Jump to content

Kameru izvēle .


lifefromelvis
 Share

Recommended Posts

Sveiki , 

 

Vajadzīgs neliels padoms kameru izvēlēšanai jo nolēmu mainīt visas savas vecās analoga kameras uz IP kamerām.

Šobrīd stāv šāds DVR . 
Jūs varētu ieteikt labas kvalitātes kameras (tikai Dahua un cenu diapazonā no 50 līdz 90€) lai varētu redzēt apkārt mājas teritoriju gan dienas un nakts laikā ( ir apkārt teritorijai prožektori , nav galīgi tumšs ) Kā arī , lai nebūtu ar aizkavēšanām , ķip vēlams realtime attēlu . 
Esmu vērsies vietējā kompānijā , viņi piedāvāja šādus variantus . pirmais un otrais

 

gribētos uzklausīt jūsu ieteikumus .

pielikumā pieliku bildi no vecās analoga kameras , bet nevaru atrast to internetā . varbūt kādam sanāks vai ir veids kā var atrast savādāk ? 
0BA4052A-50D6-48D6-8F39-EE014D7087EA.thumb.jpeg.8cb7efa4b17241e5da3cea1ea4aa4430.jpeg

 

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

Kolēģis vasaras sākumā laukos uzlika kkādas no Aliexpress, bija precīzi tavā budžetā. Joprojām apmierināts, viss strādā, pagājušonedēļ rādija telefonā live. Droši vien rīt uzzinātu precīzāk, kas par modeli, iekomentēšu tad. 

Link to comment
Share on other sites

Kā piemērs, ir objekts ar 6 šādām kamerām - http://drosibai.lv/product/ip-kamera-hikvision-ds-2cd1043g0-i-28mm.html

Viss ideāli, nekādu gļuku, stabīla darbība,smuka bilde.

Darbā pašam ir Dahua kameras. Teikšu...nu nepatīk man tie drapaki. Labi, nav dārgais gals, ap 120 naudiņu robezās, bet vienalga..nu tā...so...so.. Kaut kas nav. Arī komplektā Dvr ir Dahua, tas it kā strādā, bet ir ķerts reāls gļuks ar ''Motion detection'', respektīvi ieraksts tiek veikts, ja notiek kustība. Tas drapaks neko vispār neierakstīja! Vajadzēja info un bija lielas auzas.Virsū tā kā pēdēja firmw. utt., bet brīnumi ''izpeld''.

Tai pat laikā visur, kur gan pats esmu licis Hikvision gan arī jau ir bijuši gatavi objekti, nekādu tamlīdzīgi sūdzibu nav manīts. Tas tāds story iz dzīves, varbūt noder.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

paldies , ļoti noder informācija . 
kā ir ar tiem fps? jāņem vērā ?

es vienkārši biju iegādājies kameru pa 200€ un tai bija aizkavēšanās , ļoti ļoti pamanāmi ( piem cilvēks iet un viņam aizmugurē tādas krāsas velkas ) 

hikvision taču sader ar Dahua DVRiem ?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , r.ed teica:

Kolēģis vasaras sākumā laukos uzlika kkādas no Aliexpress, bija precīzi tavā budžetā. Joprojām apmierināts, viss strādā, pagājušonedēļ rādija telefonā live. Droši vien rīt uzzinātu precīzāk, kas par modeli, iekomentēšu tad. 

Šis nav uzbrauciens, bet

 

1. Cik gadu garantija ir šīm kamerām?

2. Kāds ir aptuvenais piegādes laiks?

3. Cik ērti ir pārskatīt videoarhīvu?

4. Vai pieejams P2P risinājums?

5. Ja nav pieejams P2P risinājuma, vai iekārtas firmware ir pietiekama drošs?

 

Lūdzu šeit konkurents Aliexpress ar 2 gadu garantiju, pieejamību, ērtu aplikāciju

Pirms 40 minūtēm , Net teica:

bet ir ķerts reāls gļuks ar ''Motion detection'', respektīvi ieraksts tiek veikts, ja notiek kustība. Tas drapaks neko vispār neierakstīja! Vajadzēja info un bija lielas auzas.

katram ražotājam gadās fail, varbūt kāds aizmirsa aktivizēt motion pašāi kamerai, bet tikai norādīja, ka jāraksta uz kustību

Es šobrīd maz darbojos ar kamerām, bet apkārt runā, ka HIKS ir nedaudz labāks par DAHUA. Un liekas ka UNV ir labāks par DAHUA, ja vērtējam cenās.

