patīk 1
Link to comment

Tā kastu glabāšana ir vien varen nepateicīga lieta, aizņem daudz vietas un faktiski nekad nav bijusi vajadzība pēc tām kastēm un pēc kāda gada vai diviem izmet tāpat.

Bet tad pienāk diena, kad izdomā ebayā pārdot monitoru un tā kaste būtu bijusi noderīga tīri, lai normāli varētu sapakot uz aizsūtīt. Mēģināju iepakot dell u3415w un čakars lielāks nekā jēga. Beigās nācās pārdot kā "pick-up only".

Sīkākām lietām gan neredzu jēgu tās kastes turēt un parasti izmetu. 

 

 

Link to comment
Pirms 35 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Doma bija panjemt ka davanu meitai.

Tici  man, meitai tas iepakojums pie ķepas. 

Pirms 36 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Dazhi te spriezh pec sevis

 neesmu tendēts uz tādām lietām.

Link to comment
Pirms 42 minūtēm , AndrisBB teica:

neredzu jēgu tās kastes turēt un parasti izmetu

Es gan visas krāmēju bēniņos, reizēm noder. Parasti tās ir reizes, kad savajagās pārdot

Link to comment

Rokasgrāmatas un kastes ir vērtīgas seniem aparātiem, ko sen vairs neražo. Tām tad ir antikvariāta vērtība, kas pierāda mantas autentiskumu, ražošanas gadu, vietu utt. Bet ne jau BOSE ausīm.

Link to comment
INTRASERVERNET

Nezinu, varbut vaina ir mani, bet es vienmer censhos pirkt nevainojama stavokli un ar iepakojumu, protams ja ir ljoti labs piedavajums, un prieksh sevis, tad ari bez iepakojuma panjemu. Bet davanu nedavinasi iznjemtu no iepakojuma. Bernam tas ir tomer vesels process un prieks, jaunu izpakot. Interesanti, ko neraud shaadi, ka kads pardod programmaturu tikai produkta atslegu?

  • Patīk 1
Link to comment

Nav bijusi problēma neko pārdot bez iepakojumiem, cenu arī neizskatās ka būtu ietekmējis. Ja ir kur turēt, kā @ivo saka - bēniņos, tad jau var krāt tos iepakojumus.

Kautkam lielam un neregulāras formas, gan ķēpa pēctam pārpakot, ja nav to kartonu/putuplastu.

Link to comment

Man arī patīk, ka pērkot kaut lietotu preci tā ir orģinālajā iepakojumā. Un pēc tam pašam to izmest 🤗👍 Tad ir sajūtas tuvākas tādām kā veikalā kaut ko labu nopērkot, nevis kad vienkārši nodota nevajadzīga lieta no rokas rokā 🤭😝

Link to comment
POISONBOY
Pirms 56 minūtēm , tasIes teica:

Man arī patīk, ka pērkot kaut lietotu preci tā ir orģinālajā iepakojumā. Un pēc tam pašam to izmest 🤗👍 Tad ir sajūtas tuvākas tādām kā veikalā kaut ko labu nopērkot, nevis kad vienkārši nodota nevajadzīga lieta no rokas rokā 🤭😝

Kapēc jāmet ārā? Es saprotu tur milzīgas kastes no korpusiem, monitoriem, bet nelielās no vga, mb, ausīm vienmēr saglabāju, ar visiem sīkumiem. Pēc tam gan pārdot ērtāk, gan vienkārši, kaut ko kolekcijai atstāt, pēc gadiem nostaļģija, izvilkt no kastes :D
Es piemēram , ja ir izvēle starp diviem identiskiem produktiem par līdzīgu summu, vienmēr paņemšu to, kuram būs iepakojums u/c herņa klāt. Sanāk ar nedaudz, bet ietaupīt pasaules piemēslošanu.

Labots - POISONBOY
Link to comment
pirms 21 stundām , POISONBOY teica:

Kapēc jāmet ārā? Es saprotu tur milzīgas kastes no korpusiem, monitoriem, bet nelielās no vga, mb, ausīm vienmēr saglabāju, ar visiem sīkumiem. Pēc tam gan pārdot ērtāk, gan vienkārši, kaut ko kolekcijai atstāt, pēc gadiem nostaļģija, izvilkt no kastes :D
Es piemēram , ja ir izvēle starp diviem identiskiem produktiem par līdzīgu summu, vienmēr paņemšu to, kuram būs iepakojums u/c herņa klāt. Sanāk ar nedaudz, bet ietaupīt pasaules piemēslošanu.

