Jump to content

Pārsteigums vai fantastika audio jomā !


motleyman
 Share

Recommended Posts

Tehnoloģija kā tāda jau pasen zināma, fantastika jau nav.

Es tik nezinu, kā tur ar frekvenču diapazonu. 

Arī pastāv iespēja, ka vēl kaut kur kādam telpā tāpat skanēs. 

Link to comment
Share on other sites

Es par šo pirmo reizi dzirdēju kaut kur pagājušā gadsimta 80-to gadu sākumā - tūlīt vair nebūs vajadzīgas "tumbas", ar ultraskaņas palīdzību kvalitatīva mūzika bla, bla, bla...

Link to comment
Share on other sites

jā man ar aizdoma , ka tur  nebūs tik gludi kā gribētos - kā galva kustās jāskenē + ar DSP vēl visas līknes "jākoriģē", bet nu laiks rādīs ko šamie parādīs..D klase arī sākumā neskanēja ne vella, bet tagad jau tomēr daudz maz skan :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, tad jau laikam beidzot varēsim sikspārņu sarunas noklausīties.  Toties 5G, vēja ģeneratoru  u.c. pretiniekiem būs jauns zombēšanas avots, gan jau Geits un Soross būs pie visa vainīgi :devil:.

Link to comment
Share on other sites

Tehnoloģija nemaz nav jauna, bet nu reklāma atbilstoši mūsdienām. Ka tik tas kārtejo reizi nebeidzas tāpat kā ar 3D kino un televīzoriem. Neviens tak vairs nelieto tās brilles  paprovēja un nolika plauktiņā, lai put. Nē, nu biznesam jau labi, izaug jauna paaudze un var atkal čakarēt klientus. 

Link to comment
Share on other sites

Var man kāds no biedriem pāris teikumos apskaidrot principu uz pirkstiem? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Nja ... Es arī vairāk gribētu saprast kā tas reāli darbojas. Vēl jo vairāk, ja tādi nākotnes klausītāji būs, piemēram, 5 gab. vienā telpā. Kā tās katra lietotāja frekvences "nepārklāsies" un nekonfliktēs viena ar otru ???

Link to comment
Share on other sites

Tur būs vajadzīga folija cepurīte, tad nekonfliktēs. :D

Ja tas būtu kaut kas reāls, tā sen jau būtu ikdiena.

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Racer teica:

Var man kāds no biedriem pāris teikumos apskaidrot principu uz pirkstiem? Paldies.

Kādreiz japāņu mafijā bija paradums nogriezt pirkstu, ja kļūdījies. Kaut kā tā :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...