1 stundu atpakaļ, lifefromelvis teica:

Jūs varētu ieteikt labas kvalitātes kameras (tikai Dahua un cenu diapazonā no 50 līdz 90€)

Budžets pieticīgs. Un tavā gadījumā kombinēt XVR ar IP kamerām... Es liktu HDCVI

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

paldies par atsauksmēm !

no aliexpress viennozīmīgi nē , labāk paņemt tepat un ar garantiju :) 

HDCVI diemžēl nederēs vairs , es jau iegādājos Poe , switčus , tāpēc es vēlos iegādāties normālas kameras un visu kārtīgi salikt , lai jauno gadu satiktu mierīgi . Vienkārši esmu noskaņojies uz IP kamerām ..
man šīs vecās analoga kameras deva bildi diezgan labu tomēr , bez aizkavēšanām ,  bet gribētos jaunākas un kārtīgāk visu sistēmu saslēgt.

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos ir šāds modelis dzīvē likts. Bilde nu neko, redz, tiesa tagad vairs tādu neliktu, bet ierakstās budžetā un ar normālu NVR problēmām ar motion detect nevajadzētu būt (vismaz tajā objektā viss strādā (arī bija ierobežots budžets)).
Aliexpress ir laimes spēle, esmu redzējis samērā labas kameras (bilde ok), arī tajā pašā laikā zinu, kas gribēja pa lēto un rezultātā kamera vispār nebija dzīva.
Tiesa tās ķīniešu aplikācijas gan vienmēr fascinē, tagad topā ir hisee aplikācija ķīniešu brīnumiem kas vēl ir kaut cik jēdzīga.
 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

vīri , paldies par atsauksmēm . 
ko varētu teikt pēc manām ieteiktām kamerām ? ir vērts uzklausīt speciālistus vai tomēr ko citu apskatīt ? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , lifefromelvis teica:

ko varētu teikt pēc manām ieteiktām kamerām ?

ievērtē pats

Pirms 13 minūtēm , Ronalds teica:

Kāpēc obligāti dahua?

neesmu pats pārbaudījis, bet man saka ka uz Dahua NVR +cits ražotājs nestrādā motion detect

turpretī ar UNV NVR+ citi ražotājs viss darbojas

 

Link to comment
Share on other sites

Pašam arī prasās kādu kameru iekštelpām. Neesmu galīgi lietas kursā ar šīm novērošanas kamerām, bet vai tas 4mpix te ieteiktajām kamerām ir adekvāti? Vienkārši izklausās pamaz...

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nepatīk man tas uniview, hardware, varbūt ok, bet softs sūds. Viņam pat nav servisa ports aplikācijai, kā hik 8000, aplikācija strādā caur web portu. Lai tiktu klāt kamerai pietiek ar web pārlūku, nevajag pat speciālu softu. Var protams mainīt web portu, bet tāpat, stulbs risinājums. Ja kameras atbalsta onvif, tad motion detect parasti darbojas arī ar dažādu ražotāju kamerām un nvr. Tāpat es nepaļautos uz motion, jo nostrādās bieži. Vistabilāk ieraksts visu laiku, ja vajag, var meklēt pēc notikuma tāpat, vismaz hikam un dahua. Tagad būtu dīvaini izvēlēties starp 2Mp un 4Mp kamerām. Izvēlei būtu jābūt starp 4 Mp un 8Mp. 

Hikam ļoti labi strādā acusense, principā var izmantot perimetra apsardzei, tik zirnekļi jātīra bieži

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Pašam arī prasās kādu kameru iekštelpām. Neesmu galīgi lietas kursā ar šīm novērošanas kamerām, bet vai tas 4mpix te ieteiktajām kamerām ir adekvāti? Vienkārši izklausās pamaz...

Nu sejas un auto numurus var atpazīt.

8mp dotajā budžetā nesanāk. Bet starlight ir ļoti laba fīča ārai. Iekštelpām gan bezjēdzīga.