Ne uzreiz tiek izmests, man ir daudz kas saglabāts, ļoti daudz, bet nopērkot jaunu lietu, iepakojumu liekot skapī nereti sanāk, ka no kaut kā jāatbrīvojas, lai jaunajam sanāk vietas :D

Link to comment
POISONBOY
pirms 19 stundām , tasIes teica:

Ne uzreiz tiek izmests, man ir daudz kas saglabāts, ļoti daudz, bet nopērkot jaunu lietu, iepakojumu liekot skapī nereti sanāk, ka no kaut kā jāatbrīvojas, lai jaunajam sanāk vietas :D

jā, tā diemžēl man arī ir, dzīvoklī nav tik daudz vietas, nav bēniņu vai pagraba kā privātmājā. Ehhh, visādi labumi būtu saglabāti no bērnbīas, jaunības, vecie 286 un 486 pc, žurnāli, pieraksti utt. u.c. hlami

Link to comment

nez es nekad neko nepērku ar domu  pārdot tālāk - tapēc loģiski visus iepakojumus metu ārā..ok pulksteņiem kastes atstāju, ja tās ir nopietnas nevis mazi plastmasas iepakojumi. Ja glabātu visus iepakojumus un putuplastus no tiem būtu traki.  nē nu citi pako pultis plēvēs, neplēš reklāmas uzlīmes, aizsarg plēves  no tv, foto nost ...ut.t.

  • Patīk 1
Link to comment

Es vienreiz biju paņēmu Garminu no viena radinieka un noplēšu aizsargplēvi no ekrāna, pēctam biju ienaidnieks uz ilgu laiku :D

  • Haha 3
Link to comment

Tur nu nav nekā smieklīga, ja runājam par principu, nevis plēvi. Es arī neciešu, ja man atgriež aizlienētu mantu citādā izskatā vai ar jebkādām veiktām izmaiņām.

  • Patīk 2
Link to comment

Mums, vēl vecos padlabumus redzējušiem, tā plēve, kā mierinājums. kamēr plēve vesela, tikmēr ekrančiks vesels. A vot ar tām reklāmsuzlīmēm uz visām malām gan nevaig aizgulēties. Man gadījās ar vienu moni, ka noplēšot pēc ilgāka laika uz sāniem paliek normāli nost nedabūjamas līmes pēdas.

Link to comment

Esmu redzējis kad uz monitora malas ir uzlīme kas aizsedz ekrāna stūri. Un cilvēks ilgstoši pie tāda sēž.

Nu nav reizēm cilvēkiem daudz tā prāta.

Link to comment
pirms 2 stundām , ridao teica:

Tur nu nav nekā smieklīga, ja runājam par principu, nevis plēvi.

Es jau vairs neatceros kapēc es to plēvi noplēsu, visdrīzāk traucēja, jau tāda pusatlipusi bij, ka neko tolkam redzēt nevarēja, nemaz nerunājot par tačskrīna darbošanos.

Noplēsu un viss, nemaz nepiedomājot ka kādam tas var likties svarīgi.

 

Bet nu jā, tā bij pasaules lielākā problēma, kad tas tika atklāts :D Būtu zinājas ganjau neplēstu, vismaz lai nebūtu pēctam jāklausās bezgalīgā gaudošana.

 

Link to comment
INTRASERVERNET

Es glabaju iepakojumu, vismaz uz to laiku, kamer ir garantija. Pec garantijas, ja nepardodu, tad metu aaraa. Bet vispar es esmu no tiem kas censhas lietot saaudziigi. Piemeram telefonu es turu vacinjaa un uzlimeju aizsargstiklu. Velas mashinai tas uzlimes, kas naak neesu noplesis un man netraucee. Trauku mazgajamai mashinai naak nenoplesta plevite paari virsmai un netraucee.

Link to comment
pirms 18 stundām , osscar teica:

nez es nekad neko nepērku ar domu  pārdot tālāk - tapēc loģiski visus iepakojumus metu ārā..ok pulksteņiem kastes atstāju, ja tās ir nopietnas nevis mazi plastmasas iepakojumi. Ja glabātu visus iepakojumus un putuplastus no tiem būtu traki.  nē nu citi pako pultis plēvēs, neplēš reklāmas uzlīmes, aizsarg plēves  no tv, foto nost ...ut.t.

Kādam ir gadījies nopirkt Audi 80 ar oriģinālo airbaga uzlīmi uz paneļa..?

Link to comment
  • 7 months later...
pirms 3 stundām , Exiic teica:

Ir vēl 2 gab. Vienas melnas, vienas sudraba.

Cena 100Eur gabalā. :)

tu zodz viņas? 😁

Link to comment
  • Exiic locked un unlocked this tēmaa
  • Exiic locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...