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

skaidrs , domāšu tad un skatīšos :) 

 

jautājums , vēl nepieciešama kamera auto numuru nolasīšanas ( redzēt auto numurus tie kuri piebrauc pie žoga ) . kkur no 15-30m attāluma . 
skatos kamerām ir focal lenght 2.7-12mm / 7mm-35mm zoom lens / 7mm-35mm motorized lens . Kāda ir atšķirība un kura labāk izpildīs manu funkciju ? 

uz ko jāņem uzmanību ? 
šis vai šis  un šāds variants tika izskatīts 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Jāsaprot vai tiešām tev to vajag. Droši vien labāk 1 vai 3 variants. Kāds tad vispār ir budžets, nekur neredzu? Lai kamera korekti redzētu numurus, tā jāorentē tikai uz to un šaurā vietā, piemēram, iebraucamais ceļš. Jāatslēdz infrasarkanais apgaismojums. Uzstādīšanas augstums ap 1m. Ja gribi kameru uzstādīt kopskatam ap 3m augstumā un pa nakti nebūs pietiekams apgaismojums, tiklīdz ieslēgsies infrasarkanais apgaismojums, no infrasarkanā apgaismojuma numuri atspīdēs un nebūs salasāmi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , lifefromelvis teica:

jautājums , vēl nepieciešama kamera auto numuru nolasīšanas ( redzēt auto numurus tie kuri piebrauc pie žoga ) . kkur no 15-30m attāluma . 

Zoom un motorizētās kameras nevajag. Ja spēj pats atpazīt numurus, arī softs spēs. Nav nekas 1m augstumā jāliek.  

Lētāk ir divas parastas kameras uz tiem 30m uzlikt nekā 1 ar zoomu. 

Ir šis lietots. 

https://www.openalpr.com/software/watchman

Strādā tiešām labi. 

 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

visu pēc kārtas , 

ir nepieciešamas 7 IP kameras , divas no tām stāvēs auto servisā , un 5 IP kameras stāvēs apkārt mājas teritorijai ( uz katru kameru budžets 50-100€ ). un vēl vienu kameru vajag pie iebrauktuves kur pie pašas iebrauktuves vienmēr spīd ielas laterna . Tā kamera stāvēs kādi 4m augstumā un attālums no kameras līdz iebrauktuvei ir 20-25m . ( uz šo vienīgo kameru budžets ir 280€ max ) 

tāpēc , gribēju noskaidrot vai tās ieteiktās kameras no videonovērošanas speciālista derēs vai viņas var aizvietot ar ko labāku . 

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tev šobrīd ir dahua XVR? Kāds modelis. Man bija dahua xvr, viņam salīdzinājumā ar NVR ir stipri apgriezts ienākošais bantwith, nezinu vai tas ir labākais variants ip sistēmai. Kāds vispār mērķis video novērošanai? 50-100 eur sanāk kameras, kas pa dienu būs daudz maz ok naktī baigi neko neredzēsi nez papildus apgaismojuma. Diez vai šobrīd ir prātīgi likt 2Mp kameras. 4m paaugstu priekš kameras, kas lasa numurus. Jebkurā gadījumā, kamēr nepamēģināsi. neuzzināsi, vai apgaismojums, būs pietiekams, lai bez infrasarkanās gaismas redzētu numurus. Ideāli būtu aiņemties no kāda kameru ar regulējamu objektīvu, tad zināsi, kādu tev vajag. Ja protams. firma, kas uzstādīs, kameras, garantē rezultāru, tad lai pēc tam čakarējas. 

@Rolands. Cilvēkam taču nevajag datubāzi ar nunuriem, ja numurs nebūs tumsā salasāms, neviens softs nepalīdzēs. Turklāt vēl jāņem verā, ka lētajām ip kamerām, stop kadrs var būt izplūdis, viena lieta ir stāvošas mašīnas, kustībā, pavisam cits. 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

šobrīd stāv šāds DVR

Mērķis lai redzētu pa dienu kas notiek apkārt teritorijā ( kas staigā , iebrauc , kur kaķis aizskrien un ar ko ) bet pa nakti lai redzētu to pašu , protams tas skaidrs ka naktī baigi neko neredzēsi kā dienā bet tomēr .. ar manām vecām varēja pat naktī kaut ko saskatīt , protams ne tālumā . 
te tādi speciālisti , ka viņiem nav funkcijas tādas kā ja nu gadījumā kamera nevarēs izpildīt funkciju tad šo preci nevarēsi atdod atpakaļ , one way pirkums .

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nekur neredzu ienākošo bandwith, bet nu cerams, ka būs ok. Tavam labāka sērija. Dīvaina tev firma, kas piedāvā kameras, bet nevar parādīt kā rādīs. Varam uzlikt, bet neko nezinam. 

Principā dienā, gan ar 2Mp, gan 4Mp redzēsi kopainu. 4Mp būs vairāk detaļu. Izvēlies pats. Naktī protams, tuvu kamerām kaut ko redzēsi. Tāpat pat ar krutākajām kamerām, ja zagļi būs maskās, ierakstā redzēsi post factum.  Rīgā ir vairāki veikali, kur var redzēt kameras dzīvajā. 

Tiešām laukos tāds izmisums, ka tik viena firma, kurā pusē tas ir, ja nav baigais noslēpums? 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

skaidrs tad .. kā ir ar tām video translācijas aizkavēšanām ? lielākai daļai kamerām tā ir?  vai jāskatās pēc fps ?

tātad , nekā labāka par tām manām ieteiktām kamerām es neatradīšu pat ja pielikot budžetā pāris desmitus eiro ?

tādas ir te Latgales pusē firmas , tieši Daugavpilī , neko neizdarīt .. 

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 55 minūtēm , lifefromelvis teica:

kā ir ar tām video translācijas aizkavēšanām ? lielākai daļai kamerām tā ir?

Aizture būs visām un vienmēr! 

Jo kameras procesoram jātiek galā ar analogā signāla (gaisma) pārveidošanu digitālā formātā un tad vēl ar saspiešanu kaut kādā formātā, lai strīms nebūtu ārprātīgos izmēros.

Tas viss prasa kaut kādu laiku.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

IP kamerām visām būs neliela aizture, tas pēc tehnoloģijas, ja tas tiešām ir būtiski, tad jāizmanto htcvi kameras. Palielam sākuma līmeņa kameras, visas rāda līdzīgi. Par parastajām kamerām, ja ar starlight budžetā neiekļaujas, ņem lētākās 4MP. Tur, kur gribi numurus, ņem ar starlight un motorizēto zūmu 2.8-13 mm. Tad vismaz būs iespēja pieregulēt objektīvu pēc vajadzības. 

Par dahua nepateikšu, neorentējos viņu nodeļos, bet ar hiku ir tā

Ap 100 eur 4mp kameras, 1043, plastmasas korpuss, nekādas analītikas, IR 30m

Ap 130 eur 2043, metāla korpuss, ir līniju šķērsošana, IR 30m

Ap 150eur    2045 metāla korpuss, analītika tādā pašā līmenī kā 2043, darfighter, analogs dahua starlight. 

Ap 165 eur    2046, tāpat kā iepriekšējā, tikaī ir laba analītika, var veidot nosacītu perimetra apsardzi. 

Ap 220eur   tāpat kā iepriekšējā, tikai IR 80m

Gan jau ar dahua līdzīgi.  Vai vajag pārmaksāt vai ņemt 1043, katra paša izvēle. Ja ir vērtīgas lietas, ko sargāt pa perimetru, es ieteiktu piemaksāt par analītiku. Par dahua nezinu, bet hikam darbojas labi, pats mājās izmantoju. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Interesanti palasīties par kamerām šajā tēmā. Ja gribu uzlikt dzīvoklī, lai redzētu, kas prombūtnes laikā tur notiek + varbūt reizē, ka signalizācija nostrādātu, vai ir vērts ņemt šo tp-link-tapo-c200

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 52 minūtēm , energys teica:

Interesanti palasīties par kamerām šajā tēmā. Ja gribu uzlikt dzīvoklī, lai redzētu, kas prombūtnes laikā tur notiek + varbūt reizē, ka signalizācija nostrādātu, vai ir vērts ņemt šo tp-link-tapo-c200

 

Diez vai tādam mērķim. Paskatīties kas notiek jā, apsardzei nē. Neparvelti apsardzei ir savi devēji

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , uldii12345 teica:

Diez vai tādam mērķim. Paskatīties kas notiek jā, apsardzei nē. Neparvelti apsardzei ir savi devēji

Nu apsardzei jau es domāju tik tā, ka uz kustību atnāk info un ierakstās dati.

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
pirms 2 stundām , uldii12345 teica:

IP kamerām visām būs neliela aizture, tas pēc tehnoloģijas, ja tas tiešām ir būtiski, tad jāizmanto htcvi kameras. Palielam sākuma līmeņa kameras, visas rāda līdzīgi. Par parastajām kamerām, ja ar starlight budžetā neiekļaujas, ņem lētākās 4MP. Tur, kur gribi numurus, ņem ar starlight un motorizēto zūmu 2.8-13 mm. Tad vismaz būs iespēja pieregulēt objektīvu pēc vajadzības. 

Par dahua nepateikšu, neorentējos viņu nodeļos, bet ar hiku ir tā

Ap 100 eur 4mp kameras, 1043, plastmasas korpuss, nekādas analītikas, IR 30m

Ap 130 eur 2043, metāla korpuss, ir līniju šķērsošana, IR 30m

Ap 150eur    2045 metāla korpuss, analītika tādā pašā līmenī kā 2043, darfighter, analogs dahua starlight. 

Ap 165 eur    2046, tāpat kā iepriekšējā, tikaī ir laba analītika, var veidot nosacītu perimetra apsardzi. 

Ap 220eur   tāpat kā iepriekšējā, tikai IR 80m

Gan jau ar dahua līdzīgi.  Vai vajag pārmaksāt vai ņemt 1043, katra paša izvēle. Ja ir vērtīgas lietas, ko sargāt pa perimetru, es ieteiktu piemaksāt par analītiku. Par dahua nezinu, bet hikam darbojas labi, pats mājās izmantoju. 

paldies , tiku pie skaidrības . 
vai varētu atsūtīt tos modeļus lai varētu salīdzināt un apskatīt ? 

un piemēram hiku kamerām nebūtu problēmas strādāt ar Dahua lasītāju ? 

Link to comment
Share on other sites

Radīt jau rādīs, bet var nebūt iespējamas dažādas funkcijas - uz kustībām ieraksts u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 8 stundām , lifefromelvis teica:

paldies , tiku pie skaidrības . 
vai varētu atsūtīt tos modeļus lai varētu salīdzināt un apskatīt ? 

un piemēram hiku kamerām nebūtu problēmas strādāt ar Dahua lasītāju ? 

Es gan arī ieteiktu baigi nemiksēt. Man, piemēram, ir hikvision nvr un dažas dahua kameras, MD darbojas, arī ptz vadība darbojas. Uz otru pusi nav mēģināts. Nav jau arī NVR tik trakās cenās, 16 kanālu ap 200eur.

Dahua nav sliktas kameras, bet nav viņiem normāla izplatītāja Latvijā, vismaz cik man zināms. Tapēc es izmantoju hiku. Pats savulaik sev saliku dahua, tagad jau daļēji pārgāju uz hiku. 

Hikam ir labs oficiālais izplatītājs ar vietējo atpalstu uz vietas bklatvija, tur vari visu info izpētīt, pamata modeļus norādīju bez burtiem, ja kas prasi. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 11 stundām , energys teica:

Nu apsardzei jau es domāju tik tā, ka uz kustību atnāk info un ierakstās dati.

Jātestē, iekšā neesmu mēģinājis, ārā no kustības ir daudz viltus trauksmes un arī nevienmēr, kad vajag nostrādā. Jāsaprot, ka kamera jau neredz kustību kā tādu, tās ir izmaiņas statiskā bildē. Apsardzes devēji darbojas uz siltuma kustību, kas ir daudz precīzāk. Tai kamerai tāds cipars, ka var mēģināt. Tik hvz kā ar drošību, personīgi es sev tādas neliktu. 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

palika gaišāka bilde par šo visu . 
vienīgi vairāk gribās noskaidrot par auto numura nolasīšanas kameru ..

vai tie 2.8-12mm motorized lens tiešām pietiks 25m attālumam ?  ir taču drošāk un labāk ja iegādāties sākot no 7mm lens? 
un vēl , ja piemēram tā kamera uzliksies tad tā strādās tikai uz mazu teritoriju ( apkārt kopumu neredzēsi bet nelielu kvadrātu ) . Ir iespējams sataisīt tā , lai varētu redzēt gan numurus , gan vairāk kopumu ? vai to tik var panākt ja uzlikt otru kameru ? 
 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , lifefromelvis teica:

Ir iespējams sataisīt tā , lai varētu redzēt gan numurus , gan vairāk kopumu ?

Tīrā matemātika. Piemet cik uz pikseli vajag mm attiecīgajā attālumā, lai varētu numuru saprast. Tad paņem cik tūkstošus mm platu pleķi gribi redzēt un sarēķini, cik simtus desmitus megapikseļu vajadzēs tādai kamerai.

 

p.s. pēc ilgiem meklējumiem esmu uzracis foršu softiņu. Ne hiks ne dahua man nepatika (nu nepatīk un viss, nekomentēšu). Uz šamā iet gan hik, gan dahua, gan visi (cik esmu mēģinājis) kloni. Vienīgais softs, kurš man patika manis minētajai unioptek zoom. Ja kādam vajag. Vai bišķi cita versija. Vīrusu nav. Tiešos linkus neatradu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

kaut kā tā

 

 

 

 

                                                                                                         5                                          

nummmmm.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 5 stundām , lifefromelvis teica:

vai tie 2.8-12mm motorized lens tiešām pietiks 25m attālumam ?

Nepietiks.

pirms 5 stundām , lifefromelvis teica:

ir taču drošāk un labāk ja iegādāties sākot no 7mm lens?

Jā.

pirms 5 stundām , lifefromelvis teica:

Ir iespējams sataisīt tā , lai varētu redzēt gan numurus , gan vairāk kopumu ? 

Tad vajag 2 kameras.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja sanāks, patestēšu ar parasto objektīvu 2.8mm, cik tālu var redzēt. 25m nav 50m. Ap 15m 4Mp kameru var salasīt numuru, vai tiešām līdz 12mm nevarēs. Kā jau teicu, bez testa nevarēs līdz galam to pateikt. Tas jau vēl atkarīgs, cik platā leņķi jāredz. (cik plats ceļš) 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Paskatījos ierakstus vienā objektā. Kameras hik 2cd2043 (4MP). Uzstādīta ap 5m augstumā. Numuru braucošai mašīnai nevar salasīt arī kameras tuvumā, pārāk liels leņķis. (kamera uzstādīta par augstu). 

Paskatījos vēl video, tomēr sāku sliekties uz objektīvu 7-35. Vietā, kur jānolasa numuri, jāliek barjera vai kāds cits šķērslis, lai apstādinātu auto. Kustībā švaki būs saredzēt. Lai redzētu kustībā, tur jau cipari no 800eur par kameru, vismaz hikam. 

https://bklatvia.lv/products/ip-kamera-smart-5-line-ds-2cd5a46g0-izhs-2-8-12mm/

Labots - uldii12345
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , uldii12345 teica:

Hikam ir labs oficiālais izplatītājs ar vietējo atpalstu

Jā, nav mazsvarīgs faktors. Dahua laikam bija SIA evidence izplatītājs - no tiem supports ir absolūta 0. Ja kādi jautājumi vai nu inženieris nav uz vietas, vai arī uz mailu atbildi vari negaidīt.

 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

paldies par info .

nedaudz iegrābos ar Dahua bet nekas , domāju nav tik traki un nebūs sliktāk par Hiku.

Paskatījos un salīdzināju pāris Dahua un Hika kameras , ir ok , aptuveni līdzīgas , protams funkcijas kādam ir vairāk kādam mazāk atkarīgs no cenas . 
Nolēmu paņemt pāris kameras ar domu ka apmierinās un derēs pirmajā reizē. Pievienošu izvēlēto produkciju , varbūt kāds spēs palīdzēt un izvēlēties labāko . 
Nolēmu paņemt pamēģināt dahua ar 7-35mm , tad pāris Dahua parastās lai redzēt kopumu , protams pāri plānotam budžetam.

Tātad , plāns ir tāds

1. Auto numuriem šis / šis 2 / ( man liekas ka kāds no šiem derēs . 
2. Divas tādas pagalmā , lai redzēt kopumu 

3.Iespējams šo vai šo uzlikšu vietā kur sliktāk ar apgaismojumu , gribētos protams lai šiem būtu motorized lēca , būtu ideāli , bet vēl domāju kurš īsti derētu ideāli 2.8 vai 3.6mm. Vēl doma ir aizstāt tos ar šo  , jāpadomā .. 

 

p.s jautājums , ja vads tika saslēgt divas reizes savā starpā ar RJ45 coupler , kameras darbībai tas traucēs ? ( vads no kameras un DVR ) 
 

2020.11.17. , 16:20, uldii12345 teica:

Nekur neredzu ienākošo bandwith, bet nu cerams, ka būs ok.

Max 64 Mbps Incoming Bandwidth

Link to comment
Share on other sites

  • lifefromelvis locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...